TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Rozszerzenia (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=522)
-   -   The Sims 2: Cztery Pory Roku - Masz pytanie? Zadaj je tu! (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=35618)

.:Patison:. 08.03.2007 21:52

The Sims 2: Cztery Pory Roku - Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Walcie tutaj wszystkie pytania dotyczące CPR, piszcie o tym, jakie błędy was bulwersują itp. Myślę,
że dobrze to zrobić w jednym temacie, żeby zapanował jakiś porządek. :)

Jak coś:
- Proszę nie pisać odpowiedzi w stylu "Nie wiem", "Nie mam The Sims 2: CPR",
- Dobrze byłoby, aby każdy post zawierał pytanie/odpowiedź, bo temat na pogaduchy o tym rozszerzeniu już jest,


Czy dochodzi nowe podotoczenie? - Nie, ale dochodzi jedno normalne i nazywa się "Kwitnące Wzgórze".
Czy dochodzą nowe samochody? - Niestety nie.
Czy na tylnej okładce instrukcji CPR jest reklama nowego dodatku? - Jest wkładka z reklamą
mini-packu The Sims 2: Impreza.
Jak zostać SimRośliną? Twój Sim musi często opryskiwać drzewka środkiem owadobójczym.
Co da się zrobić z wyłowionymi rybami? - Wsadzić do lodówki, a później przygotować specjalne potrawy, sprzedać, albo powiesić na ścianie jako ozdoba.
Jak dołączyć do Klubu Ogrodnika? - Po wprowadzeniu
się na nową parcelę zawsze przychodzi przedstawiciel Klubu. Trzeba mieć zadbany ogród.
Mój Sim jest SimRośliną. Czy da się go przywrócić do normalnego stanu? - Tak. Wystarczy, że kupisz specjalny eliksir u członka Klubu Ogrodnika.
Czy wymagania systemowe się zmieniły? - Nie, ale jeśli masz pięć dodatków, to wymagane jest 512 MB RAM
Ile trwa jedna pora roku? - Pięć dni, ale czasami może się przedłużyć.
Czy dochodzą nowe kariery? Jakie? - Jest kilka nowych ścieżek karier: prawo, edukacja, dziennikarstwo, poszukiwacz przygód, gracz.
Czy dochodzi jakaś nowa aspiracja? - Nie.
Jak mogę Sima opalić? Czy jest jakiś specjalny olejek czy filtr - Filtrów, ani olejków nie ma. A żeby opalić Sima,
trzeba go położyć na leżaku. Warunek: musi być lato no i przyzwoita pogoda. :-)
Dlaczego nie ma ryb w stawie?! - Najwidoczniej błąd autorów. Trzeba czekać na łatkę.
Czy można gdzieś wyjechać na wakacje?! - Nie.
Czy dzieci chodzą w lecie do szkoły? - Jak najbardziej.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania czy odpowiedzi to pisać. A i mam nadzieję, że niniejszy temat nie pobudzi kontrowersji wśród elity :). Jeśli o czymś zapomniałem/przeoczyłem, to także pisać. :)

No i piszcie też błędy, jakie przyuważyliście (np. brak żyłki na wędce ;D)

Podziękowania:
Fizzly
pocia

Fizzly 09.03.2007 12:03

Jak zostać SimRośliną?
Twój sim musi bardzo często opryskiwać drzewka specyfikiem.
Nie widzę ryb w stawie!
Już o tym pisali... Tutaj jest hack poprawiający widoczność ryb w stawie, trzeba wypakowaćdo folderu CONFIG.

P.S. Żyłki na wędce nie ma tak jak i na latawcu, bo wyglądałaby pewnie tak jak smycze w Black&White - niezbyt. ;)

pocia 09.03.2007 12:03

Cytat:

Napisał .:Patison:.
Jak zostać SimRośliną?

nie odpowiedzałeś na pytanie;D. aby stać się Simoroślą należy często spryskiwać drzewa środkiem owadobójczym (więc lepiej nie stawiać "domów biedronek" i lataj do drzew od razu, gdy będą zarobaczone, a nie czekając np. cały dzień.

Cytat:

Czy dochodzą nowe kariery? Jakie? - Jest kilka nowych ścieżek karier m.in. prawo, edukacja, dziennikarstwo itd.
dochodzi jeszcze poszukiwacz przygód;)
Cytat:

Dlaczego nie ma ryb w stawie?! - Najwidoczniej błąd autorów. Trzeba czekać na łatkę.
nie należy czekać na łatkę, tylko ją pobrać;) - http://forum.thesims.pl/showpost.php...&postcount=134 tu pisałam o tym*.*.

.:Patison:. 09.03.2007 14:57

Och, wiem, ale nie każdy ma ochotę ściągac hacki... ale mimo to poprawię post, żeby nie było. Z podziękowaniami, rzecz jasna. :) Dzięki za przyklejenie tematu. :)Na SimRosline nie odpowiadziałem bo... sam nie wiedziałem. No, dość mojego offtopicowania, pisać do rzeczy. :)

vanity 09.03.2007 20:30

Ja zauwazylam blad, no wiec wlozylam do lodowki 140 pomidorow, a ich nie ma, zniknely :/ Moze jest to jakis blad MOJEJ gry? Jak tak to napiszcie co mam zrobic :P

pocia 10.03.2007 09:56

Cytat:

Napisał Polia
Ja zauwazylam blad, no wiec wlozylam do lodowki 140 pomidorow, a ich nie ma, zniknely :/ Moze jest to jakis blad MOJEJ gry? Jak tak to napiszcie co mam zrobic :P

to nie jest blad:). gdy wkladasz pomidory do lodowki, to tak jakbys uzupelniala zapas jedzenia. nie mozesz ich juz stamtąd zabrac. jesli byly bardzo smaczne lub smaczne to gdy twoj sim przyrzadzi jedzenie beda nad nim gwiazdki co oznacza, ze jedzenie jest "zdrowe".

Alatáriël 10.03.2007 10:13

To ja też mam pytanko... O co chodzi z tym "zdrowym" jedzeniem? Czy to coś daje? Czy może być jedzenie "niezdrowe"? o_O

Kasiek13 10.03.2007 10:32

Przy jedzeniu zdrowego jedzenia czyli tego ze zbiorów pasek głodu uzupełnia się szybciej...a niezdrowe jedzenie to to z lodówki...tzn. ze sklepu.....chyba..:)

ola669 12.03.2007 19:16

Mam 2 pytanka:)? :D 1.raz w simsach jak bylo lato to moja simka nawet nie byla opalona przez cale lato i bylo jak w normalnych simsach a facet od pogody mowił ze bedzie gorąco i mozna sie poopalac:)2.dlaczego moje kwaity i drzewa sa ciagle chorobliwe codziennie je podlewam i pielęgnuje:) :O

Kasiek13 12.03.2007 19:18

Jeśli chodzi o 1 pytanie to z tego co wiem chyba nie można się opalac...mozna dostac poparzeń po soku pomidorowym....
Jeśli chodzi o 2 pytanie to nie wiem...
EDit:Co do 1 pytania to poczytaj jeszcze pierwszy post w tym temacie:)

Alatáriël 12.03.2007 19:24

ola669
Co do 2 pytania to ja chyba znam odpowiedź. Pod koniec chyba wiosny, drzewka taki przybierają status. Jeśli chcesz je "uleczyć" musisz zdobyć złotą rangę ogrodnika i z nimi... porozmawiać xD

.:Patison:. 14.03.2007 15:30

A moim zdaniem ten facet od pogody jest beznadziejny. Nie chodzi mi tu o prorokowanie pogody czy pomysł Maxisa, ale rzadko powie pogodę, tylko teksty "Nie męcz mnie", "mam dyplom wyższej uczelni" itd. najlepiej do tych celów zawsze biorę gazetę... :P

Magi442 14.03.2007 20:28

Cytat:

Napisał .:Patison:.
A moim zdaniem ten facet od pogody jest beznadziejny. Nie chodzi mi tu o prorokowanie pogody czy pomysł Maxisa, ale rzadko powie pogodę, tylko teksty "Nie męcz mnie", "mam dyplom wyższej uczelni" itd. najlepiej do tych celów zawsze biorę gazetę... :P

zgadzam sie z tym mnie raz gadal jak chcial byc jakis super chlopcem od pogody :D :D :D :D :D XDXD

Aleks 15.03.2007 10:54

U mnie ten facet to kompletny idiota:
Leje z niba jak pod wodospadem a on:
"Obecnie jest piękna, słoneczna pogoda, która utrzyma się do końca dnia...".
;P

karolcia92 15.03.2007 13:51

A czy prognoza pogody może się mylić? To znaczy, czy pogoda może być zapowiedziana, że będzie ładnie, a będzie zimno?

.:Patison:. 15.03.2007 16:51

innka1, jak najbardziej! To właśnie napisał Aleks, że ten kolo od pogody mówił, że "obecnie jest słońce", a "pada deszcz", to samo tyczy się prognozowania pogody. Inaczej gra byłaby nudna. Ale odkąd biorę gazetę, żeby sprawdzić pogodę, to ZAWSZE się sprawdza, choć domniemam, że wkrótce się to zmieni. :)

Karolcia 20.03.2007 09:23

Ja nie zadaję pytania do Czterech pór roku, ale nie chcę zaśmiecać i tworzyć nowego tematu na jedno pytanie ;] a więc:

Jak to zrobić aby do ślubu można było ubrać inną suknię ślubną niż tą maxisowską? Bo widzialam na fotach ;D

Eámanë 20.03.2007 09:31

Zmienia się ubranie wizytowe :P

Justa95 20.03.2007 14:34

Eámanë ale ona ma tylko The Sims 2 (tak przynajmniej pisze w profilu).

Karolcia w The Sims 2 bez dodatków nie da się zmienić sukni ślubnej. Nie wiem od którego dodatku pojawia się ta opcja ale WB na pewno (bo nie mam NS i NŻ tylko dopiero od WB i wtedy mi się to zmieniło).

Karolcia 21.03.2007 15:27

Mam cztery pory roku jeszcze xD to juz bedzie mozna? O.o *tępa*xd wiem ze musze sprawdzic ale narazie zadnego slubu nie planuje :D

Alatáriël 21.03.2007 16:01

Cytat:

Napisał Karolcia
Mam cztery pory roku jeszcze xD to juz bedzie mozna? O.o *tępa*xd wiem ze musze sprawdzic ale narazie zadnego slubu nie planuje :D

Tak, można : )

karolcia92 24.03.2007 21:41

Ja też mam kilka pytań:
1.Czy wiosną i jesuenią sim może nosićubrania wierzchnie bez przegrzania?
2.Jak długo mogą stać niezjedzone resztki w lodówce?
3.Co może spowodować katar sienny?

szynszylam 24.03.2007 21:57

1.Nie wiem, Sim sam się ubiera kiedy jest zimno.
2.Mogą zawsze być, nie psują się.
3.Wiosną twój Sim sam może dostać. Może to przez pyłki. :D

karolcia92 25.03.2007 11:13

Dzięki za odpowiedzi szynszylam :) Dobrze, ze te resztki się nie psują ;)

Sacline 25.03.2007 11:28

a skad ściągne simPe do 4pr?

Rainbow 25.03.2007 11:33

Cytat:

Napisał Sacline
a skad ściągne simPe do 4pr?

Jeszcze nie ma SimPe przystosowanego do Sezonków-przyjdzie nam trochę poczekać,jak to było w przypadku Zwierzaków...;)

Sacline 25.03.2007 11:36

jest ,widiałam na stronce ,ale mi sie stronka zgubiła >..<
Rabionow jeśli masz to mi dasz stronkę?

Eámanë 25.03.2007 14:02

http://sims.ambertation.de/ :) Ale Seasonów jeszcze nie obsługuje, jest dopiero zapowiedź.

Karolcia 25.03.2007 22:42

A ja mam pytanie po ilu dniach można zebrać cholerne pomidory? -_- dbam o nie a one nic się nie odwdzięczają -_- (mam szklarnie xD)

Darlene 25.03.2007 22:57

Cytat:

Napisał Karolcia
A ja mam pytanie po ilu dniach można zebrać cholerne pomidory? -_- dbam o nie a one nic się nie odwdzięczają -_- (mam szklarnie xD)

Ja zwykle zbieram dopiero po ok. simowym tygodniu x_X

szynszylam 25.03.2007 23:14

To zależy jak się nimi opiekujesz. Jak masz złotą range i porozmawiasz z pomidorami to szybcie będę "kwitnące" i wydadzą owoce.

ewelinaczenczek 28.03.2007 20:52

A ja mam problem, bo w dodatku "cztery pory roku" nie pojawiają się dodatki ściągnięte z internetu, to znaczy fryzury, ubrania, meble i tym podobne. To taka już wada "wrodzona" tego dodatku, czy coś da się zrobić żeby działały?

vanity 28.03.2007 21:06

Cytat:

A ja mam problem, bo w dodatku "cztery pory roku" nie pojawiają się dodatki ściągnięte z internetu, to znaczy fryzury, ubrania, meble i tym podobne. To taka już wada "wrodzona" tego dodatku, czy coś da się zrobić żeby działały?
A pobierasz meshe do danego dodatku? Radze sie zapoznac z tym tematem: http://forum.thesims.pl/showthread.p...highlight=mesh
Tam jest wyjasnione jak i gdzie wgrac dodatki :)

Darlene 28.03.2007 22:01

Cytat:

Napisał ewelinaczenczek
A ja mam problem, bo w dodatku "cztery pory roku" nie pojawiają się dodatki ściągnięte z internetu, to znaczy fryzury, ubrania, meble i tym podobne. To taka już wada "wrodzona" tego dodatku, czy coś da się zrobić żeby działały?

No i coś mi się o uszy obiło, że przed instalacją następnego EP trzeba skopiować folder "Downloads" a po instalacji wkleić go z powrotem xD No albo tak jak mówi Polia - potrzebujesz meshy :)

ewelinaczenczek 28.03.2007 22:43

Meshe mam :D a właśnie kopiowałam ten folder, bo mi się nie chciał zmieścić na C, teraz jest spowrotem tam gdzie był. No i w poprzednich dodatkach(zwierzaki i biznes) mi działały downloady...
Przy okazji, to mam jeszcze pytanie: Jak zrobić żeby sim który jest roślinką stał się spowrotem normalny? Gram teraz w tym domku, gdzie jest Róża i Stokrotka, i chciałabym je ujrzeć w ludzkiej odsłonie:) Próbowałam zadzwonić po przedstawiciela Klubu Ogrodników, ale nie ma w ogóle takiej opcji:/ Nie wyświetla się taka usługa... nie ważne, czy dzwoni Róża, czy jej mąż... :(

Justa95 29.03.2007 12:53

Musisz kliknąć na telefon zadzwoń... usługi... Klub Ogrodnika. Pojawi się komunikat kliknij tak. Przyjdzie simka albo sim powitaj go i poszukaj opcji kup nazwa (nie pamiętam jej - jestem w szkole na informatyce i nie mogę sprawdzić).

UWAGA! Małego dziecka nie można wyleczyć. Będzie to możliwe dopiero jak dorośnie.

irex1993 31.03.2007 14:19

jak zrobić podziemia??

zmrozona 31.03.2007 22:32

płyta się nie włącza
 
kupiłam CPR i jak wkładam płytę do napędu to nic się nie dzieje a płytki inne chodzą dodam że jest to napęd DVD i i uojego brata chodzi ta pyta:( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Alatáriël 31.03.2007 22:40

Cytat:

Napisał zmrozona
kupiłam CPR i jak wkładam płytę do napędu to nic się nie dzieje a płytki inne chodzą dodam że jest to napęd DVD i i uojego brata chodzi ta pyta:( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Może błędna płyta? Jeśli to oryginał, możesz napisać do ea games, i wymienią Ci płytkę :)

zmrozona 01.04.2007 16:36

Cytat:

Napisał 13_aga_13
Może błędna płyta? Jeśli to oryginał, możesz napisać do ea games, i wymienią Ci płytkę :)

Hmmm... Byłam w Empiku i wymienili ale nadal to samo ;( ;(

Alatáriël 01.04.2007 21:03

Cytat:

Napisał zmrozona
Hmmm... Byłam w Empiku i wymienili ale nadal to samo ;( ;(

Hmm... Prawdopodobnie masz coś z kompem. Jeśli u twojego brata działa, to może sprawdź inną płytę. CD-rom jest mi podejrzany :)

dragon 02.04.2007 19:40

Jeżeli pytanie się powtarza to sorki:

Jakie są nowe nagrody zawodowe?

^^Kaulitzka^^ 05.04.2007 20:24

Toaletowy problemik...
 
Mój broblem polega na tym iż... kiedy idę danym simem załatwić potrzebę to nagle wszyscy członkowie rodzinki sa tak jakby ocenzurowani tzn.? Są tak w paski ,że ledwo ich widać... i to również dzieje się gdy biore prysznic lub gdy jakis z Simów wchodzi nago do jaccuzi. Czy wy też macie takie broblemy i z czego to wynika? :O
http://gry.onet.pl/_i/gry/s/sims2_pets.jpg

Alatáriël 05.04.2007 20:28

Cytat:

Napisał ^^Kaulitzka^^
Mój broblem polega na tym iż... kiedy idę danym simem załatwić potrzebę to nagle wszyscy członkowie rodzinki sa tak jakby ocenzurowani tzn.? Są tak w paski ,że ledwo ich widać... i to również dzieje się gdy biore prysznic lub gdy jakis z Simów wchodzi nago do jaccuzi. Czy wy też macie takie broblemy i z czego to wynika? :O
http://gry.onet.pl/_i/gry/s/sims2_pets.jpg

Najprawdopodobniej to wynika z pirata -_-'
Ale jeśli jakimś cudem masz orginał, to może błąd w grze. Mogłaś także ściągnąć jakiś wadliwy dodatek, lub hacka.

PS. Jak na mój gust, masz słodki avek ^^ (obsesjon) : P

^^Kaulitzka^^ 05.04.2007 20:43

Pirat czy orginał ?
 
Dzieki ;P BilluŚ jest sweet :)
A co do twojej odpowiedzi to mam orginał xD xP :P :P :P :P

vanity 05.04.2007 20:44

A może z jakimś kodem eksperymentowałeś? Bo po uzywaniu kodów też sie dziwne rzeczy dzieją :P

^^Kaulitzka^^ 05.04.2007 20:44

Jaccuzi-Czy jak to sie pisze..
 
Da się zrobić by: Dwie osóbki weszły do jaccuzi w kostiumach kapielowych ,bo zazwyczaj wchodzi mi jedna osobka nago a druga w kapielowkach... :con:

vanity 05.04.2007 20:48

Jak to? Mi zawsze włazą w strojach kąpielowych :P Coś kojarze, że jest to wina cechy charakteru..którejś..ale nie pamiętam której..ech moja kochana pamięc, zawsze zapamiętuje urywki informacji :D Sorka ^^

EDIT:
A nie możesz zrobic tak: przebierasz w szafie obu simów potem dajesz "wejdź do" (czy coś w tyms stylu) no i chyba simy powinny od razu wejśc w tych strojach i sie nie rozbierać xD

Alatáriël 05.04.2007 21:08

Cytat:

Napisał ^^Kaulitzka^^
Da się zrobić by: Dwie osóbki weszły do jaccuzi w kostiumach kapielowych ,bo zazwyczaj wchodzi mi jedna osobka nago a druga w kapielowkach... :con:

Widocznie masz zbyt przebojową osóbke :)

PS. Tak, to prawda, Billuś jest sweet ^^ Pamiętam czasy, kiedy ciągle miałam jakiś inny avek z Billem, a sygnaturę z napisem "ich liebe tokio hotel und us5! Sie sind am besten! xD Ehh... :)

^^Kaulitzka^^ 05.04.2007 22:09

Bill w Simsach..;-)
 
