TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 1: Rozszerzenia (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=89)
-   -   -2 magimony? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=17681)

.:WiLa:. 29.04.2005 20:25

-2 magimony?
 
Mam problem. Ściągnełam sobie tego grzybka i jak każdy wie po jego dotknięciu dostaje sie magimony składniki itp. Za te magimony normalnie mogłam kupować różne rzeczy, ale jak chcialam sie przenieść do Abrakadabrowa to pisalo, że mam ich -2 :O A naprawde miałam ich ze 3000 ;( O co tu chodzi? Czy w magimonach można miec długi??

Rainbow 03.05.2005 08:31

jak sie przenioslas do abrakadabrowa to ci osebralo te magimony bo taki dom trzeba zaplacic magimonami!!! :P

Black Raven 03.05.2005 10:36

ymm taa problem w tym, że miałam kiedyś rodzinę która miała 10 000 magimonów i chciałam ich wprowadzić do abrakadabrowa ale nie mogłam ich wprowadzić bo się okazało, że mam -10 000 magimonów a jak wsadziłam ich spowrotem do simcity to mieli nazat 10 000 magimonów. Błąd w dodatku lub grze. Skasowałam tamtą rodzinę

.:WiLa:. 03.05.2005 16:04

Cytat:

Napisał Black Raven
ymm taa problem w tym, że miałam kiedyś rodzinę która miała 10 000 magimonów i chciałam ich wprowadzić do abrakadabrowa ale nie mogłam ich wprowadzić bo się okazało, że mam -10 000 magimonów a jak wsadziłam ich spowrotem do simcity to mieli nazat 10 000 magimonów. Błąd w dodatku lub grze. Skasowałam tamtą rodzinę

W takim razie chyba musze uczciwie na to zarabiac :) Bo chyba inaczej sie nie da:(
P.S. Tesh jestem z Gliwic :P

sasanka_sasaneczka 03.05.2005 18:41

ja kiedys znalazlam na jakiejs stronie kody do abrakadabra i bylo tam do wpisania cos po czym przybywalo ci 1000 magimonow. tak jak simleonow. ale nie pamietam stronki.... moze poszukaj w google?

♪Suzka♪ 03.05.2005 19:40

Cytat:

Napisał sasanka_sasaneczka
ja kiedys znalazlam na jakiejs stronie kody do abrakadabra i bylo tam do wpisania cos po czym przybywalo ci 1000 magimonow. tak jak simleonow. ale nie pamietam stronki.... moze poszukaj w google?

chodzi ci pewnie o kod magicbud ale on nie dziala.

samba 04.05.2005 10:27

Mój sposób to ...
 
... poprostu wchodzić do gry czekać aż przyjdzie facet z pudełkiem z magią, wziąc to wyjśc z gry i zapisać ją, wykasową dom i znowu wprowadzić rodzine!!! Jak bedziecie to pare razy powtarzać to magimonów macie bardzo dużo i do domu w abrakadabrowie

p.s. ja juz mam tam 3 domy

Black Raven 04.05.2005 13:49

bo w abrakadabrowie nie można mieć więcej niż 3 domy...

jak ktoś z rodziny ma różdżkę to jakoś ten koleś z pudłem nie chce ponownie do mnie przyjść

samba 04.05.2005 14:08

Cytat:

Napisał Black Raven
bo w abrakadabrowie nie można mieć więcej niż 3 domy...

jak ktoś z rodziny ma różdżkę to jakoś ten koleś z pudłem nie chce ponownie do mnie przyjść


mozna, gdyż ja mam, ale trzy domy i trzy różne rodziny, moze źle to powiedziałam!!!

.:WiLa:. 04.05.2005 14:24

Ja własnie tak raz dałam moją rodzine do Abrakadabrowa :) Chyba lepiej najpierw ją wprowadzic a dopiero potem korzystać z grzybka :P Chociaż szkoda, bo to troche roboty tak wchodzic, wychodzic, wchodzic, wychodzic... zanim uzbiera sie te 1000 magimonów :(


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023