TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   jaką opcje byście chcieli w simsach ? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=56412)

caalam 28.06.2010 18:56

jaką opcje byście chcieli w simsach ?
 
no więc, autorzy dali dużo opcji w simsach. jednak mi brakuje bardziej romantycznych opcji.
w stylu: zakochany sim mógłby wyrzeźbić czy coś w drzewie inicjały.
albo wyznawanie miłości między nastolatkami i dorosłymi.

Gold_Chocolate 28.06.2010 20:48

Odp: jaką opcje byście chcieli w simsach ?
 
A ja bym chciała , żeby z dzieckiem małym można iść na spacer w wózku. A w interakcjach między simami brakuje mi , żeby matka mogła np. czesać swoją córeczkę. No i wgl , żeby jak simy zmieniają fryzurę było widać jak sobie układają włosy itp. Fajnie by to wyglądało w różnego rodzaju VS i FS.

Sherlock 28.06.2010 21:44

Odp: jaką opcje byście chcieli w simsach ?
 
Ja od dawna marzę o opcji spania w dowolnym ubraniu, jak również o siedzeniu na stole :P

eS_guy 28.06.2010 21:48

Odp: jaką opcje byście chcieli w simsach ?
 
Ja chciałbym odwiedzać domy sąsiadów w tym samym otoczeniu ;]

Frida20 04.07.2010 15:42

Odp: jaką opcje byście chcieli w simsach ?
 
ja bym chciała żeby była opcja patrzenia co sim robi w pracy ale też żeby można było wyjść z tego podglądu pracy.Też chciałym żeby można było zrobić tak żeby simy mogły sobie wziąść kartkę i rysować na biurku.Albo żeby siadały na schodach i gadały se.

lukaszmaciuk 31.07.2010 19:56

Odp: jaką opcje byście chcieli w simsach ?
 
opcja:czesz wlosy,ze jak zerwij to powinna byc opcja:zerwij ale niech ten sim bedzie twoim przyjacielem,do zwierzakow:nakarm specjalna karmą lub wez udzial w osiedlowych zawodach pieknosci dla psow lub startuj na burmistrza potam startuj na premiera i jak prezydent to zatrudniaj ludzi i duzo wiecej

pensivelane 31.07.2010 20:12

Odp: jaką opcje byście chcieli w simsach ?
 
Mi też zdecydowanie brakuje romantycznych opcji i niestety muszę się zadowalać poseboxami w FS. Chciałabym mieć też więcej opcji dotyczących dzieci, np. wycieranie buzi po jedzeniu, spacery z wózkiem itd. No... i żeby była piaskownica z prawdziwego zdarzenia. Ponadto: żeby można było włączyć sobie opcję chodzenia do pracy - przy dwóch pracujących simach w podobnych godzinach może być to wkurzające, więc chodziłoby mi o opcje Wł./Wył.

mariciui 05.11.2011 15:14

Odp: jaką opcje byście chcieli w simsach ?
 
brak mi odwiedzania sąsiadów tego żeby można było zobaczyć co się dzieje w szkole pracy plecaków szkolnych:D szpitala przeszczepów;) świąt np. Wielkanocy wszystkich świętych itp. tyle na razie pamiętam

inoue 05.11.2011 16:56

Odp: jaką opcje byście chcieli w simsach ?
 
Święta byłyby fajne : )) Wyobrażacie sobie Boże Narodzenie w Simsach? albo Wielkanoc, święto dziękczynienia .. nie taka tylko stylizacja tylko prawdziwy urlop w pracy/szkole i interakcje jakieś nowe w tym dniu typu dzielenie się opłatkiem, składanie sobie życzeń.. no nie wiem, według mnie to by było kochane ; )

Silver 05.11.2011 18:41

Odp: jaką opcje byście chcieli w simsach ?
 
Mi brakuje otwartego świata. Chciałabym żeby Simy tak jak w 3 chodzili na spacery, nad morze albo w odwiedziny do sąsiadów.
Byłoby fajnie jakby para mogła umówić się do kina (kino też musiałoby istnieć) albo pójść na romantyczną kolację z okazji rocznicy ;) wesele powinno być bardziej dopracowane np. sala weselna z prawdziwego zdarzenia, dużo gości, karaoke, podróż poślubna ^^ i takie tam.
Mogliby się też uczyć jeździć samochodem :P
Brakuje mi wypadków typu złamanie ręki, potknięcie się itp.
A najbardziej to tego, że z Sima nie można zrobić alkoholika :D fajnie by było jakby chodził na AA albo w ogóle żeby byli od czegoś uzależnieni ;P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023