Odkąd zaczęłam lubić TH to jaką bym nie robiła rodzinkę to zawsze z Billusiem lub Tomusiem :) :wub: aga a co juz nie lubisz th czy asiaków?
~~~~~~
Jakie sia wam przewaznie rodza dzieci ,bo mi zawsze takie ,ze oczy po gosciowce ,a reszta po facecie ;-) a wam?

^Serduszko^ 06.04.2007 06:31

Mnie się urodziło takie oto dziecko ,które ma czarne włosy po Billu ,oczka po Billu ,a reszta po mamie . :D

^^Kaulitzka^^ 06.04.2007 08:48

;-)
 
raz mi sie bliznicy urodzili

Alatáriël 06.04.2007 11:30

No jasne, że kocham Tokio Hotel ^^ Masz gg?
EDIT: Po prostu byłam jedyna xD I zrezygnowałam :)

Mnie sie zawsze rodzi syn podobny do taty, a córka do mamy -_-' Chamskie to troche xD

Darlene 06.04.2007 11:52

Czy Wy też tak macie, że ZAWSZE na KAŻDEJ parceli zimą pada deszcz a wiosną śnieg czy to jakaś niepełnosprawność mojej gry ? ;_.

^^Kaulitzka^^ 06.04.2007 12:56

xD
 
Cytat:

Napisał 13_aga_13
No jasne, że kocham Tokio Hotel ^^ Masz gg?
EDIT: Po prostu byłam jedyna xD I zrezygnowałam :)

Mnie sie zawsze rodzi syn podobny do taty, a córka do mamy -_-' Chamskie to troche xD

No chamskie ,a czy chodzi Ci o moje ggyŚ? :smirk:

^^Kaulitzka^^ 06.04.2007 12:57

Cytat:

Napisał Tsuki
Czy Wy też tak macie, że ZAWSZE na KAŻDEJ parceli zimą pada deszcz a wiosną śnieg czy to jakaś niepełnosprawność mojej gry ? ;_.

Nie moge Ci oferowac pomocy ,bo jeszcze nie mam tego dodatka :P
:1smutny:

Justa95 06.04.2007 14:38

Cytat:

Napisał Tsuki
Czy Wy też tak macie, że ZAWSZE na KAŻDEJ parceli zimą pada deszcz a wiosną śnieg czy to jakaś niepełnosprawność mojej gry ? ;_.

Mi nie. Chociaż raz wiosną padał (ale tylko 1 godzinę (simową)) śnieg. Mi prawie zawsze pierwszego dnia lata pada deszcz.

karolcia92 07.04.2007 10:09

Mi wiosną pierwszego dnia padał śnieg, a za kilka simowych godzin deszcz. Na dodatek, gdy padał deszcz, to ten facet z prognozy pogody powiedział ,,jakby ktoś nie zauważył, to pada lekki śnieg''(nie pamiętam czy to było dokładnie tak, bo mam kiepską pamięć), a lał duży deszcz i była burza :con:

kornelia911 07.04.2007 12:40

Cytat:

Napisał Tsuki
Czy Wy też tak macie, że ZAWSZE na KAŻDEJ parceli zimą pada deszcz a wiosną śnieg czy to jakaś niepełnosprawność mojej gry ? ;_.

Mi nie. U mnie jest wszystko normalnie.Chyba niepełnosprawność gry;P

ESIT.rany,jak można lubieć /kochać TH!!;O

vanity 07.04.2007 12:45

Nom to raczej jakies bledy gry, no ale autorzy gry mowili, ze nie zawsze w zime jest snieg itp, pogoda jets nieprzewidywalna jak w realu :P
U mnie czasami tez tak jest jak u ciebie, ale to czasami :P
A co do:
Cytat:

ESIT.rany,jak można lubieć /kochać TH!!;O

A co to ma do tematu? :/

Cannabis 07.04.2007 12:57

u mnie jeszcze się tak nie zdażyło..

Cytat:

Napisał Tribädé
A co to ma do tematu? :/

to samo co dyskusja ^^Kaulitzki^^ i 13_agi_13 na temat TH ;o.

Karolcia 08.04.2007 22:40

A ja mam teraz pytanie co do simek w ciąży. Czemu w dodatku cztery pory roku nie moge simkom w ciazy ubierac innej pizamy niz ta maxisowska?

Alatáriël 08.04.2007 23:12

Sądzę Karolcia, że po prostu jest piżama ustawiona specjalnie dla simek w ciąży, i sie jej nie zmienia :/

Przepraszam, ostatni offtop ^^
Tak, Kaulitzka. O twoje gie :)

Karolcia 09.04.2007 13:12

Ale w dwójce podstawowej dało się i dlatego mogłam mieć inne ciuszki ciążowe niż ten maxisowski;/ no dobra trudno :D

Justa95 09.04.2007 13:31

Tu masz instrukcje jak zrobić na kodach inne ubrania dla simek w ciąży.
Moja simka w ciąży miała inną piżamę niż te maxiowską.

Darlene 09.04.2007 18:10

Czy tylko mi po instalacji tego dodatku nie działa lustrzana podłoga ? X_O"

^^Kaulitzka^^ 09.04.2007 19:04

eeee
 
przepraszam za to ze lubie th

Cannabis 09.04.2007 19:27

Cytat:

Napisał ^^Kaulitzka^^
przepraszam za to ze lubie th

nie gniewam się. ;o
ale czy to właściwe miejsce na takie wyznania ?

Nyanko, mi też nie działa ;p. przynajmniej w domkach ściągniętych z netu, pojawiają się takie stojące lustra, zamiast niej...

Darlene 09.04.2007 19:29

A mi takie czarne nakładki, zupełnie wtedy jak nie miałam CEP'a albo włączonych odbić X_X". A mam i to i to T>T"

Cannabis 09.04.2007 19:33

Cytat:

Napisał Nyanko
A mi takie czarne nakładki, zupełnie wtedy jak nie miałam CEP'a albo włączonych odbić X_X". A mam i to i to T>T"

a ściągnęłaś najnowszą wersję cepa ?

Darlene 09.04.2007 19:43

Tak xD" W ogóle sporo dodatków mi nie działa T_T"

Alatáriël 09.04.2007 22:35

Tsuki! Zmieniłaś nick! ^^

To kaulitzka, dasz mi to gg czy nie? xD

A może te dodatki nie są przystosowane do tego dodatku? xD Tak, wiem, pokręciłam : P

stagnacja 10.04.2007 18:52

Ja mam pytanie ;( a właściwie problem ;( widziałam na zdjątkach, że Simy jak uczą się jeździć na lodowisku lub rolkowisku to mają pasek uczenia nad głową. A ja go nie mam! ;( Gra oryginalna. Co się dzieje? Wirus? *obsesja*

Akmiss 10.04.2007 19:25

A ja mam pytanie , czy simy mogą jeżdzić na lodowisku ?

_Ania_ 10.04.2007 19:55

Cytat:

Napisał Nikita123
Ja mam pytanie ;( a właściwie problem ;( widziałam na zdjątkach, że Simy jak uczą się jeździć na lodowisku lub rolkowisku to mają pasek uczenia nad głową. A ja go nie mam! ;( Gra oryginalna. Co się dzieje? Wirus? *obsesja*

Bo to kondycja rośnie. A simy mogą się uczyć tylko na swojej własnej parceli.
To tak samo, jak sim ćwiczy na publicznej siłowni - nic się nie zmienia. (wyjątkiem są studia).

stagnacja 10.04.2007 20:00

Cytat:

Napisał _Ania_
Bo to kondycja rośnie. A simy mogą się uczyć tylko na swojej własnej parceli.
To tak samo, jak sim ćwiczy na publicznej siłowni - nic się nie zmienia. (wyjątkiem są studia).

Oooo... aha... xD no... a ja mam wszystkie cechy na maksa :] dlatego tego paska nie było... Dzięki za pomoc.
Pozdro!
Nikita

^^Kaulitzka^^ 10.04.2007 20:37

Wiesz ja nie chce podawać Gg ,bo potem bedom do mnie pisac i pisac ,ty podaj lepiej xD
Uuu xD Jutro wreszcie dostane 4 pory roczQu xD Juuuupi ;** :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Hejlok 15.04.2007 10:29

Hej. Moze to nie jest stosowne pytanie do tematu, ale po co zakladac nowy? Otoz mysle czy kupic czy nie kupic tego dodatku. Warto jest go kupowac? Pomozecie?

Eámanë 15.04.2007 10:35

http://forum.thesims.pl/showthread.p...ight=pory+roku
http://forum.thesims.pl/showthread.p...zwierzaki+pory

Przeczytaj te tematy i sama zdecyduj :)

Hejlok 15.04.2007 11:03

Chyba jednak kupie :) Dzieki za linki do tematow :)

Darlene 18.04.2007 19:59

Mam małe pytanie. Od jakiegoś czasu jak tworzę rodzinę moja simka zamiast stać normalnie i np. oglądać sobie rączkę itp. trzęsie się z zimna i po chwili upada na ziemie zupełnie jakby zamarzła Oo Czy wiecie może czym to jest spowodowane ? xD Trudno mi się robi simki gdy te skurczone leżą na Ziemi... xD"

^^Kaulitzka^^ 18.04.2007 21:30

Pierwsze 'czytam'...
 
No prosze ja sie z czyms taki jeszcze nie spotkalam ,moze to jakis blad ;PP

^^Kaulitzka^^ 18.04.2007 21:31

What?
 
Cytat:

Napisał Nyanko
Mam małe pytanie. Od jakiegoś czasu jak tworzę rodzinę moja simka zamiast stać normalnie i np. oglądać sobie rączkę itp. trzęsie się z zimna i po chwili upada na ziemie zupełnie jakby zamarzła Oo Czy wiecie może czym to jest spowodowane ? xD Trudno mi się robi simki gdy te skurczone leżą na Ziemi... xD"

Zdaje mi sie ze to moze byc spowodowane bledami w grze...Albo jesli robisz to w 4 PR to moze snieg pada W jakich simsach ci sie to dzieje?

Darlene 19.04.2007 10:58

Mam wszystkie dodatki do Sims 2 poza mini packami x"D.
Ale mi się to dzieję w Trybie Tworzenia Rodziny a tam śnieg nie pada raczej, nie ?

luluuuu 23.04.2007 12:32

robaale
 
moje rosliny ciagle sa zarobaczone i nie da sie z nimi nic zrobic :O pomooocyyyy

Zozolinka 23.04.2007 14:34

kup domek dla biedronek taki na bialym slupku z czerwonym dachem znajdziesz go tak gdzie sa scian szklarni

Zozolinka 23.04.2007 14:36

Cytat:

Napisał Nyanko
Mam małe pytanie. Od jakiegoś czasu jak tworzę rodzinę moja simka zamiast stać normalnie i np. oglądać sobie rączkę itp. trzęsie się z zimna i po chwili upada na ziemie zupełnie jakby zamarzła Oo Czy wiecie może czym to jest spowodowane ? xD Trudno mi się robi simki gdy te skurczone leżą na Ziemi... xD"

pierwsze slysze napewno blad w trybie tworzenia rodziny snieg nie pada a mozesz fotke dac?

Alatáriël 23.04.2007 15:01

Cytat:

Napisał luluuuu
moje rosliny ciagle sa zarobaczone i nie da sie z nimi nic zrobic :O pomooocyyyy

Wstaw je do szklarni :)

karolcia92 01.05.2007 09:31

Mam putanie dotyczące prognozy pogody. Wczoraj simka włączyła kanał o pogodzie i facet gada ,,Mam najlepszy zawód, kiedy moja prognoza się nie sprawdzi, to pokiwam głową i powiem:Takie są kaprysy pogody''(jakoś tak powiedział ;) ) lub ,,Dzisiaj jest duże stęzenie pyłków, aż chce mi się kichać jak pomyślę''(niedokładnie tak powiedział, ale sens ten sam). Czy nieraz powie jakieś zdania tego typu?

Alatáriël 01.05.2007 09:40

Cytat:

Napisał karolcia92
Mam putanie dotyczące prognozy pogody. Wczoraj simka włączyła kanał o pogodzie i facet gada ,,Mam najlepszy zawód, kiedy moja prognoza się nie sprawdzi, to pokiwam głową i powiem:Takie są kaprysy pogody''(jakoś tak powiedział ;) ) lub ,,Dzisiaj jest duże stęzenie pyłków, aż chce mi się kichać jak pomyślę''(niedokładnie tak powiedział, ale sens ten sam). Czy nieraz powie jakieś zdania tego typu?

Heh... On czasami tak gada :) Np. "zawsze chciałem być chłopcem od pogody..." itp. Często odbiega od tematu xD

lithium 02.05.2007 17:27

z góry sorki, jeżeli było takie pytanie, ale nie mam cpr i zastanawiam się, czy aby móc pracować w tych nowych karierach trzeba wcześniej ukończyć studia?

Darlene 02.05.2007 17:31

Nie trzeba xD

rosex 02.05.2007 17:31

Cytat:

Napisał centaurea_cyanus
z góry sorki, jeżeli było takie pytanie, ale nie mam cpr i zastanawiam się, czy aby móc pracować w tych nowych karierach trzeba wcześniej ukończyć studia?

Nie, nie trzeba ;).

karolcia92 02.05.2007 19:49

Ale jest łatwiej, bo niektóre umiejętności są trochę rozwinięte :)

rosex 03.05.2007 09:41

Cytat:

Napisał karolcia92
Ale jest łatwiej, bo niektóre umiejętności są trochę rozwinięte :)

Umiejętności moża rozwiąć też w domu xd. Tradycyjnym sposobem lub po prostu kodem.

karolcia92 03.05.2007 09:52

Cytat:

Umiejętności moża rozwiąć też w domu xd. Tradycyjnym sposobem lub po prostu kodem.
Rzeczywiście, nie pomyślałam o tym :shy:

shezza 04.05.2007 20:57

Wrotka!
 
A ja mam problem. Wysłałam simkę na wrotkowisko. Chciałam, żeby zrobiła pirueta, a tu nic. Gdyby chociaż spróbowała i się glebnęła, to by było git. A ona zlazła z wrotkowiska. I tak za każdym razem. Czy to jest jakiś błąd czy tak ma być?

Justa95 04.05.2007 21:02

Schodzi dlatego że ma zabawę (potrzebę) na maxa.

Darlene 04.05.2007 21:03

A jak jest z jej potrzebami? Może ma np. za mało energii xd

Zozolinka 12.05.2007 17:20

Cytat:

Napisał marcinfrugo
:( :( ma ktoś kod seryjny do sims2 cztery pory roku bardzooooo proszeeeeeee
plis jak ktoś ma to dajcie na forum lub na gg 9329074

marcinfrugo dalam ci na gadu

Eámanë 13.05.2007 21:39

Cytat:

Napisał Zozolinka
marcinfrugo dalam ci na gadu

Chwalenie się tym na forum nie jest zbyt dobrym pomysłem.

Zozolinka 14.05.2007 08:45

Cytat:

Napisał Eámanë
Chwalenie się tym na forum nie jest zbyt dobrym pomysłem.

sorki nie wiedzialam xD

Greenlyme 15.05.2007 17:47

A co zrobić żeby liści użyć jako kompost?

Justa95 15.05.2007 18:04

Cytat:

Napisał Greenlyme
A co zrobić żeby liści użyć jako kompost?

Jak masz już górkę liści kliknij na kompostowniku i wybierz opcję oddaj na kompost (czy jakoś tak).

Zozolinka 16.05.2007 14:05

ja mam jesien a nie spadaja mi liscie dlaczego?
PS nawet fajnie tak xD

Idil 19.05.2007 20:53

Ostatnio przyszedł do mnie święty Mikołaj :shifty: Zostawił prezenty a potem łaził mi po domu i się śmiał co chile.Moja simka się z nim zaprzyjaźniła i takie tam ale szkoda bo nie ma go w kontaktach :con: A i potem zezarł mi ciasteczka i spaskudził kibel xP Komuś się to już zdarzyło?Co "rok" tak będzie przychodził?

Darlene 03.06.2007 21:27

Liście nie spadają z drzewek owocowych.
Z pozostałych raczej powinny,postaw ich trochę ;)

Idil z tego co czytałam to to jest normalne
i zdarzało się też innym graczom :)
Nie jestem pewna tylko czy będzie przychodził
"co rok", ale chyba tak.

Dovelly 03.06.2007 21:47

Idil, do mnie tez przyszedł Mikołaj ale był jeszcze lepszy...
-----------
Wyjął z lodówki składniki (chyba na nalesniki)
i zostawił bo nie miał gdzie ich robic. Wyjął nastepne i w koncu zrezygnowany usiadł przed telewizorem....
[koniec urzekajacej historii]

Venilka 15.06.2007 16:26

Studnia życzeń
 
Na opakowaniu od gry cpr jest pokazana studnia zyczen jako nowy obiekt. Skąd wziąść tą studnię? Nie znalazałam jej wśród obiektów do kupienia:(

Darlene 15.06.2007 16:33

O studni życzeń było już pisane na tym forum
tysiące razy. Dostaniesz ją od klubu ogrodników jeśli się
zgłosisz po ocenę ogródka a ogródek im przypadnie do gustu.

Olutek_eMo 17.06.2007 18:00

heh, a do mnie jeszcze nie przyszedł mikołaj, a kiedy dokładnie przychodzi? (na początku zimy czy co) ???

Alatáriël 17.06.2007 19:02

Święty mikołaj przychodzi jak masz dodatek "na święta" albo "zestaw świąteczny", zrobisz ciasteczka św. mikołaja i postawsz komin.

Colorz 18.06.2007 16:41

Zamierzam kupić do drugich Simów dwa dodatki, Zwierzaki i chyba ten Cztery Pory Roku. Więc mam pytanie, czy oprócz pór roku, opadów atmosferycznych są też różne temperatury np. listopad, marzec 15 stopni, lipiec 30 stopni, wrzesień, maj 25 stopni etc.

olliss 18.06.2007 17:02

Hm... Gram od niedawna w CPR, ale wydaje mi się, że nie ma temperatur. Jest tylko wskaźnik temperatury sima. Wiesz, jak się przegrzeje to jest czerwony, a jak zmarznie, to niebieski - zielony - dobra temperatura :)

A tak apropos, to wiecie, w jakiej porze roku najszybciej simy odrabiają zadania domowe?
I czy trzymanie roślin w szklarni podczas zimy ma wpływ na to, czy one zamarzną? I czy można je wtedy mniej pielęgnować czy normalnie?

unforgiven 18.06.2007 17:04

Cytat:

Napisał olliss
A tak apropos, to wiecie, w jakiej porze roku najszybciej simy odrabiają zadania domowe?
I czy trzymanie roślin w szklarni podczas zimy ma wpływ na to, czy one zamarzną? I czy można je wtedy mniej pielęgnować czy normalnie?

1. jesienią :]

2. tak, rośliny w szklarni możesz hodować cały rok.

zastepca 18.06.2007 17:59

Mam w ogródku zraszacze, nie muszę już podlewać roślin?

unforgiven 18.06.2007 18:19

Cytat:

Napisał zastepca
Mam w ogródku zraszacze, nie muszę już podlewać roślin?

jeżeli zasięgiem obejmują wszystkie grządki, to nie musisz już ich podlewać :]

Dominique_90 18.06.2007 19:26

a ja mam problem z tą głupią studnią.Robie wszystko co moge ogólnie im sie mój ogród podoba i nic.Studni jak nie ma tak nie ma;/
pozatym czy w dodatku moda z H&M jest wybieg(w sensie,że mogą chodzić po tym wybiegu jak na pokazie??czy tylko taki pic na wode??a jeśli tak to jak to zrobić??)

Justa95 18.06.2007 20:49

Możesz kodem załatwić sobie tę studnię kodem: http://forum.thesims.pl/showpost.php...8&postcount=15

Dominique_90 18.06.2007 21:09

no właśnie nie chce grać z kodami...heh lipa z tą studnią,ciągle im coś nie pasi mój ogród :O ;(

Chmelcor 18.06.2007 22:13

A ja jestem ciekaw czy jezeli mam Na Studiach i Cztery Pory Roku to czy w zwiazku z tymi karierami dochodza nowe wydzialy, czy moze sa podczepiane do istniejacych kierunkow, a moze nie sa wogole uwzgledniane. Odpowiedzcie

mabda 19.06.2007 08:30

nie dochodza nowe kierunki, tylko - jak to trafnie okreslilas, sa "podczepiane" pod juz istniejace

ciekawostka jest to, ze 8 semestrow studiow trwa tyle, co roczny cykl por roku :P

Chmelcor 19.06.2007 20:01

Taki maly offtop, nie podkreslilas tylko podkresliles.
Dzieki za odpowiedz, a pod jaki kierunek jest podczepiana kariera Gracz.

Martka 19.06.2007 20:50

Ach, ci ogrodnicy!
 
Mój sim, został członkiem Klubu Ogrodników i pojawiło się w jego pragnieniu, aby uzyskać "oficjalną ocenę ogrodu", więc zadzwoniłam do odpowiedniej babki, która szybko się zjawiła, a po kliknięciu na szanowną panią wybrałam obcję "dokonaj inspekcji ogrodu" po czym pani odpowiedziała, że "nic nie wyrosło od ostatniej wizyty" lub też "coś dzieje się niedobrego w twoim ogrodzie" i poszła sobie! Próbowałam uzyskać tą ocene ogrodu juz pare razy i nic z tego, mimo ze sim ma złotą rangę, ogród zadbany, warzywka i owoce super ekstra.... Zastanawiałam się, czy może ta opcja uzyskania oficjalnej oceny ogrodu, jest tylko dostępna np. latem albo jesienią. (ja próbowałam całą wiosnę i nic).

Ach, i jeszcze, druga simka, (żona) chciała zostać członkinią Klubu Ogrodników, i pani też powiedziała "że nic nowego od jej ostatniej wizyty nie urosło" (a to niemożliwe, bo sadziłam rośliny!)

Może ktoś zna rozwiązanie tej sprawy?

pozdrawiam :*

Alatáriël 19.06.2007 21:01

Hmmm... Może poczekaj do kolejnej pory roku.

Szynszyl 19.06.2007 21:26

A ja mam nietypową prośbę ;) Czy mógłby ktoś kto ma zainstalowanego tylko tego pierwszego patcha jaki wyszedł (nie ten "spatchowany patch", który wyszedł wczoraj) podać wersję gry do jakiej on aktualizuje?
Wystarczy wejść do folderu dodatku, potem do TSBin, a następnie kliknąć prawym przyciskiem na plik Sims2EP5.exe i wybrać właściwości.
Tu na zakładce Wersja jest napisane - np. u mnie bez patcha: 1.7.0.145
Nie wiem czemu, ale nie chce mi się zainstalować ta nowa łatka, więc pytam jaką wersję miała ta poprzednia, żeby spróbować ją znaleźć, a może zadziała.

Pozdrawiam :smirk:

unforgiven 20.06.2007 06:10

1.7.0.145

czyli ta sama, co u Ciebie :-)

MaSkA 20.06.2007 14:44

Cytat:

Napisał .:Patison:.
Walcie tutaj wszystkie pytania dotyczące CPR, piszcie o tym, jakie błędy was bulwersują itp. Myślę,
że dobrze to zrobić w jednym temacie, żeby zapanował jakiś porządek. :)

Jak coś:
- Proszę nie pisać odpowiedzi w stylu "Nie wiem", "Nie mam The Sims 2: CPR",
- Dobrze byłoby, aby każdy post zawierał pytanie/odpowiedź, bo temat na pogaduchy o tym rozszerzeniu już jest,


Czy dochodzi nowe podotoczenie? - Nie, ale dochodzi jedno normalne i nazywa się "Kwitnące Wzgórze".
Czy dochodzą nowe samochody? - Niestety nie.
Czy na tylnej okładce instrukcji CPR jest reklama nowego dodatku? - Jest wkładka z reklamą
mini-packu The Sims 2: Impreza.
Jak zostać SimRośliną? Twój Sim musi często opryskiwać drzewka środkiem owadobójczym.
Co da się zrobić z wyłowionymi rybami? - Wsadzić do lodówki, a później przygotować specjalne potrawy, sprzedać, albo powiesić na ścianie jako ozdoba.
Jak dołączyć do Klubu Ogrodnika? - Po wprowadzeniu
się na nową parcelę zawsze przychodzi przedstawiciel Klubu. Trzeba mieć zadbany ogród.
Mój Sim jest SimRośliną. Czy da się go przywrócić do normalnego stanu? - Tak. Wystarczy, że kupisz specjalny eliksir u członka Klubu Ogrodnika.
Czy wymagania systemowe się zmieniły? - Nie, ale jeśli masz pięć dodatków, to wymagane jest 512 MB RAM
Ile trwa jedna pora roku? - Pięć dni, ale czasami może się przedłużyć.
Czy dochodzą nowe kariery? Jakie? - Jest kilka nowych ścieżek karier: prawo, edukacja, dziennikarstwo, poszukiwacz przygód, gracz.
Czy dochodzi jakaś nowa aspiracja? - Nie.
Jak mogę Sima opalić? Czy jest jakiś specjalny olejek czy filtr - Filtrów, ani olejków nie ma. A żeby opalić Sima,
trzeba go położyć na leżaku. Warunek: musi być lato no i przyzwoita pogoda. :-)
Dlaczego nie ma ryb w stawie?! - Najwidoczniej błąd autorów. Trzeba czekać na łatkę.
Czy można gdzieś wyjechać na wakacje?! - Nie.
Czy dzieci chodzą w lecie do szkoły? - Jak najbardziej.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania czy odpowiedzi to pisać. A i mam nadzieję, że niniejszy temat nie pobudzi kontrowersji wśród elity :). Jeśli o czymś zapomniałem/przeoczyłem, to także pisać. :)

No i piszcie też błędy, jakie przyuważyliście (np. brak żyłki na wędce ;D)

Podziękowania:
Fizzly
pocia

Czy będą tutaj jakieś konkursy np. żeby będzie można wygrac gre sims2 albo inne??? :D

Isi 20.06.2007 15:21

Cytat:

Napisał MaSkA
Czy będą tutaj jakieś konkursy np. żeby będzie można wygrac gre sims2 albo inne??? :D

Tu się zadaje pytania na temat dodatku "Cztery Pory Roku", a nie na temat forum. ;) (no bo chyba o forum Ci chodziło?)

Dział o forum znajduje się tu:
http://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=5
A tutaj można składać różne propozycje itp.:
http://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=12

Szynszyl 20.06.2007 17:32

Ok, udało mi się rozwiązać problem z patchem :D
Gdyby ktoś też nie mógł zainstalować nowej łatki, trzeba najpierw zaktualizować do wersji 1.7.0.157 (do pobrania tutaj), a dopiero po tym zabiegu wgrać nowego patcha. Działa! I mamy wersję 1.7.0.158 :smirk:

Padzi 25.06.2007 16:51

Nie mam opcji która pozwala na robienie "orzełków na śniegu". Czy to zalezy od wlaczenia wolnej woli sima?

Neillé 25.06.2007 17:23

Cytat:

Napisał Padzi
Nie mam opcji która pozwala na robienie "orzełków na śniegu". Czy to zalezy od wlaczenia wolnej woli sima?

Może na razie napadało za mało śniegu, aby simy mogły robić orzełki?
Albo masz jakieś hacki (np. InSIMenator), przez które ta opcja zniknęła?
Od włączenia/wyłączenia wolnej woli sima to raczej nie zależy, tak przynajmniej myślę :)

Padzi 25.06.2007 18:13

Mam zaledwie tylko kilka dodatków z internetu a śniegu jest bardzo dużo.

Nieznana 12.07.2007 18:52

Odp: Zdjęcia z The Sims 2: Zestaw Świąteczny
 
jak zrobic zeby przyszedl stary rok?? czy do swiat trzeba miec 4 pory roku??

olliss 22.07.2007 13:58

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ja mam pytanie:
Gdzie można znaleźć tego stracha na wróble i maszynę do zmiany pogody?

Chmelcor 22.07.2007 14:28

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Maszyna do zmiany pogody to nagroda aspiracji, a strach chyba jest w zakladce ogrod czyli tam gdzie szklarnia itd.

Idil 22.07.2007 15:22

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Strach jest w dekoracjach :smirk:

Angie96 22.07.2007 15:47

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Wiosną sadzisz a pod koniec lata lub w jesieni zbierasz :D

blazejbobi 23.07.2007 19:08

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
mam problem bo gdy zainstaluje cztery pory roku to gra sie włancza jest filmik na początku i po filmiku wyskakuje błąd ale nic na nim nie pisze o co chodzi??

olliss 23.07.2007 19:11

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Zapewne masz pirrrrata... Tak?

blazejbobi 23.07.2007 21:27

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
nie a gdy usunę cztery 4 pory roku i otwieram przez zwierzaki to działa

Abigail_Kocur 23.07.2007 22:13

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam pytanie.Czy są jakieś inne rangi oprucz wędkarstwo i ogrodnictwo?

blazejbobi 23.07.2007 22:16

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
niestety ale raczej nie ma

Komurka 12.08.2007 09:46

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Właśnie jeśli chodzi o pytanie o tym opalaniu...Trzeba mieć specjalny leżak czy obojętnie jaki by sim się opalił?

SimsXVD 12.08.2007 09:55

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Na obojętnym leżaku sim się opali :D

Castaway 12.08.2007 11:21

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Sim w czterech porach roku może się 'opalić' ale nie na brązowo tylko na czerwono :P . Możesz też zrobić sok z pomidorów . Czytałam że w dodatku Podróże będzie można się opalić .

..::lOvE::.. 16.08.2007 16:17

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Skąd mogę pobrać Ten dodatek..Cztery Pory Roku..chodzi mi o pobranie z internetu cały dodatek ,za darmo podkreslam ZA DARMO i to bez błędów i w góle.. ?

Avril 16.08.2007 16:29

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Hmn, o ile się nie mylę to na forum nie powinno mówić się o piractwie...

Chryzantem Złocisty 16.08.2007 16:29

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Polecam iść do sklepu i kupić oryginalną wersję ;)
Czytałeś/łaś regulamin?

wercia960 19.08.2007 20:47

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Czy w the sims 2 cztery pory roku jest jakikolwiek samochód? I mam jeszcze jedno pytanie jakie są najlepsze sims2 ? Jeszcze chciałabym się kogoś zabytać ale nie można tu tego tematu poruszać . Myśle że się domyślacie o co mi chodzi jak tak prosze pisać . To moje gg 7933521

Lilith 20.08.2007 07:48

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał wercia960
Czy w the sims 2 cztery pory roku jest jakikolwiek samochód? I mam jeszcze jedno pytanie jakie są najlepsze sims2 ? Jeszcze chciałabym się kogoś zabytać ale nie można tu tego tematu poruszać . Myśle że się domyślacie o co mi chodzi jak tak prosze pisać . To moje gg 7933521

W CPR nie pojawiają się nowe samochody. Najlpesze są: Na studiach, Własny biznes, Cztery pory roku
:)

Tonetti 20.08.2007 09:09

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Allia
Najlpesze są: Na studiach, Własny biznes, Cztery pory roku
:)


I Nocne Życie

Chmelcor 20.08.2007 10:03

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Samochody pojawily sie w NŻ i od tamtej pory zadnego nie dodano i to raczej watpliwe, zeby dodali jakis samochod w nastepnych dodatkach.

wercia960 20.08.2007 19:37

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Chodzi mi tylko czy są samochody. chce krótką odpowiedź. Są czy nie. a nie gdzie są najlepsze. Będe mieć samo cpr czy będe mieć samochód

Justa95 20.08.2007 19:43

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nie, nie ma samochodów w CPR.

Jeśli chcesz możesz ściągnąć Forda Mustanga i Forda Focusa STĄD. Do ściągnięcia wystarczy mieć tylko TS2.

to_nie_ja_bylam_ewom 25.08.2007 18:34

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
w jakich porach roku moge posadzic wszytkie warzywa ?? bo teraz mam zimie i posadzilam pomidory ( w szklarni ) nic innego sie nie da B)

Darlene 25.08.2007 18:40

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Jak będziesz mieć wyższą rangę to będziesz mogła inne warzywa, to nie zależy od pory roku.

to_nie_ja_bylam_ewom 25.08.2007 18:51

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
aaaaaaa ja mam brązową HA xD czyli co narazie jade tylko na pomidorkach??? :D

Lilith 25.08.2007 19:07

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Tak :D Potem dojdą ogórki i truskawki, następnie pieprz, który miał być papryką, bakłażany i fasolki ;)

..::lOvE::.. 26.08.2007 11:02

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
