View Single Post
stare 22.05.2009, 15:22   #2
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zalety i wady The Sims 3.

Cytat:
Napisał agnieszka130187 Zobacz post
Faktycznie chodzenie tylko po sąsiadach nie jest niczym ekscytującym. Po drugie to wsiadanie do auta.... może wyjdzie łatka, a może w oryginalnej grze tego błędu nie będzie... zastanawiał się ktoś nad tym ?
To nie błąd, tylko pójście na łatwiznę ze strony autorów. A przeciek gry to jest już oryginalna, oficjalna wersja. Nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek uległo to zmianie, ale może fani coś na to poradzą. ;D

A odnośnie tematu, wg mnie...

Wady:
- brak szybszego przyśpieszacza czasu!!! - wlecze się okropnie, a nie każdy lubi tracić czas patrząc, jak sim śpi albo gapiąc się w budynek, w którym sim pracuje.... -_-;
- wsiadanie do pojazdów/na rower bez stosownej animacji - traci na wiarygodności, a dla osób, które chcą kręcić filmiki - masakryczna sprawa.
- irytujący sztuczny tłok - jeśli w którymś miejscu brakuje ludzi, momentalnie wszyscy się tam zbiegają, jakby im ktoś tyłki nasolił...
- brak wnętrz budynków w mieście, ale podejrzewam że to się zmieni wraz z dodatkami, więc pomińmy to.
- ogrom przedmiotów z TS2 - z reguły tych brzydkich i nieużytecznych...
- kreator simów - fatalny wg mnie pod względem tworzenia wyglądu sima.
- skoro jest "ekwipunek" dla lodówki i możliwość robienia zakupów, przygotowywanie posiłków mogłoby wyglądać jak w TS2 na konsolę PS2 (na podstawie przepisów wybierasz samodzielnie składniki, których chcesz użyć)

Zalety:
- opcja "rozwijanej listy możliwości", kiedy simowie są w pracy/szkole - pracuj ciężko/wyluzuj/podlizuj się szefowi/odrabiaj zadanie<w szkole na kolanie xD>
- narzędzie projektowania - nakładania dowolnych tekstów na prawie dowolną powierzchnię.
- wreszcie można odwiedzić sąsiadów!
- zawsze można zabrać ze sobą nawet małe dzieci
- "ekwipunek" lodówki i półki na książki (szkoda tylko, że mało dopracowany)
- narzędzie "rozciągania" pokoi - można jednym ruchem powiększyć pokój, bez czasochłonnej przebudowy.
- "misje" - np. dostarczenie ciasteczek do szkoły, na festiwal, czy coś tam xD

Ostatnio edytowane przez Fizzly : 22.05.2009 - 15:27
  Odpowiedź z Cytatem