TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Rozszerzenia (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=523)
-   -   The Sims 3 Pokolenia - Proste pytania i odpowiedzi. (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=60436)

Björk 28.05.2011 15:32

The Sims 3 Pokolenia - Proste pytania i odpowiedzi.
 
Temat służy zadawaniu prostszych pytań i jak nazwa wskazuje - udzielaniu na nie przez kogoś, kto zna rozwiązanie problemu - odpowiedzi :)

Chiyano 28.05.2011 19:31

Odp: The Sims 3 - Proste pytania i odpowiedzi.
 
Za co nastolatek może dostać karę od rodziców?

anie_1981 28.05.2011 19:58

Odp: Pokolenia - wrażenia z gry.
 
Dobra, mniejsza z tym kto skąd ma. Ja mam pytanie niezwykle dla mnie ważne, bo gram... od niedawna. No i mam buga, lub gra jest koszmarnie niedopracowana.... Czy u Was też, jak idziecie z dzieckiem na spacer w wózku, to Simy biorą małe na ręce gdy tylko miną swoją parcelę domową? Bo mnie to #%$%^%^%&^ i to bardzo... Mam ten droższy wózek. Muszę sprawdzić ten tańszy. Ogólnie, to nie jest źle, ale tak, seks pod prysznicem.... porażka... Obiektów jeszcze nie oglądałam, ale dałam łóżko piętrowe dzieciakom, bo teraz to chociaż mogę wstawić biurko... Domki na drzewie takie sobie, musiałam użyć kodu, żeby chciały się wstawić na działkę, bo podobno nie było miejsca, a było... No i sporo modów nie działa.... I teraz weź tu wyczaj które nie działają. Musiałam się pozbyć NRaasów i teraz włączę grę totalnie bez modów. Rany jak ja to przeżyję... :P

Ilona 28.05.2011 20:03

Odp: The Sims 3 - Proste pytania i odpowiedzi.
 
a jak jest z kolekcjami,bo nie mogę ich znaleźć?

Björk 28.05.2011 20:06

Odp: The Sims 3 - Proste pytania i odpowiedzi.
 
Pewnie będą dostępne po oficjalnej premierze i aktualizacji gry podstawowej. Owłosienie na razie też nie działa.

muffindance 28.05.2011 20:08

Odp: Pokolenia - wrażenia z gry.
 
u mnie normalnie wozki dzialaja ;> z tym domkiem na drzewie tez tak mialam,dom byl mozliwie maly: a tu patrze, ze nie mam miejsca na domek na drzewie. po 'wycelowaniu' dopiero postawilam. na razie tyle z mojej gry, jestem zawiedziona brakiem fryzur dla dzieci.
aa, nie napisalabym: wmyslony przyjaciel jest mega : D

anie_1981 28.05.2011 20:13

Odp: Pokolenia - wrażenia z gry.
 
Kurcze to nie wiem co jest u mnie nie tak z wózkami... U mnie jak dochodzą do granicy parceli, to wyjmują dzieci z wózka i idą dalej niosąc dziecko na rekach... Sprawdzałam przy obydwu wózkach.

Searle 28.05.2011 21:20

Odp: The Sims 3 - Proste pytania i odpowiedzi.
 
Cytat:

Napisał Nayi (Post 1401540)
Za co nastolatek może dostać karę od rodziców?

Mój nastolatek dostał karę za pójście na wagary. Dodam, że sim ukarał go automatycznie bez mojej ingerencji.

anie_1981 28.05.2011 21:43

Odp: The Sims 3 - Proste pytania i odpowiedzi.
 
No nie wiem co jest grane, ale jak zaczynam nową grę, to wózki działają jak trzeba. Ale jak załaduję któryś ze swoich zapisów, to jest tak jak opisywałam wyżej. Sim wyjmuje dziecko z wózka po dotarciu do granicy parceli i dalej je niesie na rękach.

Searle 29.05.2011 06:14

Odp: The Sims 3 - Proste pytania i odpowiedzi.
 
anie, u mnie jest normalnie, ale gram nową rodzinką, więc może jest to jednak bug?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023