TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 1: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   1 Sim reality show na forum L) (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=8050)

Sim maniaczka Kasiunia 30.08.2004 10:48

1 Sim reality show na forum L)
 
Sim Show to nowe reality dla waszych simów w którym simy bendą toczyć życie w 1 domu do programu zgłaszacie się wy każdy może zgłosić do góra 3 simy
do programu dostanie się 8 simów. Dalsze informacje podam puźniej.
By zgłosić się do programu musicie
1) Przesłać zdjęcie sima twarzy i ubranka :) (Podajcie tagrze strone z której można se je ściągnąć)
2) Podać dane osobowe sima Np.
Anita Simowska
24lata pochodzi z wrocławia
ma męża henryka córke Mariole i synke Krzysia
Jest rosczepana bardzo lubi dyskoteki i jazde na łyżwach
uwielbia włoską kuchnie i latynowską muzyke
Bardzo kłutliwa i lubi rządzić
Jej marenie to pojechać do Paryża
Zawód Goniec

3) Napisać na [email protected] swoje gg oraz i dlaczego uważasz że twój sim/ka powina się dostać do programu zgłaszajcie się :)

maniaczka1 30.08.2004 13:15

Cytat:

Originally posted by Sim maniaczka Kasiunia@Aug 30 2004, 11:48 AM
Sim Show to nowe reality dla waszych simów w którym simy bendą toczyć życie w 1 domu do programu zgłaszacie się wy każdy może zgłosić do góra 3 simy
do programu dostanie się 8 simów. Dalsze informacje podam puźniej.
By zgłosić się do programu musicie
1) Przesłać zdjęcie sima twarzy i ubranka :) (Podajcie tagrze strone z której można se je ściągnąć)
2) Podać dane osobowe sima Np.
Anita Simowska
24lata pochodzi z wrocławia
ma męża henryka córke Mariole i synke Krzysia
Jest rosczepana bardzo lubi dyskoteki i jazde na łyżwach
uwielbia włoską kuchnie i latynowską muzyke
Bardzo kłutliwa i lubi rządzić
Jej marenie to pojechać do Paryża
Zawód Goniec

3) Napisać na [email protected] swoje gg oraz i dlaczego uważasz że twój sim/ka powina się dostać do programu zgłaszajcie się :)

ty chyba jestes nienormalna! dziwi mnie tylko ze taki chory temat nie zostal jeszcze zamkniety!!! wiesz w ogole co to jest extreme sim mega?? WON!!!!!!!

Cocaine 31.08.2004 12:53

WON WON WON WON WON WON WON WON!!!!!!!!!!!!!!!! WON z tym kiczem! 1 reality show sim na tym forum?? buehehehehehehehe. Śmiech na sali. Jakbyś przjechała kursorem nieco niżej to byś zobazcyła napis : EXtreme Sim Mega. To jest 1 reality show na tym forum z udziałem simów. ADMINI I MODOWIE ZAMKNĄĆ!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

tomik 31.08.2004 13:00

z takimi textami mozecie sobie polatywac do kolezanek a nie do ludzi ktorych sie nie zna :P

1.Jestescie slepi? Nic dziwnego ze tylko Albania jest od nas gorsza w czytaniu ze zrozumieniem..... ten "show" ma dotyczyc simow z gry a nie prawdziwych ludiz jak to bylo w przypdaku ESM :P :lol: jekie dalny bosh....

Maciek S. 31.08.2004 13:49

Sim maniaczka Kasiunia-jako początkujący powinnaś to wiedzieć:

-takie sprawy to fucha dla moderatorów i administratorów
-jest już reality show na tym forum dyskusyjnym
-to zły dział

i parę pytań:

-Masz zgodę administratora?
-Czy czytałaś regulamin?

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

maniaczka1 31.08.2004 14:32

Cytat:

Originally posted by tomik@Aug 31 2004, 02:00 PM
z takimi textami mozecie sobie polatywac do kolezanek a nie do ludzi ktorych sie nie zna :P

1.Jestescie slepi? Nic dziwnego ze tylko Albania jest od nas gorsza w czytaniu ze zrozumieniem..... ten "show" ma dotyczyc simow z gry a nie prawdziwych ludiz jak to bylo w przypdaku ESM :P :lol: jekie dalny bosh....

ty chyba jestes chory! w esm nie wystepowali lduzie! to nie byl big brother!!!!!!!!!! widac, ze kompletnie sie nie znasz :angry:

kasia:) 31.08.2004 15:15

Juz nie klucie sie. Jest nowa wiec miala prawo nie wiedziec. Nie wiem czemu tak odrazu na nia wyskoczylas maniaczko1. Chciala dobrze a wy zaczeliscie wrzuscyu na nia wrzeszczec, zamiast jej to wytlumaczyc.

blondina 31.08.2004 16:13

Sim maniaczka chciała tylko założyć simreality,nie ma w tym nic złego i uważam że temat nie będzie do zamknięcia bo tu jest sim reality!!
Ja niestety nie moge wgrać tutaj swoich zdjęć bo nieumiem...Brawo za dobry pomysł temat do otwarcia

Sim maniaczka Kasiunia 01.09.2004 08:07

Mam nadzieje ze znajda sie osoby ktorym ten temat sie spodoba a zdjecia mozna dac z neta a ja se sciagne skin :)

Pozdrowienia dla kasia:) i blomdina

blondina 03.09.2004 13:16

Cóż zobacze co sie da zrobić,a ja dziękuje i pozdrawiam...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023