TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Opowiadamy jak sobie gramy (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=578)
-   -   The Sims Weekly News (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=66206)

Pink Panther 06.12.2013 20:16

The Sims Weekly News
 
Witam :)
Przed Wami ukazuje się pierwszy numer "Simowej gazetki" - projektu, na którego wpadłem... dość dawno. Niestety dopiero gdzieś w zeszłym tygodniu postanowiłem się za niego zabrać.
Słowem wstępu, gazetka ma być rozszerzeniem tej znanej z serii The Sims, np. TS3. Gdy czytamy gazetę w prawym górnym rogu ekranu pojawiają się informacje typu "Simka X zmarła", "Rodzina X wyprowadziła się z miasta" itp. Chciałem to odwzorować, uświetnić ciekawszymi artykułami i zdjęciami. Czy mi się udało - nie mnie oceniać :)
Numery będą ukazywać się co mniej więcej 2-3 tygodnie. Zachęcam do czytania, komentowania i wysyłania do mnie plotek ze świata Simów ;) Stwórzmy razem Simową gazetkę!

Wielkie podziękowanie składam Dianie, bez której gazetka nie mogłaby istnieć. Moje zdolności graficzne ograniczają się do rysunku domu w Paintcie, więc złożenie tego wszystkie w całość w Photoshopie byłoby dla mnie niewykonalne.

Lista numerów The Sims Weekly News:
TSWN #1
TSWN #2
TSWN #3
TSWN Wydanie Specjalne #1

Zapraszam do lektury TSWN #1 :)

[IMG]http://oi43.************/262wqj9.jpg[/IMG]

Mroczny Pan Skromności 06.12.2013 20:29

Odp: The Sims Weekly News
 
oho, konkurencja :D mam się bać? :P

jeśli chodzi o stronę graficzną, od razu rzuca się w oczy tekst, który powinien być wyjustowany. Poza tym, niektóre sformułowania brzmią trochę "niegazetowo" xD Przykładowo "Kierujemy ważny komunikat" - lepiej brzmiałoby "Podajemy", albo nawet bez czasownika ;)

Pomysł jest interesujący i jestem ciekaw jak to się rozwinie :D Jak dla mnie, to by nawet bardziej pasowało do OJSG :P

Pink Panther 06.12.2013 20:35

Odp: The Sims Weekly News
 
Dzięki za komentarz :)

Cytat:

Napisał Mroczny Pan Skromności (Post 1786487)
oho, konkurencja :D mam się bać? :P

Nie masz czego, i tak będziemy mieć większą sprzedaż :D

Cytat:

Napisał Mroczny Pan Skromności (Post 1786487)
jeśli chodzi o stronę graficzną, od razu rzuca się w oczy tekst, który powinien być wyjustowany.

Grafikiem jest Diana, ale wiem, czemu nie jest wyjustowany, więc odpowiem za nią - miała jakieś problemy z PS i nie mogła dać sobie rady z justowaniem :C

Cytat:

Napisał Mroczny Pan Skromności (Post 1786487)
Poza tym, niektóre sformułowania brzmią trochę "niegazetowo" xD Przykładowo "Kierujemy ważny komunikat" - lepiej brzmiałoby "Podajemy", albo nawet bez czasownika ;)

Następnym razem się poprawię, dzięki ;)

Cytat:

Napisał Mroczny Pan Skromności (Post 1786487)
Pomysł jest interesujący i jestem ciekaw jak to się rozwinie :D Jak dla mnie, to by nawet bardziej pasowało do OJSG :P

Ja również jestem ciekaw, czy to w ogóle wypali i zainteresuje użytkowników :D Pytałem Cherrie, w jakim dziale umieścić, ale gdyby Administracja uznała, że ten się nie nadaje - proszę przenieść.

Diana 07.12.2013 11:11

Odp: The Sims Weekly News
 
Cytat:

Napisał Mroczny
jeśli chodzi o stronę graficzną, od razu rzuca się w oczy tekst, który powinien być wyjustowany.

WIEDZIAŁAM, że ktoś zwróci na to uwagę. :hmm: Otóż próbowałam to wyjustować, ale w końcu poległam, mój Photoshop jest tępy... Jednak popróbuję jeszcze coś z tym zrobić. Na razie to jest pierwszy numer, więc już zostawiłam jak jest. Spróbuję to naprawić później, ale nic nie obiecuję. Mam nadzieję, że ten brak justowania nie przeszkadza bardzo? :P

EDIT: TAK!!! <3333333 ZNALAZŁAM PRZED CHWILĄ JUSTOWANIE! :O :D Od następnego numeru będą pięknie wyjustowane akapity :love:

Pink Panther 07.12.2013 15:02

Odp: The Sims Weekly News
 
Następny numer planujemy opublikować 21 grudnia (plus minus jeden dzień) :)

Zachęcam do wysyłania jakichś zdjęć, artykułów, plotek! Noo, lejdis end dżentelmens! Zredagujmy TSWN razem! :D
Serio nikt nic nie wie o schadzkach wampirów? Wyślijcie Simów na cmentarz, niech pobawią się w szpiegów! ;P

Searle 10.12.2013 10:40

Odp: The Sims Weekly News
 
Bardzo ciekawy pomysł i bardzo mi się podoba!

A ja nawet na ten brak wyjustowania nie zwróciłam uwagi, bo tak się zaczytałam :)

Merszyt 11.12.2013 14:43

Odp: The Sims Weekly News
 
Idea takiej gazetki jest bardzo ciekawa. Na pewno wspomogę tę publikację i wyślę gdzieś moich Simków ;D
Co do oprawy graficznej - treść była o wiele ciekawsza od niej.
Życzę sukcesów!

Pink Panther 11.12.2013 14:48

Odp: The Sims Weekly News
 
Dziękuję za komentarze :)

Cytat:

Napisał Merszyt (Post 1788815)
Na pewno wspomogę tę publikację i wyślę gdzieś moich Simków ;D

Bardzo się cieszę! :D Taki jest też sens tej gazetki, żeby tworzyć ją razem - dlatego znowu zachęcam wszystkich do wysyłania czegokolwiek ciekawego na moje PW. Wszystko postaramy się opublikować, ogranicza nas jedynie miejsce na stronie - ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby gazetka składała się aż z dwóch :)

A do tej pory nie dostałem kompletnie nic ;_;

Searle 14.12.2013 13:35

Odp: The Sims Weekly News
 
Dlaczego ten temat został tu przeniesiony?

Meona 14.12.2013 14:46

Odp: The Sims Weekly News
 
Świetny pomysł, fajnie się czyta. Czekam na następny numer, mam nadzieję, że będzie ciekawy i zabawny ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023