TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   The Sims 3 Zwierzaki (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=52174)

Vena 12.09.2009 21:08

Odp: The Sims 3 Zwierzaki
 
Dobrze,ale czy ja pisałam akurat o tym??napisałam że niby w grudniu,lecz tą informacje mialam z innych źródeł.

Searle 13.09.2009 08:10

Odp: The Sims 3 Zwierzaki
 
Vena - napisz, jakie to były źródła. Najlepiej podaj linka, jak jeszcze masz.

Vena 15.09.2009 16:46

Odp: The Sims 3 Zwierzaki
 
A żebym ja pamiętała,gdzie dokladnie wchodziłam dwa miesiace temu.Latałam po necie i pare razy natknęlam się na takowe info,ale dobra koniec tematu bo chyba niezrozumieliście jego przesłania.

Fatamorgana 15.09.2009 17:41

Odp: The Sims 3 Zwierzaki
 
Vena, dobrze, żeby wyszedł taki dodatek, ale niech będzie bardziej różnorodny niż poprzedni.
Np. żeby można regulować wielkość psa i długość kończyn.
Nie można był w TS2 zrobić np. jamnika. ;|

Karinka_12 04.01.2010 17:43

Odp: The Sims 3 Zwierzaki
 
Wy w ogóle nie jesteście na bieżąco! Przecież to jest bardzo możliwe, że już zaraz może się pojawić ten dodatek. Przecież np. Amerykanie już sobie dawno grają w zwierzaki (i to mówię do tych, co piszą, że nie będzie takiego dodatku). To trwa dlatego tak długo, bo ci twórcy muszą najpierw przetłumaczyć tą grę na Polski, żebyśmy my też mogli grać normalnie (chyba nie chcemy grać w simsy np. po Angielsku). W internecie można sobie poszukać okładki (bardzo ładna i ciekawa). Tak na serio, to przecież ta ekipa twórców jest przeogromna. Jedni się zajmują jednym, a inni drugim. Jedni tłumaczą dodatki na różne wersje językowe, a drudzy w międzyczasie tworzą nowy dodatek. To jest takie logiczne i proste do pojęcia. Wystarczy po prostu się nad tym chwilę zastanowić, a odpowiedź na pytanie sama się wprosi do głowy. I jeszcze jedno: ok. 1 - 5.02.2010 r. mają się pojawić nowe akcesoria do simsów - "The Sims 3 Nowoczesny Apartament - akcesoria".

P.S. Pomysły macie fajne na te opcje, ale czy wy też byście nie chcieli w zwierzakach wilkołaków? W dwójce mi się już znudziły, ale w ogóle, to są OK.
We wszystkich dodatkach mogłoby coś być (wampiry, wiedźmy, roboty, UFO, itp.). Po prostu lubię grać wyjątkowymi simami i urozmaicać im życie. Tak jest ciekawiej i ciągle można odkrywać nowe rzeczy, interakcje...
A co do jamników, to mi też ich brakowało w TS2, bo sama mam dwa w domu i bardzo je kocham (czarna, podpalana jamniczka, 9 lat - Kaja /// ruda jamniczka, prawie 8 miesięcy - Doxa). Nie są spokrewnione, ale są z tej samej hodowli.

Mamełe 04.01.2010 18:52

Odp: The Sims 3 Zwierzaki
 
Cytat:

Napisał Karinka_12 (Post 1186158)
Przecież np. Amerykanie już sobie dawno grają w zwierzaki (i to mówię do tych, co piszą, że nie będzie takiego dodatku).

W zadne zwiarzaki w TS3 sobie nie graja. Kompletna bzdura.

Nunczaki Orientu 04.01.2010 18:53

Odp: The Sims 3 Zwierzaki
 
Ekhem, pech w tym, że 15 grudnia minął już daawno :/

karasss 04.01.2010 19:10

Odp: The Sims 3 Zwierzaki
 
Nic nie było, raczej w najbliższym czasie nie będzie. Może dopiero jakiś dodatek w marcu lub kwietniu :)

Vanitas 04.01.2010 19:27

Odp: The Sims 3 Zwierzaki
 
To Ty jesteś nie na bieżąco. Różnica między datą premiery w Ameryce a w Polsce to 2-3 dni.

Wielebny 04.01.2010 20:12

Odp: The Sims 3 Zwierzaki
 
Mamełe
Karinka_12 z tym dodatkiem zwierzaki do ts3 w który grają już amerykanie to żartowała , przeczytaj jej post jeszcze raz to zauważysz , że po skończone wypowiedzi napisała [Tak na serio...]
Już kiedyś chyba w lutym czytałem gdzieś , że Zwierzaki miały być pierwszym rozszerzeniem do ts3 . Tak się jednak nie stało .
Wydaje mi się , że to właśnie zwierzaki będę kolejnym dodatkiem , którego możemy się spodziewać pewnie w okolicach czerwca .
Ale to tylko moje spekulacje .


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023