TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Dodatki użytkowników (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=229)
-   -   [Kupowanie] Kominek ad_20/ad_20 Fireplace (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=42229)

ulmille 09.03.2008 17:16

[Kupowanie] Kominek ad_20/ad_20 Fireplace
 
Nowoczesny, prosty kominek ad_20 pasuje do każdego wnętrza. Obudowa wykonana z naturalnego piaskowca, dostępna w 5 rożnych odcieniach sprawi, że kominek będzie centralnym punktem pomieszczenia, a wklad ze szczotkowanej stali we wspaniały sposób podkreśli piękno ognia.

Modern, simple designed ad_20 fireplace matches every interior. Cover made from natural sandstone, avaliable in 5 different colours will happend that fireplace will be a central point of room, and a masterpiece for your eyes...

Wymaga/Requires:
TS2

Dodatkowa informacja/Additonal information:
Kominek można znaleść w kategorii Urządzenia AGD (kuchenki, zmywarki itp)

You can find fireplace in Appliances category.

Zestaw zawiera/Set include:
-3 meshe (kominek, półkę, drewno)/3 meshes (fireplace, shelf, wood)
-4 recolory/4 recolours


shiyo 09.03.2008 17:27

Odp: Kominek ad_20/ad_20 Fireplace
 
Pobieram ;D śliczne

Iminashi 10.03.2008 13:32

Odp: Kominek ad_20/ad_20 Fireplace
 
sliczne...:)
i jakie profesjonalne
zasysam XD

Lizek 13.03.2008 11:51

Odp: Kominek ad_20/ad_20 Fireplace
 
Dla mnie ten kominek jest jakby... hmm... zbyt prosty? No, nie wiem, jak to nazwać, ale w każdym razie wydaje mi się, że to po prostu pudło zawieszone na słupku. Ale i tak pobieram, bo mimo tego mi się podoba.

sympathique. 13.03.2008 12:07

Odp: Kominek ad_20/ad_20 Fireplace
 
Wybacz, ale mi się nie podoba. Jak mówił Lizek, jest za prosty- pudło na słupku. Nie pasuje mi do pomieszczeń. Nie zasysam, bo nienawidzę stylu modern- a tylko do takiego pasuje ten dom. :(
EDIT: No i jeszcze popisujesz się swoją cudowną angielszczyzną. To polskie forum, uwierz, Anglików tu nie ma. :con:

Ina000 13.03.2008 12:14

Odp: Kominek ad_20/ad_20 Fireplace
 
Ładne... ale właśnie... taki prosty, zwykły... :/ Ale co do robienia czegoś mogę to tylko osądzić, bo sama nie umiem nic zrobić xD

björn borg 13.03.2008 12:32

Odp: Kominek ad_20/ad_20 Fireplace
 
nie podoba mi się,jak mi to on wygłąda sztucze i jest taki zwykły

ulmille 13.03.2008 13:30

Odp: Kominek ad_20/ad_20 Fireplace
 
Urok tkwi w prostocie...ale o gustach się nie dyskutuje. :)

Cytat:

EDIT: No i jeszcze popisujesz się swoją cudowną angielszczyzną. To polskie forum, uwierz, Anglików tu nie ma.
Nie popisuję się "angielszczyzną", po prostu temat jest skopiowany z forum, na którym angielskie wpisy są wymagane :)

Dami 13.03.2008 14:11

Odp: Kominek ad_20/ad_20 Fireplace
 
Cytat:

Napisał kago-to-ja
Wybacz, ale mi się nie podoba. Jak mówił Lizek, jest za prosty- pudło na słupku. Nie pasuje mi do pomieszczeń. Nie zasysam, bo nienawidzę stylu modern- a tylko do takiego pasuje ten dom. :(
EDIT: No i jeszcze popisujesz się swoją cudowną angielszczyzną. To polskie forum, uwierz, Anglików tu nie ma. :con:

on się nie popisuje, tylko to jest OFICJALNE FORUM O THE SIMS.PL i też może tu zajrzeć ktoś z innego kraju. na simsweb.pl tak było, a nawet nie było oficjalnym forum.

Queen 13.03.2008 15:59

Odp: Kominek ad_20/ad_20 Fireplace
 
Uwielniam to "pudło na słupku". Proste i eleganckie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023