TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Problem z odinstalowaniem gry. (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=61415)

daintydoll 20.08.2011 22:32

Problem z odinstalowaniem gry.
 
Najmocniej przepraszam, jeśli taki temat już istnieje. Wpisałam treść błędu w wyszukiwarkę, niestety nic nie znalazłam, dlatego postanowiłam spróbować zapytać.

Otóż jakiś czas temu odinstalowałam wszystkie dodatki razem z podstawą. Niestety nie mogłam usunąć Rezydencji, Podróży i Nocnego Życia. Miałam w tym czasie wirusa i wydaje mi się, że to on był przyczyną problemów z odinstalowaniem kilku programów. Komp był w naprawie i kiedy wrócił to na liście 'Dodaj/Usuń programy' nie wyświetlały się już te 3 dodatki. W folderze EA Games również ich nie było, więc byłam pewna, że może jednak się odinstalowały. Dzisiaj zainstalowałam na nowo podstawę, jednak przy instalacji Na Studia pojawia się błąd, mianowicie nie można zaktualizować gry. Postanowiłam więc odinstalować podstawę i spróbować wgrać ją na inny dysk, jednak nie jestem w stanie gry usunąć, wyskakuje mi błąd "Obecnie zainstalowany jest co najmniej jeden dodatek do gry. Przed usunięciem instalacji gry the sims 2 należy usunąć instalację wszystkich dodatków". Nie wiem w jaki sposób mogłabym odinstalować dodatki, które prawdopodobnie nadal są zainstalowane, jednak nigdzie ich nie mogę znaleźć.
Simsy oczywiście mam oryginalne. Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.

+ dodam, że wpisy w rejestrze pozostałe po grze zostały usunięte, jednak nadal pojawia się wiadomość, że są zainstalowane inne dodatki i należy je usunąć

Liv 21.08.2011 20:20

Odp: Problem z odinstalowaniem gry.
 
Próbowałaś zainstalować jeszcze raz te "nieusunięte" dodatki?
Wpisy usuwałaś ręcznie czy za pośrednictwem programu?

daintydoll 21.08.2011 20:31

Odp: Problem z odinstalowaniem gry.
 
Próbowałam zainstalować Nocne Życie oraz Rezydencje, jednak nadal przy aktualizacji występuje błąd.
Wpisy zostały usunięte programem CCleaner.

rudzielec 22.08.2011 14:04

Odp: Problem z odinstalowaniem gry.
 
jedyne co mi przychodzi na myśl, to formatowanie komputera, ciężko będzie w inny sposób znaleźć błąd, przez który nie możesz zainstalować dodatków, format to najprostsze rozwiązanie

daintydoll 22.08.2011 16:51

Odp: Problem z odinstalowaniem gry.
 
A czy powinnam sformatować cały komputer, czy mogę tylko ten dysk, na którym były zainstalowane simsy?

rudzielec 22.08.2011 18:02

Odp: Problem z odinstalowaniem gry.
 
wydaje mi się, że wystarczy format dysku na którym miałaś zainstalowane simsy, chociaż głowy sobie nie dam uciąć, czy to skasuje cały rejestr, no chyba, że grę miałaś ulokowaną na dysku C, a format tego dysku wiąże się niestety z formatowaniem całego komputera

Liv 22.08.2011 20:23

Odp: Problem z odinstalowaniem gry.
 
Tak, formatuj tylko C, tam się znajdują zapisy (pliki) rejestru i ogólnie reszta systemowych pierdółek ;)
Jeśli nawet nie miałaś Simów na formatowanej partycji, po postawieniu nowego systemu zawsze możesz usunąć niepotrzebne pliki/foldery ręcznie i nic się nie będzie działo, bo nie będą w nowym rejestrze ;)

@up: Jeśli ma porobione partycje (C, D itd. - TO NIE SĄ OSOBNE DYSKI!), to format całego kompa oznaczałoby "przeczyszczenie" obu partycji, ale po co?
Sama na D składuję wszystkie ważne rzeczy przed formatem i nawet jeśli mam później inny system (po to zawsze mam robiony format), nic się z nimi nie dzieje ;]

daintydoll 22.08.2011 21:46

Odp: Problem z odinstalowaniem gry.
 
Dziękuję wam bardzo za pomoc :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023