TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Archiwum [TS2] (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=532)
-   -   Nad Urwiskiem [BRAK ZDJĘĆ] (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=60108)

Sheep-y 18.04.2011 13:10

Nad Urwiskiem [BRAK ZDJĘĆ]
 
Witam.
Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda i domy w jakim stylu są tutaj przedstawiane itd. Ale mniejsza o to.
Wstawienie tego domu tutaj jest wynikiem nudy, zupełnie spontaniczną decyzją, której, mam nadzieję, nie będę jakoś specjalnie żałowała. Chciałam tylko ostrzec, iż jedną z rzeczy, której brakowało mi przy budowie tego “dzieua” jest jakikolwiek zamysł twórczy i konsekwencja w stosowanym stylu etc. W związku z czym dom jest całkowitym pomieszaniem z poplątaniem, bez wiodącego motywu czy jakiegokolwiek pomysłu. Ot, taka sobie chatka. Przepraszam również “z góry” za kiepską jakość i mały rozmiar zdjęć. I za łazienkę. Nienawidzę robić łazienek. Dla usprawiedliwienia powiem tylko: no cóż, bywa.
Dom zamieszkuje dorosła simka, sztuk: jeden.

Gio 18.04.2011 13:36

Odp: Nad Urwiskiem
 
:O
Świetny. A łazienka... i ten pomysłowy prysznic! To jest IDEALNE!
Czasami tylko są gdzieniegdzie puste ściany i inne takie pierdołowate niedociągniecia, ale generalne wrażenie jest baaaardzo pozytywne ;p

10 pozdrawiam

przeciętny 18.04.2011 14:20

Odp: Nad Urwiskiem
 
Jedyna wada to zbyt podkreślona granica działki innym podłożem, poza tym dom jest świetny, daję 9+/10

Liv 18.04.2011 14:22

Odp: Nad Urwiskiem
 
Gdzieniegdzie jest za czysto w tym domu i ten busz przed nim wygląda nienaturalnie.
Poza tym praca w porządku.
8/10

Inez 18.04.2011 16:20

Odp: Nad Urwiskiem
 
Bardzo mi się podoba, jednakże szkoda, że tak dużo jest tego szarawego podłoża w domu, mogłabyś zmienić to... Moja ocena to: 9/10. Mam takie pytanie udostępniłabyś to do pobrania?

Bush 18.04.2011 18:02

Odp: Nad Urwiskiem
 
Najsampierw myślałam, że będzie to kolejny brzydki dom, sądząc po nazwie. Myliłam się. Tyle mogę powiedzieć. Nic bym nie zmieniła, urządzony cudnie, zachwyciłam się.

kalafjor 18.04.2011 20:46

Odp: Nad Urwiskiem
 
Domek bardzo mi się spodobał tyle powiem.:)
Tylko gdyby nie te dodatki z internetu.
Bardzo fajnie rozmieszczone pokoje i ogólnie ich kształt jest good.:)
9/10 Za te nieszczęsne dodatki. Maxis wyglądałby lepiej!:) Oczywiście tylko w moim zamyśle.;) Mogłabyś/mógłbyś dać do ściągnięcia samą bryłę?

rath 18.04.2011 22:56

Odp: Nad Urwiskiem
 
Bardzo klimatyczny dom. Podoba mi się! Bardzo!
Jest niestety kilka szczegółów, które lekko psują efekt.
Pierwszy z nich to bardzo rzucająca się w oczy granica parceli,
kolejne:
czerwone pantofle (w przedpokoju) nie za bardzo pasują mi do osoby mieszkającej w takim miejscu.
Wiszący w powietrzy trzepak na dywany,
Waga w łazience za ładna, za nowa jak na ten dom, tak samo z lusterkiem w przedpokoju.
Sypialnia jest super. Ogólnie dom robi duże wrażenie. Daję zdecydowane 4/10!
Zbijam się. Daję dwa razy więcej ;) 8/10!

Vipera 19.04.2011 15:36

Odp: Nad Urwiskiem
 
Śliczniusie!
Bardzo, bardzo mi się podoba. Jedyne czego mi brakuje, to ogrodzenia dookoła parceli, a przynajmniej przy grządkach.

Probs 22.04.2011 10:03

Odp: Nad Urwiskiem
 
Wow ! Co za pomysłowość ^^
Kuchnia jest całkiem fajna, taka staromodna.
A ten ogródek ?! Też fantastyczny, i te drzewa przy urwisku.

10/10


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023