TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=49)
-   -   jak rozbujac impreze w godzine? :[ (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=18943)

sims_rules 02.06.2005 16:40

jak rozbujac impreze w godzine? :[
 
boooze...
urzadzilam imprezke urodzinowa... bylo fajnie. nagle ocena: dobra zabawa zmienila sie w ocene katastrofa :(. nie wiem dlaczego.


nikt nie odszedl z imprezy, wsyzscy chyba sie dobrze bawia... no nie wiem naprawde co to jest :/. w kazdym razie w godzine nie potrafie zrobic tak, zeby w pamieci mieli dobra imprezke :/. co gorsza nikt na tej imprezie nie moze romansowac :/... bo juz wole miec kiepska impreze niz zniszczyc sobie wspaniale malzenstwo :/.

co mam zrobic? znacie jakies expresowe sposoby? pomocy :/


niestety juz za pozno. prze zprzypadek zasejwowalam jak zostala minuta do konca imprezy :(. wiecie moze jak wywailc z pamieci zle wspomnienei? :/ bo teraz wszystkie moje simy oplakuja ta impreze i w ogole :(

Guralka 02.06.2005 16:49

Taaa... Uzyć obraz na poprawę wszystkim nastroju i zrobić wszystkim na działce platynową aspirację. Szybszego chyba nie ma :P

ignis 02.06.2005 16:50

Potańcówka
 
Najlepszym sposobem na świetną imprezę są oczywiście pocałunki. Dlaczego na twojej nie można romansować? Były tam małe dzieci?? ;) ;) ;) Innym sposobem jest taniec. Raz kazałam moim simom tańczyć i ocena od razu mi wzrosła:). Kup jakieś żarcie i tańcz:D!!

kartofelq 02.06.2005 17:50

a propos imprezki, wiecie ze jak moja simka miała w akademinku pragnienie zeby zrobic impre to jej dałam zeby zadzwoniła po gosci tak dla jaj, ale nic nie szykowałam bo moja simka szła na wykłady. Niby imprezka sie zaczeła bo przyszli goscie. Była włączona muza i nic więcej. Patrze a tu ocena już nie pamiętam jak sie nazywała ale ze niby najlepsza :O hahah za nic :P a jak sie staram zeby wyszła super to i tak jest katastrofa :P

orchidée 02.06.2005 20:26

przede wszystkim muzyka..może jakieś drinki, dżakuzi:P mi to pomaga..

Avrilcia_Korny 30.06.2005 15:27

Akademik
 
What you waiting for ?
Nop więc... włącz telewizor, powyciągaj chrupki, galaretkę, włącz muzykę, kup coś do grania w grupie !! To jalepszy najszybszy najoryginajlniejszy sposób :P

moniak1993 02.07.2005 12:59

Jakuzzi
 
Kup żarcie i stoliki i krzesła oraz tą wielka wieże oraz JAKUZZI,włacz muzyke zjedz cos i zapros wszystkich gosci do jakuzzi jesli masz ich duzo to kup 2 JAKUZZI i wtedy sie baw. chlap i gadaj , a pozniej jak gosciom sie znudzi to wejdz na parkiet !!!! ale jazda mówie Ci .. ja tak zrobiłam i miałam status imprezy :BAALANGA !!! każdy sie cieszył z mojej imprezy. :)

LindSay 02.07.2005 20:21

Najlepiej to żeby było dużo drinków, basen, jakuzzi , wieża stereo i może jakaś gra grupowa. Z takimi gadżetami nawet drętwa imprezka zmienia się w super balangę!!!Serio, serio, serio :) Acha, i postaraj się, żeby goście mieli w miarę dobry humor.

mar(tunia) 03.07.2005 09:51

Szacunek do Boga (powtarzam to do znudzenia).

I przede wszystkim, jeśli to impreza urodzinowa, to musi DOROSNĄĆ, ale z tortem. Jeżeli bez tortu, to klops (u mnie tak było).

Aga:-) 03.07.2005 17:30

Dzisiaj urządziłam imprę moim simom. Dałam muzykę i patrzę: Wszyscy tańczą od początku do końca imprezy. Nic nie jedli, znieśli tylko toast. I każdy dostał po jednej porcji kurczaka. Końcowa ocena była to DOBRA ZABAWA.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023