MAM PYTANIE. Kupiłam wczoraj dodatek 4PR , przeczytałam całą instrukcje , ale nie rozumiem o co chodzi z tą instalacją w innej lokacji niż The Sims 2 ? :O

Gootek 26.08.2007 11:41

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał ..::lOvE::..
MAM PYTANIE. Kupiłam wczoraj dodatek 4PR , przeczytałam całą instrukcje , ale nie rozumiem o co chodzi z tą instalacją w innej lokacji niż The Sims 2 ? :O

Do innego folderu niż zainstalowałaś podstawkę. Zrób inny folder dla CPR.

to_nie_ja_bylam_ewom 26.08.2007 12:35

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
mozna wyprowadzac psa na SMYCZY?!?! .

stagnacja 26.08.2007 13:06

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał to_nie_ja_bylam_ewom
mozna wyprowadzac psa na SMYCZY?!?! .

Nie można. Pies idzie przed Simem.

vanity 26.08.2007 13:19

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

MAM PYTANIE. Kupiłam wczoraj dodatek 4PR , przeczytałam całą instrukcje , ale nie rozumiem o co chodzi z tą instalacją w innej lokacji niż The Sims 2 ?
Chodzi o to byś nie instalowała w folderze The Sims 2, czyli nie np. "tutaj dysk w jakim masz TS2\The Sims 2\The Sims 2-4 Pory Roku.Możesz zainstalować 4PR na tym samym dysku co The Sims 2, ale nie w środku folderu The Sims 2. Wiem, ze to zawikłane, ale nie umiem wytłumaczyć prościej.

http://img213.imageshack.us/img213/5590/67427261rh4.jpg
Widzisz tak możesz zainstalować, ale nie możesz zainstalować W ŚRODKU zaznaczonego na czerwono folderu =]

P.S
Dałam tak dokładnie, bo może komuś się to przydać, a np. z opisu nie rozumie =]

..::lOvE::.. 26.08.2007 21:17

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał treacly
Chodzi o to byś nie instalowała w folderze The Sims 2, czyli nie np. "tutaj dysk w jakim masz TS2\The Sims 2\The Sims 2-4 Pory Roku.Możesz zainstalować 4PR na tym samym dysku co The Sims 2, ale nie w środku folderu The Sims 2. Wiem, ze to zawikłane, ale nie umiem wytłumaczyć prościej.

http://img213.imageshack.us/img213/5590/67427261rh4.jpg
Widzisz tak możesz zainstalować, ale nie możesz zainstalować W ŚRODKU zaznaczonego na czerwono folderu =]

P.S
Dałam tak dokładnie, bo może komuś się to przydać, a np. z opisu nie rozumie =]

O.. dzięki za pomoc ! Daję Ci reputację ;* BuzioleQ ;*

aniba 27.08.2007 17:18

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ja mam pytanie: czy (majac Wlasny Biznes) ryby mozna sprzedac w sklepie? I czy mozna w tymze sklepie sprzedac warzywa albo owoce?

Darlene 27.08.2007 17:28

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ryby tak, warzywa i owoce chyba nie.

Justa95 27.08.2007 17:55

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Warzywa i owoce też można sprzedawać. Po prostu wystawiasz ja na półki i zaznaczasz za sprzedaż.

miracle 27.08.2007 21:57

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam pytanie co do strojów wierzchnich...

Jedna z moich simek niedawno stała się dorosłą. Oczywiście miała okropne ciuchy. Kupiłam jej już nowe i zmieniłam. Jednak z ubraniem wierzchnym jest gorzej. Ma najgorsze jakie tylko może być. Jak moge je zmienić? Bo nie ma opcji kup ubranie wierzchne ani zaprojektuj ubranie wierzchne. :(

Help

Abigail_Kocur 28.08.2007 08:47

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A to jest wieszak lub szafa z netu?Możesz też boolprop testingCheatsenabled true i na sima z shiftem i wybierz change suit czy coś takiego.Ale nie wiem czy to będzie na wierzne też.Wtedy może się przebierz w kurtke i wtedy z kodem.Mam nadziejęże się uda.

majka123 28.08.2007 09:04

nie wiem co zrobic
 
sciaglam the sims 2 cztery pory roku z emula , gdy je wgrywam juz pod sam koniec wyskakuje komunikat ze aktualizuje i zeby wlozyc plytke 4 , no to wkladam plytke 4 ale zaraz po chwili znowu wuskakuje zeby wlozyc plyke 4 . pomóznie mi niewiem co robic tak bardzo chce zagrac sobie w the sim 2 cztery pory roku . prosze piszcie jak najszybciej

Darlene 28.08.2007 09:15

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nie piszemy tu o piratach...

majka1234 28.08.2007 09:35

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
ale jak to przeciez to jest forum dla wszystkich a ja nie7 mamialam innego wyjscia i musialam sciagnac je z emula . no blagam pomózcie mi prosze

Darlene 28.08.2007 10:13

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ale to forum ma regulamin w którym jest napisane wyraźnie, że nie rozmawiamy o piratach.

Castaway 31.08.2007 11:36

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Konrad2310 - Zjeżdżalnie możesz ustawić gdy masz dużo miejsca . Jeśli masz Okrągły basen to ustaw pomiędzy dwoma rogami .
Edit: A i sprawdź czy tam gdzie chcesz ustawić zjeżdżalnię nie ma tej lampki.Jak jest to po prostu ją przestaw :)

Majka96 11.09.2007 21:54

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Czy ukradniesz sims 2 ze sklepu? NIE. A z emula? TAK To taka sama kradzież. Lepiej pozbierać na sims 2, oa nie kraść. T złodziejstwo. Ja, na twoim miejscu czułabym się jak złodziejka :( Lepiej uzbieraj sobie. Bo nie jest fajnie czuć się jak złodziej? Mam nadzieję, że dotarłam do ciebie. I wyrzucisz te simsy do kosza. A potem uzbierasz na nowe, oryginalne, bez błędów. To się naprawdę bardziej opłaca ;) Dziękuje za wysłuchanie :D. A co wy sądzicie na ten temat?

Castaway 20.09.2007 20:11

Odp: Zdjęcia z The Sims 2: Zestaw Świąteczny
 
Nie trzeba ts2:cpr wystarczy na świętach :)

salata107 14.10.2007 18:04

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam wielki problem ! Od dawna mam już grę The Sims 2. Kopię. Normlanie działa. Tylko chodzi o to, że dziś kupiłam sobie dodatek Cztery pory roku. wszystko normalnie się instaluje, ale pod koniec instalacji pisze, że potrzebne sąaktualizacje do gry the sims 2.Ludzie pomocy co mam robić! :1smutny:

Lilith 15.10.2007 14:04

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=2135 - dokładnie przeczytaj ten temat ;)

Hejlok 15.10.2007 14:45

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Czy wie ktos jaki jest kod na stawianie rzeczy po przekątnej?

Tittellë 15.10.2007 15:16

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Pewnie chodzi Ci o te kody:
boolProp snapObjectsToGrid false (włączony)
boolProp snapObjectsToGrid true (wyłączony)

mabda 15.10.2007 15:18

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
ja stawiam na ten:
boolProp allow45DegreeAngleOfRotation true

Hejlok 15.10.2007 15:45

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Dzieki, ale zaden nie dziala. Dalibyście jeszcze inne? :D

Isi 15.10.2007 16:01

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał _Martyna_
Dzieki, ale zaden nie dziala. Dalibyście jeszcze inne? :D

Na stawianie po przekątnej jest ten kod, który podała mabda, czyli boolProp allow45DegreeAngleOfRotation true. Jak go wpiszesz, to musisz przedmioty ustawiać przyciskami < i > (a nie myszką), aby się ustawiły na ukos.

Kod powinien zadziałać, ale jeśli byłyby z tym jakieś kłopoty, to możesz ściągnąć programik See Them, dzięki któremu będziesz mogła włączyć w swojej grze stawianie przedmiotów na ukos. Przeczytaj mojego posta o nim w tym temacie, jeśli chcesz wiedzieć więcej:
http://forum.thesims.pl/showthread.p...hlight=seethem

Hejlok 15.10.2007 16:08

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Aaa, tego nie wiedzialam. Dzieki :]

MilQa 20.10.2007 20:28

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
hej. nie wiem czy dobry dział ale chciałam zapytać co to jest InSIMenator i czy działam do 4PR. moze ciemna jestem, że nie wiem, ale nie moglam na forum odszukać nic konkretnego. :/

Hejlok 21.10.2007 09:33

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam pytanie: Gdzie znajduja sie pobrane skiny? Znaczy w grze. W Ubraniach? W makijazach? Gdzie? :P

olliss 21.10.2007 20:17

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał MilQa
hej. nie wiem czy dobry dział ale chciałam zapytać co to jest InSIMenator i czy działam do 4PR. moze ciemna jestem, że nie wiem, ale nie moglam na forum odszukać nic konkretnego. :/

Tutaj masz adres, gdzie wszystko jest wyjaśnione, krok po kroku :)

Mam nadzieję, że pomogłam :)

MilQa 21.10.2007 20:57

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
dziękuję bardzo. :)

Isia_xD 21.10.2007 21:35

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał _Martyna_
Mam pytanie: Gdzie znajduja sie pobrane skiny? Znaczy w grze. W Ubraniach? W makijazach? Gdzie? :P

Jeśli chodzi o karnację to znajduje się w gwiazdce obok maxiosowych skór :)
B)

Hejlok 22.10.2007 16:31

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Tak, wiem juz o tym, ale dzieki :]

Matti93 22.10.2007 19:13

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
mam 1 pytanie. W CPR jest mozliwosc budowy dachu jednospadowego tylko ze nizszego niz w podstawowej wersji. Jak do zrobic????? :1smutny:

simsbomba4 24.11.2007 09:38

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Słuchaj czy w sims cztery pory roku są zwierzaki bo moja kumpela muwiła że tak czekam na odp.


całuski :*

Natuśka____ 24.11.2007 09:42

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał simsbomba4
Słuchaj czy w sims cztery pory roku są zwierzaki bo moja kumpela muwiła że tak czekam na odp.


całuski :*

Nie , o ile dobrze pamiętam nie ma zwierzaków w CPR . Wogóle z kąd miałby się tam wziąść skoro ten dodatek do życia simsów miał wprowadzić deszcz , lato itp. I jeszcze jedno Zwierzaki były na półkach w sklepach wcześniej niż CPR ;) więc producenci nie musieli robić zwierzaków także w Porach.

kornelia911 24.11.2007 09:42

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał simsbomba4
Słuchaj czy w sims cztery pory roku są zwierzaki bo moja kumpela muwiła że tak czekam na odp.


całuski :*

Nie ma..jak masz zwierzaki to są... I tylko w zwierzakach są zwierzaki, jak sobie kupisz cztery pory roku i zwierzaki to będziesz miała tez.. Obojętnie jaki dodatek sobie kupisz + zwierzaki to one będą ;) Ale jak nie masz The SIms 2 Pets to nic z tego..kotkow,pieskow nie będzie.

Poziomka 30.11.2007 14:12

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ja mam jedno pytanie: Dlaczego po zainstalowaniu CPR nie mam Miłowa, Dziwnoowa i Werony??

A tak by chciała pograć w Dziwnowie ;( ;(

Wilkołak 30.11.2007 15:49

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ja mam CPR i jest mormalnie więc to jakiś błąd w grze poszukaj łatki do gry

Poziomka 30.11.2007 15:56

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A co to łatka??

Wilkołak 30.11.2007 16:42

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
taki plik co uzupełnia błedy w grze

Ochra 04.12.2007 16:48

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Hej żeby awansować trzeba mieć odpowiedni poziom np zainteresowania polityka, na podpowiedzi jest informacja że można zwiększyć ten poziom czytając magazyn. nie mogę znaleźć tego magazynu w grze SIMS 2 cztery pory roku. Jak wejść w tą opcję?

psychickid 04.12.2007 17:10

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Musisz go kupić ;) Tak mi się wydaje, bo ja tej opcji nie używam często. Możesz też wpisać kod boolProp Testing CheatsEnabled true będąc w ekranie sąsiedztwa (np. Miłowo) wejść do danej rodzinki, i podwyższyć simowi poziom zainteresowań.

Kociara 04.12.2007 18:49

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
U mnie sie zrobiło cos dziwnego , bo tam gdzie jest ile jeszcze dni zostalo do konca danej pory roku to sa ikonki pór roku i ja mam tak : Zima,Wiosna,Jesień,Zima .... A gdzie lato? jeszcze nie skonczyla mi sie wiosna a simsy cpr kupilam dopiero wczoraj ale nartwie sie bo bardzo lubie lato i chciala bym zeby bylo licze na szybką odp.

stagnacja 04.12.2007 18:56

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
W otoczeniu jak masz na górze ikonki, np. NS - aby iść na studia, to do CPR masz takiego kwiatka. Klikasz to i ustawiasz sobie pory roku ;)

Kociara 04.12.2007 19:33

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Acha dziex

Ochra 10.12.2007 20:19

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Nikita
Musisz go kupić ;) Tak mi się wydaje, bo ja tej opcji nie używam często. Możesz też wpisać kod boolProp Testing CheatsEnabled true będąc w ekranie sąsiedztwa (np. Miłowo) wejść do danej rodzinki, i podwyższyć simowi poziom zainteresowań.


Niestety nie umiem tego zrobić. Kupić go nie można nawet na parceli publiżnej nie ma magazynów :( Bez podniesienia poziomu zainteresowań nie można wysoko awansować :( jestem w kropce. Kod wpisałam, ale jak potwierdziłam go enterem to nic się nie stało. Pomocy
;(

psychickid 10.12.2007 20:47

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Na niektórych parcelach publicznych powinny być. A może spróbuj przebudować którąś z parcel publicznych i dodaj do niej magazyny. Bo dokładnie nie pamiętam gdzie, ale kiedyś kupiłam taki magazyn. A i bez podwyższonych zainteresowań da się osiągnąć wysoki stopień w karierze.

Rëñáës 11.12.2007 07:46

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Ochra
Niestety nie umiem tego zrobić. Kupić go nie można nawet na parceli publiżnej nie ma magazynów :( Bez podniesienia poziomu zainteresowań nie można wysoko awansować :( jestem w kropce. Kod wpisałam, ale jak potwierdziłam go enterem to nic się nie stało. Pomocy
;(

Żeby kod zadziałał musisz kliknąć shift i poprzesuwać. (Chyba, choć nie jestem pewien spróbuj)Lub kup odpowiedni magazyn do zainteresowania.

dziulka_pikna 16.12.2007 09:11

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
__________________
a może sie boi tak jest np na basenie jak chcemy żeby sim skoczył:)

.:WiLa:. 17.12.2007 15:44

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam pytanie związane nie tylko z CPR, ale nie chciałam zakładać nowego tematu. A mianowicie, czy jest możliwość zmiany znaku zodiaku w trakcie gry? Jest na to jakiś kod?

psychickid 17.12.2007 15:55

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ja tam czegoś takiego nie widziałam. Może jest jakiś hack, ale kodu raczej nie ma. Chyba że boolPropem... Ale wątpię - raczej takiej opcji tam nie ma. Więc albo hack, albo nic ;)

.:WiLa:. 17.12.2007 16:03

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Hmm, szkoda. Ale dzięki :)

Serpentina 28.12.2007 19:09

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
mam pytanie lepiej kupić CPR czy Podróże ?

olliss 14.01.2008 11:00

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
.:WiLa:. http://sims.gry-online.pl/forum/viewtopic.php?p=237795, zerknij tutaj, może Ci to coś pomoże :)

Pozdrawiam, olliss.

Serpentina 15.01.2008 19:57

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
thx ale juz za późno ;P dwa tygodnie temu kupiłam sobie CPR :D :D

Aghartha 16.01.2008 14:01

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam pytanie .zadaje je tu:
Jak sie mozna opalac, kiedy ,naczym, dzieki czemu ?
moje simy leza na tych lezaczkach noce i dnie w zimie i w lato i nic :O

mabda 16.01.2008 14:07

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
opalanie dochodzi w podrozach i to tylko na parcelach morskich[plaza]. lezac na lezaku w cpr sim moze sie jedynie poparzyc, czylidostac udaru

Miodzio 24.01.2008 12:52

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam mały problem.
otóż niedawno zainstalowałem TS:4PR. Wszystko było dobrze do zmiany pory roku. Gdy ta zmieniał się z lata na jesień w Miłowie wszędzie wyrosły gdzie nie gdzie dodatkowe drzewa czy to na ulicy czy w domach :P

Dołączam screeny.
Czerwonym zaznaczyłem drzewa na ulicy.

http://img251.imageshack.us/my.php?i...enshot2zd8.jpg
http://img204.imageshack.us/my.php?i...eenshotfd0.png

Rëñáës 24.01.2008 14:28

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Miodzio
Mam mały problem.
otóż niedawno zainstalowałem TS:4PR. Wszystko było dobrze do zmiany pory roku. Gdy ta zmieniał się z lata na jesień w Miłowie wszędzie wyrosły gdzie nie gdzie dodatkowe drzewa czy to na ulicy czy w domach :P

Dołączam screeny.
Czerwonym zaznaczyłem drzewa na ulicy.

http://img251.imageshack.us/my.php?i...enshot2zd8.jpg
http://img204.imageshack.us/my.php?i...eenshotfd0.png

W opcjach gry wyłącz: "Ozdoby".
Powiedz czy Ci się udało.

Miodzio 24.01.2008 16:47

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Wyłączając ozdoby drzewa się wyłączają, ale w sąsiedztwie są nadal: P
Sprawdzę i pokasuje drzewa w sąsiedztwie i zainstaluje uaktualnienie do 4PR.

EDIT: Patch wgrany, a drzewka znikły. Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

jajczens 25.01.2008 18:00

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam pytanko jakie mogą być rangi u simów?

Rëñáës 25.01.2008 18:22

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał jajczens
Mam pytanko jakie mogą być rangi u simów?

Musisz posiadać dodatek Własny Biznes.

jajczens 25.01.2008 18:27

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ale mi chodzi o rangi w TS2 4 pory roku... m. in. są tam rangi ogrodnictwa (brązowa złota i srebrna) ale czy są jakies jeszcze...

lafilette 25.01.2008 19:09

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
może być jeszcze ranga za łowienie ryb ; o

Majusia69 27.01.2008 17:19

Pomocy!
 
Czy można ożywic bałwana w sims 2 4 pory roku bo gdzies slyszalam ze mozna,a jak mozna to w jaki sposób:) prosze o szybka odpowiedz

psychickid 28.01.2008 08:11

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ja go nie znam. Najwyżej jakiś hack.. chociaż nie, wątpie. Chyba źle słyszałaś x.D

Beep 28.01.2008 14:10

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Zanim wyszedł ten dodatek w gazetach była taka "historyjka" że niby Sim chciał zdobyć Simkę w inny sposób o każdej porze roku a ona zakochała się w bałwanie czy coś takiego, więc pewnie z tego wzięło się pytanie Majusi;)

psychickid 28.01.2008 16:57

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Eh, ja o tym nie słyszałam ;)

Majusia69 01.02.2008 20:15

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ahaa.. no wlasnie z tej historyjki to wzielam... no szkoda... ale dzieki :)

NOTplastic 09.02.2008 17:17

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
mam pytanie :Gdzie jest studnia zyczen którą sie dostaje od klubu ogrodnikow!?

Origáme 09.02.2008 17:23

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Chyba w plecaku sima
Pozdr.:)

Auroella 09.02.2008 17:50

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
U mnie studni nie było w plecaku , o ile dobrze pamiętam znalazła się ona odrazu w szklarni sima ; ]

qdamn 09.02.2008 17:50

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
no bardzo XD z tego co pamiętam, to jak ją dostaniesz po inspekcji ogrodników to pojawi się w miejscu (obok) w którym oni stoją.

psychickid 09.02.2008 19:01

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
ale musisz mieć ogród, do którego się nie przyczepią ;)
żeby to dostać x.D

mabda 10.02.2008 10:17

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
moze mi ktos lopatologicznie wytlumaczyc jak sie ustawia pory roku na danym sasiedztwie? wiem ze musze kliknac w lewy gorny rog na ten kwiatuszek. a potem co? pojawiaja mi sie w kolku poszczegolne pory roku i nie wiem co mam robic dalej :]
prosze o napisanie krok po kroku co i jak i gdzie, najlepiej ze zdjeciami :D

Auroella 10.02.2008 12:11

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Hmm. no nie wiem wytłumacze najlepiej jak potrafie ; DD
Wchodzisz w ten lewy górny róg , pojawiają Ci się pory roku , i naciskasz np. jak jest listek (jesień) to naciskasz na niego i pojawiają się tez inne pory roku ; D słońce to jest lato , kwiatuszek wiosna , a płatek śniegu zima ;> nie wiem czy zrozumiesz ale tłumaczyłam jak tylko moge ; ]

mabda 10.02.2008 17:36

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
no to rozumiem, ale jak zrobic, zeby np tylko zima byla? albo wiosna i lato tylko...

psychickid 10.02.2008 17:38

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
wystarczy, że wszędzie zaznaczysz zime
wystarczy użyć głowy.
wszędzie zaznaczasz płatki śniegu.

SylveX 10.02.2008 20:23

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Można też użyc nagrody aspiracji dochodzącej w CPR (Pogodomistrz), ustawic zimę i przedłuzyc ją na nieskończenie długa

mabda 10.02.2008 20:58

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Nikita
wystarczy, że wszędzie zaznaczysz zime
wystarczy użyć głowy.
wszędzie zaznaczasz płatki śniegu.

dzieki za rade, tylko ta szczypta ironii jest zupelnie zbedna

Thomson 11.02.2008 16:04

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A ja mam takie pytanie :)
Nie wiem czy już było na forum ale nie znalazłem :) jak było to proszę usunąć post :)

Gdzie mogę kupić odtwarzacz mp3, telefon komórkowy i przenośną konsole do gier ? :(
Moje simy miały takie marzenia...

Z góry dzięki :)

mabda 11.02.2008 18:45

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
na przedmiesciu w ktoryms sklepie z ciuchami. nie pamietam dokladnie nazwy :/

psychickid 11.02.2008 18:53

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
tak, na przedmieściu, ja zazwyczaj kupowałam to simom, gdy były na studiach, w prawie każdym sklepie to było
Lub też kodem boolProp TestingCheatsEnabled true tam nie pamiętam dokładnie, ale tam jest taka opcja.

olliss 14.02.2008 11:56

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ta opcja to chyba: Give me callphone, give mi MP3Player, Give me... [chodzi mi o tą przenośną konsolę do gier].

Pozdrawiam :)

Origáme 14.02.2008 11:58

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Callphone-komórka
MP3Player-Mp3
A ostatnie to nitendo DS (chyba)
Pozdr.:)

Karolcia-kaja 05.03.2008 18:14

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Jak się robi ubrania na Warsztacie?

avenly 05.03.2008 21:01

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nie ten dział! jest poradnik na forum...

psychickid 06.03.2008 14:53

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
dokładniej tu coś znajdziesz:
http://www.forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=167
tu jest tylko jak tworzyć w warsztacie, ale są też inne poradniki ;)

19OlusiaSims92 08.03.2008 17:48

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam małe pytanko. Chodzi o Simorośl. Słyszałam że jak się będzie simoroślą ma się złotą rangę ogrodnictwa. Chodzi o to że nie mam pojęcia czy jak się wyleczy sima z simoroślizmu to czy utraci się złotą rangę ogrodnika. Proszę o odpowiedź bo mam simorośl i złotą rangę ogrodnika i chce go wyleczyć z tego. Byłabym wdzięczna za odpowiedź :)

Rainbow 08.03.2008 17:57

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Olusia-to chyba nie ma nic wspólnego...można miec złotą rangę,a nie być Simoroślą :D

Nuda 08.03.2008 17:58

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
O ile dobrze pamiętam to nie traci swojej rangi ,ale pewności nie mam ;/

agisia101 11.03.2008 07:18

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Czy ktoś może mi podać strone z hackami dothe sims 2 (bo na google żadnej fajnej nie znalazłam)

björn borg 11.03.2008 14:29

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
http://www.modthesims2.com/download...ername=&csort=0
i nie ten temat

psychickid 11.03.2008 14:33

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
wejdź w gdzie mogę to znaleźć na forum . tam napisz swój problem i po kłopocie, na pewno ktoś pomoże ;]
a co do pytania, to ja nie znam takiej storny ;p

emilka889 22.04.2008 15:13

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
a ja mam problem z instalacją ;(

mam the sims 2 oraz the sims 2 zwierzaki,wersje nie oryginalne

ostatnio ściągnęłam z neta 4 pory roku zainstalowałam,weszłam i odinstalowały mi się zwierzaki ;|

czy ktoś wie co powinnam zrobić ?

psychickid 22.04.2008 15:31

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
ja wiem.!
iść do media i kupić oryginał.
przeczytaj regulamin tu nie rozamawiamy o piratach, więc racczej nikt ci nie pomoże :)

kubuss 22.04.2008 17:50

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Hmm lub na allegro.pl :P

alexandra_rijkaard 02.05.2008 13:05

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
kilka pytań:
1-czy jest jakiś kod który daje chemię między dwojegiem simów między którymi tej chemii nie ma?
2-czy można zrobić tak żeby w jakiś magiczny sposób simy się nie wkurzały jak coś im stoi na drodze i nie mogą przejść tylko jakoś to omijali?
pzdr

Damiano166 03.05.2008 17:10

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Witam.
Mam zainstalowane The Sims 2 i zainstalowalem dodatek The Sims 2 Cztery Pory Roku. Mam problem poniewaz w trybie budowania za zablokowane funkcje z tego dodatku min. garaz, windy, polscianki itp. Czekam na odpowiedzi co na to mozna poradzic. Czekam na odpowiedzi.
Z gory Thx.

psychickid 03.05.2008 17:25

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
no, półścianki, garaż itp. dochodzą w Nocnym Życiu.
To, że jest tam taka ikonka, to nie znaczy, że to są rzeczy z tego dodatku.

LaPerla 16.05.2008 10:46

Kod a pory roku
 
A ja za to mam pytanie z innej beczki :) Chodzi mi konkretnie o kod ,który powoduje ,że simowie się nie starzeją. Jak to się ma do pór roku ? Czy jeżeli wprowadzę ten kod, to pory roku rownież sie zatrzymają i np. cały czas bedzie wiosna, czy będa leciec normalnym rytmem, a simowie nie beda sie starzeć ?

psychickid 16.05.2008 14:28

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
do pó roku to nic nie ma . nie, pory roku będą działać poprawnie .

aging off - wyłącza starzenie się simów
aging on - włącza starzenie się simów

LaPerla 16.05.2008 15:40

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Super :) Dziekuje !

Darlene 23.05.2008 10:10

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nie będę zakładała nowego tematu, bo pewnie już było - jak przenieść rodzinę z jednego otoczenia do drugiego? :x

bouffe 23.05.2008 10:14

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Darlene:Wprowadź tą rodzinę do jakiegoś domu, później ten dom spakuj do panelu domów, wyjdź z otoczenia i wejdź do tego innego i ten dom z mieszkańcami postaw gdzie chcesz. ;]

Krystek175 24.05.2008 07:43

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Tak jak Pozywej zostało to wyminione

kubuss 09.06.2008 20:18

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Krystek175 nie wiem czemu twoja odpowiedz miała służyć :D A więc ja mam pytanie ^^ bo jak mam grządki nie to mojej simce nigdy nie chce się ich podlewać i wstawiam tam te zraszacze nie no a one mi nie działają :/ i co mam z tym fantem zrobić ?? dodam że jak mam rabatki i ten zraszacz to on się włącza tam np co 2 dni a tu klapa

