TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 4: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=481)
-   -   Pytania i odpowiedzi (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=67258)

Hebe 31.12.2014 14:24

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Nie, plik sam się tworzy.

MartaRut23 02.01.2015 13:04

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Czy jest jakiś mod na to,żeby niemowlaki zamknęły się,bo prawie cały czas płaczą.

Soullea 02.01.2015 16:35

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Hej, mam pytanie co do tworzenia samego miasta i wprowadzania do niego swoich simów. Gram sobie simką w jednej zapisanej grze, po czym wychodzę z niej i tworzę w nowej grze simów, których chcę wprowadzić do tego miasta, w którym mam już swoją simkę. I nie potrafię tego zrobić :/ W "zarządzaniu światami" też nie umiem tego zrobić.. Wie ktoś jak to rozwiązać? :(

Sunflower 02.01.2015 20:15

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał Soullea (Post 1843047)
Hej, mam pytanie co do tworzenia samego miasta i wprowadzania do niego swoich simów. Gram sobie simką w jednej zapisanej grze, po czym wychodzę z niej i tworzę w nowej grze simów, których chcę wprowadzić do tego miasta, w którym mam już swoją simkę. I nie potrafię tego zrobić :/ W "zarządzaniu światami" też nie umiem tego zrobić.. Wie ktoś jak to rozwiązać? :(

Nie bardzo rozumiem. Chcesz mieć te dwie rodzinki w jednym mieście na jednym czy dwóch osobnych save'ach?

Irbis 03.01.2015 09:33

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał Soullea (Post 1843047)
Hej, mam pytanie co do tworzenia samego miasta i wprowadzania do niego swoich simów. Gram sobie simką w jednej zapisanej grze, po czym wychodzę z niej i tworzę w nowej grze simów, których chcę wprowadzić do tego miasta, w którym mam już swoją simkę. I nie potrafię tego zrobić :/ W "zarządzaniu światami" też nie umiem tego zrobić.. Wie ktoś jak to rozwiązać? :(

Jeśli dobrze rozumiem, że chodzi o dwie rodziny w jednym mieście, to błąd popełniasz tworząc rodzinę w nowej grze. Jeśli masz już stworzonych simów wystarczy wyjść z parceli do zarządzania światami i tam otworzyć swoją galerię, a następnie wybrać z niej gotową rodzinę, którą chcesz dołączyć do miasta. Jeśli natomiast chcesz tworzyć nową rodzinę, musisz w menu głównym wybrać opcję "stwórz nową rodzinę" i po utworzeniu i zaakceptowaniu jej, zostanie ona dołączona do ostatnio granego zapisu. Powodzenia :)

MartaRut23 04.01.2015 00:01

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Czy ktoś wie jak zrobić zdjęcie simki w CAS od razu mówię,że print screan nie działa

Hebe 04.01.2015 09:44

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
MartaRut23 - możesz pobrać program fraps, wybierasz w nim klawisz, którym chcesz robić zdjęcia i miejsce, gdzie chcesz je zapisywać. Przed odpaleniem gry po prostu włączasz ten program.

plague9277 08.01.2015 21:37

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
czy ktoś wie, jak można utrzymać znajomość z kimś, kto z nami nie mieszka? trochę to wkurzające...moja simka miała już chłopaka, miałam go zwabić do domu, a tu patrzę - nie mam go w ogóle w znajomych O.o i tak jest z każdą znajomością! czy tylko ja tak mam, bo robię jakiś błąd, czy tak po prostu wymyślili twórcy? pomocy :(

MartaRut23 08.01.2015 22:44

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Cytat:

Napisał plague9277 (Post 1844500)
czy ktoś wie, jak można utrzymać znajomość z kimś, kto z nami nie mieszka? trochę to wkurzające...moja simka miała już chłopaka, miałam go zwabić do domu, a tu patrzę - nie mam go w ogóle w znajomych O.o i tak jest z każdą znajomością! czy tylko ja tak mam, bo robię jakiś błąd, czy tak po prostu wymyślili twórcy? pomocy :(


Tutaj masz kod na to:
https://www.youtube.com/watch?v=Z-NVKik6Cms

MartaRut23 08.01.2015 22:46

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Czy wie ktoś,którego stycznia ma wyjść dodatek ucieczka w plener i czy to będzie dodatek do kupienia czy coś takiego jak aktualizacje??


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023