TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   The Sims 2: Czas Wolny - Wrażenia z gry (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=42134)

Sander 04.03.2008 19:40

The Sims 2: Czas Wolny - Wrażenia z gry
 
Tak jak w temacie. Ile dajecie od 1 do 10? I za co? Ja daję 6/10 a to za nowe interakcje i kupę nowych sprzętów. Poza tym jest nudne. Za szybko spada chęć do hobby. Jak np jestes nastolatkiem, chodzisz do budy, pracujesz i jeszcze hobby masz to przewalone! Mam 2 pytania jeszcze: Jak zdobyć tego głupiego dżina? W recenzji pisze że od cyganki. Skad ja tą cyganke mam wytrzasnąć?! I drugie: Czy u was też te pola w hobby Muzyka i Taniec są podświetlone? Jak jest u was cos innego podświetlone to wnioskuje iż te hobby jest dla sima najlepsze. A jak nie to nie wiem. :p Poza tym wyłapujcie bugi. Ja mam 2: Nastolatek nei moze oglądac ptaków i czasem jak sim robi garnki gliniane to w wyposażeniu pojawia sie zamiast garnka wspomnienie najbliższe. Jak się je naciśnie to wychodzi mi do Windowsa... A u was?

Jean 04.03.2008 21:00

Odp: I jak wam się podoba?
 
hm... 9/10 :) 10/10 dam tylko samej grze the sims 2 :P

Parys505 05.03.2008 18:37

Odp: I jak wam się podoba?
 
Hm..... Mi się średnio podoba powiem szczerze :/ . Wiązałem z tym dodatkiem większe nadzieje i się rozczarowałem jak go włączyłem..

goomaki 08.03.2008 11:50

Odp: I jak wam się podoba?
 
Grę mam od wczoraj i grałam przez jakieś pół godziny.
Jakoś nigdy nie narzekałam na dodatki, ale ten mnie trochę znudził. Choć ma parę baardzo fajnych opcji. Dziś jeszcze mam zamiar trochę dłużej pograć, może bardziej mi się spodoba.
Oceniałam bym na 6,5/10
A błędów żadnych nie zauważyłam, na razie

SylveX 08.03.2008 14:52

Odp: I jak wam się podoba?
 
Jest super, ale nie jest najsuperniejszy:) 7,7/10, wnosi dużoooo nowych przedmiotów, można czymś zapelnic tytułowy "Czas wolny", po za tym bardzo urealistycznia grę

bouffe 09.03.2008 12:09

Odp: I jak wam się podoba?
 
Mnie się ten dodatek bardzo podoba. :) Także daję: 10/10 ;D

_DaRkNeS_ 09.03.2008 12:44

Odp: I jak wam się podoba?
 
Osobiście uważam go za jednego z najlepszych dodatków ( A posiadam Wszystkie dostępne , ^^ jedyna korzyść płynąca z posiadana młodszej siostry która jednocześnie jest fanką serii ) jakie się dotychczas ukazały.. dodaje wiele smaczków , jednocześnie robiąc grę bardziej realną.

Daje 10/10 ! xd

Chloé 09.03.2008 17:21

Odp: I jak wam się podoba?
 
Dodatek oceniam średnio (najbardziej denerwuje ten ciągły spadek entuzjazmu wobec hobby więc sim musiałby rozwijać zainteresowania w trybie 24/7 żeby zaświecić komletnie wszystkie hobby a to chyba nierealne), mimo to nie żałuję że go kupiłam, w przeciwieńswie do poprzedniego.

shiyo 08.04.2008 18:15

Odp: I jak wam się podoba?
 
całkiem fajne.
macie rację z tym entuzjazmem to nużące ;
a po za tym dużo nowych sprzętów to na +
moja ocenka 7/10
ps.Free Time mam dopiero od 3 godzin więc jak coś zauważę to dam edit ^

zelkam 23.04.2008 18:23

Odp: I jak wam się podoba?
 
Daję 11/10 - bardzo mnie zaskoczył, jest naprawdę super


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023