Searle 10.06.2008 11:32

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A czemu nie chce ich podlewać? Przecież to smam przyjemnośc, bo zajmowanie się roślinkami podnosi poziom zabawy :)
U mnie zraszacze działały, ale podlewały rzadko. W dodatku obniżały mi poziom wystroju, dlatego też nie używam ich w ogóle.

kubuss 10.06.2008 13:18

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
hmm ale moja simka jest ciągle zapracowana i dlatego ich nie podlewa, a te głupie zraszacze nie działają.

rybka 14.06.2008 08:24

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ile jest gatunków ryb w oczku wodnym?

Mamełe 14.06.2008 08:57

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Pstrąg tęczowy
Złoty pstrąg
Sum
Sandacz
Każde w dwóch rozmiarach.
Chyba tyle

Alene 14.06.2008 14:35

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
mam pytanie bo jest ta maszyna na kompost.i jakie rzeczy moga iść na ten kompost??

Mamełe 14.06.2008 16:04

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Wiele.
Gazety, zgrabione liście, zeschnięte rosliny, śmieci

olka1945 17.06.2008 17:29

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
ja chciałabym kod do sims 2 zwierzaki z 5 Z TĄ CYFRĄ W TLE albo inny dzięki

psychickid 17.06.2008 17:39

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
o co Ci chodzi?

Lapis_Lasuli 17.06.2008 21:31

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał kaja13 (Post 801723)
mam pytanie bo jest ta maszyna na kompost.i jakie rzeczy moga iść na ten kompost??

A ja mam inne pytanie, co moge z tym kompostem zrobic? Bo pomyslow mi juz brak, a tylko wrzucam wszystko do tych pojemnikow...

Mamełe 17.06.2008 21:46

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Lapis nawozisz działki a potem siejesz nasionka

Lapis_Lasuli 18.06.2008 13:13

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Hm... moi zawsze sypia nawoz z tej torby i nie ma jakiejs specjalnej opcji uzywania kompostu. Czyzby go bylo jeszcze za malo czy jak?
I czy na komposcie roslinki sa zdrowsze? Jakies profity z jego uzywania sa?

Mamełe 18.06.2008 13:15

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A to dziwne. Jak masz kompostownik, to po naciśnieciu na działke powinien byc wybor czy torba nawozu, czy kompost. Duzej ilosci tam nie trzeba

Lapis_Lasuli 18.06.2008 13:20

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Hm... na razie moze z 10-15 stert lisci, troche smieci, gazety i nic z tego. Musze to rozpracowac jakos, bo moze byc przydatne. Dzieki za pomoc :)

pakunio855 18.06.2008 15:16

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A jeśli zainstaluje CPR ,a mam (Sims:Kuchnia i Łazienka,Młodzieżowy styl,Podróże,NŻ,NS,WB) to bede grał na jakiej płycie?
Na podróżach czy CPR?
Pozdro

avenly 18.06.2008 16:05

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
cpr

cassant 18.06.2008 16:20

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nie prawda bo na podróżach. Zawsze używa się płyty, która została wydana później.

brzos 18.06.2008 16:55

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Z Kuchni i Łazienki - zawsze włącza się grę z najnowszego dodatku (pod względem daty wydania). Jeśli nie pójdzie spróbuj z Podróży.

Alisha 18.06.2008 17:33

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ok, mam paré pytan:
1. Jak zdobyc Studnié Zyczen???
2. Jak dlugo musi stac drzewko, zeby po jego spryskaniu sim stal sié simoroslá?
3. Czy male simorosle (tz. Dzieciorosle) równiez mogá wyleczyc sié z simoroslizmu?

brzos 18.06.2008 18:17

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Studnię Życzeń dostajesz od Klubu Ogrodników (tak?).
Nie, źle zrozumiałaś. To nie drzewko musi stać długo, tylko musisz często pryskać ambrozyjne drzewka.
Małe simorośle wyleczą się z simoroślizmu po staniu się dorosłym, i wstąpieniu do Klubu Ogrodników. (chyba...)

Alisha 18.06.2008 18:49

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A kiedy já dostajesz? Co musisz zrobic? Chodzi mi o studnié.

Eclipse 18.06.2008 19:56

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Aby dostać Studnię Życzeń, musisz zadzwonić do Klubu Ogrodników i poprosić aby obejrzeli twój ogród.

Ogródek musi ślnić. Nie może tam być żadnych starych gazet itp. Rośliny muszą być w dobrym stanie. Należy pamiętać, aby dać tam rzeczy ozdobne, bo one też są oceniane!

Gdy Klub obejrzy ogród, przyznać Ci może albo kasę, albo właśnię Studnię. Udzieli Ci też kilku wskazówek.

Ja jeszcze nigdy nie otrzymałam studni. Zawsze mi gadają, że mam za mało elementów ozdobnych.

Mamełe 18.06.2008 20:12

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Eclipse (Post 804817)
Ja jeszcze nigdy nie otrzymałam studni. Zawsze mi gadają, że mam za mało elementów ozdobnych.

Ja robie tak, ze przed inspekcja stawiam duzo drogich ozdob.
Tylko musza byc maxisowe a nie z internetu.
Po pozytywnej ocenie je sprzedaje

reas1 21.06.2008 17:55

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
mam pytanie jak przeniesc sciagnieta simke do sims2? :)

Björk 21.06.2008 18:49

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Albo klikasz na plik i sama się zainstaluje w grze (jeżeli jest to plik *.sims2pack) lub rozpakowujesz folder *.zip lub *.rar i pliki *.package wklejasz do folderu Moje Dokumenty/EA Games/Downloads :)

reas1 21.06.2008 18:56

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
dzięki SPRÓBUJE to zrobić :D

Alene 22.06.2008 13:51

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
a nie wiem co zrobić :(...bo raz chciałam wstąpić do klubu ogrodników ale niestety miałam brzydki ogród no i mi kazała dac wiele roslin i ozdób.na przedzie domu postawiłam najdroższą z najpiękniejszych ozdób maxisowych.slicznie ozdobiłam ogród,powyzucałam gazety i smieci z podwórka,dałam nawet oczko wodne,rosliny...no i zadzwoniłam do klubu i przyszły trzy babki.dwie podszefowe i szefowa.tamte poszły ogladac dalej ogród a ta szefowa klubu mi ukradła poprostu jak (te simy co jak nie lubią jakiegos sima to mu kradną gazete i uciekają).
no i jak juz mówiłam ukradła mi tą najdrozszą i najpiękniejszą ozdobe(ale nie uciekła) i nagle powiedziała...że mam piekne i zadbane roslinki.zadbane mam wszystko i ozdoby...tylko że cos tam ozdoby są jakies(nie wiem jak powiedziała)ale ze nioepasujące do siebie czy za tanie itp.,ale ukradła mi moją tą najważniejszą ozdobe i jej nie oddała.i powiedziała ze nie dostałam sie.i to wyglada jak by nie lubiła mojej simki,i chciała zeby sie nie dostała ;/ :(:(:(:(
.a miałam z nią 10 pkt znajmomosci NA PLUSIE NIE NA MINUSIE.i tak w kółko miałam tą sama sytuacje 5 razy pod rząd.bo non stop kupowałam tą ozdobe i nic... :( o co chodzi

psychickid 22.06.2008 17:05

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Kup inną ozdobę. Zrób szklarnie, zacznij hodowac warzywa, może tym się zachwycą... I kup drzewa ambrcośtam.. Cytrusowe.

Alene 22.06.2008 17:46

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
też miałam szklarnię i nic... :(

Mamełe 22.06.2008 18:11

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Może to wlaśnie przez szklarnię? Oni oceniają tylko rosliny z brzegu

DiamondSasha 22.06.2008 20:53

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
weź ktoś napisz jak się rozpakowuje te obiekty z neta do gry ja próbowałam tak
moje dokumenty, ea games, the sims 2, downloads (i wkleiłam tam wszystkie rozpakowane obiekty i nic!)
nie ma ich w grze już nie wiem co mam zrobić próbowałam wszystkiego ale gry nie skasuje i nie zainstaluje jeszcze raz bo za dużo dodatków mam
doradźcie coś PLIS

psychickid 23.06.2008 12:12

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
a ściągnęłaś mesze?

DiamondSasha 23.06.2008 13:14

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
tak śćiągnełam meshe wszytko co powinno być jest wpakowane do dowlandu ale nie ma tego w grze :(

Alene 23.06.2008 13:39

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
a masz program WinRAr?

DiamondSasha 23.06.2008 14:04

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
tak mam wszystkie programy i mam te ściągnięte obiekty w warsztacie ale nie w grze :(

DiamondSasha 23.06.2008 14:06

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
i to mi się zdarzyło pierwszy raz wcześniej miałam wszytkie obiekty w grze
plis doradźcie coś albo napiszcie jak w wgrywacie je do gry :)

Tiunivell 23.06.2008 15:45

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
DiamondSasha - może przy uruchomieniu gry nie zaznaczyłaś w okienku, ze spisem dodatków z internetu, opcji 'włączone'?

DiamondSasha 23.06.2008 15:48

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
zaznaczyłam ale tych obiektów tam nie ma
a tu gdzie pisze dodatki zmodyfikowane jak już jestem w np. miłowie to ta taka gwiazdka jest wyłaczona

Tiunivell 23.06.2008 16:03

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Musisz zaznaczyć, żeby była włączona. Następnie wyłącz grę normalnie i ponownie ją uruchom.

DiamondSasha 23.06.2008 16:20

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
ta zrobiłam i nic http://i31.************/2s60j75.jpg
zobzczcie link tak zaznaczyłam a tam jakieś wykrzykniki !
a tu po ponownym włączeniu gry http://i29.************/30wmqkg.jpg
i ta gwiazdka nie jest włączona

Tiunivell 23.06.2008 16:22

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Spróbuj wywalić cep, u kilku osób ta najnowsza wersja z dodatkami (ja je wywaliłam ręcznie i pozostawiłam sam program) powodowała różne nieciekawe błędy.

Alisha 30.06.2008 17:29

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Jak robi sié simorosl boolPropem? :)
Znaczy... wiem, ale co trzeba kliknác? Wszystko jest po Angielsku!
P.S. Byc moze to off-top, ale czy istnieje jakis sposób na zmienienie jézyka w bool-propie z Angielskiego na Polski?

zelkam 13.07.2008 17:10

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Chyba nie da rady. Ale ma pytanko: (nie wiem czy powinno być tutaj czy w WB )
Czy złowione ryby można sprzedawać w przedsiębiorstwie?

Alene 13.07.2008 17:40

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
chyba tak bo widziałam raz zdięcia i opis jak simka złowiła dużo ryb i je sprzedawała

malaMi 23.07.2008 18:20

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
hej:) to moje pierwsze pytanie na tym forum:)
mam 3 dodatki do The Sims 2 (Na Studiach, Zwierzaki, Cztery Pory Roku)
jeśli kupię akcesoria IKEA urządza dom, to którą płytą będę uruchamiała grę: CPR czy IKEA? to dla mnie istotna sprawa.

Björk 23.07.2008 18:25

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
CPR - krótko :)

zelkam 23.07.2008 20:08

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Czy roślinki w szklarni, mogą zaatakować robaki?

Björk 23.07.2008 20:14

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nie - w szklarni jeszcze mi się nie zdarzyło napotkać robaczków :)

malaMi 23.07.2008 20:36

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
dziękuję bjork :)

Szriti 06.08.2008 13:21

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
a moge sobie kupic zwierzaka w cpr?
tylko ze ja nie mialem instalowanych zwierzakow.
wiec bez zwierzakow sie da czy nie?

stotka 06.08.2008 13:39

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
nie ma mozliwosci posiadania w grze zwierzakow, jesli sie nie ma zainstalowanego dodatku "zwierzaki"

Szriti 07.08.2008 16:59

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
a jezeli ma sie pobrane simsy 2 z neta (zeby nie bylo nie mam!ale moj kolega ma i sie chce dowiedziec)to mozna normalnie instalowac dodatki?

Klaudia11 07.08.2008 17:46

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
gdzie można zdobyć lalke voodo

arbuzuje 07.08.2008 22:11

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Szriti: tak, można.
Klaudia11: w Czterech Porach Roku nie znajdziesz napewno, potrzeba dodatku Podróże :)

justinea4 07.08.2008 22:45

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Tak lalke voodoo można znaleść w dodatku podróże. Ja swoją mam z tajnej parceli ;))

Połówka 08.08.2008 11:38

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ale sobie wyobraźcie!!
Skoro teraz w The sims 2 są super dodatki to jakie będą w Ts3 0_o ^^ ?!
Ale trochę to potrwa...
Zanim wyjdzie trójka (wiosna 2009) trochę czasu minie...
No i sie poczeka na dodatki ;)

brzos 08.08.2008 19:02

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Tincia, co to ma wspólnego z tym działem? Przypuszczam, że to była drobna pomyłka ;)

Sunshine__ 09.08.2008 21:23

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Jak szybko i prosto wgrać meble z Netu??? Bardzo proszę o odpowiedź!!!

stotka 09.08.2008 21:26

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
wypakowac, skopiowac, wkleic.
ew. jesli sa w postaci .Sims2Pack to kliknac dwa razy, nastepnie "instaluj", "ok" i gotowe.

OlaBernacik 10.08.2008 11:38

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Klaudia11 (Post 838592)
gdzie można zdobyć lalke voodo

Hejka Klaudia! Witam na forum!

Kliknij na ziemię i wybierz "Kop w poszukiwaniu skarbów"
Po paru próbach twój sim znajdzie tajną mapę chyba do "Wioski takemizu"
Gdy pojedzie tam na wakacje to kliknij na sima i wybierz chyba "Idż na parcele publiczną" i wybierz " ? Tajemnicza chatka"
Gdy będziesz na miejscu kliknij na wiedżmę "Zaproponuj pomoc" i napraw wszystkie rzeczy w jej domu , posprzątaj bałagan , a wzamian dostaniesz Laleczkę voodo owdzięcznym imieniu Pan Wielgachny.
Używamy laleczki, klikając na ofiarę,a potem wybierając czynnośc. Np. nawodnic , czyli sprawic by musiała iśc natychmiast do toalety.

Ps.Nie zadużo ^^ ?

stotka 10.08.2008 11:51

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
OlaBernacik, ona o lalke pytala w temacie o CPR, wiec nie sadze, by majac CPR dalo sie szukac mapy...
btw. to nie mapa do wioski takemizu, wiec zanim cos poradzisz, to sprawdz tego autentycznosc, zamiast wprowadzac ludzi w blad.

Wickoo 10.08.2008 12:37

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał stotka (Post 840224)
wypakowac, skopiowac, wkleic.
ew. jesli sa w postaci .package to kliknac dwa razy, nastepnie "instaluj", "ok" i gotowe.

Co ty wygadujesz :rolleyes:
"zanim cos poradzisz, to sprawdz tego autentycznosc, zamiast wprowadzac ludzi w blad."

Zazwyczaj ściągane obiekty to .rar lub .zip, w takim przypadku rozpakowywujesz je (WinRARem chociażby), w środku będą .Sims2Pack lub .package.

.package przeklejasz do Dokumenty/EA Games/The Sims 2/Downloads, a .Sims2Pack uruchamiasz i instalujesz.

Na forum jest poradnik na ten temat.

stotka 10.08.2008 12:39

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
o kurde, faktycznie... przepraszam. pomylilo mi sie .package z .Sims2Pack, wyedytuje poprzedniego posta, zeby nie wprowadzac ludzi w blad.
dziekuje za zwrócenie mi uwagi :)

OlaBernacik 17.08.2008 19:01

Klaudia11 tO MOJA PRZYJACIÓŁKA !
 
Cytat:

Napisał stotka (Post 840469)
OlaBernacik, ona o lalke pytala w temacie o CPR, wiec nie sadze, by majac CPR dalo sie szukac mapy...
btw. to nie mapa do wioski takemizu, wiec zanim cos poradzisz, to sprawdz tego autentycznosc, zamiast wprowadzac ludzi w blad.

Po 1 to moja przyjaciółka tzn. Razem chodzimy do szkoły , pożyczamy sobie płyty , więc ona ma te same płyty co ja :-P

A po 2 wiem o tym , że zły dział , ale ona od tak niedawna jest zarejestrowana , że nie wiedziała , otym , więc jej powiedziałam

I po 3 może i nie Takemizu , ale ona i tak rozumie ,

anuss3211 18.08.2008 21:07

Odp: Klaudia11 tO MOJA PRZYJACIÓŁKA !
 
zamierzam kupić 4 pory roku. mam pytanie. podobno jest tam studnia życzeń. spełnia ona życzenia? czy jest dla ozdoby? jak tak to niby jakie życzenia.

stagnacja 18.08.2008 21:15

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
anuss3211 - tak, jest tam studnia życzeń, spełnia życzenia (miłość, przyjaciele, pieniądze). Otrzymujesz ją w nagrodę za ładny ogród od Klubu Ogrodników.

AcidMihau 23.08.2008 16:02

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Jakie są szczeble kariery dziennikarskiej?

goldfish81 29.08.2008 16:52

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Witam
Przymierzam się do kupna czterech pór roku i mam pytanie: o co dokładnie chodzi z tym podotoczeniem "Kwitnące Wzgórze"? Czy to jakaś nowa parcela/dzielnica? Mogę prosić o więcej szczegółów?

Dzięki

Björk 29.08.2008 17:50

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Kwitnące Wzgórza to nowa okolica, która dochodzi i prezentuje większość możliwości gry :)

psychickid 31.08.2008 16:38

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
tak jak napisała bjork, to jest otoczenie, a nie jak mówisz pod otoczenie.
To jest takie coś jak np. Miłowo, Dziwnowo czy też Werona. Rozumiesz?

http://thumbnails.imajr.com/-Galeria...03-1203086.jpg



Kwitnące wzgórza zimą.

http://thumbnails.imajr.com/4-14-1203085.jpg

źródło

+ kliknij w zdjęcia, aby powiększyć.

Alisha 08.09.2008 18:25

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
No to da sié zrobic simorosl bool-prop'em czy nie???
(Pytam po raz drugi).

zelkam 09.09.2008 16:11

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Da się. Wpisujesz boolProp'a w otoczeniu, potem idziesz do sima, którego chcesz zamienić w simorośl, klikasz z Shiftem na drzewko ambrozyjne, wybierasz opcję get infected,czy jakoś tak, wtedy drzewko atakują robaki i karzesz simowi pryskać drzewko, i tak kilka(naście) razy.

Shadow111 10.09.2008 00:09

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Chciałbym dowiedzieć się co powoduje że w mieszkaniu w zimę jest niesamowicie zimno. Simowie w piżamach zamarzają nie mówiąc już o niemowlęciu które wg komunikatów jest zamarźnięte cały czas. Jak mogę zwiększyć temperaturę w domu?

Björk 10.09.2008 06:39

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Shadow - prawdopodobnie nie masz dachu nad głową dla simów ;)
Jeżeli sama wybudowałeś dom to najlepiej żeby miał dach, albo płytki podłogowe położone na górze i uwaga na dachu nie możesz wtedy umieścić jakuzi tego wbudowywanego w ziemię, bo ta wanna sprawia, że dach znika.

giannanannini 10.09.2008 11:13

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
hihihih ja też tak miałam... w jedynce dach robił się automatycznie trzeba było tylko wybrać kolor... a tutaj napadał mi śnieg i nie wiedziałam o co chodzi ;)

pipinka 10.09.2008 14:52

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Witam
Chciałabym zadac pytanie. jak sie instaluje dodatki do The Sims 2. Chciaabym je pobrać np. ze strony http://www.parsimonious.org, ale nie wiem jak sie do tego zabrać.
Proszę o dokładne instrukcje

psychickid 10.09.2008 20:14

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
wyszukiwarka -.-'

Alisha 11.09.2008 18:01

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Wielkie dziéki, Zelkam. Teraz tylko wystarczy poczekac jak rodzice kupia nowy zasilacz, bo komp nam padl ;(
Szkoda, ze w CPR nie mozna miec kaloryferów, wtedy sprawa ciepla by sie zaraz wyjasnila. Za to mozna uzyc kominka. Poniewaz niemowlé nie moze jesc niczego poza mlekiem, najlepiej bedzie polozyc je kolo zapalonego kominka. Co prawda moga zdarzyc sie wypadki:
1) Kominek moze sié zaczac palic!!!
Co teraz? Na szczescie simowie nie sá az tak glupi i bédá ratowac niemowle: bedá próbowali je wyniesc na zewnatrz. Jednak jesli dzidzius sie zapali... to wyjdz do otoczenia BEZ zapisywania gry!!!
2) Niemowle moze sié ,,zablokowac".
Co teraz? Trzeba postepowac wedlug mojego planu na takie ,,dziwactwa":
a) Wpisz: Ctrl + Shift + C . Wyswietli Ci sie ,,okno konsoli". Wpisz w nim: MoveObjects on .
b) Teraz ,,podnies" niemowle i usun (Nie panikuj!!! To nie koniec!).
c) Zapisz gre i wejdz do otoczenia.
d) Wejdz z powrotem do domu. Niemowle bedzie lezalo na chodniku. Cale i zdrowe!!! I mozesz je podniesc!

Ok, wiec sprawa ogrzania malucha wyjasniona. :D

zelkam 19.09.2008 13:15

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Tylko,że jak jest pożar, to jest zablokowany tryb budowy i kupowania i nie ma jak wynieść ;) . A kaloryfery dochodzą w OŻ, ale nie wiem czy grzeją, chyba tak, ale nie mogę sprawdzić bo tymczasowo nie mam CPR.

Björk 19.09.2008 14:28

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Kaloryfery grzeją. Nawet słychać jak pracują i kapie woda ;)
No i dochodzą w OŻ.
A insiminator ma opcję dostępności trybów kupowania i budowania nawet jak jest pożar (a szczególnie jest to przydatne, jak jest pożar lub, jak chce się coś dodać na parceli publicznej).

Vegeta 19.09.2008 15:48

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Alisha (Post 861477)
Jednak jesli dzidzius sie zapali... to wyjdz do otoczenia BEZ zapisywania gry!!!

Niemowlę chyba raczej nie może się zapalić, tylko przyjeżdża opieka społeczna. I tak jak już wyżej wspomniano, podczas pożaru tryb budowania i kupowania jest nie dostępny

giannanannini 19.09.2008 16:02

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
ale jesli w domu podczas pozaru jest dorosły sim to automatycznie bierze dziecko na ręce i wybiega z domu... u mnie tak się dzieje :)

psychickid 19.09.2008 18:21

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Vegeta (Post 864848)
Niemowlę chyba raczej nie może się zapalić, tylko przyjeżdża opieka społeczna. I tak jak już wyżej wspomniano, podczas pożaru tryb budowania i kupowania jest nie dostępny

no i co z tego, że tryb kupowania i budowania jest niedostępny? przecież w każdym momencie możesz wyjść z gry. :)
+ a u mnie latają wokół ognia, a jak im każe odejść dalej to nie słuchają, nawet jak wolną wolę wyłączoną. :?

Alisha 19.09.2008 19:10

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Eee. OZ to... Jaki dodatek? Mam problem z rozszyfrowaniem.

haughton 19.09.2008 19:29

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
"Osiedlowe Życie" :)

Alisha 21.09.2008 18:49

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Dziéki, haughton . :) To przynajmniej dowodzi jaki genialny jest dodatek Osiedlowe Zycie! W dodatku ogládalam juz pudelko moich i patrze... a tu duze, morskie akwarium moich marzen!!!
UWAGA: Jestem rybomaniaczká, w avku mam Proporczykówné - samiczké Proporczykowca odmiany Gold - takie wlasnie mam i znowu próbóje rozmnozyc... Wiécej o rybkach w moim profilu: http://forum.thesims.pl/member.php?u=23939

will241 27.09.2008 06:20

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
ja mam pytanie: Co mam zrobić gdy gram a Simsy mi przerywają próbowałam wyczyścić komputer ale nadal nic. Pytałam kuzynki to powiedziała mi, że mam zmienic parametry-ale jak ja mam to zrobić,bo nie wiem. Niech mi ktoś pomoże plis.

Björk 27.09.2008 07:15

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Parametry komputera to karta graficzna, pamięć RAM, procesor, karta dźwiękowa i jeszcze kilka mało istotnych rzeczy :)
Zmienić, to znaczy kupić lepsze...
Ale być może wystarczy, że wyrzucisz część rzeczy z folderu downloads, bo one czasami psują grę.
Jeżeli nie masz żadnych dodatków z internetu, wirusów itp. to bardzo prawdopodobne, że Twoja kuzynka ma rację i powinnaś zainwestować w lepszy sprzęt...
Rozumiem, że nie potrafisz podać parametrów swojego komputera...
Kliknij przycisk Start później taki przycik z poleceniem "Uruchom" i w tym okienku, które się wyświetli wpisz "dxdiag"
Wyskoczy takie okienko, w którym będziesz miała wypisane "procesor, pamięć" przepisz to i wklej na forum.
Sprawdź też ile masz miejsca wolnego na dysku.
A tak przy okazji, to na przyszłość takie rzeczy wpisuj w dziale "Problemy z grą" :) Chodzi o to, że dzięki temu przyczynisz się do zachowania przejrzystości i czytelności forum :)
Dzięki temu innym będzie łatwiej Tobie pomóc lub jeżeli ktoś ma podobny problem - szybciej znaleźć rozwiązanie :)
No i też zanim założysz nowy temat poczytaj trochę, bo często jest tak, że ktoś już miał podobny problem i znaleziono rozwiązanie :)
Pozdrawiam i przy okazji witaj na forum :)

Aneczka_mała 29.09.2008 12:06

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Witam, podpowiedzcie mi jak posadzić warzywka w szklarni? szklarnia już zbudowana, ale nie wiem skąd wziąść te warzywka :(

giannanannini 29.09.2008 14:11

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Aneczka_mała (Post 869068)
Witam, podpowiedzcie mi jak posadzić warzywka w szklarni? szklarnia już zbudowana, ale nie wiem skąd wziąść te warzywka :(

w trybie budowania masz takie działeczki w ogrodnictwie
postaw te działeczki
kliknij simem na dzziałeczke i tam jest "zasiej..."
i pielęgnuj
:)
powodzenia

Aneczka_mała 30.09.2008 12:52

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
dziękuję! :) nie domyśliłam się że to to, szukałam sadzonek :)

konieczko774 14.10.2008 12:23

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
mam takie pytanie czy w zimie są swieta Bozego narodzenia w simsach.

Björk 14.10.2008 12:59

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał konieczko774 (Post 876863)
mam takie pytanie czy w zimie są swieta Bozego narodzenia w simsach.

Można zrobić przyjęcie świąteczne gdy ma się akcesoria "Na święta" lub Zestaw Świąteczny. Przyjdzie nawet Mikołaj i jest choinka :)

konieczko774 15.10.2008 14:57

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
dobra juz wiem dzieki

konieczko774 15.10.2008 15:43

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
jeszcze mam jedną pytanie a jak kupuje sie auta

Holly 15.10.2008 15:56

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Auta znajdziesz w Trybie Kupowania, w kategorii Różne. Żeby postawić auto najpierw musisz zrobić podjazd, który znajduje się w Trybie Budowania :)

zelkam 15.10.2008 16:18

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ale jesli masz tylko CPR, to nie ma w tym dodatku samochodów, można mieć w: NŻ, CW, i OŻ (helikopter).

konieczko774 15.10.2008 16:23

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
ok wielkie dzieki

konieczko774 15.10.2008 16:25

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
ja mam the sims 2

zelkam 15.10.2008 16:34

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Jest coś takiego jak opcja edytuj....

Rainbow 20.10.2008 12:45

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
