TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Rozszerzenia (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=522)
-   -   Dziwne bliźniaki (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=32332)

Oshin 04.07.2006 21:54

Dziwne bliźniaki
 
Hey. Mam trochę nietypową sprawę i postanowiłam napisać, może komuś już też się to przytrafiło ale... urodziły mi się bliźniaki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby jeden nie był murzynkiem (chłopiec) a drugi mulatem (dziewczynka) :D Trochę mnie to zdziwiło no bo zazwyczaj bliźniaki są w "jednym kolorze" ;P
Aaa żeby nie było nie używałam żadnych kodów typu "twinzr2cute", a więc wszystko przebiegło w sposób NATURALNY :)

Pewnie przyczyną jest to, że moja Simka tuż przed ślubem miała mały romansik z murzynem... Zaszła w ciąże, wyszła za mąż za mulata no i jak nadszedł czas porodu okazało się, że jest tak a nie inaczej... Teraz mam pełno roboty, bo dwójka dzieci w Simsach to ręce pełne roboty....

PoZdRaWiaM :) Ciekawe czy ktoś jeszcze miał taki przypadek w swojej simowej rodzince, bo wyjątkiem raczej nie będę... :P Ale zdziwiło mnie to BARDZO, aż piszę to wszystko tutaj B)

melody13 05.07.2006 09:54

Też tak miałam Oshin! Miałam 2 dziewczynki, białą i mulatkę!

WITAMINKA 05.07.2006 10:47

Jeśli dobrze rozumiem, to Twoja Simka(jasna karacja) ma dzieci z Murzynem. Skoro tak, to po prostu ich geny się wymieszały i jedno z maluchów odziedziczyło kolor skóry całkowicie po tacie, a drugie ma "wypośrodkowaną" karnację pomiędzy jasnym i ciemnym odcieniem, czyli "opaloną". No, to jest moja teoria, tak biorąc na logikę, choć bliżniaki powinny być prawie identyczne, a ten "szczegół" nie jest taki mały... :P

Kati_Simka 28.07.2006 17:05

Tez tak miałąm :) Moja czarna Simka miała dzieci z białym i wyszedł mulat i ta o takiej strasznie jasnej karnacji. A moja Simka była o kolorze troche ciemniejszym.. Nie wiem czy rozumiecie, ale... :)

.:WiLa:. 29.07.2006 19:17

Cytat:

Napisał Oshin
Pewnie przyczyną jest to, że moja Simka tuż przed ślubem miała mały romansik z murzynem... Zaszła w ciąże, wyszła za mąż za mulata

Ale ona przecież nie miała dziecka z murzynem tylko z mulatem. Jeśli simka ma jasną karnację, a sim lekko brązową, to dziecko nie może się 'przyciemnić'.
Może to być albo błąd gry, albo jakieś geny przodków małżonka simki ;p

IZKA95 29.07.2006 21:10

No tak, ale jak ona miałą mały romansik przed ślubem, to przecież mogłą zajść już w ciąże i dzieci nielkoniecznie muszą być Mulata :P J atam TS2 nie mam zadnego, bo mam za woonego i starego kompa :/

.:WiLa:. 29.07.2006 21:26

W rzeczywistości pewnie byłoby to możliwe, ale w the Sims 2 nie można zajść w ciążę nie biorąc wcześniej z danym simem ślubu (;

Cocodrilo Martita 31.07.2006 11:03

Do .:WiLa:. : Bzdurą jest to, co napisałaś! Jasne że można mieć dzieci z simem, za którym się jeszcze nie wzieło ślubu! Moje simki czasem zachodzą w ciąże, i dopiero po paru dniach wychodzą za mąż, żeby dzieci nie były same-ale to akurat nie ma tu znaczenia ;P
Zeby simka zaszłą w ciąże, musi bardzo kochać i mieć wspaniałe kontakty z partnerem, a ślubu nie musi z nim brać, ale to jest już decyzją Twoją własną :)

Sylvanna 10.07.2007 13:28

Odp: Dziwne bliźniaki
 
Dokładnie - w simach jak w życiu można się rozmnażać bez papierka :D.
A co do bliźniaków w różnych kolorach - to całkiem normalne. Mam parę - Ona biała, on czarny. 2 razy miałam bliźniaki i dwa razy jedno było białe, a drugie czarne. Jak trafiły im się pojedyńce sztuki - to samo - jedno po mamie, drugie po tacie. Tak samo z oczami i włosami.

Kinqua 10.07.2007 18:26

Odp: Dziwne bliźniaki
 
eee niezła była ta simka ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023