TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Gra się wyłącza - ostateczny temat. (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=53547)

Terri 27.06.2009 15:53

Gra się wyłącza - ostateczny temat.
 
Mam hacka na cenzurę i kilka ściągniętych dodatków do sims 3 z Mod The Sims. Pobrałam sobie najnowszą aktualizację do The Sims 3. Wszystko było ok, zaktualizowało się. Włączyłam simsy i po filmiku, gdy jest ekran ładowania gra mi się wyłączyła. Tak po prostu, bez żadnego komunikatu. Da się tą aktualizację cofnąć? A jak nie, to co innego zrobić? Plisss o odpowiedź!

Smilerka 27.06.2009 16:28

Odp: Gra się wyłącza!
 
przenieś dodatki (netowe) i odpal bez.
Podobno się z aktualizacją gryzą

aluminium. 27.06.2009 16:33

Odp: Gra się wyłącza!
 
Hacki i dodatki z neta na pulpit. Odpal grę. Jak nie pomoże to będziemy myśleć dalej.

Alisha 27.06.2009 19:13

Odp: Gra się wyłącza!
 
Wielu osobom gra sie wylacza bo maja slabe kompy.
Jaki masz RAM, wolne miejsce na dysku, system etc.? :|

Maluszka 29.06.2009 09:10

Odp: Gra się wyłącza!
 
A ja mam problem tego typu,że: zainstalowałam grę the sims3 i wszystko działa do momentu wyboru miasta w którym chcę założyć rodzine... Tam wyskakuje taki komunikat: " nie byliśmy w stanie zweryfikować czy Twój dysk z grą jest ważna kopią the sims3. skontaktuj się z centrum pomocy" i tak jest przycisk potwierdz ( żadnej innej operacji nie da sie wykonac) i gra się wyłacza. Da sie jakoś to ominać?
PS. probowałam uruchomić tą gra zarowno z aktualizacja jak i bez niej.

madusiaX 30.06.2009 06:03

Odp: Gra się wyłącza!
 
Maluszka a masz orginalną gre ?

laaska 01.07.2009 15:37

Odp: Gra się wyłącza!
 
Terri, jeśli pobierałaś/łeś hacka na dodatkowe kody wywal go, to on robi takie cuda ;)

Maluszka, masz nieoryginalną grę, lub nie wsadziłaś do napędu płytki :) sprawdź ;)

Gio 01.07.2009 16:39

Odp: Gra się wyłącza!
 
Cytat:

Napisał laaska (Post 1062801)

Maluszka, masz nieoryginalną grę, lub nie wsadziłaś do napędu płytki :) sprawdź ;)

Tak to wogóle nie odpali, chyba że płyta jej się zniszczyła i:
- jedzie na kopii
- ma cracka

Wtedy takie coś wyskakuje.

vezi 01.07.2009 18:30

Odp: Gra się wyłącza!
 
maluszka sie speszyla ;p giovanni zmiana cracka by pomogla a terriemu wydaje mi sie ze ma za malo ramu na karcie graficznej

nerr 08.07.2009 19:55

Odp: Gra się wyłącza!
 
Powiem wam, że moje TS też się wyłączają, ale odkryłem ciekawy myk:
otóż automatycznie wyłączają się (a co za tym idzie - kasują się wszystkie domy stworzonych przeze mnie rodzin oraz tych, którymi grałem; co dziwne - same rodziny zostają, ale trzeba je zakwaterować), kiedy gram w nie około 3-4 godzin nieprzerwanie.
Teraz zapisuję jak najczęściej i uruchamiam ponownie co jakiś czas grę, więc jakoś sobie daję radę. Aczkolwiek nie powiem, żeby było to wygodne :P.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023