mam taki mały, wnerwiający problem.Otóż. Zrobiłam sobie rodzinke i dałam ich na działke.Niby nic ale jak każę im wyrzucić zgniłe kwiatki na kompost to mi sie ni z gruchy, ni z pietruchy zapalają O_o no idzie, bierze zgniłki w worek i do łapy, przejdzie dwa kroki, rzuca worem o glebe i sie zaczyna palić. Jak na razie to miałam farta że ktoś był w domu i mi życie drugiego sima wygrał (albo mnie opiekunka do dziecka ugasiła) ale co bedzie jak sie nie uda i przegram? Mnie sie nie chce boolpropa włączać specjalnie po to żeby brać wskrzeszeniomat z nagród plus dorabiać kase do rodziny. Co ja mam z tym fantem zrobić? chyba że nie mam wyjścia i musze 1) wykonać eksmitację 2) patrzać jak sie jarają (:P) no. pogadałam sobie xD

niepokorna 20.10.2008 15:53

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Do odblokowania tego czegoś do wskrzeszania
możesz użyć kodu

unlockcareerrewards
To Ci pomoże :)

Połówka 24.10.2008 15:39

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Patrz jak sie jarają xD
Nie no...Tak jak niepokorna napisała.O ile masz na studiach(bo z tego co pamiętam to na studiach dopiero dochodzi).A masz coś z neta?Bo to może być tego wina.Wiesz jakie one są x)

MysiaPysia19971 30.10.2008 15:33

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A z kodem boolprop testing... jak stać się simroślinką?




Prosze o pomoc!

zelkam 30.10.2008 15:46

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Wpisz boolProp przy wyborze otoczenia, wejdź do tej roodziny, kup ok 15 drzewek ambrozyjnych. Potem kliknij z wciśniętym Shift-em na drzewko, wybierz opcję (kurczę, nie pamiętam, ale są 3: force error-sztuczny błąd|Make harevestable-pojawiają się bardzo smakowite owoce| i ta ostatnia, ona sprawia, ze drzewko jest atakowane przez robaki, każesz simowi, który ma być simoroślą pryskać je, rób tak z innymi drzewkami, aż do skutku.
Mogę ci też podać linka do eliksiru, który zamienia simów w simorośl, gdy go wypiją.

MysiaPysia19971 30.10.2008 16:04

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
BBBarrrrdddzzzoooo ccciii dddzziiiięęęękkkuujjjęęęę!!!!
I jak chcesz to możesz dać te linki!

zelkam 30.10.2008 16:52

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nio to dam:
http://www.parsimonious.org/furnitur...-Panacea.shtml
Plantsim maker- tworzy simoroślinę
plantsim cure- leczy simoroślinę
By ściągnąć kliknij na obrazek.

octavessens 31.10.2008 14:51

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
cotojestRENTGENŚNIEGU???

avenly 31.10.2008 20:43

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
chyba chodzi o to , że jak się najedzie kursorem na jakieś miejsce, gdzie jest śnieg, to w tym miejscu będzie prześwietlało śnieg, tak że widac co jest pod śniegiem. Swoją drogą gdzie jest ta opcja ?

MysiaPysia19971 02.11.2008 14:44

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Dziękuję!a jak się je instaluje ?

zelkam 02.11.2008 15:02

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
No więc....
Na dole są takie obrazki poszczególnych butelek, klikasz na obrazek której cię interesuje. Pojawia się okno,pyta, czy chcesz:otworzyć,zapisać,anulować, wybierasz otwórz, wtedy chwilę się ładuje. Otwiera ci się program WinRar, są tam pliki .package. klikasz na nie(lub zaznaczasz je) prawym przyciskiem myszki, jest tam opcja; "wypakuj do wybranego folderu' idziesz po koliei, np. D/mpoje dokumenty/eagames/thesims2/downloads.
Naciskasz ok i tyle, a następnym razem możesz podczas wybierania lokacji pliku przekręcić pokrętło myszki w dół, wtedy będzie już skierowane do Downloads, przynajmniej u mnie tak jest.

Mam nadzieję, zę jasno się wyraziłam....

mika991 15.11.2008 16:17

Wie ktoś z was gdzie moge dostać Sims2 4 pory roku( płatnie lub bezpłatnie)

mogłabym odkupić :)

zelkam 15.11.2008 16:40

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Najlepiej w sklepie :P
Lub np. na www.allegro.pl
I nie pisz posta pod postem.

psychickid 15.11.2008 19:15

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
bezpłatnie raczej się nie da.
Wejdź np. do Empiku, Media Marktu, lub zamów przez internet.

Ale żeby CPR działały musisz mieć podstawę The sims 2 , wiesz o tym?

jasiu448 22.11.2008 16:19

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
@Tiunivell: Na forum nie rozmawiamy o pirackich wersjach gry! Zapraszam do przeczytania regulaminu.

zelkam 22.11.2008 16:25

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Da się: kupić orginał.

vibratoria 22.11.2008 16:28

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał jasiu448 (Post 898618)
Ja to mam taki problem. Sciagnalem sobie z neta 4 pory roku i zainstalowalem. Gdy klikam ta ikonke CPR to mi wyskakuje cos takiego : wloz plytke z dodatkiem the sims 2 cztery pory roku i wybierz OK aby kontynuowac. da sie cos zrobic zeby ne chcialo plyty??


Kłania się Regulamin Punkt 8. W swoim poście nie wolno umieszczać informacji dotyczącej piractwa, pornografii, cracków, kodów seryjnych a w szczególności linków do tego typu informacji.

simula2 22.12.2008 19:19

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
jakie nowe zawody wchodzą do czterech pór roku

zelkam 22.12.2008 19:34

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Kariera prawnika, dziennikarza, nauczyciela, poszukiwacza przygód i chyba tyle...

Nadine 22.12.2008 19:54

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
hm, odkąd zainstalowałam 4poryroku grałam parą studentów i ciągle mają oni pasek temperatury na czerwono : o i nieustannie, nawet gdy higiena jest zapełniona na maxa biegają pod prysznic, czasem ich temperatura jest nawet cała czerwona x_x to cholernie denerwujące.
to błąd gry, czy ja coś źle robię?

zelkam 22.12.2008 19:55

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
czasami prysznic rozgrzewa. picie lemoniady, mycie rąk i picie kranowki ochłodzi sima.

Nadine 23.12.2008 00:26

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
uaaa. to chyba jednak jakiś błąd gry, bo przeinstalowałam je i znów jest to samo. cały czas mają czerwone te temperatury i latają pod prysznic .____.
dodam, że wcześniej tak nie było i nagle się coś zepsuło. i tak w każdej rodzinie jest :{

fajniutka 24.12.2008 13:23

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
ej, a jak sims mi zamarznie to mozna jakos zrobic, by zył???

to samo dotyczy przegrzania...

człowiek 24.12.2008 13:27

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Jak zamarznie to trzeba go ogrzać. Klikasz i jest ogrzej i sim ogrzewa go suszarką
Jak jest przegrzany to trzeba go ocucić

fajniutka 24.12.2008 13:33

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
a jesli nie da sie go ocucic???

jak sie go ocuca???

zelkam 24.12.2008 13:39

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
U innego sima automatycznie pojawia sie taka opcja, nic nie musisz klikać, sim podchodzi do tego leżącego i wylewa na niego kubek wody.

asiolek 24.12.2008 18:28

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A jeśli jest to rzeczywiście błąd gry to może pomoże łatka ?

zelkam 24.12.2008 20:04

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Łatka powinna pomóc, może być też, że są dwie interakcje na raz i żadna w końcu nie została wypełniona.

niepokorna 25.12.2008 14:17

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
mam pytanie.
mam the sims 2 double deluxe.
wczoraj dostałam cpr.
I stąd moje pytanie, bo podczas instalacji wyskakuje mi, że potrzebne są zwierzaki :|
czy to prawda?

dżin. 25.12.2008 16:59

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Zwierzaki???Jak to możliwe, że są potrzebne, jaki ich nie masz???

Searle 25.12.2008 17:48

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Niepokorna zainstaluj, a się dowiesz, że to nieprawda :)

doman145 28.12.2008 09:58

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam pytanie dotyczące soków w CPR.
Mam Cztery Pory roku od 3 dni, kupiłem w trybie kupowania wyciskarkę do owoców wzialem opcje wypełnij (bo chciałem wypróbować te soki) no i pisze że trzeba wypełnić wyciskarkę składnikami z plecaka. Pomyślałem sobie że trzeba iść do warzywniaka by tam kupić, ale nic. Proszę pomóżcie gdzie można znaleźć te soki.

No to się rozpisałem...

zuza 28.12.2008 10:09

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Owoce i warzywa do zrobienia soków trzeba wychodować.

fajniutka 28.12.2008 11:20

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
mam problem, bo odkad jestem w milowie to nie chce mnie do klubu ogrodnikow przyjac. Mam szklarnie, oczko wodne, rzezby, kwiaty, drzewa.
uprzedzajac wasze pytania: staram sie o nie dbac!

ale to dziwne, bo w kwitnacych wzgorzach mialam tylko kilka drzewek owocowych i pare chorobliwych pomidorow, a przyjela mnie bez problemu!

Searle 28.12.2008 21:47

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Postaraj się, by roślinki, które hodujesz były zdrowe, a najlepiej kwitnące (najlepiej jak masz złotą rengę ogrodnictwa i możesz z nimi rozmawiać). Zadbaj o to, by na parceli nie leżały liście, ani stare gazety.

doman145 28.12.2008 22:00

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
mam jeszcze jedno pytanko słyszałem że w CPR można mieć piorunochron, lecz gdy go szukałem w trybie kupowania i budowania nie mogłem go znaleźć ktoś może mi podać gdzie się to znajduje i w jakim katalogu? oczywiście jesli coś takiego istnieje :)

fajniutka 29.12.2008 10:37

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Searle (Post 923697)
Postaraj się, by roślinki, które hodujesz były zdrowe, a najlepiej kwitnące (najlepiej jak masz złotą rengę ogrodnictwa i możesz z nimi rozmawiać). Zadbaj o to, by na parceli nie leżały liście, ani stare gazety.

dobra, ale dlaczego w kwitnacych wzgorzach bylo wszystko stare i chorobliwe a przyjela od razu?! :((

Searle 29.12.2008 11:06

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Doman (wybacz błąd :))- piorunochron jest w katalogu Rzeźby - Różne (te trzy kropeczki).

fajniuta - możliwe, ze jakiś błąd gry? Bo szczerze pisząc nie mam pojęcia...

fajniutka 29.12.2008 11:19

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
fajnie, nikt mi na tym forum nie doradza, to znaczy sie, prawie nikt!

Swampfire 29.12.2008 12:48

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
fajniutka a masz posprzątane w ogródku?

doman145 29.12.2008 14:54

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
dzienks za pomoc w sprawie piorunochronu :)

PS. Nie Damian tylko Doman :P

fajniutka 29.12.2008 15:25

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
heh, przyjela mnie!

dostalam najwyzsza ocene ogrodu z mozliwych!

i studnie:D


EDIT: co zrobic, by sim spiekl sie na raka???

fajniutka 01.01.2009 13:18

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
pomoze mi ktos?????

Ritty 01.01.2009 13:28

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Niech w lato zacznie się opalać i w końcu się zgrzeje i będzie czerwony.
Dokładnej opcji nie pamiętam, ale pokombinuj ;)

Katris 01.01.2009 21:25

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
hej :)
mam pare pytań
1.moja simka marzy o tym aby zostać wilkołakiem...? jak to zrobić?
2. jak można zostać porażonym piorunem i czy od tego można umrzeć?

Searle 02.01.2009 09:51

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Fajniutka - każ swojemu simowi leżeć np na leżaku w lecie. Po jakimś czasie podniesie mu się temperatura i się poparzy.

Katris:
1.Twoja simka musi zaprzyjaźnić się z wilkiem ze świecącymi oczami (przychodzą w nocy na parcele mieszkalne, jak masz dużo drzew iglastych i chwastów) i po jakimś czasie on ją ugryzie.
2. Gdy będzie burza każ simowi stanąć na dworze najlepiej w kałuży. Mi jeszcze żaden sim od tego nie umrał, ale chyba jest taka możliwość.

zelkam 02.01.2009 10:13

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Tylko, że wilkołactwo dochodzi w TS2 Zwierzaki.

fajniutka 04.01.2009 11:50

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Searle (Post 927748)
Fajniutka - każ swojemu simowi leżeć np na leżaku w lecie. Po jakimś czasie podniesie mu się temperatura i się poparzy.


no ale lezal caly dzien i nic!!!

nawet sie nie zgrzał!!!

Searle 04.01.2009 12:45

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Może po prostu tego roku lato nie było upalne :)
Możesz mu też np kazać bawić sie w bitwę na balony. Może się zgrzeje podczas tej zabawy :)

Ritty 04.01.2009 13:31

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
1. Co takiego daje Klub Ogrodników?
2. Kiedy drzewa dają plony i jak je pielęgnować? Bo najpierw były zdrowe, spryskałam je środkiem owadobójczym i stały się chorobliwe :(

Searle 04.01.2009 14:09

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Jak wstąpisz do klubu ogrodników, to masz zniżki na rośliny uprawne; może dać Ci nagrodę pieniężną i studnię życzeń.

Najlepiej jak masz złotą rangę ogrodnictwa, wtedy możesz rozmawiać z roślinami i są one zdrowe, a nawet kwitnące :)

Luthiee 04.01.2009 20:10

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ritty, co do drugiego pytania, możesz też stać się simoroślą, i też będziesz mogła rozmawiać z roślinami.;)

Ritty 04.01.2009 20:52

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Właśnie mam zamiar i tę rangę zdobywa się za pomocą pielęgnacji ogródku?
Aha, i jaki napój trzeba dawać simroslom w czasie zimy? Bo widziałam na zdjęciu, jak miały na czerwono w chmurce jakąś filiżankę o_O

Swampfire 05.01.2009 08:02

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ta przekreślona filiżanka oznacza ,że ona nie chce zmienić się spowrotem w człowieka(nie chce wypić eliksiru ,żeby zmienić się w człowieka)

zelkam 05.01.2009 13:08

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
To znaczy, że jej zimno i chce gorącej czekolady.

Ritty 05.01.2009 20:33

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A jest na nią specjalny automat czy trzeba robić samemu? Ja trochę nie kumata... ^^'
I długo trzeba spryskiwać te drzewka by być simroślą?

Searle 05.01.2009 21:40

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
W akcesoriach do kuchni, tam gdzie express do kawy jest urządzonko do gorącej czekolady :)

No, trochę sie trzeba namęczyć, by stać sie simoroślą. Najlepiej miej dużo roślin uprawnych i nie kupuj domków dla biedronek :)

Ritty 06.01.2009 14:04

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Dzięki :)
Jeszcze jeden problem - jak mam te drzewka i jest napisane, że jest zdrowe, a robaki są na nim to jak spryskam drzewo to jest komunikat, że jest chorobliwe :( To normalne?

Björk 06.01.2009 14:18

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
tak, bo chemia nie służy roślinkom :)

Vanitas 06.01.2009 14:25

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Ritty (Post 930991)
Dzięki :)
Jeszcze jeden problem - jak mam te drzewka i jest napisane, że jest zdrowe, a robaki są na nim to jak spryskam drzewo to jest komunikat, że jest chorobliwe :( To normalne?

Cytat:

Napisał Björk
tak, bo chemia nie służy roślinkom :)

Warto jeszcze dodać, że później stan roślinek poprawi się ;)

fajniutka 06.01.2009 14:30

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
nie no!!!

drugie lato juz, lezeli na lezaku od 10.00 do 16.00
prawie bez przerwy i nie zaczerwienili sie!!!

Swampfire 06.01.2009 15:21

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Wypij sok z pomidorów powinien cię rozgrzać ;).

zelkam 06.01.2009 16:18

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Sok pomidorowy+gorąca czekolada+lato+lezak= poparzenie.

fajniutka 08.01.2009 19:49

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
ale nie mam pomodorów!!!:((

leżeli na tym leżaku od 9.00 do 16.00 bez przerwy.
Cały czas mieli zielone potrzeby, bo w międzyczasie wpisałam maxmotives...

Swampfire 08.01.2009 20:00

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
fajniutka to ciągle pij czekoladę w ogródku kiedy będzie lato.

Searle 08.01.2009 21:31

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Spróbuj też wygrzewać się na słońcu zaraz po wzięciu prysznica :)

fajniutka 09.01.2009 11:28

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
a jesli nie pomoze???

zelkam 09.01.2009 13:10

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A próbowałaś w ogóle?

można też skakać dluuuugo na kanapie, następnie wyjść na dwór i opalać się (wygrzewać)

Swampfire 09.01.2009 16:10

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
sprubuj a jesli nie pomoże to wróć do nas :].

Nyks 13.01.2009 16:46

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Macie jakiś konkretny i szybki sposób na stanie się simoroślą?

Edit: A czy przypadkiem opalać można było się tylko w Podróżach?

zelkam 13.01.2009 16:50

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Najlepiej:
http://www.parsimonious.org/furnitur...-Panacea.shtml
Pobierasz Plantsim maker, znajdziesz potem go w armatura..inne. Sim wypija i już. Sama z tego korzystam, jedyna zła strona to to, że jesli sim ma takie pragnienie, nie spelnia się, oraz nie ma wspomnienia.
----
Od razu pobierz lepiej plantsim cure- wyleczy sima z simoroślinności.

fajniutka 13.01.2009 17:56

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
sprobujee:)

wiec wypije czekolade i pojde lezec na tym rozkladanym fotelu;)

zelkam 14.01.2009 14:28

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Już wiem, co moze być twoim problemem w poparzeniu się. Jeśli sim ma karnację z internetu nie zastępującą defalut to nici i z opalania, i z poparzenia.

Chanel- opalić- tylko w Podróżach
____poparzyć- w Podróżach i CRP

fajniutka 14.01.2009 16:50

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
nie, nie mam zadnej karnacji z neta!!!

alishia 15.01.2009 16:54

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
moja simka bardzo często staje się simoroślą bo mam duży ogród i musi codziennie po kilka razy pryskać rośliny i drzewa.

fajniutka 15.01.2009 17:53

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
jak mozesz kazac jej codziennie kazac pryskac drzewa i krzewy, jak czasami, gdy nie ma robactwa, bo prostu nie ma takiej opcji!

asiek1613 18.01.2009 11:30

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ja mam w sumie mieszane pytanie do dodatków. Chciałam żeby podczas ślubu było biało więc maszyna z aspiracji włączyłam śnieg (bo akurat zima była tylko bez śniegu). Kiedy pojechali w podróż poślubną na Wyspę Twikki było tam biało pomimo lata. Więc wróciłam, wyłączyłam maszynę i pojechałam drugi raz. I co? Nadal śnieg! Czy jest sposób, aby go usunąć? Bo moje Simy na plaży chodzą w ubraniach wierzchnich...

ejdzikej 21.01.2009 15:52

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
hej.. to bardzo ważne.. :(

Mój sim wrócił z wakacji ok. 10 simowych dni temu. W czasie tych wakacji zgrzał się niesamowicie i na jego ciele pojawiły się poparzenia. Ale do tej pory nie zniknęły!!! Co mam zrobić, żeby zniknęły? :(
W innej rodzinie poparzenia zniknęły po dwóch-trzech dniach, a tutaj nic.. :(

1) Nie ściągałam skinów z internetu
2) Nie kazałam mu pić soku pomidorowego, który także sprawia, że na ciele sima pojawiają się czerwone plamy

Proszę o pomoc! :|

Searle 21.01.2009 19:47

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Tutaj może znajdziesz odpowiedź:

http://forum.thesims.pl/showthread.p...ight=oparzenia

ejdzikej 22.01.2009 09:00

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ok, dzięki w sumie bardzo przydatny jest tamten wątek.. próbowałam już wcześniej kilku z podanych rozwiązań mojego problemu, ale spróbuję jeszcze innych.. w sumie kiedyś miałam coś podobnego, jak miałam tylko WB, podstawową wersję TS2, Zwierzaki i Nocne Życie, w tamtym przypadku moja simka poszła sobie do fryzjera (akurat grałam na rodzinie, która miała salon fryzjerski; ta simka była z innej rodzinki), fryzjerka była w złym nastroju i na jej twarzy pojawił się taki jakby rozmazany makijaż.. to też nie chciało zejść. I nie zeszło, więc wkurzyłam się i usunęłam tę simkę.

Dzięki za pomoc, mam nadzieję, że uda mi się rozwiązać ten problem :)

Domi 26.01.2009 10:28

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Hej!
Ostatnio kupiłam CPR i mam pytanko: Czy można projektować okrycia wierzchnie? Ja niestety nie mogę (nie ma takiej opcji w szafie) i zastanawialam się czy to normalne czy mój dodatek szwankuje.
A, jeszcze jedno w szafach (mniejszych wersjach starszych szaf) w dodatków WB i CPR są tylko ubrania robocze albo nie ma ich wcale, a u Was?

Wampirencja 26.01.2009 15:07

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Domi:
czasami w ŚCIĄGANYCH z internetu szafach nie można wybrac ubrania wierzchniego, bo plik jest np. sprzed wydania tego dodatku i nie dostosowany. Ogólnie jednak można, jak najbardziej!!

sprawa nr 2: jeżeli NIE KUPISZ simom ubrań, to ich NIE BĘDĄ mieć w szafie ;] Ubrania kupisz w dowolnym sklepie w okolicy, które ma wieszaki z ubraniami. Standardowo w szafie sima jest tylko ubranie robocze, czasami jak masz dwa simy tej samej płci i wieku, to masz w szafie ubrania drugiego sima do zmiany. That's all, trzeba kupić!

kavala 28.01.2009 10:10

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Wampirencja (Post 941971)
sprawa nr 2: jeżeli NIE KUPISZ simom ubrań, to ich NIE BĘDĄ mieć w szafie ;] Ubrania kupisz w dowolnym sklepie w okolicy, które ma wieszaki z ubraniami. Standardowo w szafie sima jest tylko ubranie robocze, czasami jak masz dwa simy tej samej płci i wieku, to masz w szafie ubrania drugiego sima do zmiany. That's all, trzeba kupić!

Ja jeszcze zauważyłam, że po zmarłej w domu osobie, jej ubrania zostają w szafie i następne pokolenia moga je używać.

KaTuSiA513 30.01.2009 08:36

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
a ja mam problem z dodatkami... a mianowicie mam troszke dodatkow typu meble insimenator lecz w grze nie pojawiaja mi sie co jest przeciez sa w downloads??

batmanka 03.02.2009 10:34

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Pytanie zadawała ola669: dlaczego moje kwaity i drzewa sa ciagle chorobliwe codziennie je podlewam i pielęgnuje

Odpowiedź: a opryskujesz je środkami owadobójczymi? bo jeśli nie masz domków biedronki, to co jakiś czas będzie trzeba roślinki opryskać. jak klikniesz na roślince, to będzie tam opcja "opryskaj". poza tym można to poznać po wyglądzie roślinki, wokół której latają jakieś takie białe kropki.

Milka84 03.02.2009 10:46

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
KaTuSiA513 a instalujesz je w Moje Dokumenty czy do dysku D? Bo ja kiedyś instalowałam prosto do dysku - ea games - the sims 2 - downloads i nie działało. Możliwe też że nie masz meshy lub na początku gry dałaś żeby te meble wyłączyć.

Wampirencja 07.02.2009 01:37

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
albo wielokrotny problem z dodatkami:
po uruchomieniu gry zaznaczasz "włacz obiekty modyfikowane"
wchodzisz do rodzinki dowolnej
w menu ustawień *takie tybiki* wybierasz w prawym górnym rogu "Okienko obiektów modyfikowanych" czy jakoś tak i wybierasz tam "wyłącz"
zapisujesz rodzinkę
uruchamiasz grę od początku

Aislinn 09.02.2009 13:26

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Jako nowicjuszka witam wszystkich forumowiczów. :)

Mam problem, jesli ktoś już miał podobny i o nim pisał, to z góry przepraszam za powtórkę.
Moje pytanie dotyczy zmiany ubrania wierzchniego: czy jest ono w ogóle możliwe? Ani wtedy, gdy klikam na szafę, ani wtedy, gdy klikam na wieszak nie pojawia mi sie opcja zmiany ubrania wierzchniego. Podejrzewam, że to wynik jakiegoś błędu w grze, ale byłabym wdzięczna za pomoc, gdyby ktoś coś więcej wiedział na ten temat.
Pozdrawiam

mabda 09.02.2009 13:51

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
a kilkasz na szafe maxisowa czy sciagnieta? niektre sciagniete nie sa kompatybilne z tym dodatkiem i dlatego sa problemy
pamietaj, ze najpierw musisz kupic ubranie wierzchnie, zeby moc je zmienic ;)

Aislinn 09.02.2009 16:13

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Na szczęście gdzieś na forum udało mi się znaleźć informację, że należy wyłączyć zawartośc zmodyfikowaną. Mój zwykły pośpiech zadziałał przedwcześnie. ;] Ale mimo wszystko wielkie dzięki.

batmanka 14.02.2009 16:09

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Czy ktoś mógłby zrobić jakiś spis wszystkich dostępnych w grze rang i jak je zdobywać? Niektóre rangi są oczywiste, jak ranga wędkarska, ogrodnicza itp., ale są też takie jak np. magazynier, które nie wiadomo jak rozwinąć. Spotkałam się z nimi kontrolując Maxisowskie Simy na studiach.

Björk 14.02.2009 16:26

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał batmanka (Post 958324)
Czy ktoś mógłby zrobić jakiś spis wszystkich dostępnych w grze rang i jak je zdobywać? Niektóre rangi są oczywiste, jak ranga wędkarska, ogrodnicza itp., ale są też takie jak np. magazynier, które nie wiadomo jak rozwinąć. Spotkałam się z nimi kontrolując Maxisowskie Simy na studiach.

Rangę magazyniera dostaje się we Własnym Biznesie, jeżeli sim uzupełnia towar na półkach.
To na razie taka szybka odpowiedź, ale wydaje mi się, że już ktoś prosił o spis rang... Spróbuj przeszukać forum :)

Proszę:
Rangi

Ziabka19 06.03.2009 10:15

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Witam wszystkich.
Otóż mam problem z the sims 2 cztery pory roku. Podstawowa wersja działa bez zarzutu. Dodatek sie instaluje, ale gdy włączam gre to nie ma pokazowego filmiku. A gdy wejde w rodzine i klikam na jkis przedmiot to okienko z czynnosciami szybko znika i to jet wkurzające. Dodam ze nie ściągałam zadnych innych dodatków. Proszę pomóżcie co robic

dżin. 06.03.2009 14:54

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ja też tak miałem i po jakimś czasie przestało :P
A z tym okienkiem czynności, to może za szybko ''uciekasz od niego''?

Ajloneczka 06.03.2009 15:52

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Albo przez przypadek trzymałaś tab lub shift

claudia_o 07.03.2009 10:22

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Proponuję reinstalację ;)

xXx-Karcia-xXx 07.03.2009 17:21

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ja jeszcze nie mam CPR i chciałam się zapytać co jest najbardziej interesujące w tej grze??

Alisha 07.03.2009 18:17

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Uzyl szarych komórek...
PORY ROKU!!! :O

zelkam 07.03.2009 19:44

