TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   najciekawsze i najbezsensowniejsze marzenia i obawy (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=11230)

Calintz 29.11.2004 12:05

No więc Liso... Jak twój sim będzie umerał i przyjdzie po niego mroczny kosiarz to inny sim musi poprosić mrocznego kosiarza żeby darował życie temu pierwszemu (mam nadzieje że zrozumiałaś) A co do tego tamatu...Ja jeszcze nie mam simsów 2 więc się nie wypowiadam ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

rainne 29.11.2004 12:09

Cytat:

Napisał Slimak78
Poprawcie mnie jeśli źle powiem... ale to nie prawda, Przecież emeryt może sobie spokojnie mieszkać w swoim domku i nie starzeć się Chyba te wnuczęta nie musząbyć robione na oczach babci, nie?
a najgłupsze pragnienie to chyba zjeść kanapke z szynką
obawa? hmm odmowa rozmowy:P

może... ale jeżeli sterujesz nim, to jasne jest że się starzeje i w efekcie umiera. no chyba, że korzystamy z kody "aging off" albo z eliksiru życia. tyle że wtedy co ta gra ma wspólnego z rzeczywistością...

Still 29.11.2004 12:21

naj glupiej jest w tedy kiedy sims chce miec dziecko i ma obawe ze nie chce go miec ;/

Ritta 29.11.2004 12:56

mam pytanie:
jak zaspokoic pragnienie 10 dzieci skoro w domu moeze mieszkac tylko 8 osob?? :O a tych bezsensownych obaw ktorewymienialiscie jakos nigdy ie mialam

rainne 29.11.2004 13:00

Cytat:

Napisał Ritta
mam pytanie:
jak zaspokoic pragnienie 10 dzieci skoro w domu moeze mieszkac tylko 8 osob?? :O a tych bezsensownych obaw ktorewymienialiscie jakos nigdy ie mialam

dorosłe dzieci wyprowadzać z domu. a żeby dorosły, to trzeba wstrzymać się z kolejnymi porodami, do czasu, gdy zwolni się miejsce na następne dzieci.

Moonia 29.11.2004 14:22

Cytat:

Napisał rainne
dorosłe dzieci wyprowadzać z domu. a żeby dorosły, to trzeba wstrzymać się z kolejnymi porodami, do czasu, gdy zwolni się miejsce na następne dzieci.

Ewentualnie codziennie adoptować po jednym ;)

Cocco 29.11.2004 14:30

Cytat:

Napisał jaa
mi z tymi płatkami chodziło o to że od tego jest głud a po co takie pragnienia robic ale mają zalete łatwo zrealizować :)

głÓd.
Nie wiem, może ta 10-tka dzieci.

Lea 29.11.2004 15:31

Cytat:

Napisał Lisa
Dla mnie najgłupszym pragnieniem jest "zjeść kanapke z szynką". A tak w ogule moja simka o aspiracjach naukowych pragnie "wywinąć się śmierci". To pragnienie jest za 8000 punktów, a ja nie wiem jak je spełnić. Jeśli ktoś może mi pomuc to bardzo bym prosiła, żeby odpowiedział.

Ja takiemu delikwentowi na ogół każę reperować sprzęt pod prądem oczywiście pod warunkiem że akurat jest w domu jego żona żeby wybłagała u śmierci jego dalsze życie :D Inna rzecz że ledwie się tej śmierci wywinie to znów chce się śmiervi wywinąć :|

Toxic 29.11.2004 19:34

żeby wywinąć sie smierci to tten sim musi umrzeć i jak przyjdzie mroczny kosiarz to innym simem który mial z nim bardzo dobre stosunki dać błagaj o życie czy jakoś tak a ja kwygra to sim ożywa w TS1 też tak było ale tam mogłeś być też zombi:D

Kalwin 29.11.2004 19:42

Moim zdaniem obawa "skorzystać z toalety publicznej" jest jak najbardziej na miejscu. Dlaczego? Ano może tam zajeżdźać grzybami i ogólnie być zaniebdane. A taki sim z aspiracją "Pogoń za bogactwem" woli czyste kible ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023