TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=55929)

Aquamenti 29.05.2010 17:48

Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?
 
Ja bym chciała żeby można było zamieszkać za granicą po osiągnięciu 3 poziomu wizy i zadaniu typu "przekonaj do siebie 10 Simów" żeby w końcu zaczął płynąć czas i można było zajść w ciąże, umrzeć. Właśnie tego mi brakuje...

A wam, czego brakuje?

lumpkin7 29.05.2010 20:13

Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?
 
Animacji podczas lotu i lotniska

kalafjor 30.05.2010 09:37

Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?
 
Ja tak jak Aquamenti chciałbym żeby można było mieszkać po osiągnięciu 3 poziomu wizy lub żeby nową grę można było zacząć już w okolicy wakacyjnej ale jest to chyba niemożliwe bo tam nie ma miejsc pracy.

Rainbow 30.05.2010 14:01

Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?
 
Chciałabym,żeby wakacje oprócz przygód i błąkania się po grobowcach oferowały też jakiś wypoczynek,choćby wylegiwanie się na plaży czy kąpiel w morzu tak,jak w Dwójce-nie opłaca się jeździć całą familią,bo dzieciaki i tak nie mają tam nic do roboty...

Searle 31.05.2010 09:10

Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?
 
Zgadzam się z Rainbow. Powinna być opcja czy wolimy spędzić aktywnie czas wakacji, czy tez leniuchować. Tęsknie za opalaniem się na plaży.

Łezka 31.05.2010 14:17

Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?
 
Tak... :rolleyes: przypomniałem sobie jak moi Simowie wracali z Wyspy Twikki cali brązowi jak po solarium. Owszem brak mi takiego rekreacyjnego wypoczynku oraz wielu atrakcji, np. konkurencje na bali... rzucanie siekierą w drzewo itd.

Mroczny Pan Skromności 31.05.2010 15:07

Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?
 
ja chciałbym żeby było więcej miejsc do odwiedzin, więcej opcji (przede wszystkim, to co mówili poprzednicy - możliwość zamieszkania w miejscu wakacyjnym, postęp historii [także w rodzinnym mieście] w czasie podróży itp.). Ponadto opcje, które były w ts2. Dodać więcej opcji socjalnych (np. kąpiel w morzu :D). No i tyle :)

Bush 31.05.2010 17:39

Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?
 
Zgadzam się w zupełności.
Też mi brakuje kapieli w morzu i opalania się.
I przydałoby się kilka nowych miejsc do odwiedzin. Ale nie takich oklepanych, jak grobowce, tylko atelier sztuki - w Paryżu, szkoła chińskiego - nie muszę pisać, i kolorowy, pełen życia targ - Egipt. Wiem, że już jest, ale taki... wyludniony. A taki nie powinien być.

Kinkarus 21.06.2010 16:37

Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?
 
Chciałabym żeby simowie mieli więcej odpoczynku, a nie biegali bez przerwy z wywieszonym jęzorem za zleceniami.

Zumzool- Masz rację. Czasami mam wrażenie że w okolicy wakacyjnej jestem tylko ja i zleceniodawca :P

PoZmrokowiec 21.06.2010 19:53

Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?
 
Słysząc ,,wymarzone podróże'' myślałem o leniuchowaniu, kąpielach w morzu, lotnisku wielkim, samolotach, opalaniu się na plaży i graniu w gry, kupowaniu różnych rzeczy jak np. nowe bluzki, stroje kąpielowe, a nie o badaniu grobowców, porażeniach prądu i ognia, klątwach mumii i okazjach! Nie narzekam, ale to są raczej ,,The Sims 3: Męczące Podróże''. Zgadzam się z innymi użytkownikami.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023