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Spokojnie, Alisha. To oczywiste, ze pory roku są, ale dla niektórych to nie najciekawsze.

Mi bardzo się podoba możliwość prowadzenia ogródka oraz łowienie ryb.
Jest też przytulna kolekcja mebli wiejskich, Klub ogrodników, nowe otoczenie, ubrania wierzchnie,nowe kariery oraz wiele ciekawych rzeczy.

Ajloneczka 08.03.2009 09:55

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nie zapominajmy o nowej istocie SIMOROŚL (dla mnie to ciekawe też) :D

Łezka 08.03.2009 10:17

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Pogoda tzn. grad, deszcz, ulewa, sypie śnieg, taka mini zamieć śnieżna, upalne słońce, wiosenna smutna pogoda, jesienne złote promyki słońca. No i sadzenie roślinek.

Beep 13.03.2009 20:32

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Zastawiam się, czy jest jakaś możliwość, żeby mieć owoce bez bawienia się w sadzenie ich. Opcja prezent od kogoś też odpada.

Wg mnie dobrym wyjściem byłaby możliwość kupowania ich na parceli publicznej.

Björk 14.03.2009 05:38

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Beep (Post 979563)
Zastawiam się, czy jest jakaś możliwość, żeby mieć owoce bez bawienia się w sadzenie ich. Opcja prezent od kogoś też odpada.

Wg mnie dobrym wyjściem byłaby możliwość kupowania ich na parceli publicznej.

Jeżeli masz Cztery Pory, to możesz wpisać kod boolProp TestingCheatsEnabled true, kupić rodzince wyciskacz do owoców, kliknąć na niego z wciśniętym shiftem i będzie opcja DEBUG - Add fruit. I proszę - wyciskacz napełniony owocami, bez potrzeby ich uprzedniego hodowania.
Ale fakt, że CPR powinny być bardziej przemyślane pod tym względem i dla posiadaczy Własnego Biznesu mogli dać takie coś, jak skrzynki na owoce i ryby, by można je sprzedawać na własnych parcelach w miarę normalnie, a nie pojedynczo po jednej truskawce ;)

kavala 10.04.2009 10:06

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Jeszcze nie mam tego dodatku, ale jestem ciekawa czy w zimie można się kąpać w basenie. Chyba nie, prawda? Czy woda w basenie zamarza?
Czy można wybudować kryty basen?

Björk 10.04.2009 10:20

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Woda w basenie nie zamarza i można się kąpać (pewnie ma wbudowane ogrzewacze ;))
A kryty basen możesz wybudować w każdym dodatku :)

kavala 10.04.2009 12:10

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Björk (Post 996684)
Woda w basenie nie zamarza i można się kąpać (pewnie ma wbudowane ogrzewacze ;))
A kryty basen możesz wybudować w każdym dodatku :)

Czyli simy się nie wychładzają kąpiąc w zimie w basenie?

Nadzieja. 10.04.2009 15:03

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
kąpać w basenie możesz się w każdej porze roku, simy się nie wychłodzą.

aluminium. 10.04.2009 16:29

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Wychłodzą się :)
Będzie im zimno, a jak będą długo w basenie zamrożą się :]

Beep 10.04.2009 17:33

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Bardzo dużo potrzeba, żeby Simy się wychłodziły. Kiedyś chciałam zamrozić Simkę, kilka dni chodziła po śniegu w kostiumie kąpielowym i dopiero zamarzła;--D

ultraviolence 11.04.2009 17:37

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
U mnie bardzo szybko simy się wychładzają, szczególnie dzieci. Wysłałam jedno, aby poskakało sobie na skakance w ogrodzie. Była wczesna zima, jeszcze bez płatka śniegu. Za 7-8 simowych godzin patrzę, a wskaźnik temperatury jest już poniżej połowy. Podejrzewam, że jeszcze kolejne 8 godzin i byłoby po nim :D

Kasss 11.04.2009 21:16

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Czy ktoś może mi podać strone gdzie można ściągnąć SimPE? Nie wiem czy jest on do OŻ, jeśli tak to prosze o właśnie ten do OŻ. Z góry thx.

seattle 11.04.2009 21:56

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
http://sims.ambertation.de/en/download/ Może to?

A przy okazji, google naprawdę nie gryzie.

KONDZiO102 18.04.2009 11:23

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A w jakiej porze roku zbiera się owoce?

kavala 22.04.2009 12:31

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Kupiłam poletko i mam tylko opcję zasiej pomidory, gdzie reszta warzyw? Z|asiałam pomidory w lecie i pod koniec lata zniknęły, mimo pielęgnacji. W jakich porach roku się powinno siać warzywa? Czy w szklarni można siać przez okrągły rok?
Jabłoń mi cały czas choruje mimo opryskiwania i pielęgnacji. Co może być tego przyczyną?

Björk 22.04.2009 12:59

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Inne warzywa i opcje będą dostępne jak Twój sim zdobędzie kolejne raqngi ogrodnictwa.
A w szklarni można siać przez okrągły rok.

Łezka 22.04.2009 13:30

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Kondzio owoce niezależnie od pory roku zbierasz po jakiś 5 do 7 dni od zasiania, a owoce tzn. w okresie zimy drzewa zimują odradzają się latem i wytwarzają owoce do końca jesieni.
Kavala - na razie maożesz zasiać tylko pomidory, kiedy będziesz je pielęgnowała podlewała raz na 24 godz. to podczas wykonywania tych czynności nad głową sima będzie się pokazywała chmurka z plusikiem, jak uzbiera się ich dużo (po jakimś tam czasie) dostaniesz rangę brązową ogrodnika i będziesz mogła zasadzić ogórki i truskawki następnie jak zdobędziesz srebrną rangę będziesz mogła sadzić pieprz, fasolkę i bakłażany, gdy zdobędziesz złotą rangę to będziesz mogła rozmawiać z roślinami co poprawia ich stan czyli długo będziesz gadała simem to ze zdrowej rośliny zrobi się ona kwitnąca. Warzywa powinno siać od wiosny do jesieni (z nią włącznie). Tak w szklarni siejesz cały rok i zimę też. Przyczyną może być to, że nie masz postawionej budki (najlepiej 2) z biedronkami, które odpędzają/zjadają szkodniki i pielęgnuj roślinkę, jeśli nie wiesz to wiedz, że ciągłe opryskiwanie rośliny pogarsza jej stan.

kavala 23.04.2009 22:10

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Moje rośliny jednak ciągle chorują, mimo, że o nie dbam. Z niektórych coś kapie jakby woda, jak na to zaradzić? Często bywa tak, że roślina jest chora, a nie można nic zrobić.
Czy owoce należy zbierać zaraz gdy się tylko pojawią na drzewie?

Dejavu 23.04.2009 22:14

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Najlepiej zaraz,bo potem nie są soczyste,przynajmniej ja tak mam

kavala 23.04.2009 22:21

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Bo wydawało mi się, że na początku są zielone a potem dopiero nabierają kolorów. A co trzeba robić by były bardzo smaczne i żeby ich soki miały specjalne właściwości?

KONDZiO102 24.04.2009 11:24

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Jak pojawią się słabe owoce na drzewie a Twój sim ma złotą rangę ogrodnictwa to niech pogada z drzewem i pozbiera. Będą lesze owoce.
A co do specjalnych właściwości to nie wiem. Sam się hodowlą niedawno zająłem.
A złota ranga ogrodnictwa dosyć szybko idzie.

M...:) 25.04.2009 19:24

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Bo w Czterech porach roku nie można sie opalać tak na brązowo:) jedyną opalenizną jest poparzenie od soku pomidorowego:) A co do drugiego pytania, to może masz robaki na roślinach?? albo zbyt często podlewasz wtedy też spada poziom rośliny a może zbyt często pryskasz??:)

Łezka 26.04.2009 11:09

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Kavala, żeby owoce/warzywa były smaczne musisz podlewać je raz dziennie, plewić od razu jak pojawią się chwasty, postawić obok nich budki z biedronkami, które zapobiegają pojawianiu się pasożytów, jeśli masz rośliny w szklarni to nie musisz tam stawiać tych budek, ale na zewnątrz tak, co do szklarni to tam najlepiej byłoby kupić te specjalne lampy naświetlające rośliny w nocy.

Gio 26.04.2009 13:52

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A może po prostu sadzisz je w złej porze roku?

Łezka 27.04.2009 13:08

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Kavala co do specjalnych właściwości to jest tak, że im lepszy stan owocu/warzywa przy zbiorze tym, np. bardziej odżywczy sok z pomidorów.
Edit: sok jest wtedy bardziej "naładowany wartościami odżywczymi".

septemberd 27.04.2009 15:48

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
jest jakiś kod żeby sim miał złotą aspiracje do końca ?

ultraviolence 27.04.2009 21:55

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał septemberd (Post 1009493)
jest jakiś kod żeby sim miał złotą aspiracje do końca ?

Chyba miałeś/aś na myśli platynową :) Pewnie można przez boolPropa, ale nigdy nie używałam go w tym celu (a z jakieś półtora roku - w ogóle). Wiem natomiast, że z pomocą InSIMenatora można to ustawić. Wystarczy wejść w EDYTOR ASPIRACJI-> Platynowa stała-> XXXX (w miejsce X, imię sima, albo stwierdzenie "dla mnie"). Jednak tym sposobem we wspomnieniach sima nie zapisze się to, że zdobył platynową aspirację do końca życia, bo takie eksperymentowanie z hackami, to zwykłe oszustwo :)

A jeśli grasz uczciwie, będziesz musiał/a spełnić cel życiowy swojego sima :)

Beep 27.04.2009 23:49

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A ja myślę, że semptemberd chodziło jednak o złotą ;) Zawsze mnie to śmieszyło - lepiej nie mieć niepełnej aspiracji złotej, jeśli chce się użyć nagród aspiracji, ale właściwie niemożliwe jest mieć pełną złotą. Ta gra nigdy nie była normalna (;

ultraviolence 28.04.2009 14:51

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Beep (Post 1010061)
A ja myślę, że semptemberd chodziło jednak o złotą ;) Zawsze mnie to śmieszyło - lepiej nie mieć niepełnej aspiracji złotej, jeśli chce się użyć nagród aspiracji, ale właściwie niemożliwe jest mieć pełną złotą. Ta gra nigdy nie była normalna (;

Możliwe, że masz rację :) Ooooo tak, a szczególnie jej nienormalność przejawiała się w czasie, kiedy nie wydano jeszcze, łatek korygujących pewne "małe" niedociągnięcia... ;)

Beep 28.04.2009 15:17

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nigdy nie użyłam żadnej łatki, zmieniają one coś konkretnego, czy tylko jakieś błędy?

Łezka 28.04.2009 18:02

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ej, z tą złotą aspiracją to jest tak wystarczy, że jest na samym początku i nagrody z pkt. aspiracji działają, wiem bo sprawdzałem i na poziomie "niskim" złotej aspiracji i "wysokim".

Beep 28.04.2009 19:15

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nie chodzi o działanie, miło byłoby zobaczyć pełną złotą aspirację - a nie połowę lub 3/4 złotej a następny poziom to już platynowa.
Śmieję się z tego, że jest wyraźnie napisane, że nie powinno się używać nagród aspiracji mając niepełną aspirację złotą a jednocześnie niemożliwe jest posiadanie pełnej.

Połówka 29.04.2009 11:07

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam taką nietypową sytuację ;d
Bo...Moje Simy kąpią się w Jacuzzi a tu nagle...Jacuzzi sie pali xdd
Mieliście tak kiedyś ? I czemu tak sie dzieje ? ;dd

Łezka 29.04.2009 12:47

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Tincia, ale pali się w jakim sensie? Tzn., że zajęło się ogniem, czy że dymi się z niego? Czy może lecą takie srebrne iskry z takiej skrzynki tam zamontowanej? Ale jacuzzi się pali, a Twoje simy żyją czy jak?

Krzykaczus_Pospolitus 29.04.2009 13:52

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Heh, śmieszna sytuacja, podejrzewam, że to błąd gry. Tak jak pisze D_S musisz nam podać więcej informacji, bez nich nikt na forum nie może ci pomóc, chyba że jest jakimś geniuszem:D.

Beep 29.04.2009 15:34

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Dziurawiec_Skąpolistny (Post 1010965)
Tincia, ale pali się w jakim sensie? Tzn., że zajęło się ogniem, czy że dymi się z niego? Czy może lecą takie srebrne iskry z takiej skrzynki tam zamontowanej? Ale jacuzzi się pali, a Twoje simy żyją czy jak?

To jacuzzi może się dymić albo mogą lecieć iskry?

Połówka 29.04.2009 21:42

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
No więc pali sie normalnie.
Tak jak kuchenka ;D
Nie dymi sie tylko ogień prawdziwy.
I ja poszłam do kuchni (nie w grze, w realu xD) i zapomniałam Pauzy dać.I przychodze patrze a Simy mają termometr cały czerwony.I nagle Jacuzzi się pali.Uciekli a Simka gasiła i sama sie palić zaczęła.Ale żyją :P
Mąż ją uratował.
No ale w każdym razie zaczęło się palić, takim prawdziwym ogniem ;d

Łezka 30.04.2009 12:36

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Beep kiedy popsuje się jacuzzi to z tej skrzyneczki metalowej lecą takie srebrne iskry i trochę ciemnego dymu i wtedy nie można korzystać z jacuzzi.
Tincia nie miałem tak nigdy, ale może było lato i Twoje simy miały za gorąco? moze to błąd gry?

Łezka 13.05.2009 14:05

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Sorry za offtop. Tincia po co napisałaś posta z prośbą tutaj i założyłaś zaraz temat o tym? Nabijanie postów?

Mermaid_ 16.05.2009 10:08

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Tincia - też tak kiedyś miałam, że po wejściu do jacuzzi (tego najdroższego) Simka miała termometr cały czerwony i wyszła, zaczęła płonąć. Jednak jacuzzi nie płonęło u mnie, więc może Ci się zdawało? Po prostu, może Simsy upalnym latem nie powinny siedzieć długo w jacuzzi :).

Mizia 29.05.2009 12:01

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Stałam się szczęśliwą posiadaczką kolejnego dodatku :D W związku z tym pytanko - zaczęłam grać sobie rodziną Gołoledź i jedna z simek miała w nagrodach kariery ten zestaw z gitarą Ciężki Młot czy jakoś tak. Kiedy simka sobie na tym ćwiczy w ogóle nie słyszę muzyki, czy tak powinno być?

aluminium. 29.05.2009 14:18

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Też tak czasami mam. Nie wiem od czego to zależy.

Björk 29.05.2009 15:20

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Łatka naprawia ten problem (błąd twórców gry :))

Antonina 30.05.2009 17:42

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
czy simsy cztery pory roku wyszły przed młodzieżowym stylem?

zelkam 30.05.2009 17:55

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Tak :)
znakiii

Antonina 30.05.2009 18:45

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
jak klikam na mlodziezowy styl wtedy wyswietla mi sie komunikt, abym wlozyla plyte cpr, a plytka mi sie polamala... :/

malaMi 30.05.2009 21:08

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
jedyne wyjście to albo kupić nowe CPR albo jakiś nowszy dodatek: podróże, czas wolny lub osiedlowe życie, albo akcesoria rezydencje i ogrody

zelkam 31.05.2009 07:40

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ejj.. ja zawsze myślałam, że odtwarza się na dodatkach a nie akcesoriach o_o.
Ale nie mam akcesorii więc mogę się mylić ._.

Antonina 31.05.2009 09:49

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
aha no tak mam CW, ale jak już gram w CW to wyświetla się błąd :( no kurde nooo

Björk 31.05.2009 11:21

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał zelkam (Post 1034048)
Ejj.. ja zawsze myślałam, że odtwarza się na dodatkach a nie akcesoriach o_o.
Ale nie mam akcesorii więc mogę się mylić ._.

Od Zwierzaków w wzwyż gra się na dodatkach. Wyjątek stanowią Rezydencje (gra się na nich ;))
Więc aby jak najmniej wydać na uruchamianie gry polecam RiO :)

ultraviolence 31.05.2009 11:50

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Czy istnieje jakiś kod, który umożliwiłby połączenie szklarni z domem? Zawsze kiedy próbuję przyłączyć ścianę szklarni do domu, pojawia się komunikat "nie można łączyć z innymi obiektami". Da radę temu jakoś zaradzić?

Björk 31.05.2009 11:53

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Helena - spróbuj podobnie jak ze ścianą na ziemi i ze ścianą z fundamentami "boolProp constrainfloorelevation false"

Nie próbowałam nigdy, bo jakoś za szklarniami nie przepadam, ale może... powodzenia :)

ultraviolence 31.05.2009 11:57

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Dzięki, Bjork :) Zaraz wypróbuję... Mam nadzieję, że zadziała :D

Helkan 09.06.2009 13:23

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam następujący problem - jak mogę zjeść, wypić, przetworzyć bakłażana, ogórka czy pieprz?

Phoebe27 09.06.2009 13:53

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Czy ktoś może wytłumaczyć mi co to jest CEP? Jak to działa? Gdzie to zainstalować?

Rosemarie 10.06.2009 22:14

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Szłyszałam o boolprop'owym staniu się simorośliną.Czy ktoś może mi wytłumaczyć,bo te spriskiwanie nudne się robi;d.Z góry dziękuję;*

Rocket 11.06.2009 22:51

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Helkan (Post 1040908)
Mam następujący problem - jak mogę zjeść, wypić, przetworzyć bakłażana, ogórka czy pieprz?

w soku (masz przyklejony temat) i chyba władając do lodówki opcją "uzupełnij".


mam 2 pytania :)
co daje/robi złota czaszka jumboka (nagroda poszukiwacza przygód)?
czy gitara będąca nagrodą kariery "muzyka" ma jakieś ciekawe właściwości, czy tylko to, ze sie na niej gra?

Björk 12.06.2009 04:51

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Czaszka nieznacznie poprawia nastrój sima, a gitara uczy kreatywności.

Mermaid_ 12.06.2009 16:59

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Warto też dodać, że ta gitara zajmuje sporo miejsca i za nią stoją taka specjalna "ściana głośników", jak w profesjonalnym studio :).

Rosemarie 13.06.2009 19:08

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Beep (Post 1010303)
Nigdy nie użyłam żadnej łatki, zmieniają one coś konkretnego, czy tylko jakieś błędy?

Łatki zmieniają błąd twórców gry,np.kiedy masz dodatek cpr rodzina gołoledź jedna z nich gra na gitarze i niesłychać muzyki i np.do tego pobiera się łatkę;)

Kate1403 10.07.2009 21:54

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Witam mam takie pytanie mam dodatek Cztery pory roku gram jak chce yjsc wciskam zapisz gre niby zapisuje ale potem po uruchomieniu jej musze zaczynac wszystko od poczatku juz gram 3 raz i szlak mnie trafia juz :( moze ktos mi pomoze

Mermaid_ 11.07.2009 11:58

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Kate1403 (Post 1070483)
Witam mam takie pytanie mam dodatek Cztery pory roku gram jak chce yjsc wciskam zapisz gre niby zapisuje ale potem po uruchomieniu jej musze zaczynac wszystko od poczatku juz gram 3 raz i szlak mnie trafia juz :( moze ktos mi pomoze

To chyba nie wina dodatku, a problem techniczyczny. Ale jak wyłączasz grę, to czekasz chwilę, aż pojawi się pulpit i dopiero wyłączasz komputer? Bo jak kiedyś zoribłam tak, że gra mi się wyłączała i jeszcze pulit się nie pokazał, a ja już automatyczny przyciskiem na klawiaturze wyłączyłam komputer i cała gra sruu! Popłynęła xD. Także teraz zawsze czekam :).

jajczens 11.07.2009 12:07

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Zawsze możesz spróbować najpierw zapisać a później wyjść z gry

Kate1403 11.07.2009 19:39

Cytat:

Napisał Mermaid_ (Post 1070683)
To chyba nie wina dodatku, a problem techniczyczny. Ale jak wyłączasz grę, to czekasz chwilę, aż pojawi się pulpit i dopiero wyłączasz komputer? Bo jak kiedyś zoribłam tak, że gra mi się wyłączała i jeszcze pulit się nie pokazał, a ja już automatyczny przyciskiem na klawiaturze wyłączyłam komputer i cała gra sruu! Popłynęła xD. Także teraz zawsze czekam :).

Tak tylko jak ja wylaczam gre to nie wylaczam od razu kompa,niewiem czy to moze byc wina The Sims 2 bo ja mialam pozyczona tylko jest zainstalowana ale jej nie wlaczam a Cztery pory roku jest moje oryginalna tamta tez byla oryginalna tylko juz ja oddalam instalka tyk zostala.Czy moze miec to cos wspolnego ze nie moge zapisac gry jak w nia gram.

Wlasnie skonczylam grac jak wciskam zapisz pojawia sie ZAPISYWANIE PARCELI i gra sie nie wylacza sama :( wylaczylam w koncu ja sama i weszlam znow w gre i niestety pojawia sie wszystko jak na poczatku gry tryb wybierania miasta :( tak ta gra wciaga ale cos mniej mi sie podoba bo tyle czasu siedzialam i wszystko znow na marn poszlo :(

balloon 13.07.2009 09:37

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Kate nie pisz posta pod postem.
Może spróbuj przyciskiem "wyjdź z gry" albo "przejdź do otoczenia".

Kate1403 14.07.2009 22:29

A po zapisaniu jak sie odpala gre gdzie to zapisuje bo niby mi zapisuje bo pisze,ale moze przy uruchomieniu gry cos zle robie gdzie powinno sie pokazac jak uruchomie gre nastepnym razem ze zapisana jest.Dziekuje za odpowiedz

Jak zapisuje gre to gdzie potem ja sie uruchamia po zapisaniu moze cos zle robie. Albo moze ma to cos wspolnego ze mam Viste ale mysle ze wtedy by gra nie chodzila.
Jak mozeie wytlumaczcie mi jak jest po zapisaniu gry zeby ja dalej odpalic.Dzieki za pomoc

TheDoma 19.07.2009 11:32

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Kto gra w margonem???

psychickid 19.07.2009 20:02

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Kate1403 (Post 1073329)
A po zapisaniu jak sie odpala gre gdzie to zapisuje bo niby mi zapisuje bo pisze,ale moze przy uruchomieniu gry cos zle robie gdzie powinno sie pokazac jak uruchomie gre nastepnym razem ze zapisana jest.Dziekuje za odpowiedz

Jak zapisuje gre to gdzie potem ja sie uruchamia po zapisaniu moze cos zle robie. Albo moze ma to cos wspolnego ze mam Viste ale mysle ze wtedy by gra nie chodzila.
Jak mozeie wytlumaczcie mi jak jest po zapisaniu gry zeby ja dalej odpalic.Dzieki za pomoc


Nie rozumiem o co ci chodzi zbytnio.

Jeśli zapisujesz zmiany w jakiejś rodzince, to przy kolejnym uruchomieniu gry i tej rodzinki zmiany powinny wczytać się same. Nie trzeba żadnych dodatkowych czynności wykonywać. Z zapisywaniem jest tak jak w The Sims 1 i 2.

Remus Lupin 18.08.2009 11:23

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Hejka

Po raz pierwszy tu piszę w tym temacie ponieważ zamówiłem CPR i dzisiaj zostało wysłanie jak mówiłem płacenie przelewem nie wchodzi w rachubę

Przejdę do rzeczy

Mam jedno pytanie do CPR

1. Czy uprawianie ogródka i wędkowanie wzrasta entuzjazm wobec natury?

Myślę ,że mi trochę oświecicie bo w niedziele znikam na tydzień

Charionette 19.08.2009 15:47

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Wydaje mi się, że tak ;)

Remus Lupin 19.08.2009 16:45

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Odpowiedź sam sprawdziłem

Hurrrra mam CPR dzisiaj rano przyszło naprawdę nie wiem jak wam dziękować.

Charionette 19.08.2009 17:58

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
To bardzo się cieszymy :D I nie musisz nam dziękować- sam w końcu wybrałeś CPR no i kupiłeś :)

Remus Lupin 19.08.2009 18:34

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ale

Pytanie jednak muszę zadać

Przyszedł ten przedstawiciel Klubu Ogrodników obejrzył ogród i dal mi Studnie Życzeń ale nie mogę znaleść tej opcji w telefonie

Mam już złotą rangę ogrodnictwa ale nie ma tego klubu w usługach

Nysia- CPR kupiłem ponieważ mnie podpowiadaliście najpierw chciałem WB, potem OŻ, później Zwierzak, następnie NS i w końcu padło na CPR

Ale niestety rodzina Lupin i tak musi zapomnieć o ogrodzie.

Już nie ważne

Ale i tak dziękuje za radę

hmmmmm skoro ściągnołem skina Lupina hmmmmm to wiesz co to dla mnie oznacza

Remus Lupin 21.08.2009 14:35

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ratunku!!!!!!!!!!

przed zainstalowaniem CPR rodzina Lupin wyjechała na wakacje na Twikki i po zainstalowaniu wszyscy mają udar cieplny

Jak szybko ich ochłodzić i czym mam ich szybka dać do morza

Pilne

P.S

Sorry,że znowu post pod postem ale to ważne

Chryzantem Złocisty 21.08.2009 14:38

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
nauczysz Ty się w końcu edytować posty?

każ im iść popływać,napić się czegoś z lodówki,jeśli cała rodzina ma udar to musisz niestety czekać,aż im przejdzie albo aż się ochłodzi

Remus Lupin 21.08.2009 14:45

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Wybacz mi ale jeśli edytnę to nikt nie zagląda i to ostatni post pod postem.

tam nie ma lodówki na Wyspie Twikki

już nie ważne

dareczka84 25.08.2009 18:19

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
ja kaze wszystkim napic sie wody, opcja na umywalce badz zlewie

MovieTeam 02.09.2009 20:16

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam pytanie jest jakiś sposób na sprawienie, aby Simsy w CPR się tak szybko nie rozmrażały (skończenie się działania Odmrożenie). Ja i mój squad nagrywamy koleiny filmik tyle że tym razem o biednych ludziach (simach), i potrzebujemy przedłużyć jakoś tą funkcje? Jest jakaś rada?? Prosiłbym o szybką odpowiedź, ponieważ mamy już opóźnienia.

Chwilowy 04.09.2009 21:54

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Witam wszystkich, to mój pierwszy post. Poszukuje pomocy. ZAinstalowałem Sims 2 i chciałem zainstalować 4 pory roku jednak w czasie instalacji wyświetla mi komunikat (fotka -> http://www.sendspace.pl/file/f6bdd5291e3226ce3d339fa ) i nic dalej nie moge zrobić. Wie ktoś o co chodzi? :-( pozdrawiam

AMSTA 05.09.2009 09:15

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Prawdopodobnie płyta jest uszkodzona albo porysowana i nie jest w stanie skopiować pliku na dysk...Proponuję zrobić kopię płytki dla własnego użytku lub znam jeszcze jeden sposób:

1. Wyskakuje okienko
2. Nic nie klikasz otwierasz napęd wyciągasz płytę
3. Obracasz płytę, wkładasz do napędu
4. Klikasz ponów próbę.

Czasami działa, warto spróbowac może się uda :)
Powodzenia

Charionette 05.09.2009 12:07

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Po jakiego diabła wstawiłeś to na sendspace? Było to wstawić na ************...
Ale do rzeczy:
Mi też się tak działo. Okazało się, że płyta była zabrudzona i porysowana. Przetarłam ją ściereczką i raz pomogło. Gdy instalowałam jeszcze raz wyskakiwał mi identyczny komunikat. Wkładałam, wykładałam płytę, aż w końcu wkurzyłam się i kupiłam nową. Więc wydaje mi się, że w twoim przypadku będzie identycznie.

Pozdrawiam

Chwilowy 05.09.2009 13:35

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Więc i ja tak zrobie. Dziękuje wszystkim za pomoc. Pozdrawiam :-)

Remus Lupin 07.09.2009 12:57

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Wiem,że to głupie pytanie ale zadam je

Czy simorośl może umrzeć jak człowiek czy jak roślina?

Mizia 07.09.2009 13:45

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Podczepiam się pod to pytanie:P

Charionette 07.09.2009 16:28

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Z tego co pamiętam to mają tylko trzy potrzeby:
