TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 1: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Duchy (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=5146)

Martek 23.05.2004 18:35

Witam. Ten temat może zaciekawić (tak± mam nadzieję). No jak wiecie do domu simów przychodz± np. złodzieje :ph34r: . Wiadomo że złapać go może tylko policja. ALe jak sie nie ma sim czujki a sie ¶pi to sie nie zd±rzy dobiec do telofonu. Co wy robicie w takiej sytuacji. To fakt. Jestem trochę wrażliwa dlatego jak złodziej przychodzi i gra ta muzyczka to zaczynam się bać. Ale mog± jeszcze przyj¶ć duchy no nie??
Co mamy w takiej sytuacji robić? Z tego co mi wiadomo trzeba i¶ć spać. No tak, ale nie dawno zaobserwowałam dziwne zachowanie duchów. Posłuchajcie: Byłam akurat w rodzinie Ćwir. Nie było jeszcze godziny 12.00 w nocy a duchy już przyszły. Był tam wujek, ciocia, chłopiec. Doszłam do wniosku, że rodzina Ćwir pójdzie spać. Niestety to nic nie dało. Duchy przychodziły co chwilę. Trwało to chyba z trzy simowe godzine. Wreszcie nastała godzina 6.00 gdy zaczeło sie robić jasno. Wtedy odetchnełam z ulg±. Odrazu wyszłam z domu "Ćwirów".

Kiedy¶ przestrastraszyłam się duchów :o . Nigdy wcze¶niej ich nie widziałam. Zadzwoniłam na policję. Ale... zapłaciłam kare. No ale trudno się mówi. :(
Teraz może wy powiecie co¶ o złodziejach, duchach, ufo itd. ;)
Do usłyszenia: Martek :-)

Alexa 23.05.2004 19:32

Na duchy jest prosty sposób - pokasować wszystkie groby na parceli ^_____^ Ja tam się nie boję tego cholerstwa, bo to w końcu tylko gra no ni? A duchy s± fajne w gruncie rzeczy =D Kiedy¶ miałam w rodzinie dwoje dzieci, jedno umarło i co noc jego duch nawiedzał to drugie dziecko i męczył je tak długo aż zmarło =P

Mafia pomyłka:) 23.05.2004 19:39

Gołs basters!!!!!!!!!! :) Mnie nawiedzaj± duchy, zmarłych.. brrrrr.... ;)

Ny¶ka 24.05.2004 08:37

Duchy w simsach s± fajne zawsze można się z nich po¶miać. A przychodz± jeszcze duchy zwierzaki.

lacoste 24.05.2004 17:57

Raz do mnie przyszedł duch do rodziny ¦wirów.No cófsz,to byla babka i nawiedzala ale kilka sekund po tym zdarzeniu wyloczylam gre.Tak sie przeleklam. :unsure:

PS. Ny¶ka to mog± przyjsc duchy zwierzakow?Nie wiedzalam...Buhahah smieszne.przezroczysty pies :lol:

NiEzNaNa 25.05.2004 12:30

Miałam kiedy¶ pewne małżeństwo i żona zmarła na nieznan± chorobę :ph34r: Potem mój sim ożenił się drugi raz, a duch jego eks żony nawiedzał ta obecn± aż zmarła...... najlepsze jest to że nie było żadnego nagrobka bo wszystkie odrazu kasuje :)

Kumagoro 25.05.2004 13:28

Przyznam się szczerze że czasami się boję, ta muzyka, brr...
Sposób na ducha gdy sprzedałe¶ nagrobek i wci±ż przychodzi: ¶pij na piętrze :D duchy nie wyjd± na piętro

Złodziej: Na noc PRZENO¦ drzwi wej¶ciowe w inne miejsce do wewn±trz domu

Znacie jeszcze jakie¶ specjalne zdarzenia? Kiedy¶ np. jaki¶ niedĽwiedĽ podszedł do kosza i wyjadł ¶mieci, a u kolegi (miał wakacje, a ja tylko randka) to widziałem jak±¶ zło¶liw± star± babę

I pytanie, czy wspominanie codziennie zmarłych zmniejsza ryzyko nawiedzenia?
A może w the Sims 2 będzie oddział Ghost busters? ;)

Raz specjalnie zabiłem simkę, nie wspominałem jej przez długi czas, wtedy co drug± noc słyszałem straszn± musykę, ale duch się nie zjawiał, gdy raz urz±dziłem imprę to duch przyszedł i zrujnował imprezkę :( a ja (prawdziwy) nie mogłem potem spać :((

Słyszałem też że ducha można wywołać z ogniska, kto¶ wie jak?

XenoN 25.05.2004 13:38

z kim ja gadam jak można bać się gry :P

Cytat:


Znacie jeszcze jakie¶ specjalne zdarzenia? Kiedy¶ np. jaki¶ niedĽwiedĽ podszedł do kosza i wyjadł ¶mieci, a u kolegi (miał wakacje, a ja tylko randka) to widziałem jak±¶ zło¶liw± star± babę

niedĽwiedzia widziałem, a ta stara panna to panna stanisława często jest w mie¶cie ( albo zawsze :P )

Cytat:


Słyszałem też że ducha można wywołać z ogniska, kto¶ wie jak?

Siedzisz przy ognisku klikasz na nie i wybierasz przywołuj duchy :P

Cytat:

czy wspominanie codziennie zmarłych zmniejsza ryzyko nawiedzenia?
nie wiem :) może :P

Rosi 25.05.2004 15:25

Cytat:

Originally posted by Kumagoro@May 25 2004, 02:28 PM
Znacie jeszcze jakie¶ specjalne zdarzenia? Kiedy¶ np. jaki¶ niedĽwiedĽ podszedł do kosza i wyjadł ¶mieci, a u kolegi (miał wakacje, a ja tylko randka) to widziałem jak±¶ zło¶liw± star± babę


Mój kolega mówił że raz przyszła do niego mafia. :unsure: Chociasz nie jestem pewna czy to prawda :P

Kumagoro 25.05.2004 15:56

Taa, ale z ogniska nic nie wyskakuje, żadnego ducha nic :( Może trzeba jakie¶ specjalne rzeczy zrobić? Robię w nocy ofkoz


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023