TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   Który dodatek wybrać? R.W vs. Z.G (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=68216)

zjemcikota 29.06.2015 13:09

Który dodatek wybrać? R.W vs. Z.G
 
Witajcie, chyba wybrałam dobry dział na forum.:)

Otóż mam problem takowy: planuję kupić nowy dodatek do The Sims 3. Wybór pozostał mi niewielki, między Rajską Wyspą a Zostań Gwiazdą. Mam nadzieję, że doradzicie mi, na co mam wydać moje skromne pieniądze.:D

Dla osób, którym nie chce się pisać komentarzy, spróbuję stworzyć ankietę, ale czy mi to wyjdzie to nie wiem. :genius:




*Wyszło :D*

Nina14! 29.06.2015 14:41

Odp: Który dodatek wybrać? R.W vs. Z.G
 
Według mnie,jeśli masz wybrać między RW a ZG to polecam Rajską Wyspę :)
Dlaczego?
- Masz nowe superfajne miasto (może mocno się ciąć o ile masz słabą kartę graficzną) z
-Nurkowiskami (niektóre poprostu prześliczne)
-Kurortami (nadają się jak sim jest zmęczony a nie chce mu się wracać do domu)
-Syrenami (jeśli masz zamiar dokładnie eksplorować dno morskie)

-Nieodkrytymi Wyspami,na których możesz się zatrzymać i/lub zamieszkać,schować się przed światem,zbudować kurorty i zbijać fortunę na ukrytych tam skrzyniach ze skarbami :)
I ten dodatek ma jeszcze wiele innych zalet :)

x3Kitty 29.06.2015 15:02

Odp: Który dodatek wybrać? R.W vs. Z.G
 
A ja bym wybrała Zostań Gwiazdą ponieważ :
-Można przyjmować i wysyłać w trasę simów
-Dostajemy fajne możliwości jeśli chodzi o karierę i np za różne szczeble kariery filmowej dostaje się nagrody
-Kariery takie jak magik, piosenkarz, akrobata są otwartymi karierami, czyli możemy towarzyszyć simowi podczas robienia zleceń

Osobiście rajską wyspę zostawiłabym na później, owszem dodatek fajny, ale bardzo zacina się po nim gra, i nie ważne czy ma się dobra kartę graficzną czy ogólnie sprzęt w komputerze jest dobry.. zawsze się przycina, a między wyspami podróżuje się godzinami, moja simka płynąc do pracy zazwyczaj spóźnia się o godzinę :/

zjemcikota 29.06.2015 16:14

Odp: Który dodatek wybrać? R.W vs. Z.G
 
x3Kitty, właśnie osobiście bardziej się skłaniam do Zostań Gwiazdą, bo słyszałam o cięciu się Rajskiej Wyspy, ale wciąż się waham.:)

Jak dokładniej wygląda to wysyłanie i przyjmowanie Simów? Trzeba się logować i tak dalej czy co?

x3Kitty 29.06.2015 16:51

Odp: Który dodatek wybrać? R.W vs. Z.G
 
trzeba się zalogować i wysłać zaproszenie, albo wysłać go do kogoś ze znajomych, moja simka często bywała na występach u mojej koleżanki. Dodatkowo nowe otoczenie jest całkiem fajne, bardzo nowoczesne moim zdaniem i przypomina trochę przez to hollywoodzkie dzielnice. Można śpiewać karaoke (co często wygląda przekomicznie). Jeśli chodzi o tryb kupowania, to moją sympatią cieszy się naprawdę ogromny telewizor! Ja osobiście najpierw wybrałabym ZG
A z Rajską Wyspą jest taki problem, że nawet jeśli zainstalujesz tylko RW z dodatków, to tez się zacina.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023