TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Pozostałe gry z serii The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=216)
-   -   Historie ze Świata Zwierząt - Jak oduczyć Ciapka gryzienia mebli?? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=48702)

kalafjor 25.12.2008 10:10

Historie ze Świata Zwierząt - Jak oduczyć Ciapka gryzienia mebli??
 
Hejka! Wiem że może to banalne ale tak jak w temacie jak oduczyć Ciapka gryzienia mebli i innych złych nawyków?? Bo drapał Alicji dywan i w celu jest napisane żeby go oduczyć więc kupiłem mu gryzawkę i co dalej bo cel nie znika więc co mam zrobić??

EDIT: Jeszcze jedno. Podobno w HZŚZ są 2 historie tak jak w HzŻW a ja widze tylko historię Alicji i Ciapka, jakieś miasto z małymi domkami i jakby takie przedmieście więc które to ta druga historia??

Kliii 25.12.2008 11:39

Odp: Jak oduczyć Ciapka gryzienia mebli??
 
Za każdym razem, gdy gryzie sprzęty kliknij na nim i wybierz opcję "zgań za...", a jak gryzie gryzak "pochwal za...". Czy cos podobnego, dawno w Historie nie grałam.
Jak będziesz w pewnym momencie historii Alicjii i Ciapka odblokujesz nowe otoczenie i historię jakiegoś tam kucharza z kotką Pusią :D.

Smilly 25.12.2008 20:53

Odp: Jak oduczyć Ciapka gryzienia mebli??
 
Tylko, że Ciapek nie przejmuje sie ganieniem :D
Ja cały czas próbowałam go karać za niszczenie sprzętów, ale to nic nie dawało. Nie wiem czy w ogóle ten pies na cokolwiek reaguje :P
A druga historia odblokuje się po ukończeniu trzeciego rozdziału scenariusza z Alicją i Ciapkiem. Będzie to historia kucharza Stefana i niszczycielskiej kotki Pusi [nie wiem jak się ona potoczy, ponieważ przeszłam tylko jeden rozdział].
A to miasteczko to Lesista Dolina, można tam grać w trybie wolnym, czyli tak jak w normalnych Simsach :)

mysza95 28.12.2008 17:20

Odp: Jak oduczyć Ciapka gryzienia mebli??
 
Do pewnego momentu Ciapek gryzie meble, ganienie i chwalenie pomaga ale mało.Ciapek nabrera dobrego zachowania dopiero gdy Alicję odwiedza jakiś facet (nie pamiętam imnienia ale ma brązowego psa o imieniu Dżek) i daje jej posążek psiej łapy i razem ćwiczą jogę (niby to taniec który pomaga zrozumieć psa).Jednak trzeba dalej ganić i chwalić Ciapka bo może znów zacząć gryźć meble.

K@rolci@ 03.06.2009 16:54

Odp: Jak oduczyć Ciapka gryzienia mebli??
 
A co do ganienia to za wycie trzeba ganic czy chwalic ? mi się wydaje ze ganic, ale moje kol mówi ze chwalic..wiec nie wiem

Sim_Ronaldinho 04.06.2009 14:19

Odp: Jak oduczyć Ciapka gryzienia mebli??
 
zależy za co za gryzienie mebli ganic a za zabawe z innymi chwalić :P

K@rolci@ 04.06.2009 18:24

Odp: Jak oduczyć Ciapka gryzienia mebli??
 
A za wycie i brykanie ?

sevi 05.10.2009 18:00

Odp: Jak oduczyć Ciapka gryzienia mebli??
 
gdy gryzie mebel okrzycz go a gdy gryzie gryzak pochwal ciapka

psina 17.11.2009 18:00

Odp: Jak oduczyć Ciapka gryzienia mebli??
 
u ciebie z ciapkiem to może skutkuje ale Brutusa oduczyć się tego nie da


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023