TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 1: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Abrakadabra i Zwierzaki (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=14648)

§Saphira§ 22.02.2005 15:02

Abrakadabra i Zwierzaki
 
Muszę stwierdzić, że połączenie tych dwóch dodatków wychodzi bardzo ciekawie. Wypróbowałam to na zwierzętach i okazało się że :

a) Koty i psy mogą chodzić do Abrakadabrowa
b)Na koty i psy nie można rzucić większości zaklęć (Dzięki, Sahem)
c)Koty i psy mogą bawić się ze smokami
d) Koty, psy i smoki mogą bawić się także z gnomami. (Thank you, Suzka)

Przy czym w przypadku opisanym w ,,c" u zwierząt (u ludzi nie) pojawia się nad głową ikona kontaktów (taki niebieski kwadrat i plus lub minus), ale smoki nie wchodzą do ich panelu znajomości. Proszę o inne wiadomości na ten temat i komentarze. Będę wdzięczna, ponieważ nie chcę nikogo wprowadzić w błąd. Ewentualne poprawki wprowadzam czcionką pogrubioną.

Sahem 22.02.2005 15:07

Na koty i psy można rzucić zaklęcie:P Najlepszy Przyjaciel- zamienia zwierzaka w sima:P:) Żadnego oprócz tego wyżej wymienionego:D (ale ja poprawiam, zaczynam być chyba niemiły)

♪Suzka♪ 22.02.2005 16:01

I jeszcze d)!
 
I jeszcze d)!!! No bo ja odkryłam, (chyba się nie mylę), że smoki i zwierzątka mogą bawić się z zaczarowanymi krasnalami ogrodowymi (za pomocą czaru ożywienie)!!!! Proszę wprowadzić czwarty punkt d).
Witaj na forum, Saphira! :witaj:

Sithijka 22.02.2005 20:58

I jeszcze punkt e, wszystko to było opisne w temacie "Abrakadabra-opinie i przemyślenia". Zapraszam serdecznie do lektury tego tematu, takich i innych informacji znajdziecie tam mnóstwo. Temat jest naprawdę ciekawy i godny polecenia i waszej uwagi. Ponadto, dobrze, że nie bierzecie się za rozważania na temat "w jaki sposób można by wykorzystać smoki do opieki nad dziećmi"... bo byłoby to całkowite przegięcie.

Sahem 22.02.2005 21:07

Smoki do opieki nad dziećmi:P Hahahahahaha :D Uśmiałem się:P

Sithijka 22.02.2005 21:48

Właśnie dlatego twierdzę, że byłoby to całkowite przegięcie. Ale niestety... I takie rzeczy już słyszałam na temat smoków. Czasami w głowie się nie mieści, co ludzie nie wymyślą na temat Abry...

♪Suzka♪ 23.02.2005 13:35

Nie ma za co!!!!
 
Cytat:

Napisał Sithijka
Właśnie dlatego twierdzę, że byłoby to całkowite przegięcie. Ale niestety... I takie rzeczy już słyszałam na temat smoków. Czasami w głowie się nie mieści, co ludzie nie wymyślą na temat Abry...

Taa...wiem. A poza tym, to ludzie ciągle i bez przerwy prowadzą nowe tematy o smokach nie widząc (okularki! ja jush mam i czuje się świetnie ;) ), że jest przyklejony temat - "smoki-opinie i informacje"!!!! Pamiętasz, Sithijka, jakiego temata założył CARAJB? :O No, ale to nie ten temat, więc ja to jush sie zamknę... :1smutny: A co do smoków - nie ma za co Saphira!!!!Ja to se już dawno wyprubowywałam...śmieshnie to wygląda!

§Saphira§ 23.02.2005 13:44

Taaak
 
Tak, Suzka. Najśmieszniejsze jest to, że smoki to nie biegają, ale skaczą! Szkoda, że nie wiem, jak pokazać tu zdjęcie, bo bym zrbiła parę fajnych fotek.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023