TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 4: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=481)
-   -   Kiepskie bara-bara (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=68098)

x3Kitty 27.03.2015 21:45

Kiepskie bara-bara
 
Hej, może to dziwne, że uznałam to za problem, ale do tej pory nie występowało to tak często. Mianowicie jeden z moich simów cały czas po bara bara ma nastrój "nieswój" i nie odczuwa po nim żadnej satysfakcji. Rozumiem, że nie zawsze muszą być z niego zadowoleni.. ale cały czas jedno z nich jest niezadowolone, czy to normalne? :|:|

Sqiera 27.03.2015 23:05

Odp: Kiepskie bara-bara
 
Ja bym sprawdziła na innych simach, czy oni również mają taki nastrój po "bara bara". Jeśli nie to oznacza, że ten jeden sim może po prostu tego nie lubić :P ( w końcu miały być różne zachowania i charaktery, jak w życiu).
Jak u innych też tak będzie, myślę że wtedy będzie można to zakwalifikować to jako błąd twórców.

Orzechowo 28.03.2015 09:35

Odp: Kiepskie bara-bara
 
Zauważyłam, że jak są flirciarscy to bara-bara wychodzi lepiej, niż jakby od razu z ulicy szli do łóżka. Może to kwestia odpowiedniego nastrojenia simów?
A, i jak sim nie lubi dzieci to po staraniu się o dziecko może czuć się nieswój.

Effie 28.03.2015 10:06

Odp: Kiepskie bara-bara
 
Również seniorzy nie odczuwają już takiej satysfakcji jak w młodości. Zbyt męczące to dla nich :P
No a w przypadku młodszych wpływa odpowiedni nastrój oraz występowanie chemii między Simami, Nie ma żadnego wskaźnika na to, ale zauważyłam, że jednych Simów jest łatwiej sparować, a innych trudniej, w dodatku tym pierwszym kontakty się w zasadzie same podtrzymują, innym trzeba ich ciągle pilnować. Miałam przypadek w jednym małżeństwie, że u żony wskaźnik kontaktów przyjaznych ciągle był wysoko, a romantyczny szybko zanikał, a u męża odwrotnie, romantyczny wysoko, a o przyjaźń musiałam ciągle dbać. Nie pamiętam jakie nastrójniki po bara-bara mieli, ale coś tam ciekawego wychodziło chyba :P

x3Kitty 28.03.2015 10:29

Odp: Kiepskie bara-bara
 
sprawdziłam jeszcze w dwóch innych rodzinach i było to samo. Niby przyjaźń i związek na wysokim stanowisku a ciągle a to on niezadowolony albo ona, a są młodzi.. Myślałam, że to może też kwestia łóżka, ale nie. Może po prostu wszyscy są kiepscy i tyle :D

Sqiera 28.03.2015 10:34

Odp: Kiepskie bara-bara
 
Ale wprawiałaś wszystkich w flirciarski lub bardzo flirciarski nastrój zanim wysłałaś ich do łóżka?

x3Kitty 28.03.2015 14:04

Odp: Kiepskie bara-bara
 
Wprawiałam w flirciarski, zainspirowany, skupiony i rozbawiony, próbowałam na wszystkie te nastroje no bo wiecie może jakoś bardziej by im się wtedy spodobało :D ale niestety.. nic nadal mój facet jest nieswój, a simka szczęśliwa.. czasem na odwrót ona zawstydzona a on szczęśliwy. Może to być przez aktualizację?

zjemcikota 29.03.2015 20:13

Odp: Kiepskie bara-bara
 
Może woli chłopców? Coraz bardziej mnie przekonuje kupno czwórki.:D

x3Kitty 29.03.2015 22:29

Odp: Kiepskie bara-bara
 
CO CIEKAWE! oglądałam ostatnio odcinek "Czwartej dynastii" MaryKateAnPLAY i kiedy Lilianna wypełniała jedno z zadań aspiracji i miała zdobyć srebrny medal na randce ze swoim współmałżonkiem, był tam cel bara-bara. Przełączyła sterowanie na faceta i wybrała opcje bara-bara i on był niezadowolony, a Lilianna była. U mnie jest dokładnie to samo, ten sim, który inicjuje bara-bara jest niezadowolony.. Dziwne.. :|

Orzechowo 31.03.2015 18:47

Odp: Kiepskie bara-bara
 
Dziś zauważyłam, że mam tak samo. Sim inicjujący bara-bara jest niezadowolony. 5 min później, kiedy to on nie zaczynał, to był zadowolony. Widocznie jakiś błąd wraz z nową aktualizacją :/


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023