TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Przenoszenie rodziny do innego miasta. (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=51278)

Teo 27.06.2009 11:44

Przenoszenie rodziny do innego miasta.
 
Jak mogę przenieść rodzinę z Sunset na wieś??
Gdzie i jaki plik mam skopiować??

Sim_Ronaldinho 27.06.2009 12:57

Odp: Przenoszenie rodziny
 
Musisz (o ile dobrze pamiętam) wyprowadzić rodzine pózniej utworzyć kopie rodziny i wprowadzić na wieś :P

Agnieszka86 27.06.2009 14:42

Odp: Przenoszenie rodziny
 
wystarczy podczas gry wyjsc do edycji miasta i tak zrobić kopie do biblioteki, mozesz samą rodzine lub razem z domem. Pamietaj ze jak samego sima przeniesiesz (jednego) straci on kontakty oraz powiązania z rodziną. Wychodzisz do menu głownego i tam wybierasz wieś, wchodzisz w biblioteke i siedzi tam juz woja rodzinka:D i czeka

EJ70 15.09.2010 15:39

Odp: Przenoszenie rodziny do innego miasta.
 
Właśnie przeniosłam moją rodzinę w raz z domem do innego miasta, no i mam problem. Mój sims był zasłużonym detektywem przed emeryturą. W nowym miejscu załatwił jeszcze kilka zleceń, a że jest już dobrze po 80 postanowiłam przenieść go na zasłużoną emeryturę. I co się okazało, otóż wychodzi ona na minus, to znaczy sims nie dostaje żadnych pieniędzy, a wręcz dzienne potrącona jest mu jego własna emerytura.

anie_1981 16.09.2010 08:27

Odp: Przenoszenie rodziny do innego miasta.
 
Oooo! Jakiś bug.

PoZmrokowiec 16.09.2010 17:10

Odp: Przenoszenie rodziny do innego miasta.
 
Miałem tak samo jak Sim był strazakiem i przeniosłem rodzinę do Twinbrook. Gasił pożary, a Simy cały czas wrzeszczały :D

marnios 06.11.2010 21:09

Odp: Przenoszenie rodziny do innego miasta.
 
Cytat:

Napisał EJ70 (Post 1302799)
Właśnie przeniosłam moją rodzinę w raz z domem do innego miasta, no i mam problem. Mój sims był zasłużonym detektywem przed emeryturą. W nowym miejscu załatwił jeszcze kilka zleceń, a że jest już dobrze po 80 postanowiłam przenieść go na zasłużoną emeryturę. I co się okazało, otóż wychodzi ona na minus, to znaczy sims nie dostaje żadnych pieniędzy, a wręcz dzienne potrącona jest mu jego własna emerytura.

umie sim detektyw poszedł na emeryturę i zarabiał 4900 coś dziennie czy to tez bug

patryk916 05.12.2010 11:10

Odp: Przenoszenie rodziny do innego miasta.
 
Żeby przenieść rodzinę trzeba wejść w edycję miasta,wyeksmitować z domen lub bez do schowka,zapisać w bibliotece,wejść w nową grę w nowym mieście i wrzucić rodzinę na parcelę lub do domu.

bazik 23.12.2010 18:03

Odp: Przenoszenie rodziny do innego miasta.
 
Mam inne pytanie. Z tego, co wiem, to w the sims 2 był kod na zwiększenie maksymalnej liczby domowników. Czy w The sims 3 też mogę coś takiego zrobić? Chciałabym nie rozdzielać mojej wielosimowej rodziny rozrzuconej w trzech domach:)

stasienka 24.12.2010 11:20

Odp: Przenoszenie rodziny do innego miasta.
 
Cytat:

Napisał bazik (Post 1336835)
Mam inne pytanie. Z tego, co wiem, to w the sims 2 był kod na zwiększenie maksymalnej liczby domowników. Czy w The sims 3 też mogę coś takiego zrobić? Chciałabym nie rozdzielać mojej wielosimowej rodziny rozrzuconej w trzech domach:)


A znasz może ten kod do zwiększenia domowników??Jeśli tak to podaj mi ;)
______________
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023