TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   Magiczne ¬ródła - nowe miasto do The Sims 3 (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=61248)

Savigge 10.08.2011 12:44

Odp: Magiczne ¬ródła - nowe miasto do The Sims 3
 
Cytat:

Napisał Master of Disaster (Post 1428722)
Aby nie było offtopu... cóż, je¶li to miasto będzie kosztować do 2000 SP, być może będzie jaki¶ sens je kupić. Je¶li powyżej - mog± mnie co najwyżej cmokn±ć. Z dodatkowych miast tworzonych przez EA ¶ci±gnęłam tylko Riverview, bo było darmowe.

Mogliby dawać te miasta za jakie¶ 900 SP bo to jest nijakie urozmaicenie gry - a każdym jest ponad 10 bugów. EA mogłoby się przyłożyć.
Ale może pobiorę M¬ ;)

revive 10.08.2011 14:34

Odp: Magiczne ¬ródła - nowe miasto do The Sims 3
 
A mi się to miasto podoba bo teraz ma 5760 SP więc mi to lata...

muffindance 10.08.2011 14:55

Odp: Magiczne ¬ródła - nowe miasto do The Sims 3
 
Co do ceny... Hmmm. Moze kiedy zrobia jakas promocje to kupie XD Bo ja teraz nie mam juz punktow, stracilam. Znajac zycie pewnie bedzie drogie. ;) Chociaz nie zaprzeczam, ze nie chcialabym miec go w grze... Przydalaby sie jakas odskocznia :)

Séverine 11.08.2011 11:38

Odp: Magiczne ¬ródła - nowe miasto do The Sims 3
 
Cytat:

Napisał Gio (Post 1430604)
@up: teraz też nie musisz z tego korzystać. Jeżeli chcesz mieć super realne życie swoich simów, to po prostu nie wychodĽ z domu (tak jak to miało miejsce w 2). Najlepsze w simsach jest to, że można wybierać, jaki typ rozgrywki preferujemy. Tak więc te wszystkie 'udziwnienia' służ± tym, którym owe pomysły się spodobaj±. A mi się akurat podobaj± :p


Realne życie to niewychodzenie z domu, zaszycie się w nim? Aha, fajnie wiedzieć.

Nawet jak bym to chciała to nie mam już punktów SimPoints a pewnie będzie to kosztowało 1600-2000. Ale się jeszcze zobaczy. Jak się jednak na to zdecyduję to doładuję sobie 2 karty i nie skorzystam z tych Ľródeł, lubię realn± grę :P

Gio 11.08.2011 11:54

Odp: Magiczne ¬ródła - nowe miasto do The Sims 3
 
@up: mówiłem o tym, że je¶li koniecznie chcesz mieć realne życie w simsach, musisz zaszyć ich we własnych czterech k±tach :) Bo wampira i inne cuda spotkasz na każdym rogu po zainstalowaniu niektórych dodatków. ;)

Ostatnio stwierdziłem, że jeżeliby miało kosztować +2000 simpoints (a raczej tak będzie) to się nie opłaca. Chociaż te obiekty w zestawie wydaj± się fajne...

octavessens 14.08.2011 13:22

Odp: Magiczne ¬ródła - nowe miasto do The Sims 3
 
Mi sie podoba miasto. Stroje moze mniej.. ale pomysł na spokojne miasto z magiczna histori± i tajemniczymi miejscami to cos dla mnie. pobiore

Yuki 15.08.2011 18:30

Odp: Magiczne ¬ródła - nowe miasto do The Sims 3
 
Hmm, okolica jest ¶wietnie przemy¶lana i zachwyciło mnie to piramidowe co¶ z basenem obok. Ale najwięcej do my¶lenia daj± zielone ludki!

hare_krishna 15.08.2011 18:50

Odp: Magiczne ¬ródła - nowe miasto do The Sims 3
 
A ja nie bede placil za cos co powinno byc udostepnione za darmo... W TS3 ciagna kase jak sie da, i jeszcze wszechobecna ikonka Store...
A samo miasto tez mnie nie zachwycilo, a pewnie, jeszcze pare nowych bugow gratisowo dostaniemy.

Ariall 17.08.2011 14:10

Odp: Magiczne ¬ródła - nowe miasto do The Sims 3
 
Ciekawe, jak będzie z dopracowaniem.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023