TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   The Sims 3 - Szybka jazda - Akcesoria (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=56407)

Wielebny 28.06.2010 16:26

The Sims 3 - Szybka jazda - Akcesoria
 
Na głównej stronie The sims 3 pojawiła się informacja o nowym dodatku.
The Sims 3:szybka jazda.
Cytat:

Posadź Sima za kierownicą i wciśnij gaz do dechy w najnowszym dodatku do The Sims 3!



Zapnij pasy i wybierz się na ekscytującą przejażdżkę! Z przyjemnością informujemy, że trwają prace nad zestawem akcesoriów do gry The Sims 3, zatytułowanym Szybka jazda, który w sklepach i w dystrybucji elektronicznej pojawi się jesienią tego roku.



Szybka jazda jest pierwszym zestawem akcesoriów dedykowanym miłośnikom czterech kółek. Pozwoli on na wybranie jednego z czterech stylów: wyścigowego, filmowo-sensacyjnego, rockabilly i luksusowego. Każdy z nich zaoferuje nowe przedmioty, w tym ubrania, meble i pojazdy. Od teraz każdy Sim będzie mógł wybudować unikalny garaż, w którym będzie trzymał swojego hot roda, samochód wyścigowy czy motocykl. Do personalizacji garażu idealnie nadadzą się puchary, lampy neonowe, zestawy narzędzi i wiele innych niepowtarzalnych rekwizytów. Pozwól swoim Simom urzeczywistnić ich marzenia i zaproponuj im nowy styl życia! Pakiet akcesoriów Szybka jazda pozwoli Ci odkryć w sobie entuzjastę motoryzacji.
http://www.thesims3.com/community/ne...10#-1201862844

Starlight 28.06.2010 16:34

Odp: The Sims 3 - Szybka jazda - Akcesoria
 
w końcu coś w tej grze się dzieje! :D
Mam nadzieje, że ten dodatek będzie lepszy od NA.
Przydały by się nowe samochody...
Ale znowu 40zł za 20 obiektów?

Sherlock 28.06.2010 16:43

Odp: The Sims 3 - Szybka jazda - Akcesoria
 
E, tam. Dla mnie to kolejne beznadziejne akcesoria :|

Vanitas 28.06.2010 18:19

Odp: The Sims 3 - Szybka jazda - Akcesoria
 
Mam nadzieję, że tym razem będzie to coś ciekawego chociaż nie zapowiada się ciekawie, znowu.

Lady88 28.06.2010 19:16

Odp: The Sims 3 - Szybka jazda - Akcesoria
 
Ja tam się cieszę na każdy dodatek, który wychodzi do simsów :p taki maniak ze mnie ;D

Łezka 28.06.2010 22:41

Odp: The Sims 3 - Szybka jazda - Akcesoria
 
Zapowiada się ciekawie - jak każdy z dodatków, ale jakoś nie porwało mnie kiedy to przeczytałem... Jest sens wpakowywać simoleony w garaż i jego wystrój? No nic zobaczymy...

PoZmrokowiec 29.06.2010 20:38

Odp: The Sims 3 - Szybka jazda - Akcesoria
 
Po:
1. Zapowiadają się bardzo drogie.
2. Można by wreszcie pokupować jakieś fajniejsze samochody i ozdobić garaż, bo jak na razie nie było zbyt dużo dodatków do garażu.
3. Już chyba twórcy mieli w planach stworzenie tego dodatku, gdy zrobili w STORE pakiet ,,Marzenie Sportowca'' i była figurka jakiegoś motoru i kasku. Pisało w opisie ,,Już za kilka lat mogą spełnić się Twoje marzenia o paleniu gumy na motorze Simski GZ Typ-2. Do tego czasu niech Cię inspiruje ta wersja w skali 1/10.''

Mogliby zrobić ten motor i kask w dodatku.

Charionette 29.06.2010 22:17

Odp: The Sims 3 - Szybka jazda - Akcesoria
 
Hm... Wątpię, aby mnie to zainteresowało, nigdy nie kupuję akcesoriów do gier, bo dla mnie to one nic nie wprowadzają, wolę dodatki do gier ;)

MrsLadyDoris 30.06.2010 20:24

Odp: The Sims 3 - Szybka jazda - Akcesoria
 
Jak dla mnie zapowiada się ciekawie, chociaż jak zobaczyłam ten news to pierwsza moja myśli była ,, znowu?'', tempo to oni mają zabójcze szybkie, stąd pewnie potem te niedociągnięcia w grze o których czasami przekonujemy się na własnej skórze w czasie rozgrywki...
Ale wracając do szybkiej jazdy, zawiodłam się troszkę na NA i teraz podejdę do nowych akcesoriów z dystansem, poczekam sobie cierpliwie na recenzje graczy.

Arkia 30.06.2010 20:47

Odp: The Sims 3 - Szybka jazda - Akcesoria
 
Cóż, mi na akcesoriach zwykle nie zależy. Chociaż kilka nowych samochodów by się przydało, np. kilka takich rodzinnych. Ale według mnie, powinni zrobić coś w stylu "Wiejskiej Chaty", skoro jest już "Nowoczesny Apartament". Ale cóż, ja bym i tak wolała, żeby ten czas który poświęcają na robienie akcesoriów poświęcili na dopracowanie kolejnego dodatku. Mam dosyć błędów!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023