TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Koń nie uczy się biegać (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=63442)

Frezja 24.05.2012 19:31

Koń nie uczy się biegać
 
Witam wszystkich. Jestem tu nowa, więc jeśli dałam post w złej kategorii, albo już taki istnieje to przepraszam. :)
A oto mój problem. Grając w jednej rodzinie kupiłam konia. Uczyłam go jeździć, żeby brał udział w zawodach. Wszystko szło dobrze dopóki nie zaliczył takiego zadania, że po przebiegnięciu jakiegoś tam dystansu (nie pamiętam ile) więcej się nie męczy. I od tego momentu zatrzymał sie na nauce jazdy. Klikałam nim, aby ćwiczył biegi, ale newet jeśli jeździł kilka godzin nie zdobywał żadnego postępu. Dodam, że kiedy to samo zaliczyłam ze skokami, nic się nie stało, koń uczył sie nadal.
Nie mam dodatków z internetu, gra zaktualizowana. Czy coś na to pomoże? :| Nie przeszkadza mi to zbytnio, ale wolałabym osięgnąć maksymalną umiejętność.

Simbelmyne 11.06.2012 19:05

Odp: Koń nie uczy się biegać
 
Czy stosowałaś kod /resetsim imię nazwisko ? Mi pomaga jak np. sim się zatnie i nie może nic robić. A jeśli nie pomoże, to nie mam pojęcia od czego to : C

Frezja 13.06.2012 20:34

Nie probowalam jeszcze tego kodu. Sprobuje jutro, albo pojutrze i dam znac czy zadzialalo.

Trochę mi się przeciągnęło to sprawdzanie, ale niestety kod resetsim nie działa :(

anie_1981 15.07.2012 15:03

Odp: Koń nie uczy się biegać
 
Spróbuj na chwilę zmienić aktywną rodzinę, a potem wróć do starej. Czasem takie zabiegi pomagają. Możesz też wyprowadzić swoją rodzinę z koniem z domu i kupić go od nowa. Trzeba się będzie tylko upewnić, czy będzie ich stać na odkupienie domu.

Frezja 11.08.2012 14:07

Odp: Koń nie uczy się biegać
 
Przepraszam, że tak późno odpowiadam, ale wcześniej nie miałam jakoś czasu. :redface: A więc tak, zmienienie aktywnej rodziny nie pomogło, a dom sama budowałam, więc moje pytanie brzmi, czy jak przeprowadzę rodzinę to ten dom mi się nie skasuje? A tak w ogóle to na razie gram nową rodziną, także błąd w tamtej na razie mi nie przeszkadza.

ultraviolence 25.08.2012 16:16

Odp: Koń nie uczy się biegać
 
Cytat:

Napisał Frezja (Post 1565681)
A więc tak, zmienienie aktywnej rodziny nie pomogło, a dom sama budowałam, więc moje pytanie brzmi, czy jak przeprowadzę rodzinę to ten dom mi się nie skasuje? A tak w ogóle to na razie gram nową rodziną, także błąd w tamtej na razie mi nie przeszkadza.

Sam dom w sobie NA PEWNO się nie skasuje, ale pozostanie pozbawiony mebli, gdyż wraz z przeprowadzką, rodzina automatycznie "zabiera" ze sobą wyposażenie, co w rzeczywistości przekłada się na sprzedaż umeblowania i dodatkowe pieniądze do roztrwonienia ;). Dawno już nie przeprowadzałam jakiegokolwiek sima, więc możliwe, że istnieje również opcja zachowania wyposażenia... Musiałabym sprawdzić :)

Dhokahai1 19.02.2015 07:27

Odp: Koń nie uczy się biegać
 
odradzam aktualizacje gry,właśnie na nowo muszę grę instalować,a do tej pory nie miałam z nią żadnych problemów,po prostu po aktualizacji gra nie chce się włączyć


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023