TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   FTS Newsletter (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=567)
-   -   FTS Newsletter 27 [29] - Wydanie ¦wi±teczne - Komentarze (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=67589)

Charionette 23.12.2014 08:52

FTS Newsletter 27 [29] - Wydanie ¦wi±teczne - Komentarze
 
Komentujcie, sk³adajcie ¿yczenia ;)

Weso³ych ¦wi±t!

LepkiePaluszki23 23.12.2014 09:21

Odp: FTS Newsletter 27 [29] - Wydanie ¦wi±teczne - Komentarze
 
Gazetkê przeczyta³em z zapartym tchem, choæ pomin±³em kilka dzia³ów. Dalej nie dowierzam, ¿e mój avatar zaj±³ 3 miejsce w rankingu :O
B³±d jest w "Wiadomo¶ci z forum" w rubryce "Z ¿ycia forum", poniewa¿ nagrody zosta³y ju¿ rozdane, a konkurs siê odby³ :)
Gazetka jak zwykle udana :)

Meryam 23.12.2014 09:28

Odp: FTS Newsletter 27 [29] - Wydanie ¦wi±teczne - Komentarze
 
Nie wybaczê wam rozpikselowanej choinki w nag³ówku Nowinek :(

Ebola mnie rozwali³a xD Co prawda na pocz±tku my¶la³am, ¿e to dildo w±¿, ale pomys³ niezwykle oryginalny. Za to gumowa ¿aba jest dostêpna w sklepach w wersji zwyk³ej pi³eczki - polecam, naprawdê pomaga roz³adowaæ stres :)

Cytat:

Ten czas traktujesz raczej jako ¶wietn± okazjê do spêdzenia czasu z rodzin±.
No chyba nie.

Nowinki w tym wydaniu s± GENIALNE <3 Te gry, uhuhuhuhuh <3 Szkoda, ¿e takie drogie :c Mogli¶cie jeszcze poleciæ Alien: Isolation albo nowe Five Nights At Freddy's 2, ale i tak jestem ukontentowana z obecno¶ci GTA, AC i FC <3
Ale 40z³ za ³y¿eczki to chyba przesada :o

Trochê kultury zdecydowanie za krótkie :(

¦wiat w pigu³ce - jak zwykle, bardzo interesuj±cy artyku³. Muszê przyznaæ, ¿e nie wiedzia³am o kilku "Miko³ajach" z listy. Bardzo mi³o i p³ynnie siê czyta³o :3

Bardzo przyjemny numer, klimatyczny ;)

A tak btw, to patrz±c na podpisy pod artyku³ami to ca³kiem nie¼le siê wykruszy³a ekipa FTSN. Czy¿by gazetka bra³a przyk³ad z forum? ;)

Liv 23.12.2014 09:43

Odp: FTS Newsletter 27 [29] - Wydanie ¦wi±teczne - Komentarze
 
Cytat:

A tak btw, to patrz±c na podpisy pod artyku³ami to ca³kiem nie¼le siê wykruszy³a ekipa FTSN. Czy¿by gazetka bra³a przyk³ad z forum?
Powiedzia³abym, ¿e raczej z czytelników ;) Wiesz, ich zapa³u do pisania komentarzy itd.

Chocia¿ redakcja i tak zaszala³a - 8 artyku³ów (mia³am wyj±tkowo ma³o do roboty przy korekcie, wiêc my¶la³am, ¿e bêdzie ich mniej)!

Anyway, jest co czytaæ, a autorom nale¿y siê podziw za oddanie dla swojej niewdziêcznej, redaktorskiej pracy.

Mroczny Pan Skromno¶ci 23.12.2014 09:48

Odp: FTS Newsletter 27 [29] - Wydanie ¦wi±teczne - Komentarze
 
LP23, b³±d jest spowodowany tym, ¿e artyku³ pisa³em nieco wcze¶niej i by³em przekonany, ¿e numer siê uka¿e przed 18 xD

Mery, numer ¶wi±teczny jest numerem specjalnym (ten regularny by³ miesi±c temu) dlatego robienie artyku³ów nie by³o obowi±zkowe, st±d jest ich mniej ni¿ zazwyczaj ;))

Björk 24.12.2014 14:34

Odp: FTS Newsletter 27 [29] - Wydanie ¦wi±teczne - Komentarze
 
Uwielbiam pomys³y na zbêdne prezenty - choæ nie obchodzê ¶wi±t to skorzystam z kaktusa na jakie¶ urodzinki ;)

Widaæ te¿ spory wysi³ek w³o¿ony w artyku³ "Prezenty u¿yteczne". Z tych porad te¿ planujê skorzystaæ.

No i jakie interesuj±ce wiadomo¶ci o tzw. w Polsce ¦wiêtym Miko³aju.
Du¿o siê dowiedzia³am.

Cytat:

¦wiêta to dla mnie tylko kilka dni wolnego, nie rozumiesz ¶wi±tecznej atmosfery. W wigilijnej kolacji nie upatrujesz niczego nadzwyczajnego. Bardziej skupiasz siê na tym, jak spêdziæ Sylwestra.
No i nie. Spêdzam go w zaciszu domowym ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrze¿one dla TheSims.pl 2001-2023