View Single Post
stare 21.08.2009, 23:50   #3
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,609
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: " Zacząć od nowa " by Laia4

@up:
Cytat:
Napisał Nysia
Cytat:
Napisał laia4
Stellman'owie wyjechali dwa tygodnie temu nad morze by odpocząć od szarej codzienności.
Myślę, że powinno być Stellmanowie.
Dokładnie.
Cytat:
Napisał laia4
Dziewczyna nie miała wyjścia, musiała czasami uciekać z domu ze swoim synkiem.
No, nie powiedziałabym o mężatce z dzieckiem "dziewczyna".
Cytat:
Mniej płatną od poprzedniej no, ale cóż musieli z czegoś żyć.
Mniej płatną od poprzedniej, no ale cóż musieli z czegoś żyć.
Cytat:
Weszli do domu. Położyli walizki na progu. Nick pobiegł się pobawić, John usiadł na kanapie i zaczął czytać gazetę, a Katharina wzięła konewkę by podlać kwiaty.
A kto ich rozpakuje? Duch Święty?

Ale do rzeczy.
Pytanie (już nie retoryczne)- czytałaś może kiedyś FS "A neverending dream"? Sytuacja Tanii przypomina mi tą z Twojego FS. Tylko odnoszę wrażenie, że tam uczucia yły bardziej poukłądane.
To brzmi nielogicznie. Kłócą się, mąż ją leje, wyjeżdżają na wakacje (czyli tak szybko mu wybaczyła? ), jakiś czas jest dobrze, żeby nie powiedzieć świetnie, wracają i zaczyna się znowu. Zbyt niezrozumiałe dla mnie.
Synek tejże pary wygląda na dużego chłopca, więc zakładam, że piekło z mężem trwało długo. Znaczy, że musiała bardzo go kochać.
Cytat:
- Mam gdzieś Twoje przeprosiny! - powiedział w złości John
- No uderz mnie! Proszę bardzo! Już się przyzwyczaiłam, że traktujesz mnie jak szmatę!
Ale ta postawa na to nie wskazuje.

Oprawa graficzna.
Zdjęcia robione podobnie do mojego starego stylu, jeszcze z początku gry w Sims 2.
Facet: 100% Maxis. Chłopiec: 100%. Kobieta: Skin, być może jeszcze i oczy- Maxis. Reszta- net. I nasuwa mi się myśl, że płeć brzydka jest pod tym względem dyskryminowana. A najprościej mówiąc, kobitka się strasznie wyróżnia.

Zwrotów grzecznościowych (Cię, Tobie itd.) nie piszemy wielką literą w opowiadaniach, tym bardziej w dialogach!

Jak na początek nie najgorzej. Do końca FS jeszcze dużo rzeczy się poprawi w Twoim stylu pisania
7/10

Ostatnio edytowane przez Liv : 21.08.2009 - 23:53
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem