TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Niebieskie tło podczas rozgrywki (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=62461)

Björk 03.01.2012 18:17

Niebieskie tło podczas rozgrywki
 
Cytat:

Napisał shedson
otóż mój problem to taki niebieski ekran (jak tu) w aplikacji tworzenia sima jak na screenie, w widoku miasta, czy nawet w grze gotową rodziną bo nowej nie idzie stworzyc... Znasz może jakieś rozwiązanie co do tego ? :|
niedawno przeinstalowałam system, ściągnęłam już wszystkie sterowniki, zanim zainstalowałam zwierzaki przed przeinstalowaniem systemu, simsy wymarzone podróże i kariera działały. Więc ja nie mam pojęcia co jest nie tak. Pomóż proszę ;x


Przepraszam, że ja umieszczam, ale coś się działo na forum i pewnie dlatego nie można było stworzyć tematu :)

A ja nie znam rozwiązania. Jedyne co mi przychodzi na myśl to sterowniki do karty graficznej, ale Shedson pisała, że ma nowe...

ultraviolence 04.01.2012 16:29

Odp: Niebieskie tło podczas rozgrywki
 
A czy po pobraniu i instalacji najnowszych sterowników, zaktualizowałaś również biblioteki Directx? Pierwszy raz spotykam się z takim błędem...

shedson 14.01.2012 20:58

Odp: Niebieskie tło podczas rozgrywki
 
Sterowniki są odpowiednie do karty graficznej. Im więcej się wymaga od sprzętu tym więcej zazwyczaj prądu ciągnie. Myślicie że może to być wina słabszego zasilacza od poprzedniego? Simsy i ogólnie takie gry wymagają lepszej karty więc to potrzebuje więcej prądu. Możliwe że to zasilacz?

anie_1981 14.01.2012 22:45

Odp: Niebieskie tło podczas rozgrywki
 
No nie wiem, może karta graficzna jednak. Upewnij się, że masz w opcjach włączone "renderowanie zaawansowane". Nowe komputery są coraz bardziej prądożerne, więc sądzę, że zasilacz 500, to absolutne minimum. Jednak jeśli jest za mało prądu, to komputer z reguły po prostu się wyłącza. pozostają jeszcze mody do gry. Jeśli jakieś masz, to spróbuj uruchomić grę bez nich. Jaki masz system operacyjny? Potrafisz wejść w nim w "menadżera urządzeń"? Klikasz na "Mój komputer" prawym przyciskiem myszy i wybierasz "Właściwości". Jeśli masz Vistę/7, to po lewo będzie opcja menadżera urządzeń. Sprawdź, czy masz jakieś konflikty. DirectX też powinien być jak najnowszy, jaki się da, ale o tym wspominała już Helena.

shedson 15.01.2012 08:57

Odp: Niebieskie tło podczas rozgrywki
 
Mój kompuer ma 8 lat ;) zasilacz odpowiedni do niego się spalił niedawno. Mam troszeczkę słabszy, komputer chodzi ale ogólnie żadna gra jak Simsy nie wchodzi. Modow nie używam żadnych. Dziś zaktualizuje directx, a system mam xp.

anie_1981 15.01.2012 15:14

Odp: Niebieskie tło podczas rozgrywki
 
Mówiłeś w sklepie jakie masz graty pod maską? Jeśli problem zaczął się po kupnie słabszego zasilacza, to masz odpowiedź...

shedson 15.01.2012 17:28

Odp: Niebieskie tło podczas rozgrywki
 
Nic nie kupowałam, jestem kobietą ku ścisłości ;) w tym tygodniu załatwię zasilacz taki jak poprzedni. Może będzie działać :) dzięki za wszystko ;p


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023