TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   The Sims 3 Online? Jak myślicie dałoby się coś takiego? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=51311)

dj_mafiozo 29.06.2009 18:56

The Sims 3 Online? Jak myślicie dałoby się coś takiego?
 
Ponieważ system plików NTFS oferuje znane od ponad pięćdziesięciu lat rozwiązanie nagminnie stosowane w systemach rodziny Unixowej, czyli tak zwane dowiązania symboliczne i dowiązania twarde, to moje pytanie jest takie:
Skoro w nowych simach zapisy nie są jedynie pojedyńczą parcelą, ale całą okolicą, to czy dałoby się umieścić folder z zapisami (cały Documents\Elecronic Arts\The Sims 3) na dysku sieciowym, porobić dowiązania i na kilku komputerach grać różnymi rodzinami tak jak to miało miejsce w The Sims Online, że ktoś kieruje jedną rodziną, w tym samym czasie kto inny drugą i tak dalej, żeby możnabyło na przykład odwiedzać się na wzajem i tak dalej...
Jak myślicie?
Wpadł ktoś już na taki pomysł? Czy to w ogóle wykonalne? Może ktoś już próbował... ;)

Wielebny 29.06.2009 19:20

Odp: The Sims 3 Online? Jak myślicie dałoby się coś takiego?
 
Sądzę że raczej nie chociaż do gta san andreas powstał multiplater robiony przez fanów ale do ts3 chyba nie da rady
Może wyjdzie kiedyś jakiś dodatek robiony przez twórców

Chryzantem Złocisty 29.06.2009 19:22

Odp: The Sims 3 Online? Jak myślicie dałoby się coś takiego?
 
za którego zabulimy cięęęężką kasę.

weźcie im nie podsuwajcie nowych pomysłów,bo to na serio powstanie i znowu simomaniaki rzucą się do półek wykupując 50 sztuk na raz za kasę rodziców.

Levkoni 29.06.2009 21:44

Odp: The Sims 3 Online? Jak myślicie dałoby się coś takiego?
 
Osobiście liczę na to, że The Sims 4 będzie globalną wioską... Może pofantazjuję, ale... gdyby były całe kraje simowe, a w nich miasta, w których gracze by mieli swoje rodziny... a może każdy gracz zakładałby swoje miasto? Wtedy za pozwoleniem właściciela można byłoby się wprowadzać do nich itd... Hmmm, byłoby ciekawie, a oprócz tego oczywiście tryb gry pojedynczej, dla tych, których takie coś nie rajcuje. Mnie rajcuje heh :D

Mamełe 29.06.2009 21:47

Odp: The Sims 3 Online? Jak myślicie dałoby się coś takiego?
 
TSO było niewypałem więc nie sądzę, żeby drugi raz się w to pakowali...

Wielebny 29.06.2009 22:34

Odp: The Sims 3 Online? Jak myślicie dałoby się coś takiego?
 
Tak tylko w tedy był by to MMO i żeby można było grać będzie trzeba płacić miesięczny abonament pewnie z 60 zł

Levkoni 29.06.2009 23:11

Odp: The Sims 3 Online? Jak myślicie dałoby się coś takiego?
 
Cytat:

Napisał Kowalino (Post 1061572)
Tak tylko w tedy był by to MMO i żeby można było grać będzie trzeba płacić miesięczny abonament pewnie z 60 zł

Konwalio, nie koniecznie. Przecież są i darmowe, ale na pewno byłoby mnóstwo innych "smaczków" za które trzeba byłoby płacić jak dodatkowe opcje, jakieś itemy czy coś.

Memełe, było niewypałem, ale to była kompletnie inna historia można powiedzieć, gra było po prostu źle zrobiona. Gdyby TS4 było online, na pewno byłaby dużo lepiej zrobiona. Co jednak nie oznacza, że byłaby zrobiona dobrze :)

Wielebny 29.06.2009 23:23

Odp: The Sims 3 Online? Jak myślicie dałoby się coś takiego?
 
Tak tylko miałem na myśli wizje jaką ty przedstawiasz w grze gdzie grało by tysiące graczy na raz w tedy utrzymanie serwera by drogo kosztowało i nie sądzę że były by one za darmo

Beep 29.06.2009 23:54

Odp: The Sims 3 Online? Jak myślicie dałoby się coś takiego?
 
Cytat:

Napisał theground (Post 1061460)
Osobiście liczę na to, że The Sims 4 będzie globalną wioską... Może pofantazjuję, ale... gdyby były całe kraje simowe, a w nich miasta, w których gracze by mieli swoje rodziny... a może każdy gracz zakładałby swoje miasto? Wtedy za pozwoleniem właściciela można byłoby się wprowadzać do nich itd... Hmmm, byłoby ciekawie, a oprócz tego oczywiście tryb gry pojedynczej, dla tych, których takie coś nie rajcuje. Mnie rajcuje heh :D

A w TS5 będziemy żyli na Marsie :D

Levkoni 30.06.2009 09:38

Odp: The Sims 3 Online? Jak myślicie dałoby się coś takiego?
 
Cytat:

Napisał Kowalino (Post 1061607)
Tak tylko miałem na myśli wizje jaką ty przedstawiasz w grze gdzie grało by tysiące graczy na raz w tedy utrzymanie serwera by drogo kosztowało i nie sądzę że były by one za darmo

To pewnie masz rację. Ale moim zdaniem i tak to nieuchronne jest, żeby zrobić TS Online. W końcu myślę, że i tak wyjdzie, kiedyś, bo za dużą popularność ma seria. TO już nie jest to samo, co w TS1.

Beep - bez komentarza :P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023