- Słońce
- Woda
- Czułość
I jeśli dostaną za mało słońca to umrą. Chyba :P

Remus Lupin 07.09.2009 17:08

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nie chcę eksperymentować z Ginny Lupin która wczoraj została simoroślą

ale przychodzi ten Żniważ.

Charionette 07.09.2009 20:47

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A tego nie wiem. Bo nigdy moich simorośli nie uśmiercałam ;)

Remus Lupin 08.09.2009 12:11

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
No dobra dzięki za pomoc kazałem jej wypić eliksir co przestaje byś simoroślą bałem się użyć interakcji wychoduj dzieci

a nastolatek też może być tą simoroślą?

kurcze co mam zrobić,żeby w rodzinie Lupin ta babka dała mi studnie życzeń radzi mi,żeby powiększyć mi ogród ale ja nie mam miejsca.

Searle 08.09.2009 12:51

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Z tego, co pamiętam nastolatek może być simoroślą :)

Dbaj o ogród. Zawsze sprzątaj liście, podlewaj rośliny. W końcu dostaniesz studnię.

Remus Lupin 08.09.2009 13:12

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Właśnie tak robię postawiłem trzy drzewa abrozyjne i przypominam mam mały dom i ona mówi mi,żebym powiękrzył ogród a o rośliny dbam.

Matti93 08.09.2009 13:54

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
mi zawsze daje studnie życzeń, postaraj się jak najwięcej kwiatów umieścić w ogrodzie ;)

Remus Lupin 08.09.2009 16:41

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
No dobra pokombinuję coś jak coś to pujdę na łatwiznę

czy są tylko trzy ryby które można złowić?

Sherlock 12.11.2009 17:44

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nie. Mój sim złowił sandacza, karpia, dorsza, szczupaka i szprota. Ale myślę (co jest raczej pewne), że można złowić również wiele innych ryb :)

Łezka 12.11.2009 21:57

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Oczywiście, że są jeszcze inne ryby m.in te co wymienił poprzednik, a także sum wąsaty, olbrzymi sum wąsaty, łosoś, złoty pstrąg za ten okaz można dostać 500 simoleonów, najczęściej się go zławia ze złotą rangą wędkarstwa.

xXx-Karcia-xXx 23.11.2009 10:25

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Kupiłam stracha do ogrodu i kiedy daje na niego dużo razy opcję oglądaj , on straszy moją simkę. Czy inne ozdoby ogrodowe mogą coś robić???

Mixliarder 23.11.2009 14:40

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nie wszystkie tutaj jest to zrobione humorystycznie

Matti93 26.11.2009 14:15

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
nie jestem pewien, ale pewnie tak, maxis dodał nam pare niespodzianek ;d

jekyll 08.12.2009 21:25

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Dlaczego nie widać śniegu na ziemi?

Searle 08.12.2009 21:37

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Sprawdź czy w opcjach masz zaznaczone Śnieg na ziemi, czy coś w tym stylu.

Mixliarder 09.12.2009 13:34

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A jaką masz porę roku


Jeśli Zime zaczekaj troche napewno spadnie najczesciej spada jak jeszcze tylko 2 dni zimy

Vanitas 09.12.2009 15:01

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A widać, że pada śnieg? Tzn. płatki śniegu. Może po prostu simowie maja łagodną zimę? ;)
Jeżeli widać, że pada może być to wina hacka/moda lub jakiegoś innego dodatku. I sprawdź to co napisała Searle :)

BBL 10.12.2009 18:17

Czy wejdą mi 4 Pory Roku?
 
Hej. Mam pytanie. Zamierzam kupić dodatek 4 pory roku, ale nie wiem, czy mi wejdzie. Podstawka chodzi dosyć dobrze i na can you run it też zalicza. a na can you run it 4 pory roku wszystko jest ok, prócz tego że w karcie graficznej nie mam jakiegoś Hardware T&L. Czy to ważne?

Mixliarder 10.12.2009 18:37

Odp: Czy wejdą mi 4 Pory Roku?
 
to przykład sterownika jak masz Gforca też dobrze

BBL 10.12.2009 23:36

Odp: Czy wejdą mi 4 Pory Roku?
 
a jak nie mam GeForce? :/

BBL 11.12.2009 00:13

Odp: Czy wejdą mi 4 Pory Roku?
 
ŚSciągnę z neta a jak będzie działało to kupię:). i tyle :P

Elajza 16.12.2009 19:44

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam takie pytanko małe..
Mianowicie:
Ile razy i jakie rośliny trzeba pryskać, by stać się simoroślą, bo ja nie mogę, a pryskam już długo?
Plisssssss o pomoc i z góry dzięki.

balloon 16.12.2009 19:46

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Elajza - najlepiej drzewo

Elajza 16.12.2009 19:50

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ja już tak długo pryskam i nie mogę się stać.
Pryskam:pomidory i ambrozyjne drzewa cytrynowe.

Lawend 16.12.2009 20:35

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
i chyba najlepiej jest mieć złotą rangę w ogrodnictwie.

Elajza 17.12.2009 13:18

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam złotą rangę w ogrodnictwie.

Remus Lupin 17.12.2009 14:29

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Chcesz zostać simorośliną.

Sprzedaj domek dla biedronek i pryskaj drzewa.

A jeśli chcesz to zrobić szybciej.

To wpisz boolprop testingcheats true klinij shiftem na drzewo i wybierz obcie make cośtam i powinno pojawić się szkodniki i pryskaj i rób tak długo aż się staniesz simoroślą

Elajza 17.12.2009 14:43

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Dzięki Remus:) Ja właśnie mam domek biedronki na tej parceli i to pewnie przyczyna, a więc musze go usunąć. Jeszcze raz dzięki.

Charionette 17.12.2009 14:50

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Remus- boolProp testingCheatsEnabled true

Poza tym to jest tutaj :)
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=36238

Remus Lupin 17.12.2009 14:58

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Enabled zjadłem oj głodny byłem

sorki

Dominika_320 18.12.2009 20:21

Odp: Czy wejdą mi 4 Pory Roku?
 
a czy te simsy normlanie wchodza? ja mam nocne zycie wlasny biznes i rodiznna akcesoria wiec nie powinno yc jakis klopotw z otworzeniem simsow cztery pory roku?

Elajza 19.12.2009 09:48

Odp: Czy wejdą mi 4 Pory Roku?
 
Diminika 320 CPR powinny ci wejść bez kłopotu.

Dominika_320 19.12.2009 22:38

Odp: Czy wejdą mi 4 Pory Roku?
 
aha ok dzieki , bo dostane je pod choinke a nie chce miec pozniej ze mi nie wejda to sie starsznie wkurze ;// a duzo one zjamuja? bo teraz mam te 3 dodatki i mi sie nie zacinaja? a jakby cos sie ie powiodlo to z jakiej przyczny? bardzo was prosze powiedzcie mi... albo moze powiedzicie jakie simsy sa najlepsze...;))

z gory dziekuje ;**

Starlight 20.12.2009 08:45

Odp: Czy wejdą mi 4 Pory Roku?
 
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=35618 - nie można było zapytać tutaj ? :)

Elajza 20.12.2009 10:41

Odp: Czy wejdą mi 4 Pory Roku?
 
Chcesz wiedziec jakie simsy sa najlepsze to zależy co chciala bys zmienic w rozgrywce, a kazde wnosza cos nowego do zycia simow.

Dominika_320 20.12.2009 10:51

Odp: Czy wejdą mi 4 Pory Roku?
 
no tak prawda, ale wydaje mi sie ze cpr sa fajne ;)) a gdyby cos sie nie powodlo w zainsatlowaniu simsow to z jakiej bylyby przyczyny?

Dominika_320 20.12.2009 10:57

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
a ja zamerzam kupic simsy cpr i mam 2 ptania ,ale narazie zadam tylko pierwsze, ja zamierzam kupic te simsy i juz w wdomu mam wlasny biznes nocne zycie na studiach i roidznna akcesoria. i jesli kupie te simsy wlasnie to czy beda jakies klopoty w zainstalowaniu? bardzo prosze o odpowiedz;)

z gory dziekuje;*

Dominika_320 20.12.2009 11:00

Odp: Czy wejdą mi 4 Pory Roku?
 
a ja zapomnilaam bo ja jeszcze mam na studiach bo od kolezanki pozyczylam...

Elajza 20.12.2009 11:13

Przyczyn może być wiele.
CPR są fajne ja je kupilam jako pierwsze i są u mnie jako jedne z najfajniejszych, ja na gwiazdkę dostanę WB, bo jest dużo nowych ubrań itp. .
W CPR są fajne opcje takie jak zachowaj resztki w lodówce itp. .

Cześć.
Sory, że od razu pod ostatnim postem, ale dziś jak grałamsimorośliną płci żeńskiej to zrobiłam opcję wychoduj dzieciorośl i ona zasiała zarodek płci żeńskiej, więc stąd moje pytanie:
Czy simorośliny zasiewają zarodki tej samej płci jakiej są?

Remus Lupin 20.12.2009 16:07

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Chyba tak ale nie jestem pewien zresztą ja raz byłem simoroślą ale bałem sie tej opcji użyć

Elajza mała prośba widzę,że jesteś nowa więc małe pouczenie używaj opcji edytuj.

Hej

Już dawno mam ten dodatek ale ciągle nie mogę wywołać tych głupich meteorytów z tego pogodomistrza.

Wiem,że to głupie ale jaką mam mieć anspiracje bo grzebię i grzebię i nie moge wywołać tych meteorytów

Ponawiam

Elajza 20.12.2009 16:27

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ok będę urzywać tej opcji.
Dzięki Remus za pomoc, może sama sprawdze czy na 100% to prawda.
Co do twojego pytania to meteoryty istnieją? Jeśli tak to może uda ci się je wywołać za pomocą pogodomistrza w nocy?

Remus Lupin 20.12.2009 16:49

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mi bardziej chodz jaką ma mieć sim anspiracje próbowałem złoto, zielona czerwona i nic.

Elajza 20.12.2009 17:29

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Remus Lupin (Post 1172825)
Mi bardziej chodz jaką ma mieć sim anspiracje próbowałem złoto, zielona czerwona i nic.

A wyprubuj platynową może zadziała, jeśli już to prubowałeś to nie wiem.
A one istnieją wogule, bo nigdy się z tą opcją nie spotkałam?

zelkam 20.12.2009 17:56

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ha haha XD
Przed chwilką je wywołałam w grze =D
Moja simka miała bardzo mały, zielony pasek :)

Zdjęcie:

http://img138.imageshack.us/img138/1...e84383a8a3.jpg

Cytat:

Czy simorośliny zasiewają zarodki tej samej płci jakiej są?
Nie.

Elajza 20.12.2009 18:06

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
O dzięki, nie muszę się już stawać simorośliną, co długo trwa, bo na kodach nie gram.
Co do meteorytów:
Mogą one zrobić coś simowi?

Remus Lupin 20.12.2009 18:18

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Elajza (Post 1172871)
A wyprubuj platynową może zadziała,

To też nie działa mam ktoś inny pomysł jak wywołać ten deszcz meterytów sam jestem ciekaw co się stanie.

Dominika_320 20.12.2009 18:24

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
a tam pisze ze jak ma sie 5 dodatkow to jest wiecem Mb cyz jakos tak xd a ja mam teraz 4 i jak kupie cpr to bede miala 5 to musze meic wiecej mB?

p.s przepraszam, ze jestem taka natarczywa ale bardzo mi na tym zalezy....mam je dostac pod choinke

Remus Lupin 20.12.2009 18:28

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
No właśnie robie przez pogodomisztrz czytaj ze zrozumieniem ale nic się nie dzieje tylko deszcz,śnieg grad a nie ma meteorytów.

Elajza 20.12.2009 18:30

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Masz` opakowania od tych dodatków?
Jak tak to tam z tyłu masz wszystkie wymagania i CPR mają te same co te, ktore masz.
To nie wiem Lupin ja Ci już nie pomogę.

Dominika_320 20.12.2009 18:44

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
no mam ale tam na samym pocztaku cos takiego psize Czy wymagania systemowe się zmieniły? - Nie, ale jeśli masz pięć dodatków, to wymagane jest 512 MB RAM a ja mam teraz CZTERY dodatki jak kupie cpr to bede miala PIEC to czy jak kupie te cpr to bede miala wymagania 512 Mb Ram? bardzo prosz o odpowiedz elajza... ;))

Elajza 20.12.2009 18:50

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Każdy dodatek z osobna wymaga 512MB lub ile tam ma z tyłu na okładce napisane, u mnie po zainstalowaniu każdego dodatku miejsce na MB znika więc tak.

Remus Lupin 20.12.2009 18:52

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Był już taki temat.

Ja bym dokiłbym trochę pamięci.

Dominika_320 20.12.2009 18:58

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
aha no ale mi chodiz o to czy zainstaluje mi sie gra cpr skoro mam juz 4 dodatki? i cyz nie bede musiala wiecej Mb ram na moich okladkach pisze 256 mb ram

Elajza 20.12.2009 19:02

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
No to jak masz tyle lub więcej MB to Ci wejdą.
Musisz mieć też wystarczającą ilość miejsca na twardym dysku to będzie ok.

Dominika_320 20.12.2009 19:10

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
no wlasnie tylko jak to sprawdzic xd ale ja mam laptopa tata mi kupil w czerwcu tego roku , takze mysle ze tak duzo to nie zpaelnilam tylko z eja sciagm ze strony rozne fryzury ubrania dla simsow to duzo zajmuje?te sciagenie ze strony simsow? a tak to te sciaganie i te 4 dodatki simsow gg i skype..... jak myslsiz bedize mijesce?

Elajza 20.12.2009 19:12

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Zależy ile ściagasz, ale powinny ci CPR wejść, a jak nie to będziesz musiała wyinstalować dodatki, a one różnie zajmują

Dominika_320 20.12.2009 19:27

nom oki bardzo ci dziekuje, duzo sie dowiedzialam... jestem wdzeczna ci bardzi i licze na pomoc w przyszlosci;)) jak bede miala jakies pytania bede mogla ci zadawac?;>

a i jeszcze 1 pytanie czy jak wjede na milowo dziwnowo i werona cyz tam tez bedzie padal snieg lato zima i jesien? cyz tylko na tym kwitnacym wzgorzu beda pory roku tlko?

Sandy 20.12.2009 19:43

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Obojętnie gdzie wejdziesz - wszędzie będą pory roku.

zelkam 20.12.2009 19:49

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Elajza (Post 1172909)
O dzięki, nie muszę się już stawać simorośliną, co długo trwa, bo na kodach nie gram.
Co do meteorytów:
Mogą one zrobić coś simowi?

Gdy meteoryty spadają na ziemię, to pojawiają się małe pożarki. Moja simka próbowała je gasić, ale pojawiło się ich tak dużo, że został jedynie po nie nagrobek :{

Dominika_320 20.12.2009 19:50

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
aaaa dzieki...

Elajza 21.12.2009 08:01

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
zelkam dzięki za odpowiedź.
Dominika 320 jasne, że możesz zadawać pytania po to jest ten dział;).

Alexandra 31.12.2009 15:51

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam zawsze problem ze strażakami.
gdy jest burza wzywam,i on zamiast ugasic pożar,to stoi , i jeszcze potem kasę bierzę.
i mówi " następnym razem uważaj "
albo " po co mnie wyzwasz,nic się nie pakli "
zawracasz mi głowe.

Elajza 31.12.2009 15:53

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Tak po prostu jest w CPR. Zaczekaj aż zapalona przez piorum roślina się sama zgasi.

zelkam 31.12.2009 16:49

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
U mnie paliła się dobrych kilka dni, bo deszcz przestał padać.
W końcu usunęłam drzewo razem z ogniem boolProp'em i po sprawie ;)

Dastina 31.12.2009 16:53

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ile musi się sim opalać,żeby dostał tego oparzenia?
Mój opalał się chyba od switu do nocy przez parę dni i nic.

Searle 02.01.2010 09:09

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Dastina, simowi musi być gorąco. Możesz np wsiąść prysznic, kazać bawić mu się na dworze i wtedy możesz położyć go na leżaku.
Jak będzie miał czerwony wskaźnik na tremometrze, to szybciej dostanie tego poparzenia.

zelkam 02.01.2010 11:02

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
postaw na dworze maszynę do ćwiczeń
już po kilku minutach termometr robi się czerwony ; >
moi simowie nawet w pomieszczeniu, gdy jeździli na rowerku do ćwiczeń, momentalnie się rozgrzewali

kalafjor 02.02.2010 14:05

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam pytanie. Mój sim za niedługo umrze więc chce jego wyposażenie przełożyć do innego sima ale np. on ma 300 pomidorów a nie chce mi sie po kolei to co mam zrobic??

Björk 02.02.2010 14:46

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Hmmm... w 3 jak chwycisz za lewy? róg, to przenosi wszystko, ale nie wiem, czy to podziała w 2...

Remus Lupin 02.02.2010 14:48

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Możesz dać jemu w prezencie te pomidory kilkij na sima i na opcje wręcz podarek i dajesz to pomidory w prezencie.

Starlight 02.02.2010 14:52

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Björk (Post 1203037)
Hmmm... w 3 jak chwycisz za lewy? róg, to przenosi wszystko, ale nie wiem, czy to podziała w 2...

w The Sims 3 tylko ta opcja jest .
w 2 Można dać w prezencie

kalafjor 02.02.2010 15:43

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Wiem. Ale w tedy bym musiał dawać po kolei a to jest denerwujące. naciśnij obrazek=>stzałeczka i tak w kołko

Gold_Chocolate 02.02.2010 19:07

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
chyba nie ma innego sposobu....

Starlight 02.02.2010 21:55

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nie :)
Wystarczy że klikniesz na jeden i tylko strzałka cały czas potem ;)

kalafjor 03.02.2010 20:38

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
U mnie trzeba cały czas obrazki naciskać...

Psychosis 09.02.2010 15:02

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Więc mam kilka pytań co do dodatku:

1.Czy jesienią spadają liście,zimą śnieg,i pogoda się zmienia?
2.Czy jeśli wejdę do gry przez podstawę (sims 2) uruchomię dodatek?

Björk 09.02.2010 15:06

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
1. Tak, na tym polega dodatek.
2. Nie, uruchamiasz grę z płyty z ostatnio WYDANYM dodatkiem.

Psychosis 09.02.2010 16:23

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Przepraszam,ale nie chciało mi się edytować posta.
Wie ktoś może dlaczego gra może się zacinać i wolno choodzić?

aluminium. 09.02.2010 16:58

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Tusia53- to może zależeć od ustawień gry i możliwości komputera, ale o tym już było na forum.

Psychosis 10.02.2010 15:59

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam pytania:

1.W jakim dniu każdej pory roku zmienia się wygląd (np.spadają liście,śnieg?)
2.Jak objawiają się takie zmiany pogodowe(Jak wyglądają?)

GaGasz 10.02.2010 16:49

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
1. Kiedy się zachce grze to zacznie padać śnieg , zaczną spadać liście :D Ogółem - różnie
2. jak jest śnieg to popada i zaczyna spadać coraz mniej śniegu i bla bla bla ogółem to szybko się zmienia ;]

Searle 10.02.2010 21:37

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
U mnie zwykle pory roku zmieniają się w późno w nocy.

Ana021 12.02.2010 13:39

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A czy nastolatkowie mogą być simoroślinami?(Nie jestem pewna)

Björk 12.02.2010 14:39

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nie. Simorośle nie mają tej grupy wiekowej.
Ale też już nie jestem pewna ;)
Chyba z dzieci stają się dorosłymi.

zelkam 12.02.2010 16:04

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Jest małe dziecko, dorosły i staruszek.

Ana021 20.02.2010 09:12

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Sorki,że tak późno ale dzięki:)

Elizabeth Swann 20.02.2010 15:07

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
mam pytanie. czy simorośle mogą mieć dziecko ze zwykłym simem?

Chryzantem Złocisty 20.02.2010 15:09

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
tak :P dziecko nie będzie simoroślą.

Elizabeth Swann 20.02.2010 15:13

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
o dzięki. bo wkurza mnie ze simorosl ma dziecko sama a ma męża i dziecko simorosli nie jest dzieckiem faceta

zelkam 20.02.2010 20:44

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ejj, a simorośl będzie miała wtedy brzuch czy jak ?

Starlight 20.02.2010 20:47

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
No chyba normalnie.
Bo ja "Rozmnażaj się przez zarodniki" To brzucha nie ma
A tutaj myślę, że jak człowiek będzie.

Nunczaki Orientu 21.02.2010 08:27

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A ktoś próbował zabić simorośl?
Jestem ciekawa jej śmierci (jak wygląda)...
Bo sima ukatrupić potrafię... :P

Vanitas 21.02.2010 11:33

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
@up: nigdy tego nie próbowałem, ale podejrzewam, że wygląda to normalnie :|

s'éteindra 21.02.2010 11:56

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
mi kiedys umarla i wygladalo to normalnie jesli dobrze pamietam!
no chyba XD

Ana021 23.02.2010 14:43

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A simorośle na jesień robią się brązowe??

nmin 23.02.2010 15:00

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nie zmieniają się jesienią.

Kiedyś moja Simorośl zrobiła się czerwona (tzn zielona, ale zaczerwieniona), nie pamiętam przyczyny, chyba po prostu opaliła się latem.

agatkaa 24.02.2010 08:15

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
hej. Proszę o radę. mam już grę the sims 2 na studiach, własny biznes i podróże. Chcę zainwestować w nowy dodatek: albo w w zwierzaki albo w w cztery pory roku. I nie mam pojęcia w który. Który jest lepszy który ma więcej nowości? Błagam POMÓŻCIE!!! uzasadnijcie swój wybór:)
ps. Pozdrowienia dla wszystkich fanów gry the sims !!!:**

Björk 24.02.2010 08:28

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=38621

agatkaa 24.02.2010 12:38

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
wielkie dzięki Björk. Dzięki Tobie sie juz zdecydowałam. Wybrałam CPR. A mam jeszcze jedno pytanko do uzytkownikow tego forum. Gdzie ściągnąć taki dodatek internetowy żeby simka miała kolczyk w pępku? A gdy sie go juz sciagnie to gdzie go umiescic???
ps. pozdro dla wszystkich fanow the sims!!!:***

Psychosis 17.03.2010 17:59

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam małą prośbę.
Czy ktoś mógłby stworzyć poradnik jak dbać o rośliny?
Nie umiem się nimi opiekować ,a chciałabym założyć ogród.
Szukałam,ale nie znalazłam nigdzie poradnika.;(

Kaerin 17.03.2010 19:10

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=43953
Tutaj masz opisane co ile je podlewać.
I jeszcze to: ^^
Cytat:

Napisał Dziurawiec_Skąpolistny (Post 1008742)
Kavala, żeby owoce/warzywa były smaczne musisz podlewać je raz dziennie, plewić od razu jak pojawią się chwasty, postawić obok nich budki z biedronkami, które zapobiegają pojawianiu się pasożytów, jeśli masz rośliny w szklarni to nie musisz tam stawiać tych budek, ale na zewnątrz tak, co do szklarni to tam najlepiej byłoby kupić te specjalne lampy naświetlające rośliny w nocy.

Ale w sumie poradnik, w którym by było wszystko zebrane do kupy i opisane by się przydał. :>

Red Trumpet 17.03.2010 19:58

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Co do kolczyka w pępku..
Wystarczy ściągnąć skin z takim kolczykiem. Są dostępne na każdej stronie z dodatkami, wystarczy trochę poszukać :)

Łezka 20.03.2010 22:28

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Kaerin wystarczy poszperać w poradnikach.
Tu jest dokładnie wszystko opisane przez Avantgarde. http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=38334

mistrzyni_jedi 26.03.2010 20:10

Odp: Soki - rodzaje i ich skutki
 
Pytanie zapewne nie pasuje do tematu, ale nie bardzo mam pomysł, gdzie indziej je wcisnąć.
Zresztą jestem tu nowa, zatem wybaczcie nowej koleżance.
W TheSims2 gram już ładnych kilka lat, naturalnie z umiarem, może po godzinkę w weekend, ot, rozrywka. Lubię tworzyć nowe rodziny, opisywać ich biografie, robić opisy do zdjęć, rozwijać pasje, łączyć rodziny. Jednakże ostatnio stworzyłam rodzinę, którą zajęłam się staranniej i właściwie gram ostatnio tylko nią. Z początku było to małżeństwo, ale potem urodził się im synek, synek i córeczka. Podaję imiona, aby było mi łatwiej pisać: Jagoda i Rafał to małżeństwo, ich pierwszy syn (obecnie młody dorosły, jest na studiach!) ma na imię Hubert, młodszy, dziecko w wieku szkolnym to Anaruk, a małe dziecko to Kasia. Niezbyt oryginalne imiona, ale trudno. W każdym razie Jagoda pomimo swej wrodzonej pasji (muzyka i taniec) zajmuje się trochę ogrodem, ma srebrną rangę Ogrodnika. Jej syn Hubert nim wyjechał na studia bardzo pomagał w ogródku i otrzymał brązową rangę (w wolnym czasie na 100% podciągnę). W każdym razie Jagoda jeszcze przed urodzeniem pierwszego malucha zajęła się drzewkami owocowymi. Dwoma. Pomarańczą i jabłonią, ponieważ brzmiały mi bardzo apetycznie. Obrodziły już mnóstwo razy, jednak niezależnie od tego, kto się nimi zajmował- Simka ze srebrną rangą, czy też Sim z brązową rangą, a nawet Sim bez rangi- owoce miały opis "Niesmaczna pomarańcza"/ "Niesmaczne jabłko". Ostatnio chciałam wyhodować Jagodą owoce na soczek dla Huberta przed wyjazdem na studia. Miały być smaczne. Udało mi się wyhodować na czas pomidory i pomarańczę. Jagoda wiecznie chuchała na nie i dmuchała, pilnowała, opryskiwała, pielęgnowała i podlewała. Oczywiście niesmaczne. Hubert jest już na studiach, ale nęka mnie pytanie, od czego zależą walory smakowe tych owoców.
Z góry thank za pomoc i wybaczcie, że tak się rozpisałam, ale chciałam dokładnie wyjaśnić sytuację.

Liv edit: przenoszę do odpowiedniego tematu

nmin 27.03.2010 14:30

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
O matko, całe to pytanie mogłaś zawrzeć w dwóch zdaniach :D

Niech chucha dalej i grzebie w ziemi aż do złotej rangi - wtedy pojawi się opcja "Porozmawiaj", a ona niemal zawsze poprawia nastrój nawet najbardziej zapuszczonej roślinie. Krótka pogawędka z każdym okazem po kolei i masz świetnej jakości ogródek.

Emil96 25.04.2010 15:28

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
co zrobić żeby przygarnąć pingwina ?

aluminium. 25.04.2010 17:08

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
O ile dobrze wiem to pingwina nie da się przygarnąć. On sobie tylko chodzi. Możesz go pogłaskać :P

Remus Lupin 25.04.2010 17:23

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ależ można przygarnąć pingiwna ale tylko kodem boolprop

WalusSIM1 19.05.2010 15:00

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
hej jak nie będe mieć tej łatki żeby było widać ryb to ryb tam nie będzie? ( I'm Nowy)

Searle 19.05.2010 15:06

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Walus, przede wszystkim musisz mieć dobrą kartę graficzną. Jeśli masz słabą, to nawet łatka nie pomoże - ryb nie będzie widać.

WalusSIM1 19.05.2010 15:11

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
jakie są wymagania systemowe the sims 2 cztery pory roku?

Sherlock 19.05.2010 18:08

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Google się kłania ;p

* Procesor 1300 MHz
* Pamięć 256 MB RAM (wymagane 512 MB RAM jeśli masz zainstalowane inne dodatki)
