TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Studia-Który wydział najlepszy? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=15406)

Kufel2 10.03.2005 20:04

Studia-Który wydział najlepszy?
 
Siemka waszym zdaniem jaki wydzial jest najlepszy? ja zaczełem studiowac aktorstwo i jestem na 4 roku:D
P.S Gra jest fajna duzo fajnych dziedzin matematyka huistoria ...dodatek jest niezly co o tym sądzicie?

Agateczka 10.03.2005 20:57

Cytat:

Napisał Kufel2
Siemka waszym zdaniem jaki wydzial jest najlepszy? ja zaczełem studiowac aktorstwo i jestem na 4 roku:D
P.S Gra jest fajna duzo fajnych dziedzin matematyka huistoria ...dodatek jest niezly co o tym sądzicie?

Zaraz, zaraz....a skąd ty masz już ten dodatek?
PROSZE O ODPOWIEDŹ!!!!!!!!!!!

Thorin 10.03.2005 21:09

Prawdopodobnie ze sklepu.

A na pytanie jest jeszcze chyba troche za wcześnie, gdyż dodatkek ma dopiero nieliczna liczba użytkowników, pozatym nikt chyba nie jest wstanie w ciągu jednego dnia sprawdzić wszystkie kierunki studiów i ocenić, który jest najlepszy.

Eveline 11.03.2005 00:45

W czasie samego studiowania kierunki się przecież niczym szczególnym nie różnią. Po czym niby je oceniać? Że do jednego jest ważniejsze sprzątanie, a dla innego kondycja? Czy może chodzi o to, po którym kierunku są ciekawsze kariery? Jeśli to ostatnie, to chyba bardziej odpowiedni byłby temat o karierach.
Cytat:

Zaraz, zaraz....a skąd ty masz już ten dodatek?
PROSZE O ODPOWIEDŹ!!!!!!!!!!!
Kto zamawiał grę w Merlinie pocztą kurierską, dostał ją 10 marca :)

Kokolino123 11.03.2005 05:35

a tak wogóle to na kierunke to masz czas do kąca 3 roku tak czytałem w

Nindë 11.03.2005 06:41

Jeszcze nie mam TS2NS....I zresztą dużo użytkowników nie ma.. :\

Kokolino123 nie rozumiem o co Ci chodzi..? :wacko:

Toxic 11.03.2005 08:15

nie wiem jakie jest najlepszy bo nie mam tej gry ale jakoś tak wydaje mi się że bilogia fajna będzie :) zobacze dopiero dziś wieczorem :)

MoNiSiA71 11.03.2005 10:29

niekture kierunki aby zwiekszyc nauke potrzebuja jakies 2 punkty np sprzatanie i gotowanie ( np. kierunek fizyka tam tylko potrzebujesz 2 punkty aby sims mogr powiekrzyc limit swej nauki) a np. wydzial aktorstwa potrzebuje juz 3 punkcikow :D 4 chyba niema wiec takie studia jak aktorstwo sa najleprze (ja narazie studiowalam fizyke literature i aktorstwo wiec narazie tylko o nich wiem wiec nie podam innych przykladow :P

R@fcio 11.03.2005 14:23

Ja gram dwójką simów, jeden studiuje aktorstwo, a drugi biologie. Są na trzecim roku i nie ma dużych wmagań co do umiejętności ;)

Keisy 11.03.2005 17:35

Ej, a ile wogóle jest kierunków? NBo i jak się je wybiera, czy przy tworzeniu simów, czy przy wybieraniu parceli akademickiej?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023