TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Rozszerzenia (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=523)
-   -   Nie mogę pojechać na wakacje (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=58468)

pifpaf 26.11.2010 17:31

Nie mogę pojechać na wakacje
 
Mam malutki problem... Otóż kupiłam sobie podróż do Egiptu, moja simka już ma ikonkę walizki, idzie do taksówki, ale chciałam coś jeszcze zrobić i anulowałam ikonkę... No i teraz nie mam pojęcia jak zrobić, żeby na te wakacje pojechała. Nie mogę znowu wykupić podróży, bo pokazuje się, że simka aktualnie jest w podróży. Nie mogę zapisać nawet gry, bo wyświetla mi się, że nie można zapisać gry, gdy Sim jest w podróży... No i jestem w czarnej...ekhm...

Ktoś ma jakieś pomysły jak mogę pojechać do tego głupiego Egiptu? ^^'

Kamis 26.11.2010 17:35

Odp: Nie mogę pojechać na wakacje
 
A czy przed podróżą nie pisało czy chcesz zapisać aktualny stan gry? Bo tak mi się wydaje, że coś takiego jest napisane. Jeżeli było, i zapisałaś to po prostu wyjdź i wejdź .

pifpaf 26.11.2010 17:37

Odp: Nie mogę pojechać na wakacje
 
Nie, nie było nic takiego :(

Owl Finch 26.11.2010 18:00

Odp: Nie mogę pojechać na wakacje
 
Niestety nie ma takiej informacji przed wyjazdem za granicę. Musisz po prostu wyjść z gry i grać od ostatniego zapisu.

asti76 30.12.2010 13:10

Odp: Nie mogę pojechać na wakacje
 
Ja miałam problem innej natury: już go rozwiązałam, ale dość radykalnie. Opiszę go tu, bo być może znacie sposób jak tego rodzaju błędów uniknąć lub w jaki sposób je rozwiązać:

Kiedy byłam gotowa do podróży, złapałam walizkę i w drogę!!
Kiedy wgrało mi się otoczenie wakacyjne, okazało się, że panel Sima jest pusty!!
Ktoś mi powiedział, że przyczyną był błąd zapisu i że jedyne rozwiązanie to usunąć ten punkt zapisu i zacząć nową grę. Tak też zrobiłam i gra już działała poprawnie, jednakże, co spowodowało ten błędny zapis, skoro od zawsze zapisuję tak samo, no i jak ewentualnie naprawić ten błąd w przyszłości bez rozpoczynania nowej gry (bo trzeba zaczynać wszystko od początku i trochę szkoda tego, co zdobyliśmy do tej pory)?

Miyoki 30.07.2011 17:37

Odp: Nie mogę pojechać na wakacje
 
Cytat:

Napisał asti76 (Post 1340175)
Kiedy byłam gotowa do podróży, złapałam walizkę i w drogę!!
Kiedy wgrało mi się otoczenie wakacyjne, okazało się, że panel Sima jest pusty!!

Właśnie teraz zdarzyło mi się to samo.
Cholerne Simsy. Jak już zdecydowałam się po dawnych błędach w końcu w nie zagrać, to znowu mnie zrażają swoimi błędami :((

Wcześniej (jakiś ponad miesiąc temu) byłam we Francji i w Egipcie i wszystko działało bez problemu. A teraz moja młoda para wyjeżdża sobie do Francji lub Chin (musiałam wczytywać), to wszystko jest pięknie, tylko nie ma panelu Sima.
Jest całkowicie wyczyszczony. Fundusz rodziny wskazuje 0.

Co mam zrobić?

Coś tym zapisem? :|


@down: ok, dzięki, spróbuję :)

Vanitas 30.07.2011 17:45

Odp: Nie mogę pojechać na wakacje
 
Miyoki - mnie tez to spotkało i za cholerę nie mogłem się tego pozbyć. W końcu odpuściłem a kiedy znowu spróbowałem to się udało. Nie wiem od czego to zależy, ani jak to skutecznie naprawić. Możesz spróbować zresetować miasto Master Controlerem albo skorzystac z innego sposobu. Wejdz na inny zapis i wyjedz jakimkolwiek simem na wakacje do kraju do którego chcesz posłać sima. Kiedy już tam będziesz zapisz grę i z niej wyjdź. Wejdź w moje dokumenty/electronic arts/The Sims 3/Saves/nazwa zapisu (tego drugiego) i przekopiuj stamtąd plik z tego kraju do właściwego savea. Nie gwarantuję Ci jednak czy to zadziała. Aha i przed przekopiowaniem pliku skopiuj gdzieś plik z pierwszego zapisu, żeby w razie czego przywrócić.

Narutoman 05.08.2011 18:30

Odp: Nie mogę pojechać na wakacje
 
Kiedyś też cały czas wyskakiwały mi błędy a po tym jak przyjeżdżałem z podróży to rodzina którą grałem mi znikała, ale po tym jak kupiłem nowy komputer nie mam żadnych bugów :)

Miyoki 06.08.2011 11:57

Odp: Nie mogę pojechać na wakacje
 
Nie próbowałam ich wysyłać na wakacje od tamtego czasu.
Zdążyli mieć trójkę dzieci, która zmieniła się już w nastolatków.
Postanowiłam spróbować pojechać z nimi do Chin i ku mojemu zaskoczeniu wszyscy byli i mogłam sobie spokojnie nimi grać :|

Nie mam pojęcia dlaczego. Czyli miałam tak samo jak Ty, Gingers.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023