* System operacyjny Windows od wersji 98
* 1,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym
* Karta graficzna z T&L przynajmniej 32 MB pamięci (co najmniej GeForce 2)

Mixliarder 20.05.2010 14:34

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
skąd wytrzasnę maszynę do pogody

Remus Lupin 20.05.2010 15:19

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Pogodomistrz jest w panelu nagród aspiracji.

dawidwyrzyk 22.05.2010 08:47

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A jeśli nie masz punktów aspiracji, to możesz posłużyć się kodem 'aspirationPoints 1000000'.

Kiri. x 12.06.2010 13:22

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Heh, możliwe ale większość kodów nie działa. ( przynajmniej u mnie ) ;P

kotecek 19.06.2010 14:11

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
ja mam takie pytanie bo w dziwnowie ustawiłem że cały czas trwa lato a simy wychodząc z domu ubierają się w ubranie zimowe ... jak to zmienić ??? (żeby się nie przebierali)

Sherlock 19.06.2010 14:26

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A jaką masz pogodę?

lizzielovesit 19.06.2010 14:35

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
U mnie jest podobnie, bo ustawiłam w Dziwnowie wieczne lato, a pada śnieg i tez noszą wierzchnie :P

kotecek 19.06.2010 19:55

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Sherlock (Post 1261832)
A jaką masz pogodę?

No wszędzie jest lato, a ci chodzą w kurtkach ...

Sherlock 20.06.2010 09:04

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ale nie chodzi mi o porę roku, tylko czy np. pada deszcz albo śnieg :P

kotecek 20.06.2010 09:21

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Sherlock (Post 1262379)
Ale nie chodzi mi o porę roku, tylko czy np. pada deszcz albo śnieg :P

aha :D no nie pada ani deszcz ani śnieg nic tylko słoneczko ...

Sherlock 20.06.2010 20:14

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
To nie wiem :(

EDIT: Może spróbuj maszyną do pogody się pobawić?

kotecek 21.06.2010 15:05

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
no właśnie to od tej maszyny a to może ustawie na zimę przerobię aby został dzień do końca i niech się sama skończy i może im przejdzie :))

mala2301 03.08.2010 15:54

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
simoroślina swatka brak elisiru. :

A wiec mój sim został simorośliną, ale nie chce żeby był . Czytałam że trzeba u swatki kupić eliksir ale nie ma takiego jak "Plantofinę-C" jest tlyko wampi(coś tam) i eliksir miłość.

cheradine 03.08.2010 19:33

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
bo musisz to kupi do tej babki z klubu ogrodników :)

Dora 03.08.2010 19:48

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Musisz kliknąć na telefon - usługi - klub ogrodników i przyjdzie przedstawiciel i od niej bierzesz kup eliksir i tam jest ;)

yaoi fan 13.08.2010 19:03

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Pszukuje bukietu róż, najlepiej byłoby gdyby była jedna róża, którą sim trzyma w ręce, gdzie mogę takie coś znaleźć?

Sherlock 14.08.2010 06:07

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
U sąsiada w ogródku :D

A tak serio - bukiet róż można dostać za udaną randkę (wymagane Nocne Życie), a jeśli chcesz, żeby sim trzymał go w ręce, to wbijasz moveobjects on i mu wkładasz ;)
Chyba, że masz na myśli interakcję... to tu już ci nie pomogę :(

bubel-96 14.08.2010 23:06

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Gdy ma się Nocne Życie i pragnienie romansowania chyba w "rozmawiaj" jest opcja, że sim daje róże innemu.

Remus Lupin 15.08.2010 09:19

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Gdy ma się dodatek Czas Wolmy i aspiracji drugorzędnej gdy wybierzesz "romans"

pojawi się gładka Gadka i sim wręcza ci róże.

Albo jak mówi Sherlock

Po udanej randce (Nocne Życie) może sim-mka dostać bukiet róż albo jedną we flakonie gdy randka była dobra.

Mixliarder 15.08.2010 17:07

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Tą róże przyniesie do domu po jakimś czasie.
Jako list.

darvd29 17.10.2010 08:26

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Pytanko.
Gdzie dokładnie znajdę dział "ogród"? Szukam i szukam i nie mogę znaleźć... bo chcę porobić soków ale najpierw muszę mieć warzywa do nich... Oczywiście wszystko oryginalne.

Ana021 17.10.2010 10:08

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
W trybie budowy tam gdzie są krzaki itp. jest zakładka "centrum ogrodnicze"

Avantys Impremia 17.10.2010 10:31

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A czy ktoś mi powie jak można powiększyć działkę ? Słyszałam o czymś takim i nie mogłam znaleźć.

Vanitas 17.10.2010 10:46

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Działkę można powiększyć jakimś programem z MTS'a. Zdaje mi się, że w poradnikach był poradnik jak to zrobić.

Orzechowo 30.10.2010 09:33

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
dlaczego jesiania nie spadaja mi liscie z drzew? zeby nie bylo - sa lisciaste.

dareczka84 02.11.2010 11:45

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
U mnie liście nie spadaja z drzew, które występują na wyspie tikki, a możę coś jest w ustawieniach grafiki, tak jak ze śniegiem?

Orzechowo 02.11.2010 17:04

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
nie, ja mam te podstawowe. np. ibiszek z sim city, brzoza.... a z nich raczej spadaja?

Kalinka 06.11.2010 10:11

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
z niektórych drzew nie spadają zrobię testy z których drzew spadają.

agatkaa 10.11.2010 20:59

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
a wie ktos ja mozna szybciej stac sie simorosla? bo ja pryskam te rosliny i pryskam i nic sie nie dzieje:( juz dlugo czekam...a moze jest jakis kod aby sie stac:)

kalafjor 10.11.2010 21:25

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Tzn. jak wpiszesz boolprop testingcheatsenabled true/false, to po naciśnięciu na roślinę jest opcja zarobaczenia jej. Dzięki temu zamienisz sima w simoroślę dość szybko. Jeszcze zależy ile masz drzew, ale mi zawsze szybko wychodziło, jeśli robiłem kodem:)

Jaszczura09Shy 11.11.2010 12:48

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nie wiem czy Ktoś już wstawiał takie pytanie, ale na filmiku widziałam, że jak jest zima to przychodzi pingwin.Zdarzyło wam się coś takiego? Mi nie.A mam dodatek zwierzaki.

kalafjor 11.11.2010 13:17

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Zdarza się.;) I nie trzeba mieć zwierzaków. Warto ulepić bałwana, bo to z nim pingwin będzie rozmawiać, albo kupić strach na wróble. Przychodzi też, jeśli mamy na ścianach powieszone ryby.

Orzechowo 11.11.2010 14:03

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
chyba mozna mu tez dac rybe do jedzenia jak sie ma m wyposazeniu.

Violet 12.11.2010 11:32

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
tak trzeba ją położyć na ziemi on wtedy podchodzi i ją zjada

Remus Lupin 12.11.2010 11:54

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A ja dodam od siebie,że jak się pogłaszcze pingwina to może się wysikać na dywanie :D

Pingwiny też przychodzą latem.

kalafjor 12.11.2010 14:42

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
U mnie jest tak, że sikają dopiero po drugim pogłaskaniu.:)

Jaszczura09Shy 12.11.2010 21:22

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Heh :D.Słyszałam jeszcze, że jest obrazek na którym na prawdę płynie woda (animacja) i chyba dochodzi w dodatku CPR?Tak się pytam ^^"

kalafjor 13.11.2010 09:46

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nie słyszałem o tym. Włączę grę i poszukam.:)

Ana021 13.11.2010 16:43

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Tak,nazywa się chyba "Przepływ wody" jakiegoś tam

Czyniąca_Hałas 15.11.2010 08:46

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Jedna babcia przed przyjściem klubu ogrodniczego podlała jedną sadzonkę. Rozpętała się burza, roślinki są w szklarni. Ta jedna zaczęła ociekać wodą, ale po całym dniu simowym, wszystkie są takie ciemnozielone ociekające wodą. Mam lampy, dach, co robić?????

Kamis 15.11.2010 08:54

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Poczekaj z kilka dni. Za często podlewałaś.

Czyniąca_Hałas 15.11.2010 13:15

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Dzięki, Kamis

chocolattex3 28.12.2010 16:20

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nie wiem, czy to już było, ale zapytam.

Nigdy nie widziałam na oczy studni życzeń. Gdzie ona jest, jak ją można dostać/znaleźć?
Jak działa?

kalafjor 28.12.2010 16:31

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Musisz mieć dobrze wypielęgnowany ogród. Dzwonisz po przedstawiciela klubu ogrodników i prosisz o inspekcję. Oni badają twój ogród i jeśli im się naprawdę spodoba to dostaniesz członkostwo i studnię życzeń, jeśli tylko członkostwo, to za kilka dni poproś o kolejną inspekcję.:) Ze studni możesz pić wodę i poprosić o jedno z trzech życzeń: przyjaźń, romans i pieniądze. Masz do wykorzystania trzy. Jeśli będziesz próbowała dalej, to ze studni wyjdzie pani Zadecka i walnie Cię torebką.:O

chocolattex3 28.12.2010 16:35

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
dzięki. spróbuję. ; ] .

Cam 16.03.2011 08:29

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Jeszcze dodam, że studnię życzeń można zdobyć dzięki kodom. Wpisujemy boolProp testingCheatsEnabled true. Z wciśniętym shiftem klikamy na sima, potem SPAWN i WISHING WELL. Ta - da, oto mamy studnię :)

kessaris 27.03.2011 19:40

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
jak było to pytanie, to przepraszam ; )

czy można wskoczyć do basenu, tak jak pokazano to na zawiastunie? // http://www.youtube.com/watch?v=I0Ses60AxNk // w 1:06 minucie .

Lena125 27.04.2011 14:33

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam dosyc duży problem. Na pierwszym piętrze u rodziny Przyjemniak ludzie mi marzną. Mam wszystkie ściany i dach a im jest non stop zimno. Ciągle mają najniższą temperaturę. Miał ktoś kiedyś taki problem?

Liv 29.04.2011 13:41

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Bo ściany z dachu (tzn. te, które się tworzą na piętrze gdy dokładasz budynkowi dach) przepuszczają zimno.
Albo dobudujesz tam dodatkowe ścianki, albo usuniesz ten fragment ściany, który należy do pokoju i zbudujesz na tym miejscu normalną (tzn. niepochodzącą od zadaszenia) ścianę. Zostanie Ci kawałek bez ściany jakbyś kliknęła piętro wyżej. Taką ścianę w kształcie trójkąta musisz utworzyć poprzez stworzenie nowego, dwuspadowego daszka w tym miejscu (ale bez kasowania oryginalnego dachu - po prostu jakbyś chciała jeden na drugiego nałożyć ;))
Mam nadzieję, że rozumiesz :)

Cam 10.05.2011 06:43

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A czy da się jakimś 'magicznym' sposobem zmieniać pogodę w grze bez tego automatu do zmiany pogody? Jeśli nie, czy jest jakiś sposób (szukałam w wyszukiwarce!) na dodanie sobie tych punktów aspiracji?

Liv 10.05.2011 13:49

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
InSimenator, babe. Przynajmniej na dodawanie sobie punktów aspiracji, bo na samą maszynę od pogody tam nic nie znalazłam, a szkoda.
Resztę informacji znajdziesz w wyszukiwarce :P

Björk 10.05.2011 14:48

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
"aspirationPoints 10000" np. doda 10 000 pkt. Chyba prostsze i szybko uzbierasz na zakup nagrody ;)

Cam 10.05.2011 20:02

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ooo, zaraz sprawdzę, czy działa :) Jeśli to faktycznie takie proste,to super! Dzięki :D

Kinga1997 19.05.2011 10:19

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Czy jak zainstaluje dodatek CPR to wszystkie rodziny które miałam przed tym dodatkiem zostaną?

Master of Disaster 19.05.2011 11:55

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
@up - no pewnie, że zostaną, o ile gra zostanie prawidłowo zainstalowana. Ewentualnie można się pokusić o zrobienie kopii zapasowych, ale ja nigdy się tak nie bawiłam.

kessaris 30.05.2011 18:50

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
mam pytanko ^^ ' czy jest jakiś mod na zmianę fryzury u simorośli? bardzo lubię te stworzenia, ale te liście na łbie już mi się znudziły xd

Liv 30.05.2011 19:49

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Tylko przez default replacementy.
Wpisz w Google hasło "plantsim hair" i wyskoczy Ci to co trzeba :P

kessaris 02.06.2011 05:17

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
@up - dziękuję ^^ '

Arisane 22.06.2011 18:26

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Co się stanie, jak termometr (ten mały) obok sima będzie na pełno czerwony, a ja jej dam pomidorowego soku?

kalafjor 22.06.2011 18:34

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Może dostać udaru słonecznego. Zakręci mu się w głowie i upadnie na ziemię. Po jakimś czasie powinien wstać, a wtedy trzeba go szybciutko schłodzić: lemoniada, basen, prysznic... Inny sim może też ochłodzić sima, który zemdlał.:)

Arisane 26.06.2011 12:41

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A jak nie schłodzę? Spali się?

Savigge 30.06.2011 13:42

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nie, tylko zemdleje. Z resztą będzie ci dawał co jakiś czas o tym znaki że potrzebuje lemoniady.

stasienka 25.07.2011 20:58

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam pytanko...
Mógł by mi ktoś podać linka z gameplay-iem cpr ??
z góry dzięki :D:D

Liv 25.07.2011 21:13

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
http://www.youtube.com/results?searc...+gameplay&aq=f
O nie, wpisałam "sims 2 seasons gameplay" i mi coś wyświetliło! :O TO CUD! :O

stasienka 25.07.2011 23:43

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Sorki ale nie dopisałam że po polsku....
A tam są same po angielsku :O :O:O
OO nieee.... wpisałam "the sims 2 cztery pory roku gameplay" i mi nie wyświetliło tego co chciałam :O:O

kessaris 02.12.2011 18:29

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał SunnySimmy (Post 1409204)
A jak nie schłodzę? Spali się?

a mi to sie kiedyś simka zapaliła XD wtedy, gdy testowałam grę, dałam jej parę szklanek soku pomidorowego i puff...zaczęła się palić ; o

Kenny McCormick 19.01.2012 20:07

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Tylko po co to? Każdy to potrafi!!
A jeśli koniecznie chcesz pomóc to do poraników: http://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=289
Pozdro Kenny ;)

simsiara1991 29.01.2012 20:45

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam pytanie odnośnie roślin. Po pierwsze gdzie mogę kupic nasiona i przynęte do ryb? Jest takie coś jak sklep hobbystyczny? Jeśli tak to gdzie się znajduje? I dlaczego mimo iż podlewam pomidorki są one ciągle chore?

Björk 29.01.2012 21:03

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał simsiara1991 (Post 1498408)
Mam pytanie odnośnie roślin. Po pierwsze gdzie mogę kupic nasiona i przynęte do ryb? Jest takie coś jak sklep hobbystyczny? Jeśli tak to gdzie się znajduje? I dlaczego mimo iż podlewam pomidorki są one ciągle chore?

W 2 warzyw się nie kupuje (chyba dobrze pamiętam), jednak należy mieć rozwinięte ogrodnictwo, by siać kolejne odmiany. Dobrze jest postawić obok ogródka domek dla biedronek, wtedy nie będą zżerały roślin mszyce, a także nie można roślin podlewać zbyt często, bo gniją.

simsiara1991 30.01.2012 09:25

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Dziekuję bardzo. A mam jeszcze jedno pytanie. Mieszkam w Kwitnącym Wzgórzu i nie mam wogóle lata...na obrazku widać że była zima, wiosna, jesień i znowu zima. W Miłowie mam normalnie wiosne, lato, jesień i zime. Czy tam musi być czy to jakiś błąd?
http://imageshack.us/photo/my-images/10/cprbmp.jpg/

Malin 30.01.2012 10:19

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
To nie błąd, pory roku zmienia się w widoku okolicy. W lewym górnym rogu jest ikona dodatku, bodajże kwiatek, tam ustawiasz sobie wedle uznania kolejność następowania pór roku. Możesz ustawić sobie wszystkie pory, jak również wieczne lato bądź zimę, możliwości jest kilka.
Pozdrawiam.

Kenny McCormick 30.01.2012 20:30

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Dokładnie, możesz zrobić kolejność zima--->wiosna--->lato--->jesień czy jakąś inna "szaloną kombinację". A sądzę że w Kwitnących Wzgórzach nie ma lata, bo w podstawie jest wietrzne lato, i chcieli zaprezentować inne pory roku

simsiara1991 31.01.2012 19:38

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Przepraszam, ale to znowu ja. Mam problemy z Czterema Porami Roku. Jak wspomniał Kenny McCormick wyżej wydaje mu się że w Kwitnącym Wzgórzu nie ma lata? Właśnie z tym mam problem. Ustawiłam sobie pory roku wiosna, lato, jesień i zima, mimo to zawsze panuje zima...I do tego mam powiedzmy pół problemu w Miłowie. Wszystkie pory roku są normalnie, jednak w otoczeniu mimo że w każdym domu jest lato jest śnieg.....

Kenny McCormick 31.01.2012 21:57

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Może nie śnieg-tylko grad?
A może z zimy tą maszyną do pogody przesunełaś na lato, i jeszcze śnieg nie stopniał?

simsiara1991 31.01.2012 22:38

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Nie w Miłowie nic nie przesuwałam. A nie wiem może i grad :)

Psychosis 22.06.2012 13:10

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Czy jeśli pada deszcz, podlewa on moje grządki z warzywami jeśli nie są w szklarni? Czy coś się stanie jeśli ich nie podleje? ; D

Malin 22.06.2012 13:57

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Jeśli nie będziesz ich podlewać, to uschną ^^ Powinno się to robić codziennie, ale jeśli Ci się nie chce (bądź zapominasz), to zawsze możesz kupić zraszacz, który będzie za Ciebie podlewał rośliny automatycznie. Tylko pamiętaj, żeby go ustawić tak, by zasięgiem obejmował wszystkie rośliny (czasem trzeba ich kupić kilka).
A co do deszczu, to nie mam pojęcia. Ja mam zawsze ten zraszacz, więc nie zwróciłam uwagi, czy deszcz podlewa rośliny.

tallje 22.06.2012 20:17

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Tak, zraszacz podlewa rośliny. Przynajmniej u mnie, bo mi nigdy nie uschły : P

Filleable 22.06.2012 21:34

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Omega, miałaś na myśli deszcz? :P

Dżiglipaff 22.06.2012 21:47

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Na dworze jest problem z utrzymaniem odpowiedniej wilgotności roślin. Z doświadczenia nie polecam ustawiać zraszaczy, tylko podlewać je samodzielnie, gdy nie pada deszcz. Inaczej rośliny mogą zacząć gnić.

kalafjor 23.06.2012 07:26

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Moja simka miała raz duży ogródek za domem bez szklarni i z ustawionymi zraszaczami. Deszcz nawet jeśli padał to roślinki nie były przemoczone. :|

Problem z gniciem miałem na samym początku grania w CPR (ach kiedy to było). Tylko, że wtedy chyba ja co pięć minut podlewałem rośliny. XDD

Orzechowo 23.06.2012 09:45

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
U mnie raz w wiosnę padał deszcz przez dwa dni bez przerwy i rośliny były przemoczone, może u ciebie nie padało aż tyle :|

Dżiglipaff 23.06.2012 19:38

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
nom, u mnie zawsze w domku letniskowym na dalekim wschodznie pada prawie non stop i dobrze, że jeden z simów ma złotą rangę, zawsze może je udobruchać i jest ok

problemem jest też ogrodnik, który też zawsze podlewa wszystkie rośliny, a jeśli np. mamy dużo żywopłotu/krzaków, to ciężko grać bez niego :P

kalafjor 23.06.2012 19:45

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Co do ogrodników, to mnie często denerwują, bo jeśli sim ma dużą rezydencję i wiele roślin, to oni jak przyjdzie godzina popołudniowa jadą do domu z nieskończoną pracą. :<

Vanitas 23.06.2012 19:55

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Cytat:

Napisał Dżiglipaff (Post 1543079)
nom, u mnie zawsze w domku letniskowym na dalekim wschodznie pada prawie non stop i dobrze, że jeden z simów ma złotą rangę, zawsze może je udobruchać i jest ok

problemem jest też ogrodnik, który też zawsze podlewa wszystkie rośliny, a jeśli np. mamy dużo żywopłotu/krzaków, to ciężko grać bez niego :P

Dlatego też polecam Perfect Plants i Perfect Gardens stąd. Nie trzeba ścinać krzewów, kwiatki nie usychają itp. :)

@down: tak właśnie mówie >D

kalafjor 23.06.2012 20:54

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Tylko mi nie mów, że to jest mod na nie zarastające roślinki?!!?!

simka334player 28.09.2012 12:22

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Poproszę o pomoc.
Jeśli pytanie się powtórzyło to przepraszam.
Jak zrobić z tymi sokami żeby mogło napić sie dziecko albo inny sim. Bo sobie nie radzę.
Pls...

Cytryśnia 28.09.2012 13:21

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Ale że co? Musisz mieć przede wszystkim składniki (cytryny, pomidory, buty) i dać je do tej sokowirówki i przygotować

Orzechowo 28.09.2012 17:16

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Chyba musisz mieć więcej tych owoców niż na jeden sok. Wtedy da się podać tacę.

simka334player 01.10.2012 09:31

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
aha, spróbuję. Dzieki. Jakieś inne pomysły?

Dżiglipaff 29.01.2013 09:13

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
czemu niektóre simorośle na screenach są brązowe? Jak zrobić, żeby zielony sim-roślinka stał się brązowy?

kalafjor 29.01.2013 13:58

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Chyba jak mają za mało wody to usychają i zmieniają lekko kolor.

miłośniczka zwierząt 04.04.2013 13:47

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
mam pytanie w tym dodatku dochodzi starch na wróble ale nigdzie go zlaźć nie mogę w jakiej kategorii mam go szukać chyba że jestem ślepa.

Cytryśnia 04.04.2013 13:55

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
jest w ozdobach jeśli się nie mylę, w "różnych" a jeśli tam go nie znajdziesz to poszukaj w eee.... Zapomniałam jak się nazywa >.< taka ikona z popiersiem jakby, albo to venus z milo jest, nie wiem ;p przepraszam, że tak niedokładnie, ale nie zwracam uwagi zwykle na takie szczegóły :)

miłośniczka zwierząt 04.04.2013 14:01

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
oki dzięki za pomoc. ;)

Kindża 11.12.2013 16:56

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
hej mam pytanie czy moge ustawic sobie pore roku w yhe sims2 cztery pory roku jeżeli moge to gdzie bo nie chce miec dłóżej zimy:)[/SIZE]

redmoon 11.12.2013 17:08

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Na widoku otoczenia, w lewym górnym rogu masz różne ikonki. Tam klikasz ikonkę z liściem (albo coś podobnego) i wyskoczy ci okienko w którym możesz sobie zmienić pory roku wstępujące w miasteczku. Możesz też kupić urządzenie do zmieniania pogody za 7000 punktów aspiracji, możesz nim oczywiście zmieniać pogodę i pory roku. Dzięki temu ustrojstwu możesz także ustawić sobie tak, żeby np ; wiosna trwała o 5 dni dłużej albo nawet trwała wieczność.

sim 18.12.2013 16:57

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Chodzi ci o to jak zmienić porę roku?Można za pomącą nagrody aspiracyjnej,przy okazji można zmienić pogodę.W otoczeniu w lewym górnym roku jest taki znaczek i tam klikasz i zmieniasz.Nie wiem czy oto ci chodziło.

Quixley 07.07.2014 20:23

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam pytanko bo nigdy nie miałam CPR... W każdej parceli może być inna pora roku a jak wygląda wtedy otoczenie? :)

Liv 07.07.2014 20:27

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
W otoczeniu jest taka pogoda, jak na ostatniej parceli, na której grałaś i zapisałaś grę.

Hebe 15.08.2014 19:32

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam pytanko dotyczące simorośli: gdzie można znaleźć panią/pana (a raczej jak sprawić, żeby przyszła/przyszedł), która/y sprzedaje antidotum na w/w przypadłość?

La Tortura 15.08.2014 20:40

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
pani z klubu ogrodników sprzedaje, poza tym cygańska wróżka ma chyba wszystkie eliksiry.

Hebe 16.08.2014 11:11

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
A jak je zwabić na parcelę (zapewne odpowiedź jest oczywista, ale nie grałam w dwójkę od 5-ciu lat i nie pamiętam takich rzeczy :P)?

Kędziorek 16.08.2014 11:21

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Po Cygańską Swatkę musisz zadzwonić (telefon -> Usługi), ale czasami przychodzi sama. Tak samo jest w przypadku Klubu Ogrodników - dzwonisz do nich (również zakładka Usługi) i wtedy przyjeżdżają (dokonują oceny ogródka i wtedy można również do nich dołączyć). Jeśli masz czarodzieja to sam może wytworzyć ten eliksir. Nazywa się Plantofina-C.

Hebe 16.08.2014 12:22

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Dziękuję :)

milena182 03.01.2016 15:47

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Posiada ktoś tego hacka który zmienia nazwę pieprzu w paprykę? nie zwracałam na to uwagi puki nie zaczęłam żyć z uprawy ogródka :P

revallsay 29.04.2017 18:35

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Mam pytanie: co mam zrobić, żeby dziecko-simorośl przestało nią być i było zwykłym dzieckiem?

Dżiglipaff 29.04.2017 22:55

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
z tego, co mi wiadomo, to nic się nie da, możesz poczekać pare dni aż dorośnie i wtedy wypić eliksir

revallsay 30.04.2017 12:48

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
a potem odmłodzić w SimPe?

Collina 30.06.2017 14:29

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Może trochę późna odpowiedź ale jakby ktoś potrzebował w przyszłości czy coś, to odpowiadam, że raczej tak. Co prawda sama mam akurat inSimenator a nie SimPE ale podejrzewam, że wynik by był taki sam.

Księżniczka Mordoru 28.07.2017 07:35

Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!
 
Odmłodzić można jeszcze w inny sposób. Wpisujesz kod AgeSimsCheat on, następnie klikasz na Sima i wybierasz SetAge - i wybrany wiek. Drobnym defektem będzie już ustalona aspiracja, lecz z drugiej strony - to nie jest jakiś wielki kłopot :)

Nawiasem mówiąc, interesująco by było, gdyby Simorośle, a w sumie bardziej ich dzieci, miały aspirację związaną z naturą.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023