TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 1: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Odkrywcy.... (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=6585)

lacoste 19.07.2004 16:00

Bedziemy sie tu powiadamiac o tych odkryciach w ts1 ja mam jedno ktore odkrylam:ta taka fontanne z swiatowego zycia czy tam z balangi mozna postawic w basenie!!!!!Chociaz u mnie tak dziala :rolleyes: Jesli komus nie wyjdzie to moze wlaczyc kod move_objects on,bo ja to zrobilam jak mialam wlaczony ten kod <_<
Ale jedna zasada:nie ma obrazania ludzi przez to,ze odkryl cos co wszyscy wiedza.Moze ktos nie wie ze to jest nomalne. <_<

marii 19.07.2004 21:39

Piszę tutaj, bo nikt nie odpowiedział i żeby nie było Ci przykro z tego powodu. Ja na razie niczego nie odkryłam, ale może kiedyś, kto wie...

Gratuluję odkrycia. :D

Może kiedyś tu wpadnę z jakimś odkryciem.

viper_88 20.07.2004 11:43

Ja mam jedno odkrycie, dla posiadaczy Światowego życia. Otóż gdy Sim użyje zestawu do petard i taką wystrzeli, to spadającą petardę można sprzedać za bardzo wysoką cenę :)

Maciek S. 21.07.2004 12:39

Użyj boiska do siatkówki, wpisz kod move_objects on i sprzedaj piłkę i zyskaj półtora setki.

lacoste 22.07.2004 13:55

Fajne to,viper_88!!!!Wyprobowalam to na imprezie a moja simka nie musi chodzic do pracy!!!!!! :lol: A co do odkrcia Macka to nie moge wyprobowac,bo nie mam wakacji.Ale jak bede u kolezanki kiedys,ona ma wakacje to to wyproboje. <_<
PS. A ja mam jeszcze odkrycie-wlacz kod move_objects on,zamiast zabijac karaluchy i muchy(w swiatowym zyciu)(to nieraz to sie nie udaje,ale proboj)to je sprzedaj za 4.000 :D

t3o 23.07.2004 02:00

Ja bawiłem sie rachunkami ... :) Wiec tak gdy macie juz 2 rachunki ... jeden musi być jeszcze w skrzynce, nasz Sim idzie zapłacić drugi (który zazwyczaj lezy na jakims stoliku) to ten co był w krzynce znika automatycznie za free ;) I jeszcze jeden sposób to jest pewnie juz znany Wam wszytkim .. :) Gdy idziecie zapłacić rachunek, w momencie gdy Sim wkłada go juz do skrzynki naciskamy tryb budownia i kupujemy cos (nawet na chwile) tak aby nie starczyło na reachunek .:) Sim wklada rachunek i nic za niego nie placi ;) I pozniej mozemy sprzedac, kupione "chwilowo" przedmioty ;)

Martek 23.07.2004 08:33

Aby nie mieć rachunków to jak przychodzi listonoszka to zanim wsadzi list to wpisać kod move_objects on i ja później zkasować!!

simka12 23.07.2004 18:32

to cos dla posiadaczy prawdopodobnie światowego zycia lub balangi. postawilam na stoliku takie czerwone kwiaty w niebieskim wazonie.mialam w tym domu malzenstwo.no i tak kiedys moja simka podeszla do tego wazonu i pojawila sie chmurka z tym wazonem, tak jakby go podziwiala.a na gore ekranu wskoczyla ikonka z kwiatem i napis " Give flower to someone", czyli daj komus kwiaty. no i ja patrze a ta moja simka podeszla do meza i wyciagnela takie rozowe kwiatki w zielonym papierku. no i dala mu, a potem sie pocalowali;] niezle nie?

lacoste 23.07.2004 18:58

Simka 12 jak ty to zrobilas?????WoW niezle ^_^ Mi nigdy sie tak nie dzialo :P

Martek 25.07.2004 20:41

Cytat:

to cos dla posiadaczy prawdopodobnie światowego zycia lub balangi. postawilam na stoliku takie czerwone kwiaty w niebieskim wazonie.mialam w tym domu malzenstwo.no i tak kiedys moja simka podeszla do tego wazonu i pojawila sie chmurka z tym wazonem, tak jakby go podziwiala.a na gore ekranu wskoczyla ikonka z kwiatem i napis " Give flower to someone", czyli daj komus kwiaty. no i ja patrze a ta moja simka podeszla do meza i wyciagnela takie rozowe kwiatki w zielonym papierku. no i dala mu, a potem sie pocalowali;] niezle nie?
Własciwie to można tutaj nazwać kogoś odkrywcem i coś mi sie wydaje że własnie Ciebie chyba by można tak było nazwać!!

lacoste 26.07.2004 11:35

Simka 12 ja proboje i proboje,ami sie nie udaje. :( A nie masz przypadkiem moze randki(?)Moi simowie sa malzenstwem i soie kochaja a nigdy nie ma takiej opcji <_< Ale jeszcze sproboje ^_^ a czy to ci sie pojawialo 1 raz czy wiecej????

