View Single Post
stare 14.09.2009, 17:42   #1
zygol
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Problem z patchem 1.4.6

Mam problem z wyłączającą się grą i dziwactwami po aktualizacji. (NIE TO NIE TEN SAM PROBLEM CO ZARAZ W TEMACIE POD SPOTEM PRZECZYTAŁEM GO ;])

Stałem się szczęśliwym nabywcą klucza do Sims 3 i je ściągnąłem. Nie mam problemów sprzętowym, mam mocny komputer itp. Po aktualizacji do 1.4.6 gra zaczęła mi wydziwiać.(TAK PRÓBOWAŁEM PRZEINSTALOWAĆ, WŁĄCZAŁEM Z DODATKAMI JAK I BEZ) Przed aktualizacją wszystko było ok, ale po aktualizacji nastąpiły "drobne zmiany"... Nie są to też problemy z zepsutym zapisem, ponieważ na "świeżych" jest to samo.

- wartość mieszkania w trybie budowania wynosi miliony jak nie miliardy.
- kupując dom, za umeblowany płacę okrągłe 0, a za nieumeblowany płacą mi.
- rodzina nie zawsze mi się załaduje(ekran "wczytuje" znika i lipa mogę chodzić na podglądzie miasta i to by było na tyle)
- jak coś chwycę(tryb budowania/kupowania) to gra się wyłącza.
- nie zawsze się gra załaduje(znaczy jak się wczytuje miasto z zapisu)

prawdopodobnie jest tego więcej, ale jakoś chyba nie prędko mi je poznać. W każdym bądź razie taki oto problem jest...

A właśnie. znalazłem na waszej stronie pomysł z podmianą dwóch plików. Mam na myśli to z gameplay.package i tym od directX'a. Ten drugi nic nie daje poza spowolnieniem ładowania itp, a pierwszy pogarsza sytuację, bo po nim to nawet gra się nie włącza. Na tym pierwszym ekranie ładowania się zatrzymuje.

Na patcha liczę, bo simy mi się wyprowadzają, więc alternatywnym rozwiązaniem cieszył bym, się gdyby był jakiś mod do tego, choćby piracki.
Z góry dziękuję, za każdą pomoc.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.