View Single Post
stare 25.01.2011, 09:23   #41
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Fajnych macie ludzi.

Poszłam do Matiki i Fenga i zajęłam się wyglądem Sayuri. Nie zmieniałam jej rysów twarzy. Jest jaka jest. Ale myślę, że udało mi się ją względnie doprowadzić do porządku. Dałam jej najdelikatniejszy makijaż z możliwych, bo przy normalnym wyglądała strasznie. Jednak wydaje mi się, że wygląda lepiej teraz niż przedtem. Przypominam, ona już raz była nastolatką, ale przez błąd w grze musiałam załadować starszy zapis, gdzie była jeszcze dzieckiem z podstawówki. Starzała ją gra za szybko, wyregulowałam to i teraz jest "legalnie nastolatką". Wygląda jednak dosyć staro.

Sayuri, nastolatka. Wnuczka Anastazji i Jasona.


A w międzyczasie Molly również stała się nastolatką. Moim zdaniem jest dosyć ładna. Zabawne, jako małe dzieci i dzieci było na odwrót. Molly była raczej brzydka, a Sayuri śliczna, a gdy obie stały się nastolatkami, to jest ma odwrót. Poniżej dwa zdjęcia Molly. Wkrótce wstawię fotkę, update drzewa genealogicznego. Niech się tylko urodzi dziecko Elvisa i Laury.




EDIT:

Dodaję zdjęcia drzewa genealogicznego. Ten berbeć na jednej z fotek (drzewo), to Aleksander Bard, syn Elvisa i Laury. Nie daję na razie jego foty bo to niemowlę, a one w grze wyglądają tak samo.




W trakcie dalszej gry, Jin dorósł. Muszę mu stworzyć kobietę.

Mia, Ernest i ich córka Molly. Zastanawiam się do którego z rodziców młoda jest bardziej podobna.

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 25.01.2011 - 10:54
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.