----

Hello!
A naprzyklad jakie Kama2002???Ale jednak ta fontanne mozna ustawic w basenie
bez wloczonego kodu.... -_-

simka12 02.08.2004 10:36

no ja u siebie randke mam, ale to mi sie zrobilo u kuzynki a ona ma Swiatowe i balange. i to sie robilo kilka razy. tyle ze to sim albo simka sam musi podejsc do tego kwiatka;].

bloodwave 02.08.2004 10:43

gosiu nastepnym razem edytuj posta :), a ja sobie odkryłam że ten strach na wróble jak sim siedzi noca koło niego na ławce to on sie tak zgina...czy coś.........i sim krzyczy (jak przy duchu) i ucieka :blink: .......a z tym kwiotkiem to pruboje a Ty długo juz miałas rodznke i tego kwiatka?

Nindë 02.08.2004 10:44

Fajne sa te wasze pomysly!!... Nie wiedzilam ze fontanne idzie dac na basen!!..Wyprobuje to!!

Kama2002 02.08.2004 10:59

Ja to zrobiłam, żeby wypróbować i stało się tak (mówię o kwiatku), gdy Simowie mieli 70% kontaktów... (ale serduszko jest konieczne)

bloodwave 02.08.2004 11:03

moi mają po sto i sie kochaja jak szalen i nic...............................moze jeszcze troche poczekam :)

hehe właśnie patrze na moją okolice i tu płynie potwór z loohness ( nie wiem jak sie to pisze).............no to by wyjaśniało czemu go nie mogą znaleść ^_^

kasia:) 03.08.2004 15:55

A ja kupiłam w centrum dwie gazetki i zaplacilam za jedna bodajze 4 czy tam 5 simoleonow ( czy jak to sie tam pisze ) a gdy moja simka przyszla do domu to ich wartosc wzrosla i to duzo ( ile dokladnie nie pamietam ). Nie wiem czy u wszystkich to bedzie dzialac ale mozna spobowac.

Kama2002 03.08.2004 16:34

Tak samo jak usunięcie karaluchów i latających muszek, czyli Zestawu Wirtualnej Rzeczywistości "Alpaga" :) Zyskujemy 460 Simoleanów :)

simsomaniak2004 03.08.2004 18:07

mam wszystkie dodatki zainstalowane do zwierzakow i umnie te muchy nic nie kosztuja:(

Swimfan 03.08.2004 18:58

a abrakadabrze jak kupisz najtansza kanape (taka niebieska) to po dniu (po polnocy :P ) mozesz ja sprzedac za ok 700 ;)

Nindë 03.08.2004 19:02

Cytat:

Originally posted by bloodwave@Aug 2 2004, 11:03 AM
hehe właśnie patrze na moją okolice i tu płynie potwór z loohness ( nie wiem jak sie to pisze).............no to by wyjaśniało czemu go nie mogą znaleść ^_^
Właśnie co to jest..Ten ptowor albo nie wiem co..Ja sobie patrze na okolice i cos wyplywa...Co to jest takiego..Ten potwor mi sie ciagle pokazuje jak patrze na te jeziorko... :D

bloodwave 03.08.2004 19:20

albo eksterymentalny statek albo ten z looch nesss................. :P

Kama2002 03.08.2004 20:20

Cytat:

Originally posted by simsomaniak2004+Aug 3 2004, 06:07 PM-->
QUOTE (simsomaniak2004 @ Aug 3 2004, 06:07 PM)
mam wszystkie dodatki zainstalowane do zwierzakow i umnie te muchy nic nie kosztuja:( [/b]

Bo to trzeba trafić :P (Jakby co to chodzi o te latające muchy dla kotów, nie te nad talerzami ;):P)
QUOTE (simsomaniak2004 @ Aug 3 2004, 06:07 PM)
mam wszystkie dodatki zainstalowane do zwierzakow i umnie te muchy nic nie kosztuja:( [/b]

imie smoka) zauważył tego szopa pracza El Bandita i chuchnął na niego ogniem ale sobie nie trafił więc się wkurzył i zaczęłli się bić bo była taka biała okrągła chmurka i zasłaniała to jak się bili ;P

radzionek 11.07.2008 20:18

Odp: Odkrywcy....
 
