TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Pozostałe gry z serii The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=216)
-   -   Historie ze Świata Zwierząt - Skunksy (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=52411)

sevi 05.10.2009 14:04

Historie ze Świata Zwierząt - Skunksy
 
:( czy :(skunksy:( mogą:( wejść:( do:( domu :( i :(czy :(mogą :(zrobić:( coś :(mojemu:( scoobiemu:( oraz:( mojemu :(Reksowi :(czy :(jednak :(tylko :(mojego:( sima:( mogą :(osmrodzić :( i :(jak :(je :(wypędzić:( ??? :(??? :(??? :(??? :(??? :(???

amite 05.10.2009 14:19

Odp: Skunksy
 
Co ty jaja sobie robisz ?! Ile jeszcze takich bzdetnych tematów założysz ?! Lepiej poczytaj słownik, a nie zaśmiecaj forum. Weź ... problemy masz takie poważne że musisz przeznaczyć im aż 5 tematów :| A choćby skunksy ci 'pieseczka' osmrodziły to co się stanie ? ... Żal

sevi 05.10.2009 16:56

Odp: Skunksy
 
Nie żaden żal ..... A jak mi skunks osmprodzi ,,pieseczka " to nic takiego się nie stanie tylko ich nie lubie kąpać bo zawsze gdy wychodzą z wanny to jest po nich jedna wielka plama wody i ja ruwnież nie lubie i tego sprzątać a się pytam czy skunks morze wejść do mojego domu czy tylko na dworzu się kręci i co zrobić by on nie wchodził na podwurko ????!!!!

Fatamorgana 05.10.2009 16:57

Odp: Skunksy
 
Zamiast grać w Simy, zainwestuj w słownik lub ucz się.

sevi 05.10.2009 17:01

Odp: Skunksy
 
ha ha ha bardyo smiesyne jusy si smieje i cyz ktođ odpowie na moje pztanie w koncu

Fatamorgana 05.10.2009 17:03

Odp: Skunksy
 
Cytat:

Napisał sevi (Post 1134043)
ha ha ha bardyo smiesyne jusy si smieje i cyz ktođ odpowie na moje pztanie w koncu

Kliknij SHIFT+CTRL. Na pewno pomoże na twoje pomieszane klawisze - z/y.

sevi 05.10.2009 17:08

Odp: Skunksy
 
poprostu moja klawiatura miesya literz znaki i czfru i trzeba sie czensto domyslac co gdzie jest a czasami niema tego znaku lub liczby a teraz by napisac y musze kliknac na z a bz napisac z musze kliknac na y no wiec pomoze mi kto na teo skunksa

Fatamorgana 05.10.2009 17:26

Odp: Skunksy
 
No to kliknij SHIFT i CTRL jednocześnie i to Ci pomoże! Nie będzie już mieszać!
Matko święta. ;/ Spróbuj poszukać w necie lub tutaj.
A twoje psy nie mogą go przegonić?

PS. Co to za problem umyć psa i zmyć kałużę...

sevi 05.10.2009 17:37

Odp: Skunksy
 
taki jest problem ze mi sie niechce zmywac kaluz a jak nawet psz go przegonia to po kilku dniach wruci a ja niechce by on do mnie przychodzil a to twoje SHIFT i CTRL nic nie daje nadal sie mieszaja

Fatamorgana 05.10.2009 17:50

Odp: Skunksy
 
Cytat:

Napisał sevi (Post 1134060)
taki jest problem ze mi sie niechce zmywac kaluz a jak nawet psz go przegonia to po kilku dniach wruci a ja niechce by on do mnie przychodzil a to twoje SHIFT i CTRL nic nie daje nadal sie mieszaja

No to nic nie poradzisz. Dalej będzie przychodził. Chyba że możesz coś wykombinować z kodami (nie wiem czy będzie działał boolprop testingcheatsenabled true), ale od boolpropa psuje się gra.
A u mnie shift i ctrl działa. xd


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023