TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Pozostałe gry z serii The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=216)
-   -   Historie ze Świata Zwierząt - Nie mogę mieć szczeniąt! (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=52479)

Yao 10.10.2009 20:13

Historie ze Świata Zwierząt - Nie mogę mieć szczeniąt!
 
Stworzyłem rodzinę... Ząbek bodajże ;p

Mam tam dwa psy:

Sonia - suczka
Tony - pies

No i mam z nimi po 100 kontaktu... One same ze sobą też i nic. Nie ma opcji, żeby mogły być szczenięta!

Proszę o pomoc!


EDIT:
Już wiem! Kupiłem bue i się opcja pokazała.

EDIT:
Mam jeszcze jedno pytanie, kiedy urodzą mi się szczeniaki?

cassant 10.10.2009 20:14

Odp: Nie mogę mieć szczeniąt!
 
moze jest za duzo osob w rodzinie?

Yao 10.10.2009 20:15

Odp: Nie mogę mieć szczeniąt!
 
Cytat:

Napisał cassant (Post 1136543)
moze jest za duzo osob w rodzinie?

Nie za bardzo ;p


Mam tylko faceta i te dwa psy!

Yao 11.10.2009 13:42

Odp: Nie mogę mieć szczeniąt!
 
Mam jeszcze jedno pytanie!

Kiedy mi się urodzą te szczenięta?

Paka 15.10.2009 17:57

Odp: Nie mogę mieć szczeniąt!
 
Chyba tak jak u simek, czyli po 2 dniach

ultraviolence 16.10.2009 21:15

Odp: Nie mogę mieć szczeniąt!
 
Cytat:

Napisał paka (Post 1139287)
Chyba tak jak u simek, czyli po 2 dniach

U zwierzaków trwa to trochę dłużej. Stawiałabym tak na 4-5 simowych dni. Chociaż słyszałam też, że z tą ciążą u czworonożnych bywa różnie i w tym wypadku nie ma ściśle określonego czasu, ile ma ona trwać.

psina 17.11.2009 18:03

Odp: Nie mogę mieć szczeniąt!
 
u sevi pisało że muszą lubieć siebie i sima czy u ciebie się wszyscy lubią ?

rudzik 26.11.2009 14:33

Odp: Nie mogę mieć szczeniąt!
 
psina - u*** sevi pisało że muszą lubieć* siebie i sima (.)** czy*** u ciebie się wszyscy lubią ?
*lubić
** na końcu zdania - kropka
*** Na początku zdania - duża litera

przepraszam , ja już tak mam , że wszystkich poprawiam
psina - ja się ciebie nie czepiam jak rzep psiego ogona , (lol) tylko popracuj nad swoją ortografią .

Muszą być ze sobą w dobrych stosunkach przynajmniej trzy stworzenia - jeden sim i dwa psy lub koty. do tego buda , zagroda najlepiej , wydać polecenie , niezbyt pamiętam jakie to było ... poczekać trochę ... ludzie , cierpliwości , to tylko gra ... zwierzaczki urodzą się po okresie od 3 dni do tygodnia . Chyba ...

psina 08.01.2010 17:10

Odp: Nie mogę mieć szczeniąt!
 
Chej nie odpowiadacie mi na pytania to się zapytam tu .
Jeśli wezme owczarka z Haskim to wyjdzie inny pies a jeśli wezme dwa mleczne (biszkoptowe) labladory to cy szczeniaki też wyrosną na mleczne (biszkoptowe) labladory ????
Musze to wiedzieć bo do moich jednych simów nie zrobiłam wierząt bo wole mieć go jako szczeniaka ale chce labladora lub owczarka niemieckiego i chce wiedzieć czy szczeniak terz będzie tej rasy czy jednak może się czymś różnić
np lablador z stojącymi uszami lub owczarek z klapniętymi !!!!!!!!!!!!!!
I moje chyba ostatnie pytanie czy jeśli ja gram w simsy u mnie w domu a moja kuzynka ma taką samą grę z identyczną okładką to czy jak np u mnie oddam jakiegoś psa to czy ona go morze u siebie na innym komputerze zaadoptować ????

Wrona115 08.04.2010 08:54

Odp: Nie mogę mieć szczeniąt!
 
Cytat:

Napisał psina (Post 1187833)
Chej nie odpowiadacie mi na pytania to się zapytam tu .
Jeśli wezme owczarka z Haskim to wyjdzie inny pies a jeśli wezme dwa mleczne (biszkoptowe) labladory to cy szczeniaki też wyrosną na mleczne (biszkoptowe) labladory ????
Musze to wiedzieć bo do moich jednych simów nie zrobiłam wierząt bo wole mieć go jako szczeniaka ale chce labladora lub owczarka niemieckiego i chce wiedzieć czy szczeniak terz będzie tej rasy czy jednak może się czymś różnić
np lablador z stojącymi uszami lub owczarek z klapniętymi !!!!!!!!!!!!!!
I moje chyba ostatnie pytanie czy jeśli ja gram w simsy u mnie w domu a moja kuzynka ma taką samą grę z identyczną okładką to czy jak np u mnie oddam jakiegoś psa to czy ona go morze u siebie na innym komputerze zaadoptować ????

Odpowiedź na to pytanie o adopcję brzmi: nie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023