TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Poradniki (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=291)
-   -   Przedmioty z WP. (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=55344)

lizzielovesit 09.04.2010 18:06

Przedmioty z WP.
 
Krótki poradnik do TS3 WP. Opiszę sposób na zdobycie WSZYSTKICH obiektów - jak by to powiedzieć - 'niedostępne'. Czyli te, których nie można tak po prostu kupić, np. sarkofagi, antyczne monety, wiadomo o co chodzi ;) Wiem, że wiele osób zna ten sposób, lecz ja podam taki BEZ KODÓW. Dla tych, co nie mają np. WP, lub ufają kodom, wpisać należy testingcheatsenabled true i Enter, a potem wpisać buydebug i oczywiście Enter :-) Przypominam, że nie ma boolProp na pocżatku kodu, tak jak w dwójce.
No to do dzieła.
1. Po przyjeździe z dowolnego kraju, np. z Egiptu, zakupiony lub otrzymany w prezencie przedmiot, dajmy na to kenspę, wyjmujemy z wyposażenia i stawiamy na miejscu dla rowerów.
2. Po ustawieniu kenspy, należy kliknąć na nią z narzędziem zakraplacza. Nie oczywiście potrzeby, aby ją kopiować, ale wtedy możecie wybierać pośród kilku kategorii: ryby i narzędzia wodne, rozsiewacz roślin, kamieni, owadów i te wyp. w stylu sarkofag. Dzięki temu możesz zasiać sobie full wychodowanych już drzew, krzewów i innych takich. Możesz zmienić wodę ze słonej na słodką i odwrotnie, albo wybrać ryby do stawu, możesz nakupić sobie miliony kamieni i motyli, owadów na swojej parceli. To przydatne dla kolekcjonerów motyli i owadów, bo nie muszą pędzić po całym mieście w pogoni za zdobyczą ;) MI JEDNAK NAJBRDZIEJ DO GUSTU... ANTYCZNE MONETY, KTÓRE KUPISZ I ZBIERASZ :) PZDR.

Natix 13.04.2010 17:32

Odp: Przedmioty z WP.
 
Wow, muszę natychmiast wypróbować! .

Ilona 13.04.2010 21:00

Odp: Przedmioty z WP.
 
rozsiewacze motyli ustawiane na prywatnych parcelach powoduja efekt Blue Lots

lizzielovesit 23.04.2010 10:55

Odp: Przedmioty z WP.
 
A co to ten efekt Blue Lots? Bo nie wiem, nigdy o takim czymś nie słyszałam...

asiak155 23.04.2010 15:56

Odp: Przedmioty z WP.
 
Jak sama nazwa mówi to chyba niebieskie działki? Tak mi się wydaje, bynajmniej u mnie tak się dzieje mimo, że nie kombinuje z kodami ni niczym takim.

lizzielovesit 07.05.2010 14:34

Odp: Przedmioty z WP.
 
No chyba że.
A u mnie tak się nie robi :P Dziwne...

Budyn 05.06.2010 15:45

Odp: Przedmioty z WP.
 
Po zainstalowaniu dodatku Kariera, ten sposób niestety przestaje działać.

lizzielovesit 17.06.2010 09:33

Odp: Przedmioty z WP.
 
Na razie nie mam Kariery, ale zamierzam kupić, ale jeśli ktoś ma np. The Sims 3 i TS3 WP no to polecam :D

Edit.
Dorobiłam się kariery, ale kurcze blade muszę sprawdzić, na prawdę nie działa?!

Natix 08.01.2011 19:52

Odp: Przedmioty z WP.
 
Mi działa i z WP i z PZ ale z Karierą nie próbowałam...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023