TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 1: Rozszerzenia (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=89)
-   -   Nuda w mym gwiazdorskim domostwie.. (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=720)

Iris 08.07.2003 17:50

Muszę się pochwalić- od ponad tygodnia swiecę na niebie jako GWIAZDA! :D I z tego powodu mam problem. Otóż w mojej wspaniałej rezydencji zagościła nuda. Więc mam dwa pytania:
1. Macie jakieś sposoby na urozmaicenie życia moich simów? (romanse nie wchodzą w grę, moi simowie wykazują absolutny brak zainteresowania nimi.. :oops: )
2.Czy do zwykłych zawodów dodano jakieś nowe w tym dodatku?
3. Macie jakiś sposób na zdobycie nagrody publiczności?

Z góry dzięki! 8)

Fushma 08.07.2003 19:04

Iris, mogę ci zaproponować:


1. Jedź do dzielnicy showbiznesu, zdobywaj przyjaciół!!!

2. Nie sądze.

3. Właśnie to jest do odpowiedzi 1. Żeby się nie nudzić, zdobywaj nagrody!

Basieńka 25.05.2004 17:10

Ja myślę, że żeby się nie nudzić zrób jakąś imprę do 4 w nocy (a raczej już rano) a potem śpij do ok. 15 i zacznij od nowa!!! A jak ci się też to znudzi to możesz sprawić sobie dziecko! Wkońcu dzieci wprowadzają do domu tyle radości!

nika1990 25.05.2004 19:45

hmmm....ja już też się trochę nudzę Simami i nie mogę się doczekać 2:D ha.. teraz zazwyczaj jeżdżę na wakację i dbam o to,żeby nie stracić gwiazdek:)
Z nudów zrobiłam sobie dom dziecka,cmentarz i odzwierciedlenie moich znajomych;P

she 26.05.2004 11:34

Można pzrecież kupić zwierzaka i starać się , aby to on zdobył złoty puchar. To nigdy nie jest nudne. Jeszcze oprócz kotów i psów są rybki , ptaszki i żółwie.

Marilyna 26.05.2004 14:51

A jak to wszystko wypróbujesz, co wyżej jest napisane i dalej bedzie nuda, to proponuje Ci nie grać w tą grę, przez jakiś czas...

Basieńka 27.05.2004 15:49

Nie no już nie przesadzajmy. Nie grać w TS... Ohh... Jak o tym pomyślę robi mi się niedobrze... Myślę, że większość osób na forum jest uzależnionych od tej gry... Możesz zrobić sobie dwie rodzinki w jednej męża, żone i dziecko i w drugiej to samo. Niech rodziny się zaprzyjaźnią, a potem nie się wyswatają np.: pan N. z panią Z i pan Z. z panią N. Może ci to trochę urozmaici zabawę... <_< :P ;) :D

Lilu 27.05.2004 17:43

apropos 3. to musisz mieć duzo przyjaciół wśród fanóe, czyli tych zwykłych 'Każdych' , a potem tylko czekać na nagrodę:) ( chyba o dobrej pisze? :huh: bo dużo ich, i nagle zwątpiłam... :blink: )

SOSIk_ona 30.05.2004 22:09

nie przywracajcie do życia tych starych tematów oki? :)

windows 31.05.2004 06:52

Cytat:

Originally posted by Medishon@May 26 2004, 12:34 PM
Można pzrecież kupić zwierzaka i starać się , aby to on zdobył złoty puchar. To nigdy nie jest nudne. Jeszcze oprócz kotów i psów są rybki , ptaszki i żółwie.
... jesli sie ma the sims zwierzaki :P

Ja tam nie gram juz w gwiazde, znudziła mi sie, przeciez osiagnalem cel gry: zostałem gwiazdą! Czyli to tak jakbym ją przeszedł...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023