TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=52973)

Tofik 07.02.2010 09:26

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
No a zresztą jak zrobisz z tych mebli jakiś pokój to mimo że mało mebli to one mają to coś w sobie

Nieidealna 07.02.2010 11:43

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał Association
Mam pytanie. Otóż zauważyłam, że razem z Akcesoriami doszła opcja usuwania przedmiotów za pomocą klawisza Shift w kodzie testingcheatsenabled true. Przez przypadek usunęłam skrzynkę pocztową. Czy da się ją jakoś przywrócić? Bo nigdzie nie mogę jej znaleźć :(

Co do mojego problemu ze skrzynką, już sobie poradziłam. :) Po ponownym włączeniu gry skrzynka powróciła. Piszę to po to, jakby ktoś miał ten sam problem :)

dżin. 07.02.2010 11:52

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
A mi o dziwo zainstalowanie nowych akcesorii nie zaszkodziło ^^
Strasznie spodobały mi się nowe ścieżki dźwiękowe, natomiast te nowe mebelki nie za bardzo. Nie wszełem jeszcze w CAS.

Mamełe 07.02.2010 12:25

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał mabda (Post 1205908)
do samych podrozy jest wymagana 1.5 wiec to nie jest dziwne. ale jak zainstalowac dodatki przy tej latce jak mi przy instalacji wyskakuje launcher z komunikatem, ze gra nie jest zgodna z danymi i bla bla bla

Wez moze zrob screena tego bledu a najlepiej calego programu startu, bo w sumie to niewiele mowi.

rocktechnika 07.02.2010 13:22

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
A działają Wam wszystkie dodatki z neta? Jeśli macie Riverview, to czym save z River Wam działa?

anie_1981 07.02.2010 13:27

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Ja mam Riverview, działa jak zawsze, ale nie wiem jakby było z zapisami, bo ja wcale w Riverview nie gram. Jednak mam je w grze. Jak robię nową grę to mam do wybory Sunset Valley i Riwerview.

dżin. 07.02.2010 13:50

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Mi zapisy się nie skasowały ani w SW, ani w RV

Wikki 07.02.2010 14:10

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał mabda (Post 1205908)
do samych podrozy jest wymagana 1.5 wiec to nie jest dziwne. ale jak zainstalowac dodatki przy tej latce jak mi przy instalacji wyskakuje launcher z komunikatem, ze gra nie jest zgodna z danymi i bla bla bla

Też miałam ten problem.
Wejdź w Moje Dokumenty -> Electronic Arts -> The Sims 3 i usuń plik Version.tag
Mnie to pomogło ;)

mabda 08.02.2010 09:17

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
zainstalowalam juz dodatki, ale mimo to nie dzialaja mi savy z riverview :( no trudno, wazne, ze gra dziala :D
a w ogole to zainstalowalo mi tylko czesc dodatkow :/ nie mam wszystkich, ktore mialam...

Ilona 08.02.2010 13:44

Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria
 
Cytat:

Napisał mabda (Post 1206641)
a w ogole to zainstalowalo mi tylko czesc dodatkow :/ nie mam wszystkich, ktore mialam...

mam to samo,nie moge zainstalowac jakich kolwiek patternow i czesc mebli,po dodatku WP musialam wszystko przezucic na sim3pack,a teraz odwrotnie,to przestaje byc zabawne


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023