TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Rozszerzenia (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=523)
-   -   Pytanie dot. instalacji (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=61815)

patcoo 09.10.2011 10:03

Pytanie dot. instalacji
 
Witam,
planujemy kupić ten dodatek razem z siostrą. Mamy 2 komputery i na obydwu zainstalowane The Sims 3 (z dwóch różnych, oryginalnych płytek). Chcemy kupić ten dodatek, ale nie wiemy czy jedna płyta The Sims 3: Zwierzaki zainstaluje się i będzie można grać na 2 komputerach? I czy można po zainstalowaniu grać bez płytki? Proszę o szybką odpowiedź. :)

Pozdrawiam

Monia403 09.10.2011 10:20

Odp: Pytanie dot. instalacji
 
nie można grać bez płyty zależy od jakiego skrótu the sims 3 wchodzicie do gry rozumiecie mnie :>

nmin 09.10.2011 10:24

Odp: Pytanie dot. instalacji
 
Po instalacji musisz mieć płytę od ostatniego dodatku, czyli w tym przypadku od Zwierzaków, żeby uruchomić grę. Musicie zrobić coś, żeby na jednym z komputerów gra chodziła bez płyty. Ja używam cracka, na forum widziałam też taki sposób, osobiście nie próbowałam: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=61306

patcoo 09.10.2011 10:27

Odp: Pytanie dot. instalacji
 
Cytat:

Napisał Monia403 (Post 1457197)
nie można grać bez płyty zależy od jakiego skrótu the sims 3 wchodzicie do gry rozumiecie mnie :>

Właśnie zwierzaki to będzie nasz pierwszy dodatek :)

Chloé 09.10.2011 17:52

Odp: Pytanie dot. instalacji
 
Możecie mieć wspólną płytkę, będzie potrzebna tylko do rozruchu gry a po wczytaniu miasta można już płytę wyjąć i użyć na drugim komputerze, lub też zrobić cracka czy też kopię na osobnej płytce (i tak opłaca się to gdyż nośniki szybko się rysują).

czarnapuma 21.10.2011 20:10

Odp: Pytanie dot. instalacji
 
A ja kupiłam Edycroblem Limitowana. Problem w tym że nie wiem jak pobrać dodatki z tej wersji. weszłam na strone Store i nie wiem co dalej. Pomoże mi ktoś?:)

Hallgerd 21.10.2011 20:39

Odp: Pytanie dot. instalacji
 
Oczywiście, że można. Trzeba zarejestrować grę na EA i ściągnąć na drugi komputer z Origin. Zgodnie z licencją można używać chyba na 5 komputerach.

Noemi:3 08.11.2011 14:18

Odp: Pytanie dot. instalacji
 
Ja słyszałam, że grę z takim samym kodem można zainstalować tylko chyba na 3 komputerach ... :D

Ale nie jestem pewna czy wgl można... :D
W każdym razie ja mam nowy komputer z nowym numerem ID czy tam IP i jakoś się wszystko instaluje...

Hallgerd 08.11.2011 17:24

Odp: Pytanie dot. instalacji
 
Jak włączy się program startu gry, w zakładce aktualizacje, po przyciśnięciu znaku zapytania w prawym górnym rogu, wyświetla sie następujący tekst:

Weryfikacja i usuwanie weryfikacji
Weryfikacja dysku to metoda zabezpieczenia przed kopiowaniem, która wymaga, aby podczas gry w The Sims™ 3 w napędzie znajdował się dysk z grą. Jeśli gra została zainstalowana z dysku, jest to domyślne zachowanie programu. Gdy gra zostaje uruchomiona, dysk z grą The Sims™ 3 podlega sprawdzeniu, mającemu stwierdzić, czy jest to legalna kopia.

Weryfikacja on-line przeprowadzi jednorazowe sprawdzenie oprogramowania po uruchomieniu gry. Ta metoda weryfikacji umożliwia uruchamianie gry, gdy w napędzie nie ma dysku z grą.

Jeśli gra The Sims™ 3 została zainstalowana za pomocą pobranej kopii cyfrowej, weryfikacja on-line jest domyślną metodą zabezpieczenia przed kopiowaniem.

Opcja Usuń weryfikację tej maszyny do instalacji The Sims™ 3 umożliwia usunięcie weryfikacji pojedynczego komputera, który wykorzystuje weryfikację on-line. Za pomocą weryfikacji on-line możesz umożliwić do 5 komputerom uruchamianie gry. Jeśli chcesz zwolnić swój komputer, aby móc umożliwić uruchamianie gry na innej maszynie, możesz to zrobić za pomocą narzędzia „Usuń weryfikację tej maszyny do instalacji The Sims™ 3”. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy procesie usuwania weryfikacji, skontaktuj się z centrum pomocy.

Olik605 11.11.2011 13:02

Odp: Pytanie dot. instalacji
 
Nie można grać bez płyty.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023