TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=60978)

mucha 01.05.2012 15:24

Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra
 
Może pomoże wyprowadzenie ich z domu i wprowadzenie jeszcze raz? Do tego samego, albo do innego?

Cytat:

Napisał savage (Post 1524545)
Miałam kiedyś podobny problem, tylko u mnie nie wyświetlały się 2 pola.
Problem z czasem sam się rozwiązał, ale w międzyczasie znalazłam sposób jak sobie z tym w miarę dobrze poradzić. Otóż nie wyświetla się tylko obrazek, po kliknięciu na kwadracik cały czas wyświetla się nazwa i opis pragnienia ;) Możliwe, że po spełnieniu tego pragnienia pole znów się pojawi, nie wiem, nie próbowałam.
W każdym razie, mam nadzieję, ze przynajmniej ułatwiłam nieco grę ;)

Nic z tego. Nie wyświetla mi się pragnienie, mam tylko puste niebieskie pole, pierwsze po prawej. Może jak wyrośnie z etapu wiekowego, to się to jakoś naprawi. _-_


edit;
Młoda wyrosła, pragnienia się naprawiły. (:

kalafjor 01.05.2012 15:29

Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra
 
Ktoś z duszą artysty lub po prostu z dobrym gustem mógłby mi udekorować otoczenie?
Mam ogromny problem, bo miasto wygląda po prostu brzydko.
Przepraszam, ale nie wiedziałem gdzie to dać, a w temacie są pytania i odpowiedzi więc...

Fisia 01.05.2012 15:35

Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra
 
Odkryłam, że w innym miejscu telefonu da się używać, ale nadal nie wiem dlaczego tam nie dało się przejść.
Jeszcze taki kłopocik mały mam, że nie mogę znaleźć opcji z nagrody aspiracji drugorzędnej ''Napisz przewodnik restauracyjny''. Nie ma takiej opcji na komputerze. Na początku myślałam że to dlatego, że Simka nie znała żadnych przepisów, ale nadal nie wiem, gdzie się podziała ta opcja.

kalafjor 01.05.2012 16:42

Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra
 
Cytat:

Napisał kalafjor (Post 1516338)
Mam problem z grafiką. :<
Trawa w otoczeniu jest dziwnie nie realistyczna i po włączeniu nocy wygląda jakby dalej był dzień, drogi czasami stają się czarne, woda nie przylega ładnie do terenu tylko jest kanciasta jakby zrobiona z prostokątów.http://imageshack.us/gal.php?id=qpyk...p5-fr5ij09nalQ
Dwa zdjęcia. Jedno podczas dnia, a drugie w nocy.

Po reinstalce problem nadal występuje. Nie ma folderu Downloads.

Vanitas 01.05.2012 16:51

Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra
 
kalafjor - mi tez się tak robi. Na starym komputerze było ok, a na nowym coś nie działa. Zazwyczaj jak wejde w opcje i zmienie ustawienia widoczności wraca do normalności (sam nie czuje kiedy rymuje >D)

Piwusia 01.05.2012 18:09

Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra
 
Przeprowadziłam moją rodzinkę do nowego domu i moi Simowi (mają bardzo rozwiniętą umiejętność gotowania) nie mogą już gotować bardziej wyszukanych potraw,jest tylko opcja zrobienia gotowego dania albo sałatki.Wymieniłam lodówkę,ale nadal jest ten błąd.

kalafjor 02.05.2012 11:00

Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra
 
Czy mogę jakoś usunąć domki ze skrzyni domów, ale przez pliki w "Lots"?
Mam ich ponad sto, a robię czystki w Downloads i chcę się ich pozbyć jak najszybciej.

Mam jeszcze problem z magiczną biblioteczką z kariery nauczyciela. Nie działa. Można się uczyć tylko podstawowych umiejętności, a reszta (kondycja, charyzma etc.) nie działają. Sim podchodzi do półki, bierze książkę i się resetuje obok.

Liv 02.05.2012 11:09

Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra
 
Cytat:

Czy mogę jakoś usunąć domki ze skrzyni domów, ale przez pliki w "Lots"?
Możesz usunąć cały folder jeśli nie chcesz mieć żadnych z tych domków.

Co do książki - pewnie jakiś konflikt w dodatkach.
Jakbyś zrobił całkowite czystki w Downloads to jestem przekonana, że biblioteczka zaczęłaby działać normalnie ;)

kalafjor 02.05.2012 11:18

Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra
 
Ale jeśli usunę cały folder, to usuną mi się też zamieszkałe domy ze skrzyni?

Björk 02.05.2012 11:48

Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra
 
Cytat:

Napisał eris234 (Post 1524783)
Przeprowadziłam moją rodzinkę do nowego domu i moi Simowi (mają bardzo rozwiniętą umiejętność gotowania) nie mogą już gotować bardziej wyszukanych potraw,jest tylko opcja zrobienia gotowego dania albo sałatki.Wymieniłam lodówkę,ale nadal jest ten błąd.


Nie wiem, czy się przyda, ale to był jeden z błędów OŻ i naprawiała łatka :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023