TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Magiczne gnomy? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=61388)

Verdi 18.08.2011 13:32

Magiczne gnomy?
 
Witam!!
Mam pytanie, na które nie znalazłam dokładnej odpowiedzi.
Mam dodatki Kariera i Pokolenia. Gdzie mogłabym znaleźć gnomy? Bo znalazłam odpowiedzi do WP, ale tego dodatku akurat nie posiadam.
Jeżeli ktoś wie, to mogłabym poprosić o miejsce, nazwy, albo chociaż ile ich jest?
Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)
Pozdrawiam,
Verdi

xMalwina 19.08.2011 06:14

Odp: Magiczne gnomy?
 
Kwestia gnomów była omówiona w temacie "Proste pytania i odpowiedzi".
Gnomy z Pokoleń przynoszą dzieci w swoim wyposażeniu z wycieczek szkolnych, a skąd jeszcze się biorą - nie wiem. Gnomy z Kariery możesz znaleźć w trakcie używania/naprawiania pralki, rzeźbienia lub w trakcie eksperymentowania przy stole do wynalazków. Jak wynajdziesz wehikuł czasu to Sim może wrócić z gnomem z podróży w czasie.
Reszty nie pamiętam. :P

Nika247 20.09.2011 17:28

Odp: Magiczne gnomy?
 
wpisz kod testingcheatsenabled on . a póżniej buydebug . i jak wejdziesz tam gdzie można kupić meble itp. to ci się pokaże taka ikona znak zapytania (?) wejdź tam i tam są wszystkie magiczne gnomy .

Emma09041999 07.10.2011 17:01

Odp: Magiczne gnomy?
 
Nie mam żadnych dodatków, ale magicznych gnomów (a raczej - Tajemniczych Panów Gnomów) mam aż 3. Kiedyś moja simka wysłała do oszlifowania kilka kamieni. Ale zamiast nich, dostała właśnie magiczne gnomy. One są bardzo dziwne, jak moja simka malowała, to nagle usłyszałam że leci muzyka, więc patrze do salonu, a tam gnom siedzi obok radia! Miał całkiem inną pozycję niż normalnie, i wyglądał tak, jakby tej muzyki słuchał. I już wiele, wiele razy te gnomy spotkałam w innych częściach domu, i w innych pozycjach.

Fisia 08.10.2011 06:46

Odp: Magiczne gnomy?
 
Tak można zdobyć gnomy w podstawie :) Ja raz se postawiłam gnoma w piwnicy, patrzę, a on stoi w ogródku koło tej lampy co jest przy teatrze (kupiłam se ;p) i jest w takiej pozie, jakby go oślepiało to światło :o
Jest jeszcze Gnom Wampir, ale nie wiem jak go zdobyć.

BlackBerry 08.10.2011 09:18

Odp: Magiczne gnomy?
 
hehe raz mój gnom blokował dostęp do lodówki x.x
Coś słyszałam, że magicznego gnoma można zdobyć w nocy na cmentarzu, ale wątpię o.x, A tak to gnowy często można spotykać np. w karierze jak ostatnio robiłam pranie to zdobyłam właśnie gnoma pralniczego ( nie jestem pewna co do nazwy xP ) Gnomy często dostaje się też z misji ;p

jaja 08.10.2011 11:11

Odp: Magiczne gnomy?
 
Gnomów jest zatrzęsienie, nie ma co z tym robić, a tu widać ktoś chce je zdobywać?? szok:P
najprościej jest użyć kopacza, zanim do dziury się dokopie znajduje przynajmniej jednego.
Gnomy-wampiry same się pojawiają, w sporej zresztą liczbie, jak ma się w rodzinie wampira, itd.
mozna tez najrózniejsze gnomy kupic w komisie, złowić, znaleźć mendę w skrzynce na listy zamiast kamyka...;) mnie one wnerwiają, wrzucam do skrzyni zaraz...nei mam co z tym badzieweim robić,a nie chcę sprzedawać, za szybko simy by się wzbogaciły na takim "interesie":rolleyes:

BlueDinosaur 08.10.2011 20:19

Odp: Magiczne gnomy?
 
Można je złowić, znaleźć w mauzoleum lub hodować. Mi się kiedyś z 2 Tajemniczych Panów Gnomów zrobiło się 6 ^^

Łezka 09.10.2011 08:32

Odp: Magiczne gnomy?
 
Nie wiem jak to jest z gnomami wampirzymi, ale miałem ich trzy w jednej rodzinie - zazwyczaj pojawiały się w nocy w ogrodzie, a żaden z członków rodziny nie był wampirem. Gnomy wampirze pojawiają się także, gdy hodowane są owoce plazmowe.

BlueDinosaur 10.10.2011 17:53

Odp: Magiczne gnomy?
 
Mi się wampirze pojawiły za każdym razem jak ktoś z rodziny zmienił se w wampira.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023