TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi. (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=64691)

Björk 24.01.2013 16:49

Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.
 
Temat służy do zadawania prostych pytań i udzielania na nie odpowiedzi.

Zielona Herbata 07.03.2013 09:09

Odp: Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.
 
Ja może zadam małe pytanko, bo mnie tak ciekawi. :)

Ile tygodni simowych jest sim na tych studiach ? Bo właśnie się zastanawiam nad kupnem dodatku, ale pierw chcę właśnie o tym wiedzieć, żeby pieniędzy nie wydać bez sensu.

AiOtsuka 07.03.2013 09:44

Odp: Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.
 
Cytat:

Napisał Green Tea (Post 1667713)
Ja może zadam małe pytanko, bo mnie tak ciekawi. :)

Ile tygodni simowych jest sim na tych studiach ? Bo właśnie się zastanawiam nad kupnem dodatku, ale pierw chcę właśnie o tym wiedzieć, żeby pieniędzy nie wydać bez sensu.


2 tygodnie można być na jednym kierunku, ale jak wrócisz do domu i chcesz inny kierunek to możesz jeździć na studia w nieskończoność xD

Zielona Herbata 07.03.2013 09:57

Odp: Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.
 
Aha, rozumiem. Dziękuję :)

Może mi jeszcze ktoś wytłumaczy, o co cho z tym wiecznym studentem ? :D

Justyna0307 07.03.2013 12:46

Odp: Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.
 
a powie mi ktoś jak zmienić akademik? bo chciałabym się wyprowadzić do innego ale nie wiem jak :(

Kędziorek 07.03.2013 13:58

Odp: Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.
 
Cytat:

Napisał Justyna0307 (Post 1667735)
a powie mi ktoś jak zmienić akademik? bo chciałabym się wyprowadzić do innego ale nie wiem jak :(

Chyba nie ma takiej opcji. W Centrum Administracyjnym można co najwyżej poprosić o przeniesienie innego współlokatora. Nawet w edycji miasta nie można zarządzać mieszkańcami akademików.

AiOtsuka 08.03.2013 16:34

Odp: Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.
 
Cytat:

Napisał kedziorek92 (Post 1667750)
Chyba nie ma takiej opcji. W Centrum Administracyjnym można co najwyżej poprosić o przeniesienie innego współlokatora. Nawet w edycji miasta nie można zarządzać mieszkańcami akademików.

Nie wiem jak w normalnych akademikach, ale jak wybudowałam swój to mogę każdego wywalić jednym kliknięciem i na następny dzień przychodzi 2-3 nowych, jak mi się podobają to zostawiam, jak nie to wywawalam xd

Mam jedno pytanie - skąd wziąć ziółka? Co chwilę mam zadanie, żeby zjeść ich za dużo czy coś takiego, a nie mam pojęcia skąd je wziąć!

Kędziorek 08.03.2013 16:50

Odp: Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.
 
Cytat:

Napisał AiOtsuka (Post 1667854)
Nie wiem jak w normalnych akademikach, ale jak wybudowałam swój to mogę każdego wywalić jednym kliknięciem i na następny dzień przychodzi 2-3 nowych, jak mi się podobają to zostawiam, jak nie to wywawalam xd

Tak, to oczywiste, że możesz zarządzać własnymi akademikami czy tam domami, ale jeśli się mieszka w maxisowym akademiku to nie można wyprowadzić siebie (bo to o to właśnie tu chodzi) a innych mozna wyrzucić poprzez klikniecie na danego współlokatora lub w Centrum Administracji.

Cytat:

Mam jedno pytanie - skąd wziąć ziółka? Co chwilę mam zadanie, żeby zjeść ich za dużo czy coś takiego, a nie mam pojęcia skąd je wziąć!
Ziółka można kupić w sklepie, zebrać lub dostać od simorośli. Np. rumianek jest takim ziółkiem.

Letown 08.03.2013 16:52

Odp: Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.
 
Jak to jest z panelem uniwersytetu? Mój sim pojechał na studia, ale nadal ma zakładkę pracy zamiast studiów (nie chodzi na żadne wykłady itp.). Nie wiem, czy to jakiś błąd, czy inne licho, ale próbowałam już 3 razy i zawsze to samo. Miał ktoś tak?

Rosemarie 08.03.2013 17:35

Odp: Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.
 
Można się ożenić z jakimś simem na studiach? Bo moja simka jest w związku, a jej chłopaka nawet kodem do rodziny nie mogę dołączyć...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023