TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Nielubiana aspiracja życiowa (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=55095)

ewuniatko 21.03.2010 12:50

Nielubiana aspiracja życiowa
 
Chciałabym się Was zapytać, jakiej aspiracji w Simsach 2 nie lubicie I dlaczego?

- Pogoń za bogactwem
- Zdobywanie wiedzy
- Pragnienie stworzenia rodziny
- Pragnienie romansowania
- Pragnienie popularności

Ja osobiście nie lubię "pogoni za bogactwem".
Strasznie mnie to denerwuje, bo na początku wiadomo - pieniędzy jest mało.
A Sim ma pragnienie, by mieć rzeźbę w cenie co najmniej 1000 simoleonów.
Ostatnio miałam też taki przypadek, że Sim chciał mieć kuchenkę mikrofalową w cenie co najmniej 500, a takiej kuchenki po prostu nie było.
Bo najdroższa była chyba za 300.
I co tu zrobić?

Remus Lupin 21.03.2010 13:11

Odp: Nielubiana aspiracja życiowa
 
Ja nie lubię poszukiwania przyjemnościi.

mieć 50 pierwszych randek i cągle bawiesie na kanapie i przebieranie sie w piżamie kąpiel z bąbelkami i wyjścia ndo miasta.

Ana021 21.03.2010 13:22

Odp: Nielubiana aspiracja życiowa
 
Nie lubię stworzenia rodziny.Ciągle tylko dzieci i dzieci...

Psychosis 21.03.2010 13:47

Odp: Nielubiana aspiracja życiowa
 
Ja najczęściej wybieram tworzenie rodziny ponieważ 3/4 przypadków to rodziny z dziećmi.Ale aby nie robić off-topica to chyba najbardziej nie lubię pragnienia romansowania.

simunia 21.03.2010 15:09

Odp: Nielubiana aspiracja życiowa
 
Ja nie lubie pragnienia romansowania i porszukiwania przyjemności i też,pragnienie popularności. Dlatego że trudno jest zdobyć plkatynową aspiracje najbardziej lubie Pragnienie zdobywania wiedzy i pogoń za bogactwem ale też Pragnienie stworzenia rodziny ;)

Kab Hun 21.03.2010 15:25

Odp: Nielubiana aspiracja życiowa
 
Poszukiwanie Przyjemności jest jeszcze całkiem, gorzej z Popularnością. Na początku pierwsze pragnienie w tejże aspiracji - zdobyć przyjaciela. OK, no to zdobywam. Dalej sim mi płacze, że chce NAJLEPSZEGO przyjaciela. Po wielu trudach i nie bez nerwów udaje się. Potem jeszcze lepiej - chce najlepszego przyjaciela NA CAŁE ŻYCIE (eh, to CW)... >.< Wkurzony na maksa i zdegustowany staram się owo marzenie wykonać. A po tym wszystkim okazuje się, że miałczy mi o jeszcze 10-ciu kolejnych ...
Podobnie zresztą jest w aspiracji rodzinnej - z tym wyjątkiem jednak, że chodzi o niemowlaki - i romansowania - gdzie przyjaciele mają być kochankami.

ewuniatko 21.03.2010 17:05

Odp: Nielubiana aspiracja życiowa
 
Kurcze - właśnie się przekonałam, że aspiracja: "Założenie rodziny" wcale nie jest taka dobra. Właśnie mój jeden sim, będąc jeszcze nastolatkiem ma cel w życiu: "Mieć 6 wnucząt". Szok :) hehe

Sandy 21.03.2010 17:27

Odp: Nielubiana aspiracja życiowa
 
Ja tam nie znoszą Poszukiwania przyjemności. Simy cały czas chcą tylko grać w kręgle i robić bzdety, na których spełnianie nie mam czasu. Najczęściej wybieram pragnienie popularności ^^

Remus Lupin 21.03.2010 18:39

Odp: Nielubiana aspiracja życiowa
 
Wiem,że się czepian ale powinnaś dodać sonde byłoby łatwiej.

Moją ulubionę aspirację jest bogactwo i wiedza.

Psychosis 21.03.2010 19:04

Odp: Nielubiana aspiracja życiowa
 
Hmm...przepraszam za kolejny post ,ale w jakim dodatku dochodzi poszukiwanie przyjemności?Nie posiadam tego pragnienia ;(


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023