View Single Post
stare 07.02.2010, 18:25   #22
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Cytat:
Napisał Natix Zobacz post
Ja postanowiłam zagrać rodziną Samotne Matki.
Zacznijmy...

Molly French, mieszkająca wraz ze swą córeczką Sandy w domu przyjaciółki Fiony McIrish i jej córki River. Molly, krajacz warzyw, cały swój czas poświęcała gotowaniu i zalotom, bowiem jej pragnieniem było być dziewczyną 10 simów. Nawiązała więc bliższą znajomość z Christopherem Steel'em. Nie chciała jednak drugi raz popełnić tego samego błędu i nie urodzić dziecka jakiemuś gburowi. Nie lubiła swej córeczki Sandy, więc Fiona zrezygnowała z pracy, bo zaczęły bankrutować - opiekunki do dziecka 3 razy dziennie trochę kosztują. Molly po awanturze z Fioną, spojrzała na Sandy inaczej. Wreszcie nauczyła ją mówić i chodzić, oddając przyjemność uczenia Sandy korzystania z toalety Fionie. Tymczasem zamknięta w sobie River rozwinęła w sobie talent do malowania i grania na gitarze. Ponieważ w ich niedużym domu nie było miejsca dla jej nowego chłopaka VJ'a Alviego i pana Steela. Molly zerwała więc ze Steelem, zmuszając go do zaniechana częstych odwiedzin. Rodzina przeprowadziła się do dużego domu niedaleko basenu Miękka Trawa, stając się sąsiadami Współlokatorów. Fiona osiągnęła 6 poziom logiki i 6 majsterkowania. Molly dostawała awans za awansem i stała się szeregową kucharką. River dostała załamania nerwowego, po tym, gdy VJ rzucił ją dla Holly Alto. River straciła wenę, skończyła z malowaniem, gra na gitarze straciła sens. Ukojenie znalazła w Etanie Bunch'u. Zostali parą. Rzuciła go, gdy przyłapała go na całowaniu się z Bebe Hart. Po wygranej bójce z nią, odzyskała radość życia. Namalowała kilka arcydzieł. Osiągnęła 10 poziom malowania i gitary spełniając tym samym swoje pragnienie życiowe. Sandy awansowała do grupy małego dziecka. Była po mamusi dość kłótliwa, lecz doskonale się uczyła. Obie dziewczyny szczyciły się tytułami najlepszych uczennic. River została młodą dorosłą. Flirtowała trochę z Michałem Kawalerem. Przerażona obudziła się w jego pokoju. Potem miała mdłości i była wściekła - mogła być w ciąży. Był to jednak fałszywy alarm - jako wegetarianka nieopatrznie zjadła mięso. Następnego dnia oklaskiwała Molly i Godricka Elfmana na przyjęciu z okazji ich zaręczyn, połączonych z świętowaniem spełnienia jej pragnienia życiowego - był to jej 10 chłopak. Na przyjęciu zjawili się między innymi : chłopak Sandy : Keaton junior, Etan z Bebe, VJ z Holy, Michał Kawaler z rodziną i reszta rodziny Alto, Ćwirowie, Bunchowie itp. Wtedy nieoczekiwanie Fionie oświadczył się Gordon Briody - jej chłopak. Został przyjęty. Następny dzień po imprezie był dniem rozstań : Elfman rzucił Molly, Briody Fionę a River Michała. Tego samego dnia zmarła przyjaciółka Fiony : Erin Kennedy. Po dwudniowej żałobie Fiona spełniła swoje pragnienie życiowe : miała 10 poziom logiki i majsterkowania. Miała jeszcze kilka dni do stania się staruszką. Postanowiła na siłę coś zrobić. W ciągu 2 dni uwiodła Connora Frio i oświadczyła się mu. Tydzień późnej odbył się ślub. Wesele nie było huczne. Była dorosła Sandy, Molly, River i mąż nieboszczki Erin : drugi syn Belli i Mortiego Ćwirów ( zapomniałam jak się zwie ). Po nocy poślubnej okazało się, że Fiona spodziewa się dzieci (tzn. ma mdłości). Nie urodziła ich jednak, bo tego samego dnia umarła - utopiła się. Connor ponownie się ożenił - z Klementyną Ladą. ( nie lubię Ladów...) Pogrążona w żałobie rodzina czeka, aż zacznę nią grać....
Kontynuacja...

Trzech dniach rodzina wróciła do stanu normalności. Dowiedziawszy się jednak o śmierci Klementyny Lady, wszyscy zabrali się do pocieszania Connora. Ten po 2 dniach wyjechał w podróż do Francji i już nie wrócił. Sandy spełniła swoje pragnienie życiowe : dorobiła się drogiego domu. Molly znalazła szczęście u boku Chińczyka, który przyjechał na wycieczkę. River wyszła za mąż za syna Morgany Wolff i Thorontona : Victora. Po tygodniu urodziła córkę : Amandę. I rozwiodła się z Victorem.

Ta ciąża mnie zdenerwowała, więc usunęłam rodzinę.

KONIEC
Natix jest offline   Odpowiedź z Cytatem