Z El Bandito bila się raz moja suczka kiedy go zobaczyla i też była taka chmurka.

Madelaine 22.07.2008 07:56

Odp: Odkrywcy....
 
Cytat:

Napisał radzionek (Post 818359)
Też to miałem !!! Pojawiła się mniej więcej taka informacja....

Sprzątaczka :

Zaraz ! Dlaczego ten szkielet ma mój strój ?
Dlaczego ten szkielet w ogóle coś robi !?
Uciekam z tąd ! Za bardzo się was boję !


Też takie coś miałam

schogetten 02.12.2008 10:54

Odp: Odkrywcy....
 
i się nigdy nic nie udało odkryć, nigdy nie kombinowałam z grą. ;d
a karaluchy i muchy kasuję non stop XD
jak zobaczyłam tego Potwora z Loch Ness w Zwierzakach, to tez się zdziwiłam, ale pojawiał się on dosyc często, więc nie potraktowałam go jako jakiś błąd w grze. ;d

Estera_Egipska 07.12.2008 17:47

Odp: Odkrywcy....
 
Czy miał ktoś kiedyś w ogrodzie nagły atak żab? które dało się tylko pocałować i nic więcej , ale to nie o tym ja odkryłam jak zabić sima przes ten symulator do latania w sims gwiazda po prostu on lata sobie a ja za pomocą move_objects on wyciągnełam go stamtąd np. do jakiegoś pokoju i robi tam jakieś akrobacje w powietrzu aż mu spadnie pasek energii nagle wylatuje i zostaje pod symulatorem nagrobek.Kiedyś jeszcze z tego tortu z sims światowego życia zamiast tancerki wyskoczyła jakaś różowa małpa miała na imię zośka z dżungli czy jakoś tam

klina 28.12.2008 12:25

Odp: Odkrywcy....
 
ja dostałam dziwaczne doświadczenie xD taka babka domnie przychodziła, miałam w domu takiego robota sprzątacza (sims balanga) i on niewiadomo czemu zaczoł gadać z tą babką i żąglować jej xD

MiNuTkA15 02.01.2009 01:25

Odp: Odkrywcy....
 
To ja, nie wiem czy to można nazwać odkryciem ale jeśli w Abrze rzuci sie czar ożywienie na tego ogrodowego flaminga to on sie w taką różową babke zamieni xD I ona ma takie pióra jak te ze strojów karnawałowych tancerek z Rio de Janeiro xDD I ona nawet z psami gada O.O

Dingo02 13.11.2009 14:56

Odp: Odkrywcy....
 
Dawno to już było i trochę nie pamiętam, ale spróbuję opowiedzieć. Miałam włączony dom samouczka. Wykonywałam wszystkie rozkazy, aż do rozkazu kupienia przedmiotu: kupiłam krzesło i odtworzyłam grę. Pisało, że mam zresetować grę, bo jest błąd w domku 0_0 Kliknęłam ok i ciągle miałam włączoną rodzinkę, ale tylko pana Nowaka, bo pani się zjawia po kupieniu. No więc miał wszystkie potrzeby na max, nie musiałam go karmić, ani myć, ani zaprowadzać siusiu (hihi), jedynie mu energia spadała i jak ładowałam spaniem, to się tylko do trzy czwarte zapełniało! I to musiał spać przez kilka dni! Dalej nie mogłam go usypiać, bo stało w miejscu, i sama musiałam go budzić, bo nie chciał wstać. Jeszcze dziwne, że miał potrzebę "social" czyli towarzystwa na max, a nie przychodzili do niego ŻADNI sąsiedzi. Nawet nie przechodzili przypadkowo chodnikiem!

Zaznaczam, to było dawno, mogłam coś przekręcić, ale tak to mniej więcej wyglądało. Nie zmyślam!

Jakub 21.01.2011 16:01

Odp: Odkrywcy....
 
Cytat:

Napisał schogetten (Post 904193)
i się nigdy nic nie udało odkryć, nigdy nie kombinowałam z grą. ;d
a karaluchy i muchy kasuję non stop XD
jak zobaczyłam tego Potwora z Loch Ness w Zwierzakach, to tez się zdziwiłam, ale pojawiał się on dosyc często, więc nie potraktowałam go jako jakiś błąd w grze. ;d

Jest jeszcze na wyspie wakacyjnej i w Centrum.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023