TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Gra się zawiesza po kliknięciu interakcji simem (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=68596)

Ciurururu 15.04.2016 14:14

Gra się zawiesza po kliknięciu interakcji simem
 
Otóż mam pewien problem,a mianowicie tak jak napisałam w tytule gdy próbuje kliknąć jakąś interakcje simem gra się zawiesza i nie można nic zrobić.Problem ten wystąpił po formacie komputera,przed formatem miałam kilka drobnych problemów z grą ale ten całkowicie uniemożlowia granie.Uruchamiałam gre bez modów-nic,zaktualizowałam sterowniki komputera-nic,zmiejszyłam ustawienia graficzne na prawie najniższe-nic.Przed formatem miałam wersje 1,67 ale po nim zaktualizowałam do 1,69 i ten problem sie pojawil wiec myslalam ze to wina patcha wiec wrocilam do wersji 1,67 ale to nic nie dało.Mam nadzieje że ktoś zna przyczyne mojego problemu i pomoże mi go rozwiązać za co byłabym bardzo wdzięczna ponieważ nie chcę się żegnać z tą grą na zawsze ;-;

Hebe 15.04.2016 16:35

Odp: Gra się zawiesza po kliknięciu interakcji simem
 
Na początku sprawdź czy gra wiesza się tylko na jednym zapisie czy ogólnie. Jeśli to pierwsze, to zapis do wywalenia, jeśli to drugie - gra prawdopodobnie do przeinstalowania.

Ciurururu 16.04.2016 12:00

Odp: Gra się zawiesza po kliknięciu interakcji simem
 
Cytat:

Napisał Hebe (Post 1872662)
Na początku sprawdź czy gra wiesza się tylko na jednym zapisie czy ogólnie. Jeśli to pierwsze, to zapis do wywalenia, jeśli to drugie - gra prawdopodobnie do przeinstalowania.

Otóż gra zawiesza się ogólnie i już ją przeinstalowywałam ale tylko podstawkę bez dodatków...próbowałam już tyle poradników i programów, że naprawdę nie mam sił na te grę :( ale chyba nie pozostało nic innego niż ponowne przeinstalowanie podstawki z wszystkim dodatkami...

Hebe 17.04.2016 11:09

Odp: Gra się zawiesza po kliknięciu interakcji simem
 
Mała rada: po odinstalowaniu wszystkiego przeczyść rejestry CCleanerem (albo w ogóle odinstaluj grę za pomocą tego programu i potem przeczyść rejestr), a dopiero potem zainstaluj grę - być może po TS3 zostają "resztki", które powodują problemy.

Ciurururu 18.04.2016 18:45

Odp: Gra się zawiesza po kliknięciu interakcji simem
 
Cytat:

Napisał Hebe (Post 1872694)
Mała rada: po odinstalowaniu wszystkiego przeczyść rejestry CCleanerem (albo w ogóle odinstaluj grę za pomocą tego programu i potem przeczyść rejestr), a dopiero potem zainstaluj grę - być może po TS3 zostają "resztki", które powodują problemy.

Gra była instalowana po formacie komputera więc nie sądze że to wina jakiś resztek i regularnie czyszcze laptopa ccleanerem :( ale po zainstalowaniu wpakowałam w gre swojego dosyc starego save'a i może to on przyczynił się do tych problemów ale po usunieciu go nadal to samo :( nwm moze laptop ma wine albo cc :( ale dziekuje ci za rady! Spróbuje za jakis czas przeinstalowac i wyczyscic wszystko

Hebe 19.04.2016 13:35

Odp: Gra się zawiesza po kliknięciu interakcji simem
 
A no właśnie, próbowałaś odpalić grę na czysto? Tzn. bez CC, bez starych zapisów?

Ciurururu 22.04.2016 13:48

Odp: Gra się zawiesza po kliknięciu interakcji simem
 
Cytat:

Napisał Hebe (Post 1872748)
A no właśnie, próbowałaś odpalić grę na czysto? Tzn. bez CC, bez starych zapisów?

Uruchmiłam gre bez modów,jedynie zostawiłam koło 10 rzeczy w launcherze których nie chciało mi się odinstalowywać(są to rzeczy z którymi gram od kilku lat w simsy więc nie tu leży problem według mnie) usunęłam swój save,uruchomiłam grę i po kliknięciu kilku interakcji gra się "zamraża" i nic nie można zrobić...Naprawdę nie rozumiem, bo zainstalowałam grę po formacie i tylko umieściłam w niej folder z modami który miałam przed formatem i z którym gra działała...A teraz gra nie działa nie ważne co zrobię :(:(:( Przeinstaluje grę i zobaczę czy będzie działać :(

Ciurururu 22.04.2016 17:17

Odp: Gra się zawiesza po kliknięciu interakcji simem
 
Cytat:

Napisał Ciurururu (Post 1872791)
Uruchmiłam gre bez modów,jedynie zostawiłam koło 10 rzeczy w launcherze których nie chciało mi się odinstalowywać(są to rzeczy z którymi gram od kilku lat w simsy więc nie tu leży problem według mnie) usunęłam swój save,uruchomiłam grę i po kliknięciu kilku interakcji gra się "zamraża" i nic nie można zrobić...Naprawdę nie rozumiem, bo zainstalowałam grę po formacie i tylko umieściłam w niej folder z modami który miałam przed formatem i z którym gra działała...A teraz gra nie działa nie ważne co zrobię :(:(:( Przeinstaluje grę i zobaczę czy będzie działać :(

Nie mam sił naprawdę...przeinstalowałam grę,przed tym przeczyściłam laptopa i przeskanowałam...włączam grę z modami "zamraża się" po 2 minutach...włączam grę bez modów "zamraża się" po 6 minutach nie całych...w międzyczasie klikałam byle jakie interakcje żeby zobaczyć czy się zcrashuje...naprawdę nie wiem co robić...chyba będę musiała się pożegnać z tą grą :(:(:(


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023