View Single Post
stare 04.12.2009, 00:16   #2
zosiajuly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: WP...Przyjaciele

to ja też się dołączę bo również dodatek WP sprawił że mam dużo problemów, ale od początku
kupiłam WP zaraz w dniu premiery, wszytko pięknie się zainstalowało, w między czasie musiałam ściągnąć chyba ze 3 aktualizacje bo miałam długą przerwę w grze i trochę się ich nazbierało, ale nic, włączam grę i zauważyłam masę błędów, oto one: 1)nie mogę zebrać pieniędzy z obiektów których byłam właścicielem, myślałam że sprzedanie i kupienie papierów jeszcze raz rozwiąże problem, niestety nie podziałało, cały czas twierdzi aby przyjść w poniedziałek po 9 2)skasowało mi się przypisanie samochodu do konkretnego sima a gdy chce to ustawić jeszcze raz to nic się nie dzieje 3)lodówka w ogóle nie przechowuje żywności, nawet 1 dnia jedzenie nie wytrzymuje, a była to taka specjalna lodówka za zdobycie max kariery kulinarnej nigdy nic się nie psuło 4) przed instalacją WP 2 z mojej 8 dzieci była już żonata, a kolejne dziecko ożeniło mi się po instalacji WP, to dziecko co po instalacji WP się żeniło normalnie wszystko jest jego żona to dla mojej simki szwagierka i wszystko jest cacy, ale ta 2 sprzed instalacji WP, no niby też mają żony ale one już dla mnie szwagierkami nie są, nie ma ich w drzewie genealogicznym, myślałam że jakiś rozwód wzięli czy coś ale nic takiego się nie wydarzyło 5)problemy również są z zapisem gry, co jakiś czas wyskakują mi błędy i nie chce się zapisywać, a za 5 min normalnie się zapisuje i wszystko działa poprawnie 6)najnowszy odkryty problem mam ze stawianiem pustych parceli, ustawiają się one jakby w takiej dziurze choć parcela jest płaska, przez co simy nie mogą się tam wprowadzić, próbowałam wygładzać, wyrównywać, cuda niewidy robić, bez skutku 7)nie wiem dlaczego mojej simce sam zmienił się rodzaj ulubionej muzyki
to na razie tyle co zauważyłam ale coś czuję że to może nie być koniec, juz raz straciłam cały zapis i nie chciałabym stracić go znowu, może ktoś jest w stanie mi pomóc chociaż na część z tych problemów?

Ostatnio edytowane przez zosiajuly : 04.12.2009 - 00:22
  Odpowiedź z Cytatem