View Single Post
stare 09.01.2011, 04:56   #2
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Dzieje sąsiadów

Nie wiem, dlaczego miałoby Ci się dostać - jedynka fajna jest i basta! Za to masz u mnie plusa, ja bym się raczej nie podjęła tworzenia FS w jedynce. Jeśli chodzi o błędy:
Cytat:
już od narodzenie maluchy były najlepszymi przyjaciółmi.
Powinno być od narodzenia, jeśli już, a w tym zdaniu lepiej by pasowało "już od wczesnego dzieciństwa...".
To najbardziej rzuciło mi się w oczy. Poza tym zdarzyło się parę literówek, ale nie chce mi się ich wypisywać (wybacz). Trochę przeszkadza mi, że zdjęcia są różnych rozmiarów, to dość nieestetycznie wygląda.

Jeśli chodzi o fabułę, to niezbyt mi się podoba to co zrobiłeś z Kasandrą, a szczególnie "epizod" z Janem Nowakiem i samobójstwo... No, ale to Ty decydujesz, co ma się dziać w Twoim FS. A z kolei połączenie Balbiny Nowak z Alkiem Ćwirem to dość oryginalny i ciekawy pomysł
Zastanawia mnie, czemu postanowiłeś dać całą historię w jednym poście, a nie rozbić tego na odcinki, byłoby ciekawiej - tak myślę. Chyba, że ma być jakiś ciąg dalszy.
Moja ocena to 9,5/10 - nie jest aż tak rewelacyjne, żeby z miejsca dawać dziesiątkę, ale naprawdę przypadło mi do gustu. No i, w końcu to jedynka, a tam nie jest łatwo zrobić dobre zdjęcia, a widać, że się starałeś, żeby np. nie było widać kryształków czy niskich ścian. Za to należą Ci się wielkie brawa, bo chyba tylko na jednym zdjęciu widać minus nad głową Sima.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem